Naujienos kraunasi...

S.Štombergas nepamiršo skaudžių pamokų, bet vėl nėrė į rizikingą veiklą (interviu)

Autorius: Krepšinis.lt.
S.Štombergas nepamiršo skaudžių pamokų, bet vėl nėrė į rizikingą veiklą (interviu)
T.Vinicko nuotr., DELFI
Vienas geriausių XX ir XXI a. sandūros Lietuvos krepšininkų Saulius Štombergas pastaruoju metu susitelkęs į naują veiklą.

Nelengvą, profesinėmis nesėkmėmis ir artimųjų netektimis paženklintą gyvenimo etapą atlaikęs 42-ejų klaipėdietis visa galva pasinėrė į rizikingą nekilnojamojo turto verslą, kuriame sykį jau buvo skaudžiai nusvilęs.

Duodamas išsamų interviu Kazanės „Business-Gazeta.ru“ portalo žurnalistui, buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas, Kauno „Žalgirio“ lyderis, įvairių elitinių Europos komandų marškinėlius vilkėjęs S. Štombergas prisiminė ir sovietmečio laikmetį, ir savo egzotinę kelionę į Kiniją, papasakojo apie pirmąjį nesėkmingą bandymą tapti verslininku, naują projektą ir neatmetamą galimybę kada nors sugrįžti į krepšinio pasaulį.

Primename, kad krepšininko karjerą 2010 m. baigęs S. Štombergas 2013-2014 m. trumpai treniravo „Žalgirį“, iš kurio stratego posto po nesėkmių serijos pasitraukė. Šią vasarą S. Štombergas turėjo vadovauti Lietuvos 18-mečių rinktinei, tačiau prie jos vairo taip ir nestojo – mirus mamai, vyras nusprendė perleisti šį darbą kitiems.

– Sauliau, ar jums liko kokie nors prisiminimai iš sovietinių laikų? Prisimenate metus, kuomet parduotuvių lentynos buvo tuščios?

– Žinoma. Tada į parduotuves tėveliai eidavo tik su specialiais talonais. Lentynose nebūdavo nieko – kažką įsigyti būdavo galima tik turguje. Tačiau mes supratome, kad visos materialios problemos laikinos. Gyvenime visko pasitaiko. Šiandien kažką turi, o rytoj jau gali nieko neturėti. Prisimenu salę, į kurią tais laikais eidavome treniruotis. Ten nebuvo karšto vandens, šildymo, nebuvo avalynės – bet kurį sporto inventorių būdavo įsigyti labai sunku. Dar kartą pakartosiu: viskas tik pagal talonus. Nuostabu, kad šiais laikais jaunimas turi puikias sąlygas: ir kokybiškas aikšteles, ir šiltas rūbines.

– Iki šiol sklando istorijos, kad Eurelijus Žukauskas prašė batelių iš Arvydo Sabonio?

– Taip, tokio dydžio batelius, tinkančius Žukausko pėdoms, rasti buvo nerealu. Jaunystėje jis dažnai žaidė ne su sportiniais bateliais. Regis jis net paprastų sportbačių neturėjo. Sunkūs buvo laikai.

– Kada supratote, kad sovietinė epocha traukiasi?

– Kai atsirado jausmas, jog viskas keičiasi. Parduotuvėse atsirado prekių, mums nebebuvo draudžiama keliauti į užsienį, žaisti kituose klubuose. Žinoma, dabar vaikams sunku papasakoti, kas buvo tais laikais, o jiems tai suvokti nėra paprasta. Tačiau, mano nuomone, pasakoti vis tiek reikia. Jiems svarbu suprasti, kad visos materialios gėrybės gali žaibiškai dingti.

– Kas vyko lietuviškame krepšinyje paskutinio XX a. dešimtmečio sandūroje?

– Šarūnas Marčiulionis tuo metu žaidė NBA ir įsteigė naują LKL lygą, kuri gyvuoja iki šiol. Krepšinis populiarėjo. Vien tik Kauno mieste buvo 5-6 komandos, o mes, jauni vaikinai, gaudavome pasiūlymų. Aš tada perėjau iš „Žalgirio“ komandos į „Atletą“. Jeigu nebūčiau priėmęs tokio sprendimo, turbūt ir būčiau sėdėjęs ant „Žalgirio“ suolelio negaudamas šansų. O „Atlete“ ir pradėjau savo karjeros kelią.

– Ar tėvai kritikavo jus dėl to, kad pasirinkote sportą, o ne įprastą profesiją su normuotu grafiku ir stabilia alga?

– Ne, priešingai – jie labai džiaugėsi, kai mane pakvietė „Žalgiris“. Jau tada tas klubas turėjo rimtą vardą. Tačiau svarbu suprasti, kad aš tada buvau vaikas, o tėvams buvo nelengva išleisti sūnų į kitą miestą, kad galėčiau dirbti ir mokytis. Dabar mamos ir tėčio jau nėra.

– Ar nejaučiate nuoskaudos, kad negalėjote su tėvais bendrauti daugiau dėl nuolatinių treniruočių, kvietimų į rinktines, rungtynių?

– Tokia mūsų profesija – bendravimui su artimaisiais laiko lieka labai nedaug. Iš tėvų namų išvykau būdamas 15-metis. Ir vėliau su jais susitikdavome tik ypatingais atvejais. Atvažiuojame, bendraujame, išsiskirstome. Taip pat vėliau viskas vyko ir su šeima – kai pasirašiau kontraktą su „Uniks“, į Rusiją savo vaikų nesivežiau: jie liko lankyti mokyklą Lietuvoje, nesinorėjo jų tampyti.

– Ar kada nors galėjote atsidurti „Lietuvos ryte“?

– Antanas Kavaliauskas anksčiau kalbėjo, kad niekada nežais „Žalgiryje“. O dabar žaidžia. Krepšininkai renkasi tarp tų pasiūlymų, kuriuos gauna, ieško geriausių sąlygų. Kai kuriems reikia didesnio kontrakto, kai kam svarbesni sportiniai rezultatai. Galėjo būti visko.

– Ar buvo pasiūlymų išvykti į NBA?

– Konkrečių pasiūlymų taip ir nesulaukiau. Su manimi buvo susisiekta, bet nieko konkretaus. Tais laikais ne taip žiūrėjo į europiečius, kaip dabar. Dabar daugelis išvyksta. O tada Europą palikdavo tik pačios ryškiausios žvaigždės: Sabonis, Divacas ir kiti.

– Turbūt po sezono Kinijoje jus buvo kažkuo nustebinti sunku. Kaip apskritai jūsų kelyje atsirado toks pasiūlymas?

– Turėjau galiojantį kontraktą su „Atletu“. Į klubą atvyko žmonės iš Kinijos, jie vertino žaidėjus, atsirinko jiems patinkančius. Taip mes ir susitarėme, kad išvykusiu žaisti į Kiniją – į Šanchajų (1996-1997 m. – red. past.). Žiūrint iš finansinės pusės, tai buvo geras pasiūlymas. Kinijoje stebino daug kas – ne tik maistas, bet ir tai, kad visi žmonės man atrodė vienodi. Lygiai taip, kaip ir mes jiems. Sykį į Kiniją atvažiavo mano brolis, jis vaikščiojo po gatves ir dalijo autografus vietoje manęs. Brolis už mane vyresnis trejais metais, mūsų tarpusavio santykiai visada buvo labai artimi. Jis dažnai atvykdavo ir į Kazanę, daug kartų palaikydavo mane ir komandą. Dabar mes kartu dirbame. 

– Nebuvo taip, kad po to pelningo sezono Kinijoje į jus kreipėsi seniai pamiršti giminaičiai ar draugai. Juk visi žino, kad gerai uždirbote.

– Žinoma, Lietuvoje tokių pinigų nebūčiau uždirbęs. Bet ir milijonieriumi iš karto netapau. Po tos kelionės grįžau ir nusipirkau butą – tuo labai džiaugiausi. Nekilnojamas turtas tuo metu nebuvo brangus. Dabar už tą atlyginimą aš jau buto nenusipirkčiau.

– Netrūksta istorijų, kaip 1992-ųjų Lietuvos olimpinė krepšinio rinktinė pirkdavo elektronikos prietaisus ir vėliau juos pardavinėjo gimtinėje. Ar jūs tokia komercine veikla užsiiminėdavote?

– Algos anksčiau buvo labai mažos. Jaunystėje dažnai kažką parduodavome ir tik vėliau žaisdavome (juokiasi). Tais laikais mūsų atlyginimo dalis priklausydavo ir nuo komercijos, tekdavo užsidirbti ne krepšinio būdu.

– 2003-iaisiais persikėlėte į Kazanės „Uniks“? Ar nebuvo sunku Rusijoje?

– Aš atvykau į Kazanę jau nebe jaunuolis. Tai pirmą kartą, kai išvykau žaisti į Italiją, buvo sunkumų. Reikėjo apsiprasti, pajausti teisėjus, žaidimo lygį. O kai užsienyje žaidi antrus ar trečius metus – jau jautiesi geriau. Taip, pusmetį reikėjo adaptuotis, tačiau komanda buvo draugiška, su rusų krepšininkais nekildavo jokių kalbos problemų.

– Karjeros pabaigoje jūs jau pradėjote užsiiminėti verslo reikalais. Kaip pavyko suderinti šiuos du gerokai skirtingus polius?

– Konkretaus paskirstymo neturėjau. Visų pirma žaidžiau krepšinį, o tik vėliau užsiiminėjau verslu. Daugelis žaidėjų, kurių karjera artėja prie pabaigos, mąsto, ką daryti. Reikia rasti teisingus partnerius. Vieniems sekasi geriau, kitiems prasčiau. Daugelis praranda visus pinigus.

– Vertinant tai, kad 2009-aisiais vėl sugrįžote žaisti į „Uniks“, galima daryti išvadą, kad jūsų pirmasis bandymas tapti verslininku nebuvo sėkmingas.

– Kuomet aš pirmą kartą užbaigiau karjerą, viskas vyko sėkmingai. Tačiau vėliau pasaulį sukrėtė finansinė krizė. Man, žinoma, buvo ir toliau galima užsiiminėti statybomis, tačiau Lietuvoje, kaip ir Rusijoje, nebebuvo visiškai jokių užsakymų, niekas nieko nepirko. Rinka krito 40-50 proc., bankai nebeskolino pinigų. Aš nusprendžiau dar kartą pažaisti ir palaukti, kol situacija pasitaisys.

– Ar nebuvo minčių kažką įkurti Kazanėje?

– Bet kuriuo atveju, tu geriau žinai savo šalies įstatymus. Rusijoje viskas surikiuota kitaip. Reikia turėti pažįstamų ir draugų, kuriais gali pasitikėti. Verslą visuomet reikia prižiūrėti, būti vietoje. Noriu pasakyti, kad „Uniks“ rungtynes Eurolygoje žiūriu dažnai. Labai laukiu „Žalgirio“ ir „Uniks“ rungtynių Kaune. Tikrai ateisiu susitikti su senais pažįstamais.

– E. Žukauskas neseniai dalyvavo laidoje „Delfinai ir žvaigždės“. Kodėl jūs atsisakote galimybės dalyvauti televizijos laidose?

– Reikalas tas, kad tu negali tiesiog ateiti į filmavimą, pašmėžuoti ekrane ir išeiti. Reikia tuo užsiimti periodiškai, reikia laiko. Pasiūlymų buvo. Mūsų šalis maža – visi vieni kitus prisimena. Tačiau man nereikia tokių pasirodymų, tai ne mano stilius.

– O koks yra jūsų stilius?

– Jeigu aš nueinu į televizijos šou, mane pristato kaip krepšininką. O dabar mano profesija jau kita. Šiuo metu mes užsiimame daugiabučių namų rajono statyba. Kuriame naują kvartalą jaunoms šeimoms. Norisi, kad viskas pavyktų ir žmonės gautų kokybišką būstą už gerą kainą. Įprastai keliuosi 6-7 ryto ir peržvelgiu dienos planą. Galiu namo grįžti ir 9-ą valandą vakaro, įprastinio grafiko nėra. Kartais dirbame 7, o kartais – ir 12 valandų. Nelengvas grafikas, tačiau krepšinio laikai praėjo, atėjo laikas užsiimti verslu. Vietoje negalima stovėti.

– O jeigu koks nors klubas pasiūlytų trenerio darbą, sutiktumėte?

– Krepšinis visuomet lieka mano širdyje. Tačiau man dabar reikia užbaigti svarbų projektą. Jeigu rasčiau žmogų, kuriam galėčiau patikėti visus svarbiausius reikalus, galbūt vieną dieną ir sugrįžčiau į krepšinio pasaulį.

– Kaip manote, kodėl jūsų trenerio karjera nebuvo tokia nuosekli?

– Neturėjau rimtų sutarčių pusantrų ar dvejus metus. Tik turėjau progą pabūti vyriausiuoju treneriu tam tikrą laiką. Todėl dėl savo trenerio karjeros tęstinumo išvadų dar nedaryčiau.

– Jūs turbūt niekada ir nedirbote su komanda, kurios žaidėjus rinkote pats?

– Taip, tokios galimybės nebuvo. Dirbau su tais žaidėjais, kurie buvo komandoje. – Ar buvote sulaukęs pasiūlymų tapti „Uniks“ treneriu? – Ne, po darbo „Žalgiryje“ ir Lietuvos jaunimo rinktinės trenerių štabe, daugiau pasiūlymų negavau.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
B.Daviesas - Ispanijos grandų radare
B.Daviesas - Ispanijos grandų radare
Naudingiausiu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos žaidėju pripažintas Brandonas Daviesas pavasarį pratęsė kontraktą su Kauno "Žalgiriu", tačiau ir to gali būti ne gana,
D.Motiejūnas: džiaugiuosi, kad šiais metais pavyko suvienyti jėgas su "Žalgiriu"
D.Motiejūnas: džiaugiuosi, kad šiais metais pavyko suvienyti jėgas su "Žalgiriu"
Ketvirtadienio rytą į Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centrą susirinkę jaunieji krepšininkai tęsė darbą pirmadienį prasidėjusioje šių metų „Žalgiris Talent Camp“
"Žalgiris" turi pirmą naujoką: į Kauną atvyks jau linksniuotas amerikietis
"Žalgiris" turi pirmą naujoką: į Kauną atvyks jau linksniuotas amerikietis
Lietuvos krepšinio lygos aukso žiedus vos vakar atsiėmęs Kauno „Žalgiris“ kimba į pasiruošimo kitam sezonui darbus ir į Kauną pagal formulę „1+1“ priviliojo
Žalgiriečiai išskyrė įsimintiniausias sezono akimirkas (video)
Žalgiriečiai išskyrė įsimintiniausias sezono akimirkas (video)
Pasibaigus klubiniam krepšinio sezonui savo darbus baigia ir „Žalgiris TV“ laidų rubrika #TimeOutŽalgiris – savo paskutinį šio sezono epizodą susukusi „Betsafe–LKL“
V.Micičiaus atsisveikinimas - gražiausias LKL finalų epizodas (TOP 10 video)
V.Micičiaus atsisveikinimas - gražiausias LKL finalų epizodas (TOP 10 video)
Vasilije Micičius atsiėmė „Betsafe–LKL“ čempiono žiedą ir atsisveikino su Kauno „Žalgirio“ komanda – kitą sezoną serbas žais Turkijoje.Tačiau paskutiniu gynėjo
Š.Jasikevičius: "Žalgiris" visada komanda nr.1, taip bus iki mirties (emocingas klipas)
Š.Jasikevičius: "Žalgiris" visada komanda nr.1, taip bus iki mirties (emocingas klipas)
„Gidranity" pseudonimu „Youtube" tinkle krepšinio gerbėjams puikiai pažįstamas Giedrius Šiškovas sukūrė naują jaudinantį vaizdo klipą, skirtą Šarūnui
Čempioniškai: D.Sabonio noras sužaisti "Žalgiryje" ir A.Milaknį įvertinęs J.Valančiūnas
Čempioniškai: D.Sabonio noras sužaisti "Žalgiryje" ir A.Milaknį įvertinęs J.Valančiūnas
Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 20-ąjį kartą klubo istorijoje ir 8-ą sykį iš eilės laimėjo Lietuvos krepšinio lygos čempionų titulą. Čempionais kauniečiai
Žalgiriečiams - išskirtinio dizaino aukso žiedai
Žalgiriečiams - išskirtinio dizaino aukso žiedai
Kauno „Žalgirio“ krepšininkams šį vakarą Vilniuje bus įtekti LKL aukso žiedai.Krepšininkai šiemet bus nustebinti išskirtiniais, prabangiais ir masyviais
P.Jankūnas atsiims 12-tą čempiono žiedą ir sutvirtins pozicijas rekordų knygoje
P.Jankūnas atsiims 12-tą čempiono žiedą ir sutvirtins pozicijas rekordų knygoje
Kai rytoj Kauno „Žalgirio“ krepšininkams bus įteikti LKL aukso žiedai, Paulius Jankūnas padidins savo rekordinę kolekciją.„Žalgirio“ kapitonas yra tvirtas lyderis
Kaune startavo tarptautinė "Žalgirio" jaunųjų talentų stovykla
Kaune startavo tarptautinė "Žalgirio" jaunųjų talentų stovykla
Pirmadienį Kaune startavo aštuonias dienas truksianti jaunųjų talentų stovykla „Žalgiris Talent Camp“, prie kurios organizavimo pirmą kartą prisideda jaunųjų krepšininkų
"Žalgiris" dar kartą tapo Lietuvos čempionu (Jankūno ir Ulanovo video komentarai)
"Žalgiris" dar kartą tapo Lietuvos čempionu (Jankūno ir Ulanovo video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ komanda jau 20-ą kartą tapo Lietuvos krepšinio lygos čempione! Pirmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“
"Žalgirio" triumfą išvydo ir J.Valančiūnas bei "papilnėjęs" D.Sabonis
"Žalgirio" triumfą išvydo ir J.Valančiūnas bei "papilnėjęs" D.Sabonis
Kauno „Žalgirio“ arenoje vakar savo dievaičių triumfą stebėjo beveik 11 tūkst. kauniečių, o tarp jų buvo įsitaisę ir keli itin galingo stoto vyrai.Tai – NBA rungtyniaujantys
"Žalgirio" šėlsmas - kartu su sirgaliais
"Žalgirio" šėlsmas - kartu su sirgaliais
„Žalgirio“ arenoje pasidžiaugę 8-uoju paeiliui bei 20-uoju klubo istorijoje LKL čempionų titulu žalgiriečiai ėjo į arenos prieigas susitikti su ištikimiausiais klubo sirgaliais.Kauno
Rinktinę Pasaulio taurės atrankos lange palaikys gausios lietuvių pajėgos
Rinktinę Pasaulio taurės atrankos lange palaikys gausios lietuvių pajėgos
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio 28 – liepos 1 dienomis žais paskutiniąsias pirmojo FIBA Pasaulio taurės atrankos etapo rungtynes. Birželio 28 d. įvyks mačas su Lenkija,
Amžiaus pasirodymą surengęs B.Daviesas įsirašė į LKL istoriją
Amžiaus pasirodymą surengęs B.Daviesas įsirašė į LKL istoriją
Penktosiose „Betsafe–LKL“ serijos rungtynėse Brandonas Daviesas surengė 21-ame amžiuje nematytą pasirodymą.Į aštuntąjį iš eilės titulą Kauno „Žalgirį“
M.Kalnietis apie galimą aštuntą "Žalgirio" titulą paeiliui: tai maloniai nuobodus dalykas
M.Kalnietis apie galimą aštuntą "Žalgirio" titulą paeiliui: tai maloniai nuobodus dalykas
Kauno „Žalgiris“ jau šiandien gali iškovoti aštuntąjį iš eilės „Betsafe–LKL“ pirmenybių titulą. Sėkminga kauniečių serija prasidėjo 2011-aisiais,
Paaiškėjo visi "Žalgirio" varžovai Eurolygoje
Paaiškėjo visi "Žalgirio" varžovai Eurolygoje
Pasibaigus Vokietijos krepšinio čempionato finalui nebeliko nežinomųjų kito sezono Eurolygos dalyvių dėlionėje.Paskutinį bilietą į prestižiškiausią Senojo žemyno krepšinio
"Žalgiris" laimėjo Vilniuje ir yra per žingsnį vėl laimėti čempionų žiedus
"Žalgiris" laimėjo Vilniuje ir yra per žingsnį vėl laimėti čempionų žiedus
Kauno „Žalgirio“ komanda įtvirtino savo persvarą „Betsafe–LKL“ didžiajame finale. Šeštadienį išvykoje žalgiriečiai susitvarkė su Vilniaus „Lietuvos
"Žalgiris", vedamas B.Davieso, laimėjo antrą finalo mačą
"Žalgiris", vedamas B.Davieso, laimėjo antrą finalo mačą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai persvėrė „Betsafe–LKL“ finalo serijos rezultatą savo naudai. Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo
S.Babrauskas: "Žalgiris" yra pavargęs, bet lažybininkai užgavo vilniečių ambicijas
S.Babrauskas: "Žalgiris" yra pavargęs, bet lažybininkai užgavo vilniečių ambicijas
Ilgametis Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas ir kapitonas Steponas Babrauskas atstovavo sostinės komandai, kai ji dvejus metus paeiliui triumfavo Lietuvos krepšinio lygoje (2009 ir
"Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" rungtynės muša žiūrimumo rekordus
"Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" rungtynės muša žiūrimumo rekordus
„Betsafe–LKL“ finalo serija prasidėjo žiūrimumo per televiziją rekordu nepaisant to, kad šilti orai sumažino žiūrovų skaičių arenoje.Kauno „Žalgirio“ ir
Ką finalo žiūrovai žino apie "Pick and Pop" arba "Floater"
Ką finalo žiūrovai žino apie "Pick and Pop" arba "Floater"
Ką finalo žiūrovai žino apie „Pick And Pop” arba „Floater“Kaip dažnai stebėdami krepšinio rungtynes išgirstate terminų, kurie priverčia susimąstyti?Per pastaruosius
"Žalgiris" profesionalius krepšininkus kviečia į ypatingą stovyklą
"Žalgiris" profesionalius krepšininkus kviečia į ypatingą stovyklą
Europos krepšinio komandų elite esantis Kauno „Žalgiris“ šią vasarą pirmą kartą organizuos profesionaliems krepšininkams skirtą ypatingą krepšinio stovyklą.Naujajam
J.Mačiulis apie grįžimą į "Žalgirį": kodėl gi ne?
J.Mačiulis apie grįžimą į "Žalgirį": kodėl gi ne?
Vienas geriausių Lietuvos krepšininkų Jonas Mačiulis grįžo namo ir iš arti stebi „Betsafe–LKL“ finalines kovas.Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas
"Žalgiris" neatsisako minties savo gretose matyti lenką M.Ponitką
"Žalgiris" neatsisako minties savo gretose matyti lenką M.Ponitką
Praėjusią vasarą kaip vienas pagrindinių kandidatų papildyti Kauno "Žalgirio" gretas žiniasklaidos dažnai linksniuotas lenkas Mateušas Ponitka ir vėl atsisūrė kauniečių radare.Pernai
"Žalgiriui" ir "Lietuvos rytui" skirtos drausminės nuobaudos
"Žalgiriui" ir "Lietuvos rytui" skirtos drausminės nuobaudos
Lietuvos krepšinio lyga, vadovaudamasi „Betsafe–LKL“ čempionato nuostatais, skyrė pinigines baudas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ klubams
"Lietuvos rytas" atkūrė intrigą finale - nukovė "Žalgirį"
"Lietuvos rytas" atkūrė intrigą finale - nukovė "Žalgirį"
„Betsafe-LKL“ finalo serijoje – lygybė. Gerokai solidesnę gynybą nei pirmajame mače demonstravęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ pasiekė saldų revanšą namuose.Rimo
Perstumdymai "Žalgirio" trenerių gretose: T.Masiulis kyla pareigose
Perstumdymai "Žalgirio" trenerių gretose: T.Masiulis kyla pareigose
Nors Šarūno Jasikevičiaus pasirinkimas, kur praleisti ateinantį sezoną, vis dar neaiškus, Kauno „Žalgirio“ trenerių štabe vasarą tikrai bus permainų. Krepšinis.lt

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1019) 06.17 03:39
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Apie
Draugaukime