Naujienos kraunasi...

Sireika: kiekvieną kartą brendi į naują vandenį ir nežinai, koks dugnas bus

Sireika: kiekvieną kartą brendi į naują vandenį ir nežinai, koks dugnas bus
Septyni skaudūs pralaimėjimai iš eilės ir tik tuomet iškovotos dvi pergalės – taip lygiai prieš metus atrodė „Šiaulių-7bet“ rezultatai „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Šiemet pasitikdami žiemą Saulės miesto atstovai yra kur kas pakilesnės nuotaikos, nes jų sąskaitoje jau yra 6 pergalės ir 4 pralaimėjimai, leidžiantys įsitaisyti nebe paskutinėje, o penktoje lentelės pozicijoje.

Nors pernykštis startas ir buvo karti piliulė, šiauliečių strategas Antanas Sireika į tai nežvelgia kaip į klaidomis nusėtą periodą. 65-erių strategas verčiau pabrėžia, kad kiekvieną vasarą rikiuodami savo gretas, klubai dalyvauja loterijoje, kurios laimėtojai ima ryškėti tik rudenį.

„Kartais pasiseka surasti žaidėjus, o kartais – ne, – portalui LKL.lt teigė specialistas. – Nebūtinai dėl to, kad neteisingai pasirenki – jų nebūna tuo momentu. Reikia pataikyti, išlaukti. Kiekvieną kartą brendi į naują vandenį ir nežinai, koks dugnas bus – ar staiga kris, ar eisi palaipsniui.“

Jei pernai loterijoje nuskilo atsivežant sezono MVP vėliau tapusį Elvarą Fridrikssoną, tai panašu, kad šiemet sėkmė šiauliečiams nusišypsojo dar plačiau. Komandos naujokai Giedrius Staniulis ir Jonathanas Elmore‘as žengia lygos naudingiausiųjų šešetuke, o svarų indėlį į solidžius rezultatus įneša tiek patobulėję Martynas Varnas ir Paulius Danusevičius, tiek po kelerių metų pertraukos sugrįžęs Donatas Sabeckis.

Visgi šiauliečių medaus statinę prieš pat pirmojo rato pabaigą pagadino deguto šaukštu tapęs Panevėžio „Lietkabelio“ kirtis. Namuose panevėžiečiams pralaimėta 74:97.

„Apmaudu, kad nepasipriešinome ir greitai papuolėme į nokdauną, kuris tęsėsi visas rungtynes, – paskutiniąsias rungtynes prieš rinktinių „langą“ prisiminė A. Sireika. – Bet dar tik baigėsi pirmas ratas, galima padaryti geriau ir kautis su visomis komandomis. Jeigu būtume laimėję paskutines rungtynes, tada sakyčiau, kad padarėme maksimumą, ką galėjome padaryti pirmajame rate.“

Išsamiame pokalbyje su ilgamečių Šiaulių ekipos vairininku – stratego mintys apie pirmąjį „Betsafe-LKL“ ratą, komandai keliamus tikslus, krepšinio grožio svarbą ir labiausiai išsiskiriančius „Šiaulių-7bet“ krepšininkus.

– FIBA rinktinių „langą“ išnaudojote stovyklai Palangoje. Ką siekiate pagerinti per stovyklą? Gal tokios išvykos padeda ir komandos mikroklimatui?

– Dirbame teorijos srityje ir baterijų pakrovime. Praktinio krepšinio nėra. Komanda daug dirba su svoriais, pušynuose ant smėlio, reikia ir atstatomųjų priemonių, todėl naudojamės vandens procedūromis.

Be abejo, mikroklimatui padeda. Kartu gyvename, valgome, sportuojame beveik visą parą, išskyrus miegą ar poilsį. Būname kartu ir bendraujame – tiek žaidėjai, tiek treneriai. Pasiruošime yra teorija, ką su visais žaidėjais norėčiau matyti, pagerinti, kalbame ir dėstome teoriškai.

– Kaip vertinate savo komandos startą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse?

– Nėra ko džiaugtis. Mano posakis yra senas ir nutrintas – viščiukus skaičiuojame pavasarį, bet neblogai matyti kažką ir rudenį. Palyginus su kitais sezonas, startas geresnis, džiugina. Bet iki pilnos laimės reikia palaukti pavasario.

– Pernai sezono startas atrodė kur kas blankesnis. Ar šiemet buvo mokytasi iš praėjusiame sezone padarytų klaidų?

– Tai nėra klaidos, kiekvieną kartą rinkdamas žaidėjus dalyvauji loterijoje. Visi žaidėjai būna nauji, beveik kiekvienais metais taip buvo, lieka tik vienas kitas.

Šiemet liko P. Danusevičius, kuris nuo pernai skiriasi kaip diena ir naktis. Ta pati pavardė, tas pats žmogus, bet jis yra daug svarbesnis žaidėjas, daug pridėjęs, per tuos metus daug dirbo ir yra skirtingas.

O kur atvažiuoja užsieniečiai, tai džiaugiamės jei pasiseka. Pernai atsivežėme Fridrikssoną, bet rugsėjo mėnesį jis buvo tik Elvaras Fridrikssonas – nebuvo joks MVP, nebuvo joks ryškus žaidėjas, tiesiog viską gludinome visą sezoną ir į pabaigą žaidėme neblogai. Sezono pradžia buvo nevykusi. Ir pakeitimų buvo, ir traumų – pagrindinis „centras“ susilaužė koją ir iškrito.

Šiemet vėl pasisekė, kad turime Elmore‘ą. Norėjome tokio žmogaus, kaip Giedrius Staniulis – tvirtas vyras, dabar ir kitos komandos ieško didelių žmonių. Ne visąlaik pasiseka. Giedrius jaučiasi kaip komandos atrama. Įžaidėją turime, metikų turėjome ir savų – Stankevičius, Varnas. Sabeckis sugrįžo, nes norėjau tokio žaidėjo, kuris darytų tvarką ir būtų universalus žmogus.

Čia yra ne klaidos, o loterija. Kartais pasiseka surasti žaidėjus, o kartais – ne. Nebūtinai dėl to, kad neteisingai pasirenki, o jų nebūna tuo momentu. Reikia pataikyti, išlaukti. Kiekvieną kartą brendi į naują vandenį ir nežinai, koks dugnas bus – ar staiga kris, ar eisi palaipsniui. Aišku, darome išvadas, kad reikia daugiau analizuoti, pakalbėti su žaidėjų buvusių komandų atstovais, kažką sužinoti daugiau ir nepuolame imti bet kokių. Manau, kad pasirinkimas buvo neblogas.

– Ką pirmajame rate buvo galima padaryti dar geriau?

– Labiau apmaudu dėl rungtynių su „Lietkabeliu“. Žaidėme namuose, geros emocijos, bet pataikėme ant tokio momento, kai ir „Lietkabelis“ pakilime – prieš tai Europos taurėje puikiai sužaidė su „Partizan“ ir po to atvažiavo pas mus. Truputį gavome pamokų.

Apmaudu, kad nepasipriešinome ir greitai papuolėme į nokdauną, kuris tęsėsi visas rungtynes. Bet dar tik baigėsi pirmas ratas, galima padaryti geriau ir kautis su visomis komandomis. Jeigu būtume laimėję paskutines rungtynes, tada sakyčiau, kad padarėme maksimumą, ką galėjome padaryti pirmajame rate.

– Geras startas atsispindi ir lankomume, pagal kurį kol kas esate antri. Kiek šiemet jaučiate išaugusį fanų dėmesį? Kiek jis padeda, be to, kad užkrauna ir atsakomybės naštą?

– Nereikia bijoti tos atsakomybės. Tokį darbą pasirinkome ir visąlaik prie gerų rezultatų sulauksime gražių emocijų, prie blogų sulauksime neigiamų. Tai yra normalu ir taip vyksta visame pasaulyje. Fanai serga už pergales ir pergyvena dėl nesėkmių. Turime džiaugtis, kad jų yra, o ne verkti, kad blogos emocijos. Turime padaryti geras emocijas.

– „Betsafe-LKL“ geriausiųjų ketverte šiauliečiai nebuvo jau dešimtmetį. Galbūt jaučiate, kad artėja tas laikas, kai šiauliečiai vėl bus elitinių komandų būryje?

– Teisingai – čia ir emocijos veržiasi, ir man kyla tokios mintys. Prisimenu, kai buvo susitikimas su miesto savivaldybe ir buvo keliami tikslai šiam sezonui. Buvo pasiūlymas būti ketvertuke-penketuke. Aš sakau – kelkime užduotį, kad būtume prizininkai, gal tada pasieksime ir mažesnę užduotį.

– Jau gruodžio 9 dieną stosite į kovą Citadele KMT ketvirtfinalyje su uteniškiais. Jūsų ekipai patekti į finalo ketvertą dar nėra pavykę. Ko reikalausite iš savo auklėtinių šioje serijoje?

– Paklausiu žaidėjų, ar jie nori būti pirmieji, kurie papuolė į Citadele KMT finalo ketvertą. Gal nereikės laukti atsakymo. Nereikia nurašyti, bet būtų mažiau šansų, jei būtume gavę burtuose „Žalgirį“. Dabar nereikia sakyti, kad geri burtai ir viskas bus gerai. Nėra taip, su bet kokia komanda reikia kautis, neskirstau komandų į įveikiamas ir neįveikiamas.

– Krepšinio bendruomenė jus žino kaip akiai patrauklaus puolimo šalininką, visad akcentuojate, kad jums svarbu ne tik pergalės, bet ir tai, kad jos būtų pasiektos gražiu stiliumi, kiek šitas faktorius svarbus renkant komandą?

– Jeigu žaidėjai sužaidžia gražiai – paduoda perdavimą pro nugarą, sužaidžia alley-oopą, įdeda į krepšį, jie grįždami atgal į gynybą vienas kitam suduoda per delną ar petį, parodo nykštį, kad viskas pavyko gerai. Jų visai kitokia nuotaika, jie ir patys tai supranta. To treneris turėtų siekti – gražaus krepšinio.

Triukų, nors juos atliekant galima ir suklysti, aš nebijau – dėl gražaus žaidimo. Tai duoda gerą emociją, o gera emocija – energingumą, tie žmonės nenustygsta vietoje. Jei bėgioja pasyviai, nuleidę nosį – negerai, ne toks mano tikslas.

Visąlaik noriu žaisti žiūrovams, nes mes esame artistai. Reikia gyvų emocijų, reikia, kad žmonėms norėtųsi kilt, mojuoti, tai yra puikus ryšys, taip turėtų būti. Tokia yra sporto paskirtis – gaminti, kurti emocijas, adrenaliną kitiems. Ne dešimčiai žmonių bėgioti aikštelėje ir jausti malonumą dėl pergalių. Ką padarysi, kad mano toks stilius. Aš jiems sakau, jūs esate aktoriai, žaidžiate ne sau, o žiūrovui, taip darysiu iki pat savo gyvenimo pabaigos.

– Antrus metus iš eilės sugebate rinkoje surasti jums tinkamą įžaidėją – dominuojantį Jonathaną Elmore‘ą. Kaip pavyksta atsivežti tokius žmones ir kaip juos įlieti į komandą?

– Į bendrą paveikslą įtraukti yra sunkiausias dalykas, nes kiekvienas žmogus yra individualaus charakterio, būdo. Stengiuosi neišskirti žaidėjų, kad komandoje mikroklimatas, psichologinė atmosfera būtų aukštesniame lygyje, čia man yra svarbiausia komandos formavime. Jei yra per daug dideli egoistai – tai man nepatinka. Noriu, kad dvasia būtų tokia, kad draugiškumas vyrautų visur.

Kitas dalykas – kad renkantis žmogų visada klausiu, kas krepšinyje yra svarbiausia. Kodėl krepšinio lankas visame pasaulyje nudažytas raudonai? Todėl, kad svarbiausias dalykas yra pataikyti į to lanko vidų. Žaidėjus renkiesi tokius, kad jie galėtų pataikyti. Įžaidėjas yra tas, kuris gerai valdo kamuolį, mato aikštelę, gali atlikti rezultatyvius perdavimus, bet dar geriau, kad prie tų savybių žmogus turėtų metimą. Taip ir pavyksta gauti tokius žaidėjus – Zeisloftą, Fridrikssoną, Elmore‘ą. Jie daro tvarką ir turi savybę pataikyti, jų negalima palikti laisvų. Tokie būna kriterijai.

– Sakoma, kad prieš sezoną pamatęs patobulėjusį Paulių Danusevičių, nusprendėte jam suteikti rimtesnį šansą. Kokios šio žaidėjo perspektyvos?

– Galvoju, kad jis neužries nosies. Bendraujame su jo tėvu, kuris daug metų žaidė „Šiauliuose“. Pasikalbėjau su juo vasarą ir paklausiau apie Paulių. Atsakė, kad jis dirba nuo ryto iki vakaro. Kai pradėjome treniruotis rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjo pradžioje, buvau nustebęs – fiziškai pasikeitęs vyras, kaip reikiant, metimas gražus. Aišku, yra kitokių savybių, kurias reikia tobulinti.

Galbūt jis gauna minučių avansu, bet stengiuosi, kad jis būtų mano dėmesio centre, nes tik tokiu atveju jis gali tobulėti. Sėdėdamas ant suolo, gali būti labai talentingas, bet negavęs pasitikėjimo, nebūsi geru žaidėju. Tikiuosi, kad jis manęs nenuvils. Senokai jau šiauliečių tarpe nebuvo ryškesnių žaidėjų, todėl tikiuosi, kad Pauliaus Danusevičiaus pavardė dar nuskambės.

– Puikiai atrodo ir G. Staniulis, esantis vienu naudingiausių lygos žaidėjų tarpe. Kiek jo žaidimas stebina jus?

– Kad jis kėsinsis į MVP, to nesitikėjau, išvis iš žaidėjų tokių dalykų nesitikiu. Nuopelnus jie gauna už darbą. Man patiko jo darbštumas, paprastumas. Jis gali apsiginti, įmesti, jam reikia tik laiku paduoti perdavimą. Niekada nėra buvę nesutarimų. Jam pasakai kažką puse žodžio – kad atsitrauktų, mažiau šokinėtų, anksčiau atakuotų, jis tik linkteli galva ir parodo nykštį.

Su juo lengva komunikuoti, čia yra didžiausias siurprizas. 

– Donatas Sabeckis į „Šiaulius“ grįžo po kelerių metų pertraukos, per kurią jis apkeliavo eilę skirtingų klubų, susirinko įvairios patirties. Kokį jį pasitikote grįžtanti, kiek tai kitoks žaidėjas, nei buvo prieš tai?

– Aš galvoju, kad grįžo truputį sužalota asmenybė. Žmogus turėjo daug ambicijų, pakvietimą į „Žalgirį“, buvo pakylėtas. Paskui jam reikia leistis žemyn. Pakviesdamas jam sakiau: „Nebijok sugrįžti, kur buvai, pradėk dar kartą, pamatysi, padėsiu, kad dar kiltum į viršų, esi jaunas.“

Nėra taip lengva. Kiek teko kalbėti, ne visose komandose buvo skiriamas dėmesys, ne visur reikalaujama to, ko tikėjosi, statydavo į kitas pozicijas žaisti. Tokia legionieriaus duona.

Dabar tiesiai šviesiai jam sakau, kad per daug klysta. LKL yra aukšto lygio čempionatas ir čia negalima klysti prieš bet kokią komandą. Turi būti maksimaliai koncentruotas. Ne į savo statistiką ar emocijas reikia žiūrėti, bet reikia žiūrėti, kaip suvaldyti komandą, ką galima padaryti geresniu, ką galima parodyti savo pavyzdžiu, kaip apsiginti. Jis turi puikias savybes ir gali visa tai padaryti. Reikia susitvarkyti su „centrine valdymo sistema“, nepasiduoti emocijoms. Tikiuosi, kad jis eis geryn.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Pusfinalio prieš "Žalgirį" laukiantis Sireika: galime nuversti kalnus
Pusfinalio prieš "Žalgirį" laukiantis Sireika: galime nuversti kalnus
Ištikimi Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sirgaliai gerai pamena, kaip dar prieš trejus metus „Šiaulių-7bet“ klubas liko paskutinis turnyro
"Rytą" abipusiu susitarimu paliko aukštaūgis
"Rytą" abipusiu susitarimu paliko aukštaūgis
Vilniaus „Rytą“ palieka vidurio puolėjas. Sostinės klubas abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su 24-erių metų Martynu Pacevičiumi. Po žaidimo Vilniaus „Perlo Energijos“
Delininkaitis nekabina sportbačių ant vinies – papildė Utenos ekipos gretas
Delininkaitis nekabina sportbačių ant vinies – papildė Utenos ekipos gretas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda sulaukė papildymo gynėjų gretose. Prie Ž.Urbono treniruojamos komandos prisijungė 39 metų 190 cm ūgio gynėjas Tomas Delininkaitis. Su
Paskelbtas KMT finalo ketverto tvarkaraštis (informacija apie bilietus)
Paskelbtas KMT finalo ketverto tvarkaraštis (informacija apie bilietus)
Paaiškėjo vasario 19-20 dienomis Vilniuje vyksiančio Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto rungtynių laikai. Vasario 19-ąją (šeštadienį) bus žaidžiami
Ryškiai Pasvalyje žibantis Jarumbauskas: kai vasarą man sakė, kad gausiu 5–8 minutes, pasakiau, jog tinka
Ryškiai Pasvalyje žibantis Jarumbauskas: kai vasarą man sakė, kad gausiu 5–8 minutes, pasakiau, jog tinka
Simas Jarumbauskas vasarą netikėtai sužinojo, jog nebetęs karjeros Prienų „Labas GAS“ klube. Jis vyko į Pasvalį manydamas, jog tenkintis turės 5–8 minutėmis ant „Betsafe-LKL“.
Jonavos klubas Klaipėdoje laimėjo ir be sergančio Šeškaus bei traumuoto Thomaso
Jonavos klubas Klaipėdoje laimėjo ir be sergančio Šeškaus bei traumuoto Thomaso
Jonavos „CBet“ (8-9) komanda vertėsi be sergančio trenerio Virginijaus Šeškaus, prabėgus vos minutei prarado Kahlilą Thomasą, bet tai nesutrukdė pasiekti pergalę Lietuvos
Legionierių vedama "Dzūkija" atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Legionierių vedama "Dzūkija" atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ (7-10) komanda. Namuose žaidę alytiškiai įveikė tiesioginius konkurentus
Emocingose rungtynėse Vilniuje policijai jėga teko tramdyti tik vieną "Žalgirio" gerbėją
Emocingose rungtynėse Vilniuje policijai jėga teko tramdyti tik vieną "Žalgirio" gerbėją
Pasižiūrėti intriguojančių sekmadienio Lietuvos krepšinio lygos rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ į sostinės ASG areną susirinko gausios žiūrovų
"Ar gerai mane pažįsti": kokius faktus apie vienas kitą žino Maldūnas ir Lipkevičius?
"Ar gerai mane pažįsti": kokius faktus apie vienas kitą žino Maldūnas ir Lipkevičius?
LKL TV rubrikoje „Ar gerai mane pažįsti“ žiniomis apie vienas kitą rungėsi Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjai – Gabrielius Maldūnas ir Vytenis Lipkevičius.Jiedu vienas
"Žalgiris" laimėjo grandų mūšį Vilniuje ir tapo vienvaldžiu LKL lyderiu (trenerių, žaidėjų komentarai)
"Žalgiris" laimėjo grandų mūšį Vilniuje ir tapo vienvaldžiu LKL lyderiu (trenerių, žaidėjų komentarai)
Edgaras Ulanovas ketvirtajame kėlinyje pelnė didžiąją dalį Kauno „Žalgirio“ (17-1) taškų ir ant savo pečių nutempė šalies čempionus į sunkią pergalę „Betsafe-LKL“
"Intriga sugrįžta" – pristatytas emocingas klipas su istorinėmis "Žalgirio" ir "Ryto" mūšių akimirkomis
"Intriga sugrįžta" – pristatytas emocingas klipas su istorinėmis "Žalgirio" ir "Ryto" mūšių akimirkomis
„Gidranity" pseudonimu „Youtube" tinkle prisistatantis Giedrius Šiškovas sukūrė naują emocingą vaizdo klipą, skirtą artėjančiam dviejų stipriausių Lietuvos
"Lietkabelis" neturėjo vargo su koronaviruso išretintu Prienų klubu
"Lietkabelis" neturėjo vargo su koronaviruso išretintu Prienų klubu
Panevėžio „Lietkabelio“ (12-5) komanda iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namų rungtynėse 87:69 (24:17, 20:16, 23:14, 20:22) įveikė
Čeponis ir Tiškevičius: "Rytas" – ryškus derbio favoritas
Čeponis ir Tiškevičius: "Rytas" – ryškus derbio favoritas
Jau šį sekmadienį, sausio 23 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate nugriaudės antrasis šio sezono derbis tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“. Turnyro
COVID-19 toliau siaučiant Šiaulių klube nukeltos LKL rungtynės
COVID-19 toliau siaučiant Šiaulių klube nukeltos LKL rungtynės
Savaitės pradžioje užfiksavus pirmuosius COVID-19 atvejus „Šiaulių-7bet“ komandoje, po atliktų papildomų testų užfiksuoti dar 12 naujų teigiamų rezultatų.Be jau izoliaciją
Jucikas palieka Kėdainių komandą ir keliasi į Latviją
Jucikas palieka Kėdainių komandą ir keliasi į Latviją
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ apibusiu susitarimu nutraukė iki sezono pabaigos turėjusią galioti sutartį su aukštaūgiu Matu Juciku, kuris keliasi į Ogrės „BK Ogre“
"Lietkabelio" puolėjas Vasiliauskas – apie COVID-19: protingi žmonės esame (interviu)
"Lietkabelio" puolėjas Vasiliauskas – apie COVID-19: protingi žmonės esame (interviu)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį užbaigs namų rungtynių maratoną dvikova Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prieš Prienų „Labas
Grandų mūšio laukiantis Krapikas: pamatysime, ar "Žalgiris" turi vyriškus kiaušinius
Grandų mūšio laukiantis Krapikas: pamatysime, ar "Žalgiris" turi vyriškus kiaušinius
Jau šį savaitgalį „Betsafe-LKL“ čempionate vyks dar viena lyderių akistata – Vilniaus „Rytas“ prieš Kauno „Žalgirį“.Pirmasis mačas Kaune baigėsi
"Neptūnui" – drausmės komisijos bausmė: draudžiama grasinti, įžeidinėti, reikšti nepagarbą kitiems LKL dalyviams
"Neptūnui" – drausmės komisijos bausmė: draudžiama grasinti, įžeidinėti, reikšti nepagarbą kitiems LKL dalyviams
Sausio 19 d. įvyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Drausmės komisijos posėdis, kuriame pagal 56.7. LKL nuostatų punktą buvo nagrinėjamas LKL sporto direktoriaus prašymas pirmąja instancija
Žibėnas prieš grandų dvikovą: užuodžiame parako kvapą (Zdovco, Ulanovo, Butkevičiaus komentarai)
Žibėnas prieš grandų dvikovą: užuodžiame parako kvapą (Zdovco, Ulanovo, Butkevičiaus komentarai)
Įsibėgėjus antrajam „Betsafe-LKL“ čempionato ratui, artėja centrinė šios savaitės ir viso rato dvikova. Į antrąją tarpusavio akistatą sekmadienį stos dvi pirmaujančios pirmenybių
Koronavirusas įsisuko į Šiaulių komandą
Koronavirusas įsisuko į Šiaulių komandą
Pajutus galimus COVID-19 ligos simptomus ir atlikus testus Šaiulių „Šiauliai-7bet“ trečiadienį buvo užfiksuoti teigiami Jonathano Elmore'o ir trenerio Vaido Paliukėno
Apkartęs Adomaičio gimtadienis: "Dzūkija" užtikrintai laimėjo Klaipėdoje
Apkartęs Adomaičio gimtadienis: "Dzūkija" užtikrintai laimėjo Klaipėdoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (6-8) keturių pergalių serija.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai stratego gimtadienio dieną 70:85
Vilniečių pergalę regintis Babrauskas: "Rytas" žaidžia laisvai, o "Žalgiris“ kankinasi
Vilniečių pergalę regintis Babrauskas: "Rytas" žaidžia laisvai, o "Žalgiris“ kankinasi
Įsibėgėjus antrajam „Betsafe-LKL“ čempionato ratui, artėja centrinė šios savaitės ir viso rato dvikova. Į antrąją tarpusavio akistatą sekmadienį stos dvi pirmaujančios pirmenybių
"Samsonas" įsitvirtina "Žalgirio" partnerių gretose
"Samsonas" įsitvirtina "Žalgirio" partnerių gretose
Mėsos perdirbimo įmonė „Samsonas“ skaičiuoja 30-uosius metus. Šis laikotarpis įmonei yra ypač reikšmingas, nes jau ketvirti metai yra tęsiamas bendradarbiavimas su Lietuvos
"Taiklus kaip Javtoko kablys" – linksma Gailiaus ir Želionio dvikova
"Taiklus kaip Javtoko kablys" – linksma Gailiaus ir Želionio dvikova
LKL TV rubrikoje „Ausinių iššūkis“ nuotaikingai dvikovai susėdo du Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.Iššūkio metu Deividas Gailius ir Edgaras Želionis
Zdovcas nusivylė "Žalgirio" puolimu, Šeškus stebėjosi, kaip taip ilgai sugebėjo atsilaikyti
Zdovcas nusivylė "Žalgirio" puolimu, Šeškus stebėjosi, kaip taip ilgai sugebėjo atsilaikyti
Po antros pergalės Citdele KMT ketvirtfinalyje prieš Jonavos ekipą Kauno „Žalgirio“ strategas Jure Zdovcas liko patenkintas savo auklėtinių energija, tačiau pastebėjo, kad be
Ulanovo vedamas "Žalgiris" antrą kartą įveikė Šeškaus kariauną ir žengė į KMT pusfinalį
Ulanovo vedamas "Žalgiris" antrą kartą įveikė Šeškaus kariauną ir žengė į KMT pusfinalį
Kauno „Žalgirio“ komanda turėjo pavargti Garliavoje, bet galiausiai 68:59 (18:7, 15:19, 12:18, 23:15) įveikė Jonavos „CBet“ klubą ir taip žengė į Citadele KMT finalo ketvertą.Primename,
Aštuoniese žaidę "Šiauliai" įspūdingai atsitiesė ir Liepojoje nukovė Tartu ekipą
Aštuoniese žaidę "Šiauliai" įspūdingai atsitiesė ir Liepojoje nukovė Tartu ekipą
Šiaulių "Šiauliai-7bet" (2-1) iškovojo antrą pergalę Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) varžybose.Antano Sireikos auklėtiniai Liepojos olimpinio centro
Normantas – apie "Ryto" veidą,  artėjantį mūšį su "Žalgiriu" ir debiutą rinktinėje
Normantas – apie "Ryto" veidą, artėjantį mūšį su "Žalgiriu" ir debiutą rinktinėje
Trylika pergalių iš eilės, kova dėl vietos pačioje turnyro lentelės viršūnėje ir vos vienas pralaimėjimas iki šiol. Toks yra dabartinio Vilniaus „Ryto“ paveikslas

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime