Už 100-ąjį tašką vakarienę žalgiriečiams skolingas E.Venskus: Antanas sakė, kad apmokės

Lino Žemgulio nuotr., zalgiris.lt
Kai Erikas Venskus pelnė 100-ąjį Kauno „Žalgirio“ tašką rungtynėse su „Šiauliais“, atsarginių žaidėjų suolelis ėmė ošti, o treneris Šarūnas Jasikevičius šypsodamasis užsidėjo rankas ant galvos.

„Gal pagalvojo, kad turėsiu paploninti piniginę“, – bendraudamas su LKL.lt šypsojosi E. Venskus.

„Žalgirio“ stovykloje nuotaikos pastarosiomis savaitėmis – pakilios. Prie to prisidėjo ir peržengta šimto taškų riba vakarykštėse rungtynėse. Tai reiškia, kad E. Venskus komandai dabar skolingas vakarienę.

„Jei teisingai išgirdau, per porą atakų Antanas (Kavaliauskas) sakė, kad jei įmesiu, nupirks vakarienę“, – teigė E. Venskus.

Jis – vienas jauniausių „Žalgirio“ žaidėjų, kuriam pirmą kartą teko pajusti, ką reiškia įmesti 100-ąjį komandos tašką šalies čempionams.

18-metis vakar sužaidė rezultatyviausias trumpos karjeros „Betsafe–LKL“ rungtynes – į „Šiaulių“ krepšį įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškių) per 10 minučių.

„Komandoje po visų laimėjimų labai geros nuotaikos, – LKL.lt teigė E. Venskus. – Visi vieni kitus palaiko ir tiesiog labai lengva eiti į aikštę.“

E. Venskus šį sezoną „Betsafe–LKL“ sužaidė 7 rungtynes ir vidutiniškai per 6 minutes renka po 3 taškus. Vienintelės rungtynės, kuriose jis nepasižymėjo – du susitikimai prieš Vilniaus „Rytą“. Būtent prieš šią komandą ir įvyko jaunojo puolėjo debiutas.

„Labai jaudinausi, juolab kad debiutas teko prieš „Rytą“, – gruodžio 9-osios susitikimą prisiminė E. Venskus. – Gavau nepilną minutę. Laikas ne toks, kad galėtum ilgiau pažaisti. Bet labai jaudinausi.“

Pirmuosius taškus jis pelnė prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d. realizuodamas vieną baudos metimą prieš Utenos „Juventus“.

Dabar jaunasis krepšininkas kelia sau tikslą tobulėti ir išnaudoti kiekvieną trenerio suteiktą progą.

„Visi aplinkui turi pastabų ir jas girdžiu. Ir treneriai, ir įžaidėjai dalijasi patirtimi. Žiūriu į Brandono Davieso judesius, iš visų mokausi“, – pripažino E. Venskus.

"Neptūnas" palaužė "Juventus" ir iškovojo penktą pergalę iš eilės
Visas rungtynes pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (25-7) iškovojo penktąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose
"Šiauliai" namie panaikino triuškinamą deficitą, bet nusileido "Nevėžiui"
Kėdainių „Nevėžio“ ekipa iššvaistė 24 taškų persvarą, tačiau Armino Urbučio metimas su sirena nebuvo įskaitytas ir kėdainiečiai išsigelbėjo Šiauliuose.
"Žalgirio" sezonas prasitęsia - vasarą bus pristatyti nauji krepšinio klubo ledai
Šią vasarą visiems krepšinio klubo Kauno „Žalgiris" sirgaliams bus pristatyti specialiai klubui sukurti ledai. Tai unikalus žaliai-baltas desertas, kokio Lietuvos rinkoje dar
"Neptūnas" įteikė įspūdingą dovaną jubiliejų mininčiam generaliniam rėmėjui
Klaipėdos „Neptūnas“ sveikina ilgametį klubo generalinį rėmėją Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupę su ypatinga sukaktimi – 50-ies metų veiklos jubiliejumi.Uostamiesčio
Sezoną "Nevėžis" užbaigs su kitu treneriu
Po trylikos pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pirmenybėse iš Kėdainių „Nevėžio“ vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukė Darius Dimavičius.Komandos
"Žalgirio" sirgalių laukia dar vienas neeilinis vakaras
Jau šiandien, balandžio 25 d., Kauno „Žalgirio“ komanda sužais paskutines Eurolygos atkrintamąsias rungtynes namų arenoje. Iki trijų pergalių vykstančioje ketvirtfinalio serijoje
"Nevėžis" Šiauliuose pasitinka svarbiausią sezono mūšį
Kėdainių „Nevėžis“ svarbiausią sezono mūšį Šiauliuose pasitinka atlikęs korekciją vyriausiojo trenerio rolėje. Vilčių iš lentelės dugno pakilti neprarandantiems
"Ryto" talentui M.Blaževičiui sezonas baigtas
Vilniaus „Ryto“ talentas Marekas Blaževičius šį sezoną į aikštę negrįš. Krepšininkui Vokietijoje šiandien atliekama nugaros operacija.17 metų 210
Dviženklį deficitą panaikinęs "Rytas" palaužė "Pieno žvaigždes" (komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (24/8) ekipai teko gerokai pavargti, kad reabilituotųsi po netikėto pralaimėjimo Kėdainių „Nevėžiui“. Jau pirmajame kėlinyje dviženklį deficitą turėję
K.Maksvytis: negalime nuvertinti varžovų, juk Kėdainiai išvykoje laimėjo prieš "Rytą"
Pakilime esantis bei keturias pergales iš eilės iškovojęs Klaipėdos „Neptūnas“ ketvirtadienį namuose sieks į savo sąskaitą įsirašyti jau 25 laimėjimą šį
Spyrį į užpakalį gavęs "Rytas" šį vakarą žada parodyti kitokį veidą
Ir Vilniaus „Rytas“, ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Velykas sutiko ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis.Viena iš šių komandų šį vakarą sugrįš
Žaliai pasipuošęs J.Valančiūnas - apie "Žalgirio" sirgalius, sukrėtusią žinią ir ateitį Memfyje
Brandonui Daviesui prisirinkus pražangų, Antanui Kavaliauskui niekaip neįsipaišant į komandos žaidimą, o Deonui Thompsonui vis pasigendant tų kelių centimetrų, Šarūnas Jasikevičius
"Žalgiris" po permainingos kovos nusileido "Fenerbahče"
Kauno "Žalgiriui" nepavyko persverti Eurolygos serijos rezultato. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po atkaklios ir permainingos kovos pilnutėlėje "Žalgirio" arenoje 57:66
Užgautos "Fenerbahče" ambicijos: parodysime, kad reguliarųjį sezoną laimėjome ne veltui
Antradienio vakaras Kauno „Žalgirio“ arenoje bus labai karštas. 20 val. trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai priims Stambulo
Įspūdingiausių LKL savaitės epizodų penketuke - K.Gaineso siautėjimas
Kenny Gainesą galima pamilti ne tik dėl jo naudingo žaidimo ar emocijų. Utenos „Juventus“ amerikietis yra vienas efektingiausių lygos krepšininkų, o tai įrodė ir praėjusią
LKL: "Ryto" dovanėle pasinaudojęs "Neptūnas", deganti "Juventus" bei sustojusios "Pieno žvaigždės"
Netikėtas Vilniaus „Ryto“ kluptelėjimas, į antrąją vietą sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“, vis labiau gilėjanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ duobė, varžovus
"Rytas" Mamos dienos proga organizauoja ropliukų lenktynes
Antrą kartą Vilniaus „Ryto“ klubo istorijoje Motinos dienos proga aistruolių laukia ropliukų lenktynės, kurios yra itin populiarios viso pasaulio arenose! Jau gegužės 5-ąją „Ryto“
"Žalgiriui" priklausantis "Juventus" aukštaūgis - LKL savaitės MVP
Pastaroji savaitė Utenos „Juventus“ krepšininkams buvo ypatingai sėkminga – iškovotos dvi pergalės triuškinamais skirtumais bei išsaugotos viltys reguliaraus
"Neptūnas" palaužė traumų išretintą "Lietkabelį" ir išsaugojo antrą vietą
17 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinyje susikrovęs ir jį iššvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti Panevėžio „Lietkabelio“
"Šiauliai" lemiamame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir laimėjo Prienuose
„Šiaulių“ krepšininkai vis dar išsaugo teorines viltis žengti į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas. Antano Sireikos auklėtiniai dar kartą sugebėjo
Atkrintamųjų istorija rodo - namų aikštės pranašumą perėmęs "Žalgiris" turi puikų šansą laimėti seriją
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau ruošiasi antradienį prasitęsiančiai Eurolygos ketvirtfinalio serijai, kurios artimiausios dvejos rungtynės vyks sausakimšoje „Žalgirio“
Šiandien prognozuojamas įtemptas mačas tarp "Lietkabelio" ir "Neptūno"
Vilniaus „Ryto“ kluptelėjimu prieš Kėdainių „Nevėžį“ pasinaudojęs bei į antrąją „Betsafe–LKL“ čempionato poziciją sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“
Velykos su LKL: susimuškim, Broliai, kiaušiais!
Kokia būtų jūsų reakcija pamačius margutį, ant kurio nupieštas... jūsų veidas?LKL klubų nariai šių metų Velykas sutiko su kiek netradiciniais margučiais. Krepšininkai aptarinėjo,
Nemirtingieji: ypatingo charakterio komanda, tiesiog atsisakanti pasiduoti
Kauno „Žalgiris“ padarė tai ir vėl. Pirmą, antrą, trečią kartą šiame negandų kupiname sezone parblokšta ir nurašyta komanda kėlėsi vėl ir vėl, kol galiausiai
"Rytas" susigrąžino N.Gigą, klubas nekomentuoja, ar aukštaūgis galės žaisti LKL
Vilniaus "Rytas" susigrąžino sezono pradžioje Stargardo-Gdansko "Spojnia" ekipai paskolintą Norbertą Gigą.Žaidėjas pranešė, kad atvyksta padėti vilniečiams, o Lenkijos
"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah
T.Dimšos vedama "Juventus“ ekipa sutriuškino bedantį "Nevėžį"
Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Utenos „Juventus“ komanda (14-18) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno
Ž.Urbonas: šiemet čempionatas - stipriausias per LKL istoriją
Utenos „Juventus“ komanda pastaruoju metu turėjo galvoti, kaip išsaugoti šeštą vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone.Tačiau kritusi Pasvalio „Pieno