V.Micičiaus vedama "Anadolu Efes" pratęsė pergalių seriją Eurolygoje

euroleague.net
Pergalių seriją Eurolygos reguliariajame sezone iki trijų iš eilės pratęsė antradienį Kauno "Žalgirį" sutriuškinęs Stambulo "Anadolu Efes" (12/6) klubas.

Buvusio žalgiriečio Vasilje Micičiaus vedami turkai namie 81:72 (23:16, 13:18, 26:17, 19:21) pranoko Maskvos srities "Chimki" (7/11) krepšininkus.

Lemiamas lūžis šiose rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. Galingai po pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (49:38) ir kontroliavo situaciją iki pat susitikimo pabaigos.

Dar vieną puikų mačą sužaidė V.Micičius, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

"Anadolu Efes": V.Micičius - 16, A.Moermanas (9 atk. kam.), J.Andersonas ir B.Dunstonas po 11, D.Balbay'us ir B.Motumas po 7 taškus.

"Chimki": J.Mickey (9 atk. kam.) - 14, T.Crockeris - 12, A.Gillas - 10, A.Zubkovas - 8 taškai.

R.Kurtinaičio vadovaujamai "Chimki" - antras iš eilės antausis VTB lygoje
Antrą nesėkmę iš eilės VTB Vieningoje lygoje patyrė Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities "Chimki" (12/4) komanda.Ji namie 82:84 (19:20, 20:27, 29:24, 15:13) turėjo
"Maccabi" įveikė "Olympiacos" ir veržiasi į kovą dėl atkrintamųjų
Labai svarbią pergalę kovoje dėl bilieto į Eurolygos atkrintamąsias varžybas pasiekė Tel Avivo "Maccabi" (10/12) komanda.Žydai namie 65:64 (14:16, 12:13, 19:13, 20:22) palaužė
R.Kurtinaičio auklėtiniai pasiekė svarbią pergalę Juodkalnijoje
Maskvos srities "Chimki" (9/13) klubas, prie kurio vairo stovi Rimas Kurtinaitis Eurolygos reguliariajame sezone pasiekė labai svarbią pergalę leidžiančią išlikti lenktynėse dėl
K.Simono šou garantavo pergalę "Anadolu Efes"
Stambulo "Anadolu Efes" (14/8) toliau tvirtai žingsniuoja Eurolygos atkrintamųjų varžybų link.Engino Atamano auklėtiniai namuose po didžiosios pertraukos 93:74 (26:19, 17:27, 26:14, 24:14)
Š.Jasikevičius: „Sakyti, kad visi sveiki būtų labai stiprūs žodžiai“
Kauno "Žalgirio" komanda po ilgos pertraukos į Eurolygos mačą išvyksta pajėgiausios sudėties.Trečiadienį į Barseloną išskrendančių žalgiriečių sudėtis pasipildė
L.Westermannas: mėnuo be komandos draugų - ilgas laiko tarpas
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį keliaus į Barseloną, kur ketvirtadienį Eurolygos turnyre kovos su vietos „FC Barcelona“ krepšininkais.Kauniečiai rungtynes
R.Kurtinaičio auklėtiniai VTB lygoje patyrė trečią pralaimėjimą
Po pergalės Eurolygoje prieš Kauno "Žalgirį" VTB Vieniningoje lygoje Rimo Kurtinaičio vadovaujamai Maskvos srities "Chimki" (12/3) pergalių serijos pratęsti nepavyko.Ji
A.Gudaičio rimta trauma aptemdė "AX Armani" pergalę Las Palme
Milano "AX Armani" (10/11) pasiekė labai reikalingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone, tačiau pergalės džiaugsmą aptemdė lietuvio Artūro Gudaičio patirta trauma dėl kurios aukštaūgis
"Pao" susitvarkė su "Anadolu Efes", Lekavičius žaidė nedaug, Micičius šaudė pro šalį
Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (9/12) klubas, kuriam atstovauja Lukas Lekavičius.Penktadienį Graikijos čempionai namie 88:75 (24:16, 18:21, 19:19,
"Baskonia" neturėjo vargo su žydais
Svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias pasiekė Vitorijos "Baskonia" (10/11) komanda.Baskai savo aikštėje užtikrintai 97:73 (26:18, 28:23, 27:16, 16:16)
"Barcelona" Graikijoje sumindė "Olympiacos"
Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Pirėjuje, kur Eurolygos dvidešimt pirmo reguliaraus sezono turo rungtynėse lengvą pergalę iškovojo svečiai.Barselonos "Barcelona" (12/9)
Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs "Žalgiris" antrą kartą pralaimėjo "Chimki"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos 21-ajame ture sužaidė vieną prasčiausių lemiamų kėlinių ir svečiuose 64:74 (17:19, 20:17, 19:11, 8:27) pripažino Maskvos srities „Chimki“
M.Grigonis: „Su R.Kurtinaičiu „Chimki“ nori žaisti greitesnį krepšinį“
Trečiadienį Pamaskvę pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vakare surengė pirmąją treniruotę Mytiščių arenoje prieš šįvakar vyksiančias Eurolygos rungtynes
A.Kavaliauskas pasirengęs sugrįžimui į aikštelę
Kauno „Žalgirio“ komanda artimiausiu metu turėtų sulaukti Antano Kavaliausko.Po pilvo išvaržos operacijos atsigavęs aukštaūgis su „Žalgiriu“ išvyko į
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - galvos skausmas R.Kurtinaičiui
Neseniai prie Maskvos srities "Chimki" vairo sugrįžęs Rimas Kurtinaitis sulaukė itin nemalonių naujienų iš klubo gydytojų.Pranešama, kad atlikus išsamesnius medicininius
"Žalgiris" pristatė naują rėmėją
Kauno „Žalgiris“ sudarė 1,5 metų trukmės rėmimo sutartį su tarptautine elektronikos ir buitinės technikos gamybos ir prekybos korporacija „Vestel Poland“.„Šis
R.Kurtinaitis į VTB lygą su "Chimki" grįžo sunkia pergale
Rimo Kurtinaičio sugrįžimas į Maskvos srities "Chimki" klubą Eurolygoje apkarto, tačiau strategui iš Lietuvos pavyko išvengti to paties scenarijaus VTB Vieningoje lygoje."Chimki"
Prisvilęs Kurtinaičio sugrįžimas: įkvėpianti pradžia ir labai slogus finišas
„Sveikas sugrįžęs namo“, – virš „Chimki“ atsarginių suolelio kabėjo plakatas, skirtas pirmadienį prie klubo prisijungusiam ir šiame Eurolygos sezone penktadienį
Rezultatyvaus buvusių žalgiriečių žaidimo nepakako laimėti prieš Eurolygos čempionus
Rezultatyvaus buvusių žalgiriečių Vasilije Micičiaus ir Brocko Motumo žaidimo nepakako Stambulo "Anadolu Efes" (13/7) ekipai laimėti prieš Eurolygos čempionus.Ketvirtadienį Turkijos
"Chimki" kategoriškai neigia skolą R.Kurtinaičiui
Kaip jau skelbėme, pirmadienį Rimas Kurtinaitis Maskvos srities "Chimki" komandoje vyriausiojo trenerio poste pakeitė graiką Georgiosą Bartzoką.Rusijos žiniasklaidoje nedelsiant pasirodė
Oficialu: negražiai su "Chimki" išsiskyręs R.Kurtinaitis vėl stoja prie šios ekipos vairo
2016-ųjų pradžioje ne pačiu gražiausiu būdu Maskvos srities „Chimki“ klubą palikęs Rimas Kurtinaitis grįžta į Pamaskvės klubą.Apie tai, kad R. Kurtinaitis jau netrukus turėtų
Stambulo klubų derbyje intrigos nebuvo
Nesunkią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono devynioliktojo turo rungtynėse iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (13/6) komanda.Engino Atamano auklėtiniai savo aikštėje 82:68
D.Blattas ir K.Kemzūra džiaugėsi lengva pergale prieš Rusijos klubą
Pirėjo "Olympiakos" (12/7) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Davidas Blattas, o jam padeda Kęstutis Kemzūra, iškovojo lengvą pergalę Eurolygoje.Ketvirtadienį Graikijos
CSKA tik ketvirtajame kėlinyje palaužė bavarus
Sunkią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono devynioliktojo turo rungtynėse iškovojo Maskvos CSKA (14/5) komanda.Labai prastai mačą pradėję armiečiai ketvirtajame kėlinyje 77:70 (13:20,
V.Micičius: "Š.Jasikevičius turi kažką ypatingo. Neturiu jokio nerimo dėl "Žalgirio"
Tarpsezoniu Kauno „Žalgirio“ ekipą palikęs ir rungtyniauti į Stambulo „Anadolu Efes“ klubą išvykęs serbas Vasilije Micičius kol kas Eurolygos turnyre demonstruoja
Rusijos krepšinio milžinų dvikovoje triumfavo CSKA
VTB Vieningoje lygoje pirmadienį susitiko du Rusijos krepšinio milžinai - praėjusio sezono finalininkai bei Eurolygoje dalyvaujantys klubai.Be pralaimėjimų liko čempionės titulą ginanti
E.Želionis pagirtinai kovojo su "Anadolu Efes" aukštaūgiais
Nesėkmę Turkijos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Afjonkarahisaro „Belediyespor“ (4/10) komanda, kurios marškinėlius vilki Edgaras Želionis.Ji savo aikštėje 78:97
Krizę išgyvenantiems žalgiriečiams nosis nukabinti dar anksti - laukia dvigubos vertės mūšių maratonas
Ketverias Eurolygos rungtynės iš eilės pralaimėjęs Kauno „Žalgiris“ įklimpo į didžiausią duobę nuo 2016-ųjų, o turnyrinėje lentelėje pirmojo aštuoneto poziciją