Naujienos kraunasi...

R.Kurtinaitis - apie išpildytus pažadus ir be pamirštų sportbačių laimėtą LKL

R.Kurtinaitis - apie išpildytus pažadus ir be pamirštų sportbačių laimėtą LKL
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius lygos gyvenimo momentus. Kiekvieną savaitę trečiadieniais pateikiame LKL.LT skaitytojams straipsnius apie istorines asmenybes, įvykius ar pasiekimus. Šį kartą – straipsnis apie Rimą Kurtinaitį, vieną sėkmingiausių krepšininkų ir trenerių Lietuvos istorijoje.

1989-aisiais pajudėjo Tarybų sąjungos ledai, o talentingiausi lietuviai krepšininkai ėmė migruoti po pasaulį. Vieni jų išvyko į Ispaniją, o Rimas Kurtinaitis iškeliavo į Vokietiją, „Hagen“ klubą.

Po paskutinio Kauno „Žalgirio“ sezono rungtynių 1989-ųjų vasarą Kauno sporto halėje vyko emocingas atsisveikinimas su krepšininkais, o jame netrūko ir ašarų bei pasižadėjimų.

„Tuomet pasakiau, kad aš dar grįšiu į „Žalgirį“, – tinklalapiui LKL.LT pasakojo dabartinis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris. – Džiaugiuosi, kad man pavyko ištesėti pažadą, kaip ir Arvydui Saboniui.“

Prieš grįžimą į Kauną – kitos R. Kurtinaičio svajonės išsipildymas – dvejų metų etapas Madrido „Real“. Žaisti karališkajame klube gynėjas svajojo nuo jaunų dienų, o A. Sabonio ir R. Kurtinaičio atstovaujamas klubas po septynerių metų pertraukos iškovojo Ispanijos lygos titulą.

„Visą gyvenimą svajojau žaisti „Real“, dar tais laikais, kai atstovavau „Žalgiriui“. Aš labai mėgstu tiek jų futbolo, tiek krepšinio klubus. Šiuo metu „Real“ yra vienoje eilėje kaip dar 10 Eurolygos klubų, kurie vienodo pajėgumo, finansinėmis galimybėmis, gali tuos pačius žaidėjus įsigyti. Visgi tuo metu tai buvo išskirtinis Europos klubas, tikrai karališkas. Tai buvo mano svajonės išsipildymas“, – teigė vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų.

Po dvejų metų Ispanijos sostinėje – netikėtas legendos sugrįžimas į „Žalgirį“. Gynėjas su rinktine Vilniuje ruošėsi 1995-ųjų Europos čempionatui, o sporto salėje sutiko Kauno klubo savininką Šabtajų Kalmanovičių.

35-erių snaiperis sulaukė kvietimo vėl apsivilkti „Žalgirio“ marškinėlius, o vyrai rankomis sukirto vos per kelias minutes.

Viskas įvyko labai staigiai ir ekspromtu.

Lietuvos krepšinyje R. Kurtinaitis rado kitokį jėgų balansą, negu paliko išvykdamas. Ambicingus tikslus kėlęs „Atletas“ turėjo didžiausią biudžetą lygoje bei galėjo pasigirti perspektyviausiais Lietuvos krepšininkais.

Vlado Garasto vedamas „Atletas“ savo pranašumą dvikovose su „Žalgiriu“ įrodė visus keturis kartus reguliariajame sezone. Vėliau abi komandos pasiekė finalą.

1996-ųjų LKL finalo serija prisimenama iki šiol kaip viena įtempčiausių. „Atletas“ pradėjo finalo seriją laimėdamas pirmuosius du mačus. Tai nustūmė Jono Kazlausko auklėtinius ties prarajos riba, tačiau šilto ir šalto matęs R. Kurtinaitis nepanikavo.

„Pagal pavardes „Žalgiris“ tuomet tikrai nebuvo stipresnis, tačiau man ta padėtis neatrodė beviltiška. Pamenu, kai po pirmų dviejų pralaimėjimų su Dariumi Lukminu nuvažiavome į „Kaustos“ salę ir geras dvi valandas atlikome metimus. Kai visi ilsėjosi, o kai kurie šventė pergalę – mes dirbome“, – dėstė tuomečio „Žalgirio“ lyderis.

Trečiųjų rungtynių pradžioje „Atletas“ neteko lyderio Sauliaus Štombergo, o žalgiriečiai iškovojo svarbią pergalę. Po dviejų dienų sekė dar vienas J. Kazlausko laimėjimas – serijos rezultatas tapo lygus.

Psichologinį pranašumą atgavę „Žalgirio“ krepšininkai ruošėsi lemiamam mačui, tačiau prieš dvikovos pradžią neišvengė ir nemalonių netikėtumų – 35-erių R. Kurtinaitis, atvykęs į penktąsias serijos rungtynes, pasigedo savo sportinės avalynės.

Patyręs atletas visada rungtynėms pradėdavo ruoštis likus bent parai. Krepšininkas mintyse dėliodavo svarbiausius būsimo mačo akcentus, analizuodavo galimus scenarijus bei varžovų silpnybes. Galbūt per didelis susikaupimas ir nulėmė tokį netikėtą posūkį.

„Taip man nutiko pirmą kartą gyvenime. Jei dabar kas iš mano žaidėjų taip padarytų, tai nežinau, kaip klykčiau, – juokdamasis prisiminė R. Kurtinaitis. – Vyriausias komandos žaidėjas, kuris moko kitus, dalina patarimus, o sėdi rūbinėje be sportbačių, kaip koks asilas.

Prie halės buvo tūkstantinė minia, tad išvažiuoti namo pasiimti sportbačius tapo neįmanoma. Paprašiau policijos pagalbos, kuri su įjungtais švyturėliais suvežiojo mane per 15 minučių.“

Toks kuriozas gynėjo iš vėžių neišmušė. Snaiperis lemiamoje sezono dvikovoje sukratė 23 taškus, o įspūdingiausią finalo serijos sugrįžimą lygos istorijoje sukūręs „Žalgiris“ iškovojo titulą.

R. Kurtinaitis pirmą ir vienintelį kartą tapo LKL čempionu būdamas žaidėju. Veteranas taip pat sulaukė finalo MVP apdovanojimo.

1995-1996 metų sezoną R. Kurtinaitis buvo sunkiai sulaikoma jėga LKL. Gynėjas vidutiniškai pelnydavo po 21,4 taško, iš toli atakuodavo 42,3 proc. taiklumu, atkovodavo 2,9 kamuolio bei atlikdavo 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Šis sezonas man įstrigęs į atmintį kaip vienas iš mieliausių ir įdomiausių, šalia tų legendinių „Žalgirio“ ir CSKA kovų. Iškovotas LKL žiedas man neabejotinai yra vienas brangiausių karjeros laimėjimų“, – tvirtino pašnekovas.

1997-aisiais, sezono Prancūzijoje metu, krepšininkas sulaukė netikėto žurnalistės Romos Grinbirgienės pasiūlymo – tapti šalies Kūno kultūros ir sporto departamento vadovu. Po pasaulį prasitrankęs gynėjas jau galvojo apie grįžimą į Lietuvą.

„Pirmiausia paklausiau, ar aš tam tinku. Neturiu aukštojo, jokių darbų, be krepšinio, nebuvau gyvenime dirbęs, išskyrus 10-oje klasėje darbą fabrike. Premjeras Gediminas Vagnorius pasakė, kad ne šventieji puodus lipdo. Reikia tavo drąsos, energijos ir noro.

Šiame poste išdirbau ketverius metus. Mūsų rezultatai buvo geri, surinkome nemažai pinigų olimpiniam komitetai. Visgi supratau, kad man reikia darbo, kuriame galėčiau išlieti energiją. Ne sėdėti kabinete, Seime ir klausytis tų pačių kalbų. Dalykų, kurių neįmanoma pasverti. Sporte viskas yra aišku: kiek pašoki, kaip nubėgi ar kaip sužaidi. Politikoje nėra to matavimo vieneto, visi kalba savo ir visi jaučiasi teisingi. Man tas netiko“, – apie politinę patirtį kalbėjo R. Kurtinaitis.

Nors 2001-aisiais R. Kurtinaitis sužaidė keturis mačus NEBL turnyre atstovaudamas „Kyiv“ komandai, tačiau pagrindinis jo karjeros baigimas įvyko 1998-aisiais. Dar gruodžio mėnesį žaidžiant „Lietuvos ryte“ kauniečiui buvo atlikta kryžminių raiščių operacija, po kurios jis pakabino sportbačius ant vinies bei ėmė galvoti apie ateitį.

Apie trenerio profesiją atletas pagalvodavo dar būdamas krepšininku, o rungtyniaudamas „Real“ komandoje jis kaupė skautų analizes apie geriausius Europos klubus.

Po darbo KKSD R. Kurtinaitis sulaukė Gedvydo Vainausko pasiūlymo vadovauti „Lietuvos rytui“, tačiau dar nesijautė tam pasiruošęs. Sostinės ekipos vairą jis perėmė tik 2008-ųjų pabaigoje.

„Tuomet buvau labai savikritiškas, – atsisakymo priežastis aiškino specialistas. – Aš stebėjau krepšinį, bet su juo nebuvau ketverius metus, kol dirbau departamente. Aš nebuvau tikras ar sugebėsiu, norėjau pasitreniruoti ant mažesnių dalykų, negu iškart imtis Europos taurės komandos.

Dabar stebiuosi žmonių drąsa, kurie čiumpa komandas negalvodami, sugriauna ir išeina. Pasiūlymas yra gerai, tai – įvertinimas. Bet kartais reikia pagalvoti, ar sugebėsi. Aš pasirinkau ilgesnį kelią.

Tokį nuoseklumą matau ir pas Šarūną Jasikevičių, kuris iškart nečiupo „Žalgirio“ vairo. Po karjeros buvo asistentas, apsišlifavo. Dėl to yra tas rezultatas. „Betsafe–LKL“ titulas yra gerai, tačiau norėčiau, kad šiam specialistui pavyktų iškovoti ir tarptautinių trofėjų.“

Ilgesnis kelias prasidėjo nuo Ukrainos, kurioje dabartinis vilniečių treneris dirbo „Kyiv“ klube, vice-prezidento pareigose. Atėjus finansiniams sunkumams komandą palikęs R. Kurtinaitis iškeliavo į Azerbaidžaną.

„Atvažiavau į tuščią vietą, paprašiau, kad atvestų visus, kas žaidžia krepšinį. Atėjo 30 žmonių, kurių aukščiausias nesiekė 2 metrų ūgio. Pasikasiau galvą ir net nežinojau, nuo ko pradėti. Toks jausmas, kad atėjo žmonės iš gatvės“, – šypsodamasis prisiminė legendinis krepšininkas.

Specialistas iš esmės pakeitė Azerbaidžano krepšinio lygą, sukūrė nuostatas, klubų licencijavimus, surinko 8 komandas. Iki R. Kurtinaičio atvykimo Azerbaidžane buvo neįprasto formato krepšinio sezonas: du mėnesiai krepšinio, tuomet du mėnesiai pertraukos, vėliau vėl žaidimas ir dar viena 3 mėnesių pertrauka.

„Užkūrėme krepšinį, – pasakojo R. Kurtinaitis. – Padarėme, kad kiekvieną savaitgalį būtų rungtynės. Buvo didelis olimpinio komiteto palaikymas, nes jos prezidentas buvo ir šalies prezidentas. Mums pavyko laimėti musulmonų šalių olimpines žaidynes, kurios pas juos labai vertinamos. Buvome šalies didvyriai. Tas auksinis medalis pinigine verte yra pats brangiausias mano karjeros apdovanojimas. Tikras aukso gabalas.“

Žingsnis po žingsnio augęs treneris tapo vienu sėkmingiausių Lietuvos krepšinio specialistų. Dabar 57-erių strategas po savo diržu turi iškovojęs tris ULEB Europos taurės trofėjus.

Praktiškai visą gyvenimą šalia krepšinio praleidęs R. Kurtinaitis neabejoja – būti treneriu yra daug sunkiau, negu žaidėju.

„Galiausiai aikštėje viską išpildo žaidėjas. Treneris už tave baudos neįmes. Treneris tau gali pasakyti geriausias tiesas pasaulyje, tačiau jei tu neįmeti iš po krepšio, ką jis gali padaryti?

Kai tu esi treneris, tu turi nepaleisti situacijos. Nuo kažko nuimi, kažkam pridedi, matai savo viziją. Būdamas treneris, turi tą viziją perteikti žaidėjams, o tai yra ilgesnis kelias, negu būti žaidėju ir išpildyti. Manau, kad treniruoti ekipą yra daug sunkiau, negu žaisti“, – užbaigė „Lietuvos rytą“ į Lietuvos krepšinio olimpą vėl atvesti norintis specialistas.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Įspūdingo pasiūlymo sulaukęs B.Daviesas turėtų vėl žaisti kartu su K.Pangosu
Įspūdingo pasiūlymo sulaukęs B.Daviesas turėtų vėl žaisti kartu su K.Pangosu
Kaip ir buvo tikėtasi, Kauno "Žalgirio" lyderis Brandonas Daviesas, nestokoja turtingiausių Europos krepšinio klubų dėmesio.Kaip jau skelbėme, aukštaūgį savo gretose labai
Motyvacijos nestokojantis K.Maksvytis: bronzinis medalis mums labai reikalingas
Motyvacijos nestokojantis K.Maksvytis: bronzinis medalis mums labai reikalingas
Šiandien uostamiestyje startuos „Betsafe–LKL“ bronzinis finalas, kuriame Klaipėdos „Neptūnas“ serijoje iki trijų pergalių kovos su Panevėžio „Lietkabeliu“.Kazio
Projektas "Žalgiris – tavo mokykloje" žalgiriečius atvedė į Kražių gimnaziją
Projektas "Žalgiris – tavo mokykloje" žalgiriečius atvedė į Kražių gimnaziją
Pačiame sezono įkarštyje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atokvėpio dieną paskyrė apsilankymui Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijoje, kuri triumfavo projekte
S.Galdikas nubaustas už smūgį M.Echodui
S.Galdikas nubaustas už smūgį M.Echodui
Lietuvos krepšinio lyga, išnagrinėjusi penktadienį įvykusį incidentą per „Betsafe–LKL“ pusfinalio rungtynes, priėmė sprendimą skirti drausminę nuobaudą Klaipėdos
Paskutinių minučių dramą išgyvenę žalgiriečiai - U14 čempionai
Paskutinių minučių dramą išgyvenę žalgiriečiai - U14 čempionai
Kaune pasibaigusio LIDL – MKL U14 berniukų finalo ketverto lemiama kova nepaliko abejingų, o 2018-2019 metų sezono nugalėtojais tapo šeimininkų KM Žalgirio I ekipa. Praėjusių metų
Žalgirietis B.Daviesas įsiamžino "McDonald‘s žvaigždžių alėjoje"
Žalgirietis B.Daviesas įsiamžino "McDonald‘s žvaigždžių alėjoje"
Šeštadienį Kaune esančioje „McDonald‘s žvaigždžių alėjoje“ buvo atidengtas dar vienas Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos nario delno įspaudas.
Į paskutinę laisvą NBA poziciją pretenduojantis Šaras amerikiečius ir intriguoja, ir kelia jiems klausimų
Į paskutinę laisvą NBA poziciją pretenduojantis Šaras amerikiečius ir intriguoja, ir kelia jiems klausimų
Dar prieš kelias savaites vyriausiųjų trenerių neturėjo bent penki NBA klubai, o kai kurių iš jų dėmesio sulaukus Šarūnui Jasikevičiui Lietuvos krepšinio gerbėjai
Gintaras Leonavičius paskelbė apie karjeros pabaigą
Gintaras Leonavičius paskelbė apie karjeros pabaigą
Šį sezoną Prienų „Skycop“ garbę gynęs Gintaras Leonavičius nusprendė dėti tašką savo karjeroje. 35-erių atletas paskelbė kabinantis sportbačius ant vinies, rašo
Jerai Grantas po sezono paliks "Neptūną"
Jerai Grantas po sezono paliks "Neptūną"
Klaipėdos „Neptūnas“ jau žino, kad kitą sezoną turės verstis ne tik be vyriausiojo trenerio Kazio Maksvyčio, bet ir vieno iš komandos lyderių Jerai Granto.„Betsafe-LKL“
S.Galdiko diskvalifikacija pažymėtame mače "Rytas" įveikė "Neptūną" ir pateko į finalą
S.Galdiko diskvalifikacija pažymėtame mače "Rytas" įveikė "Neptūną" ir pateko į finalą
Vilniaus "Rytas" tiesiausiu keliu nužingsniavo į Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe LKL" finalą, kuriame serijoje iki trijų pergalių susitiks su čempiono titulą ginsiančiu
K.Maksvytis: konfliktas tarp Simo ir Echodo brendo visos serijos metu
K.Maksvytis: konfliktas tarp Simo ir Echodo brendo visos serijos metu
Klaipėdos „Neptūnas“ penktadienio vakarą sostinėje nusileido Vilniaus „Ryto“ ekipai bei jau pirmadienį stos į kovą dėl „Betsafe–LKL“ bronzos apdovanojimų.Uostamiesčio
D.Adomaitis ironiškai dėkojo "Neptūno" kapitonui: jis žaidė tarsi su "Ryto" marškinėliais
D.Adomaitis ironiškai dėkojo "Neptūno" kapitonui: jis žaidė tarsi su "Ryto" marškinėliais
Visą sezoną įvairių negandų vėtomas ir mėtomas Vilniaus „Ryto“ klubas sugebėjo pasiekti pagrindinį savo tikslą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).Namų aikštės pranašumo
R.Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo Kazanėje ir išlygino serijos rezultatą
R.Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo Kazanėje ir išlygino serijos rezultatą
Rimo Kurtinaičio ir Roberto Kuncaičio auklėtiniai atsigavo po apmaudžios nesėkmės ir laimėjo antrąsias VTB Vieningosios lygos pusfinalio rungtynes.Penktadienį Maskvos srities "Chimki"
A.Butkevičius - apie naujagimį, atkrintamąsias ir nepopuliarią techninę pražangą
A.Butkevičius - apie naujagimį, atkrintamąsias ir nepopuliarią techninę pražangą
Keletą kartų per mėnesį su komandos žaidėjais, treneriais ar klubo darbuotojais susitinkame prie mikrofono RYTO podkaste.Penktuoju tinklalaidės svečiu tapo “Ryto” krepšininkas,
Jau 19-o žalgiriečio delno atspaudas bus atidengtas "McDonald‘s žvaigždžių alėjoje"
Jau 19-o žalgiriečio delno atspaudas bus atidengtas "McDonald‘s žvaigždžių alėjoje"
Jau šį šeštadienį, gegužės 25 d., „McDonald‘s žvaigždžių alėjoje“, Kaune bus atidengtas dar vienas Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos
Mūšiui pasiruošęs M.Girdžiūnas: "Žinome "Neptūną", jis nepasiduos"
Mūšiui pasiruošęs M.Girdžiūnas: "Žinome "Neptūną", jis nepasiduos"
Be pralaimėjimų atkrintamosiose varžybose žengiantis Kauno „Žalgiris“ finale laukia varžovo, kuriuo jau šiandien gali tapti Vilniaus „Rytas“.Sostinės krepšininkai trečiadienį
Š.Jasikevičius - apie sulysusį A.White'ą, P.Valinsko sezoną ir "Ryto" pergalę
Š.Jasikevičius - apie sulysusį A.White'ą, P.Valinsko sezoną ir "Ryto" pergalę
Kauno „Žalgiris“ atliko formalumą, kurį daro jau 26-us metus iš eilės – antrą kartą per tris dienas Panevėžio „Lietkabelį“ parklupdę kauniečiai eilinį sykį
"Žalgiris" sutriuškino traumų išretintą "Lietkabelį" ir žengė į finalą
"Žalgiris" sutriuškino traumų išretintą "Lietkabelį" ir žengė į finalą
Kauno "Žalgiris" gins čempiono vardą finale, kuriame laukia Vilniaus "Ryto" ir Klaipėdos "Neptūno" poros nugalėtojas.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį
"Žalgiris" į stovyklą ir vėl sukvies gabiausius Lietuvos krepšinio perlus
"Žalgiris" į stovyklą ir vėl sukvies gabiausius Lietuvos krepšinio perlus
Itin didžiulį dėmesį jaunųjų krepšininkų tobulėjimui skiriantis Kauno „Žalgiris“ gegužės 31 – birželio 2 dienomis Kaune surengs „Žalgiris Talent Camp“
L.Westermannas:  jei norime laimėti titulą, turėsime žaisti šiek tiek geriau
L.Westermannas: jei norime laimėti titulą, turėsime žaisti šiek tiek geriau
Kauno „Žalgiriui“ trūksta žingsnio, kad pratęstų nuo Lietuvos krepšinio lygos įkūrimo trunkančią seriją.Šalies čempionai dar nepraleido nė vienos finalo serijos šalies
Kodėl R.Javtokui pavydi žmona?
Kodėl R.Javtokui pavydi žmona?
„Įsivaizduoju, kad mano žmona dabar man tikrai pavydi“, – sako Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Robertas Javtokas. Garsaus vyro žmonos Vilmos pavydą sukėlė ne kas
"Ryto" dalininkų susirinkime aptartas biudžetas, įvertintas sezonas, pritarta A.Guogos atsistatydinimui
"Ryto" dalininkų susirinkime aptartas biudžetas, įvertintas sezonas, pritarta A.Guogos atsistatydinimui
Šią savaitę vykusiame Vilniaus „Ryto” krepšinio klubo dalininkų susirinkime buvo vienbalsiai patenkintas Antano Guogos atsistatydinimo iš klubo prezidento pareigų prašymas.Be
"Rytas" Klaipėdoje tiesiog sumindė vieną tritaškį pataikiusį "Neptūną"
"Rytas" Klaipėdoje tiesiog sumindė vieną tritaškį pataikiusį "Neptūną"
Lauktos intrigos LKL pusfinalio serijos starte tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Vilniaus "Ryto" nebuvo.Dainiaus Adomaičio treniruojami vilniečiai "Švyturio" arenoje
K.Maksvytis: neįsivaizduoju, kad galime sužaisti blogesnes rungtynes
K.Maksvytis: neįsivaizduoju, kad galime sužaisti blogesnes rungtynes
Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 46:75 nusileido Vilniaus „Rytui“ bei „Betsafe–LKL“ pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0-1. Atsakomasis mačas sostinėje
R.Kurtinaičio auklėtiniai tragiškai sužaidė lemiamą kėlinį, nepadėjo A.Švedo rekordas
R.Kurtinaičio auklėtiniai tragiškai sužaidė lemiamą kėlinį, nepadėjo A.Švedo rekordas
Apmaudžia nesėkme VTB Vieningosios lygos pusfinalį pradėjo Maskvos srities "Chimki" klubas.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 91:96 (25:20, 23:23, 26:21, 17:32) nusileido Kazanės
D.Adomaitis nori užmiršti įspūdingą pergalę: garantuoju - kitos rungtynės bus kitokios
D.Adomaitis nori užmiršti įspūdingą pergalę: garantuoju - kitos rungtynės bus kitokios
Labiausiai sirgalius intrigavusi šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamųjų varžybų serija startavo vienos komandos dominavimu.Visiškai Klaipėdos „Neptūno“
P.Jankūnas ir L.Westermannas vienas kitą mokė lietuvių ir prancūzų kalbų
P.Jankūnas ir L.Westermannas vienas kitą mokė lietuvių ir prancūzų kalbų
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai toliau tęsia smagias tarpusavio varžybas „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ZalgirisChallenge epizoduose. Šįkart Paulius Jankūnas ir
Sirgaliai išrinko gražiausią "Betsafe–LK" sezono momentą
Sirgaliai išrinko gražiausią "Betsafe–LK" sezono momentą
Krepšinio sirgaliai balsavimu išreiškė savo nuomonę – gražiausiu „Betsafe–LKL“ reguliariojo sezono epizodu išrinko Gyčio Radzevičiaus dėjimą.Utenos

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime