Naujienos kraunasi...

R.Kurtinaitis - apie išpildytus pažadus ir be pamirštų sportbačių laimėtą LKL

R.Kurtinaitis - apie išpildytus pažadus ir be pamirštų sportbačių laimėtą LKL
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius lygos gyvenimo momentus. Kiekvieną savaitę trečiadieniais pateikiame LKL.LT skaitytojams straipsnius apie istorines asmenybes, įvykius ar pasiekimus. Šį kartą – straipsnis apie Rimą Kurtinaitį, vieną sėkmingiausių krepšininkų ir trenerių Lietuvos istorijoje.

1989-aisiais pajudėjo Tarybų sąjungos ledai, o talentingiausi lietuviai krepšininkai ėmė migruoti po pasaulį. Vieni jų išvyko į Ispaniją, o Rimas Kurtinaitis iškeliavo į Vokietiją, „Hagen“ klubą.

Po paskutinio Kauno „Žalgirio“ sezono rungtynių 1989-ųjų vasarą Kauno sporto halėje vyko emocingas atsisveikinimas su krepšininkais, o jame netrūko ir ašarų bei pasižadėjimų.

„Tuomet pasakiau, kad aš dar grįšiu į „Žalgirį“, – tinklalapiui LKL.LT pasakojo dabartinis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris. – Džiaugiuosi, kad man pavyko ištesėti pažadą, kaip ir Arvydui Saboniui.“

Prieš grįžimą į Kauną – kitos R. Kurtinaičio svajonės išsipildymas – dvejų metų etapas Madrido „Real“. Žaisti karališkajame klube gynėjas svajojo nuo jaunų dienų, o A. Sabonio ir R. Kurtinaičio atstovaujamas klubas po septynerių metų pertraukos iškovojo Ispanijos lygos titulą.

„Visą gyvenimą svajojau žaisti „Real“, dar tais laikais, kai atstovavau „Žalgiriui“. Aš labai mėgstu tiek jų futbolo, tiek krepšinio klubus. Šiuo metu „Real“ yra vienoje eilėje kaip dar 10 Eurolygos klubų, kurie vienodo pajėgumo, finansinėmis galimybėmis, gali tuos pačius žaidėjus įsigyti. Visgi tuo metu tai buvo išskirtinis Europos klubas, tikrai karališkas. Tai buvo mano svajonės išsipildymas“, – teigė vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų.

Po dvejų metų Ispanijos sostinėje – netikėtas legendos sugrįžimas į „Žalgirį“. Gynėjas su rinktine Vilniuje ruošėsi 1995-ųjų Europos čempionatui, o sporto salėje sutiko Kauno klubo savininką Šabtajų Kalmanovičių.

35-erių snaiperis sulaukė kvietimo vėl apsivilkti „Žalgirio“ marškinėlius, o vyrai rankomis sukirto vos per kelias minutes.

Viskas įvyko labai staigiai ir ekspromtu.

Lietuvos krepšinyje R. Kurtinaitis rado kitokį jėgų balansą, negu paliko išvykdamas. Ambicingus tikslus kėlęs „Atletas“ turėjo didžiausią biudžetą lygoje bei galėjo pasigirti perspektyviausiais Lietuvos krepšininkais.

Vlado Garasto vedamas „Atletas“ savo pranašumą dvikovose su „Žalgiriu“ įrodė visus keturis kartus reguliariajame sezone. Vėliau abi komandos pasiekė finalą.

1996-ųjų LKL finalo serija prisimenama iki šiol kaip viena įtempčiausių. „Atletas“ pradėjo finalo seriją laimėdamas pirmuosius du mačus. Tai nustūmė Jono Kazlausko auklėtinius ties prarajos riba, tačiau šilto ir šalto matęs R. Kurtinaitis nepanikavo.

„Pagal pavardes „Žalgiris“ tuomet tikrai nebuvo stipresnis, tačiau man ta padėtis neatrodė beviltiška. Pamenu, kai po pirmų dviejų pralaimėjimų su Dariumi Lukminu nuvažiavome į „Kaustos“ salę ir geras dvi valandas atlikome metimus. Kai visi ilsėjosi, o kai kurie šventė pergalę – mes dirbome“, – dėstė tuomečio „Žalgirio“ lyderis.

Trečiųjų rungtynių pradžioje „Atletas“ neteko lyderio Sauliaus Štombergo, o žalgiriečiai iškovojo svarbią pergalę. Po dviejų dienų sekė dar vienas J. Kazlausko laimėjimas – serijos rezultatas tapo lygus.

Psichologinį pranašumą atgavę „Žalgirio“ krepšininkai ruošėsi lemiamam mačui, tačiau prieš dvikovos pradžią neišvengė ir nemalonių netikėtumų – 35-erių R. Kurtinaitis, atvykęs į penktąsias serijos rungtynes, pasigedo savo sportinės avalynės.

Patyręs atletas visada rungtynėms pradėdavo ruoštis likus bent parai. Krepšininkas mintyse dėliodavo svarbiausius būsimo mačo akcentus, analizuodavo galimus scenarijus bei varžovų silpnybes. Galbūt per didelis susikaupimas ir nulėmė tokį netikėtą posūkį.

„Taip man nutiko pirmą kartą gyvenime. Jei dabar kas iš mano žaidėjų taip padarytų, tai nežinau, kaip klykčiau, – juokdamasis prisiminė R. Kurtinaitis. – Vyriausias komandos žaidėjas, kuris moko kitus, dalina patarimus, o sėdi rūbinėje be sportbačių, kaip koks asilas.

Prie halės buvo tūkstantinė minia, tad išvažiuoti namo pasiimti sportbačius tapo neįmanoma. Paprašiau policijos pagalbos, kuri su įjungtais švyturėliais suvežiojo mane per 15 minučių.“

Toks kuriozas gynėjo iš vėžių neišmušė. Snaiperis lemiamoje sezono dvikovoje sukratė 23 taškus, o įspūdingiausią finalo serijos sugrįžimą lygos istorijoje sukūręs „Žalgiris“ iškovojo titulą.

R. Kurtinaitis pirmą ir vienintelį kartą tapo LKL čempionu būdamas žaidėju. Veteranas taip pat sulaukė finalo MVP apdovanojimo.

1995-1996 metų sezoną R. Kurtinaitis buvo sunkiai sulaikoma jėga LKL. Gynėjas vidutiniškai pelnydavo po 21,4 taško, iš toli atakuodavo 42,3 proc. taiklumu, atkovodavo 2,9 kamuolio bei atlikdavo 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Šis sezonas man įstrigęs į atmintį kaip vienas iš mieliausių ir įdomiausių, šalia tų legendinių „Žalgirio“ ir CSKA kovų. Iškovotas LKL žiedas man neabejotinai yra vienas brangiausių karjeros laimėjimų“, – tvirtino pašnekovas.

1997-aisiais, sezono Prancūzijoje metu, krepšininkas sulaukė netikėto žurnalistės Romos Grinbirgienės pasiūlymo – tapti šalies Kūno kultūros ir sporto departamento vadovu. Po pasaulį prasitrankęs gynėjas jau galvojo apie grįžimą į Lietuvą.

„Pirmiausia paklausiau, ar aš tam tinku. Neturiu aukštojo, jokių darbų, be krepšinio, nebuvau gyvenime dirbęs, išskyrus 10-oje klasėje darbą fabrike. Premjeras Gediminas Vagnorius pasakė, kad ne šventieji puodus lipdo. Reikia tavo drąsos, energijos ir noro.

Šiame poste išdirbau ketverius metus. Mūsų rezultatai buvo geri, surinkome nemažai pinigų olimpiniam komitetai. Visgi supratau, kad man reikia darbo, kuriame galėčiau išlieti energiją. Ne sėdėti kabinete, Seime ir klausytis tų pačių kalbų. Dalykų, kurių neįmanoma pasverti. Sporte viskas yra aišku: kiek pašoki, kaip nubėgi ar kaip sužaidi. Politikoje nėra to matavimo vieneto, visi kalba savo ir visi jaučiasi teisingi. Man tas netiko“, – apie politinę patirtį kalbėjo R. Kurtinaitis.

Nors 2001-aisiais R. Kurtinaitis sužaidė keturis mačus NEBL turnyre atstovaudamas „Kyiv“ komandai, tačiau pagrindinis jo karjeros baigimas įvyko 1998-aisiais. Dar gruodžio mėnesį žaidžiant „Lietuvos ryte“ kauniečiui buvo atlikta kryžminių raiščių operacija, po kurios jis pakabino sportbačius ant vinies bei ėmė galvoti apie ateitį.

Apie trenerio profesiją atletas pagalvodavo dar būdamas krepšininku, o rungtyniaudamas „Real“ komandoje jis kaupė skautų analizes apie geriausius Europos klubus.

Po darbo KKSD R. Kurtinaitis sulaukė Gedvydo Vainausko pasiūlymo vadovauti „Lietuvos rytui“, tačiau dar nesijautė tam pasiruošęs. Sostinės ekipos vairą jis perėmė tik 2008-ųjų pabaigoje.

„Tuomet buvau labai savikritiškas, – atsisakymo priežastis aiškino specialistas. – Aš stebėjau krepšinį, bet su juo nebuvau ketverius metus, kol dirbau departamente. Aš nebuvau tikras ar sugebėsiu, norėjau pasitreniruoti ant mažesnių dalykų, negu iškart imtis Europos taurės komandos.

Dabar stebiuosi žmonių drąsa, kurie čiumpa komandas negalvodami, sugriauna ir išeina. Pasiūlymas yra gerai, tai – įvertinimas. Bet kartais reikia pagalvoti, ar sugebėsi. Aš pasirinkau ilgesnį kelią.

Tokį nuoseklumą matau ir pas Šarūną Jasikevičių, kuris iškart nečiupo „Žalgirio“ vairo. Po karjeros buvo asistentas, apsišlifavo. Dėl to yra tas rezultatas. „Betsafe–LKL“ titulas yra gerai, tačiau norėčiau, kad šiam specialistui pavyktų iškovoti ir tarptautinių trofėjų.“

Ilgesnis kelias prasidėjo nuo Ukrainos, kurioje dabartinis vilniečių treneris dirbo „Kyiv“ klube, vice-prezidento pareigose. Atėjus finansiniams sunkumams komandą palikęs R. Kurtinaitis iškeliavo į Azerbaidžaną.

„Atvažiavau į tuščią vietą, paprašiau, kad atvestų visus, kas žaidžia krepšinį. Atėjo 30 žmonių, kurių aukščiausias nesiekė 2 metrų ūgio. Pasikasiau galvą ir net nežinojau, nuo ko pradėti. Toks jausmas, kad atėjo žmonės iš gatvės“, – šypsodamasis prisiminė legendinis krepšininkas.

Specialistas iš esmės pakeitė Azerbaidžano krepšinio lygą, sukūrė nuostatas, klubų licencijavimus, surinko 8 komandas. Iki R. Kurtinaičio atvykimo Azerbaidžane buvo neįprasto formato krepšinio sezonas: du mėnesiai krepšinio, tuomet du mėnesiai pertraukos, vėliau vėl žaidimas ir dar viena 3 mėnesių pertrauka.

„Užkūrėme krepšinį, – pasakojo R. Kurtinaitis. – Padarėme, kad kiekvieną savaitgalį būtų rungtynės. Buvo didelis olimpinio komiteto palaikymas, nes jos prezidentas buvo ir šalies prezidentas. Mums pavyko laimėti musulmonų šalių olimpines žaidynes, kurios pas juos labai vertinamos. Buvome šalies didvyriai. Tas auksinis medalis pinigine verte yra pats brangiausias mano karjeros apdovanojimas. Tikras aukso gabalas.“

Žingsnis po žingsnio augęs treneris tapo vienu sėkmingiausių Lietuvos krepšinio specialistų. Dabar 57-erių strategas po savo diržu turi iškovojęs tris ULEB Europos taurės trofėjus.

Praktiškai visą gyvenimą šalia krepšinio praleidęs R. Kurtinaitis neabejoja – būti treneriu yra daug sunkiau, negu žaidėju.

„Galiausiai aikštėje viską išpildo žaidėjas. Treneris už tave baudos neįmes. Treneris tau gali pasakyti geriausias tiesas pasaulyje, tačiau jei tu neįmeti iš po krepšio, ką jis gali padaryti?

Kai tu esi treneris, tu turi nepaleisti situacijos. Nuo kažko nuimi, kažkam pridedi, matai savo viziją. Būdamas treneris, turi tą viziją perteikti žaidėjams, o tai yra ilgesnis kelias, negu būti žaidėju ir išpildyti. Manau, kad treniruoti ekipą yra daug sunkiau, negu žaisti“, – užbaigė „Lietuvos rytą“ į Lietuvos krepšinio olimpą vėl atvesti norintis specialistas.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
R.Kurtinaičio auklėtiniai nusileido ir absoliutiems Eurolygos autsaideriams
R.Kurtinaičio auklėtiniai nusileido ir absoliutiems Eurolygos autsaideriams
Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities "Chimki" (9/18) krepšininkai pralaimėjo ir absoliutiems Eurolygos autsaideriams.Rusijos klubas Turkijoje 85:91 (23:17, 23:31, 19:15, 20:28)
L.Westermannas ir T.Walkupas - apie jėgos žaidimą bei S.Wilbekino stabdymą
L.Westermannas ir T.Walkupas - apie jėgos žaidimą bei S.Wilbekino stabdymą
Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai surengė pirmąją treniruotę Tel Avive esančioje „Menora Mivtachim“ arenoje. Trečiadienį čia žalgiriečiai dėl
Š.Jasikevičius nedrausmingiausio trenerio titulą perdavė Ž.Urbonui
Š.Jasikevičius nedrausmingiausio trenerio titulą perdavė Ž.Urbonui
Kauno „Žalgirio“ vairininkas Šarūnas Jasikevičius nebėra lyderis techninių pražangų kategorijoje. Šį sezoną į viršų stipriai šovė emocingasis Utenos
Buvusio "Ryto" žaidėjo į Lietuvą atvestas J.Threattas: LKL - geriausia lyga, kurioje teko žaisti
Buvusio "Ryto" žaidėjo į Lietuvą atvestas J.Threattas: LKL - geriausia lyga, kurioje teko žaisti
Jay Threattas – viena priežasčių, kodėl Pasvalio „Pieno žvaigždės“ dar praėjusią savaitę palypėjo iki ketvirtosios „Betsafe–LKL“ čempionato pozicijos.Įsibėgėjus
"Ryto" naujokas D.Needhamas: esu atsidavęs, energingas, komandinio stiliaus žaidėjas
"Ryto" naujokas D.Needhamas: esu atsidavęs, energingas, komandinio stiliaus žaidėjas
Vilniaus „Rytas“ praėjusios savaitės pabaigoje sulaukė papildymo. Sostinės ekipos įžaidėjų liniją papildė 28-erių Derekas Needhamas. Iš „AS Monaco“ į Vilnių
"Žalgirio" sirgaliams - ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas
"Žalgirio" sirgaliams - ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas
Kauno „Žalgirio“ sirgaliai prisideda prie kiekvienos komandos pergalės. Lietuvos čempionai jaučia didžiulį savo gerbėjų palaikymą per kiekvienas Eurolygos rungtynes, į kurias susirenka
Gražiausias LKL savaitės epizodas - pratęsimą išplėšęs M.Girdžiūno dvitaškis
Gražiausias LKL savaitės epizodas - pratęsimą išplėšęs M.Girdžiūno dvitaškis
Savo komandai pergalę atnešęs ir savaitės MVP tapęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Mindaugas Girdžiūnas sukūrė ir gražiausią savaitės momentą.Juo buvo pripažintas sudėtingas
Vienas "Ryto" lyderių D.J.Seeley: viskas klostosi geriau nei tikėjausi (interviu)
Vienas "Ryto" lyderių D.J.Seeley: viskas klostosi geriau nei tikėjausi (interviu)
Sezono pradžioje į Vilniaus „Rytą“ atvykęs D.J. Seeley tampo svarbia detale Dainiaus Adomaičio taktinėse schemose. 29-erių amerikietis šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate
"Ryto" naujokas - apie kiaulę jam pakišusį R.Kurtinaitį ir galimybę nugalėti "Žalgirį"
"Ryto" naujokas - apie kiaulę jam pakišusį R.Kurtinaitį ir galimybę nugalėti "Žalgirį"
Pirmuosius savo metus po koledžo Lietuvoje praleidęs ir „Šiaulių“ klubo garbę gynęs Derekas Needhamas sugrįžo į Lietuvą. Tiesa, šįsyk 28-erių amerikietis jau atstovaus
LKL apžvalga: pratęsimais ir rekordais papuošta savaitė
LKL apžvalga: pratęsimais ir rekordais papuošta savaitė
Sprogęs Mindaugas Girdžiūnas, pratęsimai Vilniuje bei Utenoje, diskusijų sulaukęs švilpukas rungtynėse tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“,
M.Girdžiūno rezultatyvumas - trečias didžiausias per dešimtmetį
M.Girdžiūno rezultatyvumas - trečias didžiausias per dešimtmetį
Savaitgalį net 37 taškus pelnęs Mindaugas Girdžiūnas pasiekė rezultatą, kuris vienas įspūdingiausių per pastarąjį dešimtmetį.Rezultatyviausi LKL pasirodymai per 10 metų (nuo
Rekordus gerinęs ir "Rytą" į pergalę ištraukęs M.Girdžiūnas - LKL savaitės MVP
Rekordus gerinęs ir "Rytą" į pergalę ištraukęs M.Girdžiūnas - LKL savaitės MVP
Nors Vilniaus „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis po savaitgalio pergalės prieš „Šiaulius“ daug pozityvo neįžvelgė, tačiau vienas žaidėjas pagyrų nusipelnė.Tai
"Neptūnas" Klaipėdoje pralaimėjo trilerį "Lietkabeliui"
"Neptūnas" Klaipėdoje pralaimėjo trilerį "Lietkabeliui"
Nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (19-6) trijų pergalių serija „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 72:74 (22:22, 21:19, 16:19,
Lietuvių trenerių dvikovoje VTB lygoje triumfavo R.Kurtinaičio auklėtiniai
Lietuvių trenerių dvikovoje VTB lygoje triumfavo R.Kurtinaičio auklėtiniai
VTB Vieningoje lygoje susitiko dvi komandos, prie kurių vairo stovi strategai iš Lietuvos.Rimo Kurtinaičio vadovaujamas Maskvos srities "Chimki" (14/5) klubas išvykoje po permainingos
Rungtynes Klaipėdoje buvo nutraukęs netikėtas įsibrovėlis
Rungtynes Klaipėdoje buvo nutraukęs netikėtas įsibrovėlis
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos dvikovoje tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Panevėžio "Lietkabelio" įvyko kurioziškas nutikimas.Antrajame kėlinyje "Švyturio"
Puikiai tritaškius pataikę "Skycop" krepšininkai palaužė "Nevėžį" (video komentarai)
Puikiai tritaškius pataikę "Skycop" krepšininkai palaužė "Nevėžį" (video komentarai)
Dar kartą panaikinę dviženklį deficitą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse triumfavo Prienų „Skycop“ (9-16) krepšininkai. Šįkart Virginijaus Šeškaus
"Rytas" Vilniuje M.Girdžiūno dėka išplėšė pratęsimą ir palaužė "Šiaulius"
"Rytas" Vilniuje M.Girdžiūno dėka išplėšė pratęsimą ir palaužė "Šiaulius"
Pagreitį įgavę bei iš „Betsafe-LKL“ dugno pakilę „Šiauliai“ (5-20) metė rimtą iššūkį ir vieniems čempionato favoritų, tačiau išsivežti
Triuškinamą deficitą panaikinusi "Juventus" pratęsime nusileido "Dzūkijai"
Triuškinamą deficitą panaikinusi "Juventus" pratęsime nusileido "Dzūkijai"
Nutrūko Utenos „Juventus“ dviejų paeiliui pergalių serija „Betsafe-LKL“ čempionate. Triuškinamą deficitą likvidavę Žydrūno Urbono auklėtiniai tik po pratęsimo
"Žalgiris" nutraukė sėkmingą pasvaliečių seriją (video komentarai)
"Žalgiris" nutraukė sėkmingą pasvaliečių seriją (video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ komanda nugalėjo pastaruoju metu gerą žaidimą demonstravusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje
"Žalgirio" kelyje - ugningosios "Pieno žvaigždės" (G.Petrausko komentaras)
"Žalgirio" kelyje - ugningosios "Pieno žvaigždės" (G.Petrausko komentaras)
Kauno „Žalgiris“ per pirmus du „Betsafe–LKL“ ratus pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ vidutine 39 taškų persvara, tačiau šį vakarą galima
"Neptūnas" pratęs "Lietkabelio" nesėkmių seriją? Favoritai savaitgalį neturės problemų?
"Neptūnas" pratęs "Lietkabelio" nesėkmių seriją? Favoritai savaitgalį neturės problemų?
Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį vyks į uostamiestį, kur bandys nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Nenado Čanako laukia pasirodymą Čempionų lygoje baigusio Klaipėdos „Neptūno“
Ar teisingai įskaityti taškai ir fiksuotas 3 sek. taisyklės pažeidimas A.White'ui?
Ar teisingai įskaityti taškai ir fiksuotas 3 sek. taisyklės pažeidimas A.White'ui?
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
"Žalgirio" talentų konkursas pasiekė finišo tiesiąją
"Žalgirio" talentų konkursas pasiekė finišo tiesiąją
Kauno „Žalgirio“ klubas sezono pradžioje paskelbė talentų konkursą, kuriame ieškojo unikalių ir entuziastingų asmenų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Atrinkti talentai savo
"Pieno žvaigždžių" latviui atlikta operacija
"Pieno žvaigždžių" latviui atlikta operacija
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkas Ivars Žvigurs antrą kartą šį sezoną ilgam iškrito iš rikiuotės, šį sykį – galbūt net iki sezono
P.Motiejūnas neatmeta, kad "Žalgiris" paliks LKL: eitume su dauguma
P.Motiejūnas neatmeta, kad "Žalgiris" paliks LKL: eitume su dauguma
Europos krepšinyje pastarąjį mėnesį vyksta tikri sukrėtimai – komandos viena po kitos reiškia nepasitenkinimą savo šalių čempionais bei grasina paliksiančios vietines
"Žalgiris" palaužė Vokietijos čempionus
"Žalgiris" palaužė Vokietijos čempionus
Kauno "Žalgiris" (11/13) su reikiamu skirtumu revanšavosi Miuncheno "Bayern" (12/14) klubui ir Eurolygoje iškovojo antrą pergalę iš eilės.Pilnutėlėje "Žalgirio"
R.Kurtinaičio auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje gėdingai nusileido "Real"
R.Kurtinaičio auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje gėdingai nusileido "Real"
Maskvos srities "Chimki" (9/17) klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis jau nebeturi vilčių kautis dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias.Rusijos ekipa namie 75:100 (22:24, 16:27,
"Žalgirio" kelyje - Eurolygoje dar nė karto neįveiktas Vokietijos klubas
"Žalgirio" kelyje - Eurolygoje dar nė karto neįveiktas Vokietijos klubas
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vis dar turi minimalių galimybių prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Žalgiriečiams dabar reikia skinti tik pergales ir laukti palankių

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime