Naujienos kraunasi...

S.Štombergas nepamiršo skaudžių pamokų, bet vėl nėrė į rizikingą veiklą (interviu)

Autorius: Krepšinis.lt.
S.Štombergas nepamiršo skaudžių pamokų, bet vėl nėrė į rizikingą veiklą (interviu)
T.Vinicko nuotr., DELFI
Vienas geriausių XX ir XXI a. sandūros Lietuvos krepšininkų Saulius Štombergas pastaruoju metu susitelkęs į naują veiklą.

Nelengvą, profesinėmis nesėkmėmis ir artimųjų netektimis paženklintą gyvenimo etapą atlaikęs 42-ejų klaipėdietis visa galva pasinėrė į rizikingą nekilnojamojo turto verslą, kuriame sykį jau buvo skaudžiai nusvilęs.

Duodamas išsamų interviu Kazanės „Business-Gazeta.ru“ portalo žurnalistui, buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas, Kauno „Žalgirio“ lyderis, įvairių elitinių Europos komandų marškinėlius vilkėjęs S. Štombergas prisiminė ir sovietmečio laikmetį, ir savo egzotinę kelionę į Kiniją, papasakojo apie pirmąjį nesėkmingą bandymą tapti verslininku, naują projektą ir neatmetamą galimybę kada nors sugrįžti į krepšinio pasaulį.

Primename, kad krepšininko karjerą 2010 m. baigęs S. Štombergas 2013-2014 m. trumpai treniravo „Žalgirį“, iš kurio stratego posto po nesėkmių serijos pasitraukė. Šią vasarą S. Štombergas turėjo vadovauti Lietuvos 18-mečių rinktinei, tačiau prie jos vairo taip ir nestojo – mirus mamai, vyras nusprendė perleisti šį darbą kitiems.

– Sauliau, ar jums liko kokie nors prisiminimai iš sovietinių laikų? Prisimenate metus, kuomet parduotuvių lentynos buvo tuščios?

– Žinoma. Tada į parduotuves tėveliai eidavo tik su specialiais talonais. Lentynose nebūdavo nieko – kažką įsigyti būdavo galima tik turguje. Tačiau mes supratome, kad visos materialios problemos laikinos. Gyvenime visko pasitaiko. Šiandien kažką turi, o rytoj jau gali nieko neturėti. Prisimenu salę, į kurią tais laikais eidavome treniruotis. Ten nebuvo karšto vandens, šildymo, nebuvo avalynės – bet kurį sporto inventorių būdavo įsigyti labai sunku. Dar kartą pakartosiu: viskas tik pagal talonus. Nuostabu, kad šiais laikais jaunimas turi puikias sąlygas: ir kokybiškas aikšteles, ir šiltas rūbines.

– Iki šiol sklando istorijos, kad Eurelijus Žukauskas prašė batelių iš Arvydo Sabonio?

– Taip, tokio dydžio batelius, tinkančius Žukausko pėdoms, rasti buvo nerealu. Jaunystėje jis dažnai žaidė ne su sportiniais bateliais. Regis jis net paprastų sportbačių neturėjo. Sunkūs buvo laikai.

– Kada supratote, kad sovietinė epocha traukiasi?

– Kai atsirado jausmas, jog viskas keičiasi. Parduotuvėse atsirado prekių, mums nebebuvo draudžiama keliauti į užsienį, žaisti kituose klubuose. Žinoma, dabar vaikams sunku papasakoti, kas buvo tais laikais, o jiems tai suvokti nėra paprasta. Tačiau, mano nuomone, pasakoti vis tiek reikia. Jiems svarbu suprasti, kad visos materialios gėrybės gali žaibiškai dingti.

– Kas vyko lietuviškame krepšinyje paskutinio XX a. dešimtmečio sandūroje?

– Šarūnas Marčiulionis tuo metu žaidė NBA ir įsteigė naują LKL lygą, kuri gyvuoja iki šiol. Krepšinis populiarėjo. Vien tik Kauno mieste buvo 5-6 komandos, o mes, jauni vaikinai, gaudavome pasiūlymų. Aš tada perėjau iš „Žalgirio“ komandos į „Atletą“. Jeigu nebūčiau priėmęs tokio sprendimo, turbūt ir būčiau sėdėjęs ant „Žalgirio“ suolelio negaudamas šansų. O „Atlete“ ir pradėjau savo karjeros kelią.

– Ar tėvai kritikavo jus dėl to, kad pasirinkote sportą, o ne įprastą profesiją su normuotu grafiku ir stabilia alga?

– Ne, priešingai – jie labai džiaugėsi, kai mane pakvietė „Žalgiris“. Jau tada tas klubas turėjo rimtą vardą. Tačiau svarbu suprasti, kad aš tada buvau vaikas, o tėvams buvo nelengva išleisti sūnų į kitą miestą, kad galėčiau dirbti ir mokytis. Dabar mamos ir tėčio jau nėra.

– Ar nejaučiate nuoskaudos, kad negalėjote su tėvais bendrauti daugiau dėl nuolatinių treniruočių, kvietimų į rinktines, rungtynių?

– Tokia mūsų profesija – bendravimui su artimaisiais laiko lieka labai nedaug. Iš tėvų namų išvykau būdamas 15-metis. Ir vėliau su jais susitikdavome tik ypatingais atvejais. Atvažiuojame, bendraujame, išsiskirstome. Taip pat vėliau viskas vyko ir su šeima – kai pasirašiau kontraktą su „Uniks“, į Rusiją savo vaikų nesivežiau: jie liko lankyti mokyklą Lietuvoje, nesinorėjo jų tampyti.

– Ar kada nors galėjote atsidurti „Lietuvos ryte“?

– Antanas Kavaliauskas anksčiau kalbėjo, kad niekada nežais „Žalgiryje“. O dabar žaidžia. Krepšininkai renkasi tarp tų pasiūlymų, kuriuos gauna, ieško geriausių sąlygų. Kai kuriems reikia didesnio kontrakto, kai kam svarbesni sportiniai rezultatai. Galėjo būti visko.

– Ar buvo pasiūlymų išvykti į NBA?

– Konkrečių pasiūlymų taip ir nesulaukiau. Su manimi buvo susisiekta, bet nieko konkretaus. Tais laikais ne taip žiūrėjo į europiečius, kaip dabar. Dabar daugelis išvyksta. O tada Europą palikdavo tik pačios ryškiausios žvaigždės: Sabonis, Divacas ir kiti.

– Turbūt po sezono Kinijoje jus buvo kažkuo nustebinti sunku. Kaip apskritai jūsų kelyje atsirado toks pasiūlymas?

– Turėjau galiojantį kontraktą su „Atletu“. Į klubą atvyko žmonės iš Kinijos, jie vertino žaidėjus, atsirinko jiems patinkančius. Taip mes ir susitarėme, kad išvykusiu žaisti į Kiniją – į Šanchajų (1996-1997 m. – red. past.). Žiūrint iš finansinės pusės, tai buvo geras pasiūlymas. Kinijoje stebino daug kas – ne tik maistas, bet ir tai, kad visi žmonės man atrodė vienodi. Lygiai taip, kaip ir mes jiems. Sykį į Kiniją atvažiavo mano brolis, jis vaikščiojo po gatves ir dalijo autografus vietoje manęs. Brolis už mane vyresnis trejais metais, mūsų tarpusavio santykiai visada buvo labai artimi. Jis dažnai atvykdavo ir į Kazanę, daug kartų palaikydavo mane ir komandą. Dabar mes kartu dirbame. 

– Nebuvo taip, kad po to pelningo sezono Kinijoje į jus kreipėsi seniai pamiršti giminaičiai ar draugai. Juk visi žino, kad gerai uždirbote.

– Žinoma, Lietuvoje tokių pinigų nebūčiau uždirbęs. Bet ir milijonieriumi iš karto netapau. Po tos kelionės grįžau ir nusipirkau butą – tuo labai džiaugiausi. Nekilnojamas turtas tuo metu nebuvo brangus. Dabar už tą atlyginimą aš jau buto nenusipirkčiau.

– Netrūksta istorijų, kaip 1992-ųjų Lietuvos olimpinė krepšinio rinktinė pirkdavo elektronikos prietaisus ir vėliau juos pardavinėjo gimtinėje. Ar jūs tokia komercine veikla užsiiminėdavote?

– Algos anksčiau buvo labai mažos. Jaunystėje dažnai kažką parduodavome ir tik vėliau žaisdavome (juokiasi). Tais laikais mūsų atlyginimo dalis priklausydavo ir nuo komercijos, tekdavo užsidirbti ne krepšinio būdu.

– 2003-iaisiais persikėlėte į Kazanės „Uniks“? Ar nebuvo sunku Rusijoje?

– Aš atvykau į Kazanę jau nebe jaunuolis. Tai pirmą kartą, kai išvykau žaisti į Italiją, buvo sunkumų. Reikėjo apsiprasti, pajausti teisėjus, žaidimo lygį. O kai užsienyje žaidi antrus ar trečius metus – jau jautiesi geriau. Taip, pusmetį reikėjo adaptuotis, tačiau komanda buvo draugiška, su rusų krepšininkais nekildavo jokių kalbos problemų.

– Karjeros pabaigoje jūs jau pradėjote užsiiminėti verslo reikalais. Kaip pavyko suderinti šiuos du gerokai skirtingus polius?

– Konkretaus paskirstymo neturėjau. Visų pirma žaidžiau krepšinį, o tik vėliau užsiiminėjau verslu. Daugelis žaidėjų, kurių karjera artėja prie pabaigos, mąsto, ką daryti. Reikia rasti teisingus partnerius. Vieniems sekasi geriau, kitiems prasčiau. Daugelis praranda visus pinigus.

– Vertinant tai, kad 2009-aisiais vėl sugrįžote žaisti į „Uniks“, galima daryti išvadą, kad jūsų pirmasis bandymas tapti verslininku nebuvo sėkmingas.

– Kuomet aš pirmą kartą užbaigiau karjerą, viskas vyko sėkmingai. Tačiau vėliau pasaulį sukrėtė finansinė krizė. Man, žinoma, buvo ir toliau galima užsiiminėti statybomis, tačiau Lietuvoje, kaip ir Rusijoje, nebebuvo visiškai jokių užsakymų, niekas nieko nepirko. Rinka krito 40-50 proc., bankai nebeskolino pinigų. Aš nusprendžiau dar kartą pažaisti ir palaukti, kol situacija pasitaisys.

– Ar nebuvo minčių kažką įkurti Kazanėje?

– Bet kuriuo atveju, tu geriau žinai savo šalies įstatymus. Rusijoje viskas surikiuota kitaip. Reikia turėti pažįstamų ir draugų, kuriais gali pasitikėti. Verslą visuomet reikia prižiūrėti, būti vietoje. Noriu pasakyti, kad „Uniks“ rungtynes Eurolygoje žiūriu dažnai. Labai laukiu „Žalgirio“ ir „Uniks“ rungtynių Kaune. Tikrai ateisiu susitikti su senais pažįstamais.

– E. Žukauskas neseniai dalyvavo laidoje „Delfinai ir žvaigždės“. Kodėl jūs atsisakote galimybės dalyvauti televizijos laidose?

– Reikalas tas, kad tu negali tiesiog ateiti į filmavimą, pašmėžuoti ekrane ir išeiti. Reikia tuo užsiimti periodiškai, reikia laiko. Pasiūlymų buvo. Mūsų šalis maža – visi vieni kitus prisimena. Tačiau man nereikia tokių pasirodymų, tai ne mano stilius.

– O koks yra jūsų stilius?

– Jeigu aš nueinu į televizijos šou, mane pristato kaip krepšininką. O dabar mano profesija jau kita. Šiuo metu mes užsiimame daugiabučių namų rajono statyba. Kuriame naują kvartalą jaunoms šeimoms. Norisi, kad viskas pavyktų ir žmonės gautų kokybišką būstą už gerą kainą. Įprastai keliuosi 6-7 ryto ir peržvelgiu dienos planą. Galiu namo grįžti ir 9-ą valandą vakaro, įprastinio grafiko nėra. Kartais dirbame 7, o kartais – ir 12 valandų. Nelengvas grafikas, tačiau krepšinio laikai praėjo, atėjo laikas užsiimti verslu. Vietoje negalima stovėti.

– O jeigu koks nors klubas pasiūlytų trenerio darbą, sutiktumėte?

– Krepšinis visuomet lieka mano širdyje. Tačiau man dabar reikia užbaigti svarbų projektą. Jeigu rasčiau žmogų, kuriam galėčiau patikėti visus svarbiausius reikalus, galbūt vieną dieną ir sugrįžčiau į krepšinio pasaulį.

– Kaip manote, kodėl jūsų trenerio karjera nebuvo tokia nuosekli?

– Neturėjau rimtų sutarčių pusantrų ar dvejus metus. Tik turėjau progą pabūti vyriausiuoju treneriu tam tikrą laiką. Todėl dėl savo trenerio karjeros tęstinumo išvadų dar nedaryčiau.

– Jūs turbūt niekada ir nedirbote su komanda, kurios žaidėjus rinkote pats?

– Taip, tokios galimybės nebuvo. Dirbau su tais žaidėjais, kurie buvo komandoje. – Ar buvote sulaukęs pasiūlymų tapti „Uniks“ treneriu? – Ne, po darbo „Žalgiryje“ ir Lietuvos jaunimo rinktinės trenerių štabe, daugiau pasiūlymų negavau.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Žalgiris" nugalėjo solidžiai kovojusius šiauliečius (trenerių komentarai)
"Žalgiris" nugalėjo solidžiai kovojusius šiauliečius (trenerių komentarai)
Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje žalgiriečiai „Betsafe–LKL“ 26-ojo turo rungtynėse po spurto trečiajame kėlinyje 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13)
"Žalgiris" antrą kartą triuškinamai pralaimėjo baskams (Jasikevičiaus komentaras)
"Žalgiris" antrą kartą triuškinamai pralaimėjo baskams (Jasikevičiaus komentaras) (1)
Ketvirtadienį išvykoje vykusiose Eurolygos 26-ojo turo rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 64:84 (19:27, 14:16, 12:24, 19:17) neprilygo tarsi iš natų sužaidusiai
P.Jankūnas ir E.Ulanovas Vitorijoje: norime būti kuo aukščiau (video)
P.Jankūnas ir E.Ulanovas Vitorijoje: norime būti kuo aukščiau (video)
Vitorijos Fernando Buesos arenoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą atliko pirmuosius metimus prieš šiandien laukiančias Eurolygos rungtynes su šeimininkų
Žalgiris" netikėtai turėjo vargo Kėdainiuose (video komentarai)
Žalgiris" netikėtai turėjo vargo Kėdainiuose (video komentarai)
Pirmadienio vakarą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse Kauno „Žalgiris“ Kėdainiuose atlaikė šeimininkų šturmą ir 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27) palaužė vietos
"Žalgiris" po atkaklios kovos nusileido Eurolygos čempionams (konferecija)
"Žalgiris" po atkaklios kovos nusileido Eurolygos čempionams (konferecija)
Aklinai užpildytoje „Žalgirio“ arenoje Kauno „Žalgirio“ komanda daugiau nei tris kėlinius šeimininkavo Eurolygos 25-ojo turo rungtynėse, tačiau lemiamu metu savo pranašumą
"Fenerbahce" vadovas Gherardini - apie Obradovičiaus santykius su Jasikevičiumi ir kita
"Fenerbahce" vadovas Gherardini - apie Obradovičiaus santykius su Jasikevičiumi ir kita
Po nedidelės pertraukos į TV6 eterį sugrįžo Lietuvos čempionų įvykius nušviečianti sekmadieninė laida „Savaitė su Kauno „Žalgiriu“.Šįkart jos epicentre atsidūrė
Išvenkite spūsčių: rungtynių dieną prie "Žalgirio" arenos - "Kazimiero mugė"
Išvenkite spūsčių: rungtynių dieną prie "Žalgirio" arenos - "Kazimiero mugė"
Jau šį savaitgalį (kovo 9-11 dienomis) Nemuno saloje, prie Kauno „Žalgirio“ arenos, įvyks viena masiškiausių ir populiariausių Kauno miesto švenčių – „Kazimiero
B.Daviesas - apie pirmąjį atlyginimą, žavintį Kauno miestą ir kita
B.Daviesas - apie pirmąjį atlyginimą, žavintį Kauno miestą ir kita
„Žalgirio radijo“ rubrikoje „Užribis“ apsilankė žalgirietis Brandonas Daviesas. Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis atvirai pasakojo apie savo vaikystę, leidžiamą
A.Toupane - apie įžaidėjo poziciją, patirtį JAV ir Eurolygos atkrintamąsias
A.Toupane - apie įžaidėjo poziciją, patirtį JAV ir Eurolygos atkrintamąsias
Šį sezoną TV6 televizijos eteryje debiutavusi „Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ laida kiekvieną sekmadienį nuo 10.30 val. krepšinio sirgaliams pristato reportažus iš
Sirgaliai vėl gausiai stebėjo rinktinės kovas prie televizorių ekranų
Sirgaliai vėl gausiai stebėjo rinktinės kovas prie televizorių ekranų
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė praėjusią savaitę sėkmingai įveikė ir antrąjį Pasaulio čempionato atrankos „langą“. Lietuviai namuose įveikė Vengrijos (80:75) ir Kosovo
"Žalgiris" skina pergales ne tik krepšinio, bet ir komunikacijos arenose
"Žalgiris" skina pergales ne tik krepšinio, bet ir komunikacijos arenose
Kauno „Žalgirio“ komanda išsiveržė tarp geriausiųjų Baltijos šalių komunikacijos konkurse. Komandos rėmėjos draudimo bendrovės „Gjensidige“ kampanija „Rask
"Žalgiris" turėjo nemažai vargo su svečiais iš Alytaus (komentarai)
"Žalgiris" turėjo nemažai vargo su svečiais iš Alytaus (komentarai)
Eurolygoje užtikrintai žygiuojantis Kauno „Žalgiris“ (21-3) sugrįžo į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmadienį 42-ąjį gimtadienį švęsiančio Šarūno
"Iš pusės žodžio": neprilygstamas "Žalgirio" tandemas
"Iš pusės žodžio": neprilygstamas "Žalgirio" tandemas
Turbūt nėra įspūdingesnio dueto šį sezoną Lietuvos krepšinyje už Keviną Pangosą ir Aaroną White‘ą. Ši Kauno „Žalgirio“ pora retai krepšinio aikštelę
"Žalgiris" namie neturėjo vargo su "Barcelona"
"Žalgiris" namie neturėjo vargo su "Barcelona"
Eurolygos 24-ajame ture sausakimšos arenos palaikoma Kauno „Žalgirio“ komanda šventė įtikinamą pergalę 90:74 (19:15, 25:19, 26:16, 20:24) nepalikdama vilčių Barselonos
Š.Jasikevičius: su S.Pesičiumi "Barcelona" tapo kita komanda
Š.Jasikevičius: su S.Pesičiumi "Barcelona" tapo kita komanda
Šarūnas Jasikevičius, kartu su Svetislavu Pesičiumi prieš 15 metų į viršų kėlė Eurolygos nugalėtojų trofėjų. Tiesa, Š.Jasikevičius - kaip žaidėjas, o 68 -erių
V.Micičius - nuo mėgstamiausio patiekalo iki stipriausio varžovo aikštėje
V.Micičius - nuo mėgstamiausio patiekalo iki stipriausio varžovo aikštėje
„Žalgiris TV“ tęsia žaibiškų klausimų-atsakymų seriją su Kauno „Žalgirio“ klubo krepšininkais. Šįkart netikėtų klausimų lavina užvertė serbą
Lietuva sutriuškino Kosovą ir išlieka be pralaimėjimų (komentarai)
Lietuva sutriuškino Kosovą ir išlieka be pralaimėjimų (komentarai)
Pirmadienio vakarą, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė tęsė kovas FIBA 2019 Pasaulio krepšinio čempionato atrankoje, kur susitiko su Kosovo
Nuo įtampos Eurolygoje Š.Jasikevičius su žmona paspruko į Paryžių
Nuo įtampos Eurolygoje Š.Jasikevičius su žmona paspruko į Paryžių
Po triuškinamos pergalės Stambule prieš vietos „Anadolu Efes“ ekipą Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pasidžiaugė laimėjimu,
Kosovo krepšininkui - skubi Lietuvos ortopedų pagalba
Kosovo krepšininkui - skubi Lietuvos ortopedų pagalba
Penktadienio rungtynės su Lenkijos komanda Kosovo vyrų krepšinio rinktinei buvo kaip reta nesėkmingos. Traumas patyrė du žaidėjai. Vienas iš jų nedelsiant buvo išsiųstas
D.Adomaitis paskelbė dvyliktuką, K.Lavrinovičiui teko perleisti kapitono pareigas
D.Adomaitis paskelbė dvyliktuką, K.Lavrinovičiui teko perleisti kapitono pareigas
2019 metų Pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynėse su Kosovo rinktine Lietuvos komanda turės naują kapitoną. Šiandien po rytinės treniruotės ekipos vyriausias treneris Dainius
Lietuvos rinktinė vargo su vengrais, bet iškovojo trečią pergalę (komentarai)
Lietuvos rinktinė vargo su vengrais, bet iškovojo trečią pergalę (komentarai)
Penktadienio vakarą Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė pradėjo antrąjį atrankos „langą“ į 2019 FIBA Pasaulio krepšinio čempionatą. Klaipėdos „Švyturio“
"Žalgiris" išsivežė užtikrintą pergalę iš Turkijos
"Žalgiris" išsivežė užtikrintą pergalę iš Turkijos (1)
Eurolygos 23-iojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ svečiuose įtikinamai 86:70 (21:23, 24:13, 23:20, 18:14) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir įsirašė
Žalgiriečiai ruošiasi mačui Stambule (K.Pangoso, P.Jankūno video komentarai)
Žalgiriečiai ruošiasi mačui Stambule (K.Pangoso, P.Jankūno video komentarai)
Stambulo Sinano Erdemo arenoje ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atliko pirmuosius metimus varžovų aikštėje, ruošdamiesi šio vakaro susitikimui
D.Adomaitis paskelbė sudėtį, kuria pasikliaus mače su Vengrija
D.Adomaitis paskelbė sudėtį, kuria pasikliaus mače su Vengrija
Likus dienai iki 2019 metų Pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynių su Vengrijos rinktine, Dainius Adomaitis paskelbė dvyliktuką žaidėjų, kurie penktadienį žengs ant parketo.Vyriausiojo
Mače Turkijoje ir "Žalgiris", ir "Anadolu Efes" žais nepilnos sudėties
Mače Turkijoje ir "Žalgiris", ir "Anadolu Efes" žais nepilnos sudėties
Penktadienį Kauno "Žalgirio" (13/9) vyrai Turkijoje stoja į kovą su turnyro autsaideriais, tačiau neseniai šalies taurę iškovojusiais Stambulo "Anadolu Efes" (6/16)
Buvęs žalgirietis kabina sportbačius ant vinies
Buvęs žalgirietis kabina sportbačius ant vinies
Kauno "Žalgirio" marškinėlius kadaise vilkėjęs snaiperis iš Naujosios Zelandijos Kirkas Penney nusprendė atsisveikinti su profesionalo karjera būdamas 37 -erių.196 cm ūgio
Klaipėdiečiams - išskirtinės dovanos ir proga pamatyti Lietuvos rinktinę gyvai
Klaipėdiečiams - išskirtinės dovanos ir proga pamatyti Lietuvos rinktinę gyvai
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienio vakarą Klaipėdoje pratęs kovą dėl patekimo į 2019 metų Pasaulio krepšinio čempionatą. „Švyturio“ arenoje lietuvių
Vienintelis prestižinėje stovykloje buvęs lietuvis: garbė atstovauti šaliai ir "Žalgiriui"
Vienintelis prestižinėje stovykloje buvęs lietuvis: garbė atstovauti šaliai ir "Žalgiriui"
Praėjusį savaitgalį Los Andželas sutraukė viso pasaulio dėmesį, kadangi ten įvyko šių metų NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynės, o savo ruožtu tame pačiame mieste susirinko

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Apie
Draugaukime