"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją

19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah Brownas padovanojo savo ekipai dramatišką pergalę.

15 taškų deficitą panaikinę alytiškiai namie 75:70 (12:22, 17:18, 24:17, 22:13) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16/16) ir pratęsė pasvaliečių pralaimėjimų seriją iki keturių.

Likus žaisti kiek daugiau negu minutę Tomas Lekūnas prametė sudėtingą dvitaškį, o E. Brownas smeigė tolimą tritaškį ir likus žaisti 30 sekundžių „Dzūkija“ jau pirmavo 71:70. Kitoje aikštės pusėje tas pats T. Lekūnas prametė dar kartą, o E. Brownas baudų metimais įtvirtino alytiškių pergalę (75:70).

Rungtynių didvyriu tapęs E. Brownas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 25 taškus. Nuo suolo pakilęs legionierius pataikė keturis tritaškius iš alytiškių septynių.

„Jaučiausi gerai po ilgosios pertraukos. Man varžovai leido mesti, o aš tokius metimus treniruojuosi, pasitikėjau savimi ir pataikiau“, – po susitikimo apie lemiamą tritaškį kalbėjo E. Brownas.

Kur kas geriau susitikimą Alytuje pradėjo „Pieno žvaigždės“, kurios labai greitai susikūrė dviženklį pranašumą 12:2. Pirmus 10 tritaškių prametusi „Dzūkija“ įpusėjus antrajam ketvirčiui turėjo dar didesnį deficitą – 18:32.

„Pieno žvaigždės“ per pirmus du kėlinius po 17,7 taško per susitikimą renkančiam Karemui Kanteriui neleido pelnyti nė taško ir trečiąjį kėlinį pasitiko su 11 taškų  persvara (40:29).

Po ilgosios pertraukos pasvaliečiai dar padidino savo persvarą iki 15 taškų (46:31), tačiau „Dzūkija“ surengė spurtą 22:9 ir sugrįžo į rungtynes – 53:55.

Lemiamą ketvirtį „Dzūkija“ pradėjo pelniusi greitus septynis taškus, o tai leido persverti rezultatą savo naudai 60:57. Vis dėlto pasvaliečiai į tokį varžovų išsišokimą atsakė spurtu 11:4 ir vėl perėmė rungtynių iniciatyvą – 68:64. Svečiai šios persvaros išlaikyti nesugebėjo, o E. Browno vedami alytiškiai dramatiškai išsigelbėjo.

„Dzūkija“: Elija Brownas 25 (4/7 trit., 9/9 baud., 25 n.b.), Egidijus Dimša (8 atk. kam., 23 n.b.) ir Paulius Petrilevičius (12 atk. kam.) po 10, Paulius Danisevičius 8 (1/5 trit.).

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22 (4/8 trit., 10 atk. kam., 31 n.b.), Jay Threattas 13, Yancy Gatesas 10, Žygimantas Skučas 9 (9 atk. kam.).

"Ryto" australas C.Bairstow: mano tikslas yra padėti ekipai laimėti titulus (interviu)
Australas Cameronas Bairstow nuo pat mažens buvo apsuptas krepšinio. Septynių vaikų šeimoje augęs žaidėjas teigia, kad visa jo šeima yra įsitraukusi į krepšinį, o tėtis
"Nevėžis" atsisveikino su nepritapusiu amerikiečiu įžaidėju
Kėdainių „Nevėžis“ praneša, jog abipusiu susitarimu nutraukta sutartis su įžaidėju Austinu Chatmanu.Amerikietis „Betsafe–LKL“ čempionate spėjo sužaisti
Dzūkai susitvarkė su "Nevėžiu" ir žengė į KMT ketvirtfinalį
Namo sugrįžusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai, antradienį namuose rezultatu 82:73 (23:9,
Puikiai Utenoje pritapęs D.Tarvydas lieka "Juventus"
Bepasibaigiant pirmajam „Betsafe-LKL“ čempionato ratui Utenos „Juventus“ pratęsė sutartį su prieš mėnesį į Uteną atvykusiu Dariumi Tarvydu. 28-erių metų 200 cm
Stebinti nepaliaujantis K.Hardy neeiliniu dėjimu vainikavo aštuntąją LKL savaitę
Antradienį „Betsafe-LKL“ sirgalių ekranuose – gražiausi aštuntosios reguliariojo sezono savaitės epizodai.Penktojoje vietoje atsidūrė galingas Antano Udro blokas Arnui
"Rytą" nubloškusiam "Nevėžiui" - niūrios prognozės
Kėdainių „Nevėžis“ grįžta į krepšinio aikštelę praėjus trims dienoms po skambiausios sezono pergalės.Šeštadienį pranokusi Vilniaus „Rytą“,
Susigrąžintas ginklas: A.Jomantas prapliupo tritaškiais
Artūras Jomantas susigrąžino ginklą, kurį retai naudodavo pastaruosius sezonus.Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ marškinėlius vilkintis puolėjas šį sezoną jau pataikė
P.Ambrazevičius: skanduoti "Pirmyn, vilniečiai!" jau išmokome, laikas išmokti daugiau
Humoristas, vienas iš „Humoro klubo“ įkūrėjų ir lyderių Paulius Ambrazevičius sako besistengiantis nepraleisti nė vienų Vilniaus „Ryto“ rungtynių. Sportu –
P.Valinskas apie patirtį Prancūzijoje: galvojau, kad kuo greičiau pavyks išvykti, tuo bus geriau
„Betsafe–LKL“ krepšinio sirgaliams pristato dar vieną savaitės siužetą. Šįsyk dėmesio centre – į Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą grįžęs Paulius
G.Petrauskas apibendrino pirmąjį LKL ratą ir papasakojo apie naujokų paieškas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe-LKL“ pirmenybėse sužaidė pirmąjį reguliariojo sezono ratą, po kurio savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 6 pralaimėjimus.Pirmajame rate
Karjeros rungtynes sužaidęs G.Radzevičius - savaitės MVP
Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savaitgalį žiūrovams padovanojo įspūdingą spektaklį su didžiule intriga, paskutinių sekundžių metimais ir pratęsimu.Per
Š.Jasikevičius: aišku, visi nežais genialiai, bet norisi jau kažko daugiau
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė savo pergalių seriją LKL čempionate iki devynių, kai Alytuje 91:65 nugalėjo „Sintek-Dzūkiją“, nors antrame kėlinyje ir atsiliko
"Žalgiris" dzūkams leido priešintis tik du kėlinius, vėliau juos sutriuškino
Aukštesnę pavarą po didžiosios pertraukos Alytuje įjungę Kauno „Žalgirio“ (9/0)krepšininkai 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14) nugalėjo „Sintek-Dzūkijos“ (2/6)
"Šiauliai" užtikrintai susitvarkė su svečiais iš Prienų
„Šiauliai“ (3-5) antrą kartą per savaitę nugalėjo Prienų „CBet“ (4-5) krepšininkus, tiesa, šįkart tai padarė „Betsafe–LKL“ čempionate
Visų laikų rezultatyviausiųjų sąraše - T.Delininkaičio žingsnis aukštyn
Tomas Delininkaitis pakilo laipteliu aukščiau Lietuvos krepšinio lygos rezultatyviausiųjų sąraše.37-erių gynėjas vakar aplenkė Mindaugą Žukauską ir tapo 16-tu rezultatyviausiu
Sensacija LKL: "Rytas" krito Kėdainiuose
Kėdainių „Nevėžis“ (3-6) pateikė didelę staigmeną „Betsafe-LKL“ čempionate. Paskutinę vietą lygoje prieš šį turą užėmę Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai
Susikrimtęs D.Adomaitis: tai - neatleistina
Antrą kartą iš eilės vienam LKL autsaiderių Kėdainių „Nevėžiui“ pralaimėjusio Vilniaus „Ryto“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis po šeštadienio
Atsigaunantis "Neptūnas" patiesė "Lietkabelį ir pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą
Įsibėgėjantys Klaipėdos „Neptūno“ (5-4) krepšininkai „Betsafe–LKL“ rungtynėse greitai išbarstė susikrautą dviženklį pranašumą, tačiau po pertraukos
Dramatiškame Aukštaitijos derbyje "Juventus" per pratęsimą palaužė "Pieno žvaigždes"
Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5)
I.Vaitkus - apie psichologinius iššūkius, "trapias" pėdas ir Ž. Urbono filosofiją
„Kovas naujajame „Betsafe–LKL“ sezone pradėjusi Utenos „Juventus“ pusantro mėnesio privalės verstis be šią vasarą komandą sustiprinusio Igno Vaitkaus“,
"Juventus" pagerbs ryškų pėdsaką klubo istorijoje palikusį A.Šikšnių
Jubiliejinį sezoną švenčiantis Utenos „Juventus“ klubas prieš šio vakaro rungtynes su Pasvalio „Pieno -žvaigždėmis“ pagerbs dar vieną žaidėją, palikusį
LKL savaitgalio desertas - "Lietkabelio" vizitas į Klaipėdą (turo prognozės)
„Betsafe–LKL“ čempionate šeštadienį startuos devintasis pirmenybių turas. Jame į aikšteles išbėgs visos dešimt turnyro komandų, o pagrindinis
Smagiame "Dzūkijos" žaidėjų proto mūšyje - klausimai apie V.Chomičių ir Alytaus futbolą
Penktadienį „Betsafe–LKL“ sekėjų ekranuose – naujas populiariosios „Protų kovų“ rubrikos epizodas. Šįsyk ginklus smagioje kovoje surėmė Alytaus „Sintek–Dzūkijos“
M.Lukauskis pirmasis LKL istorijoje pasieks 1000 perimtų kamuolių ribą ("vagių" dešimtukas)
Vyriausias „Betsafe–LKL“ krepšininkas Mindaugas Lukauskis įrašys savo pavardę į dar vieną LKL istorijos puslapį.M. Lukauskiui trūksta vos vieno perimto kamuolio iki
"Teisėjo švilpuke" aiškinamos keturių retai matomų epizodų taisyklės
Mokomoji „Betsafe–LKL“ rubrika „Teisėjo švilpukas“ krepšinio aistruoliams šią savaitę pateikia keturis momentus, kurių per kiekvienas rungtynes tikrai
V.Chomičiaus auklėtiniai iššvaistė triuškinantį pranašumą, tačiau išvykoje palaužė "Nevėžį"
Vienu metu 21 taško pranašumą turėjusi (49:28) Alytaus „Sintek–Dzūkija“ jo išlaikyti nesugebėjo ir iš Kėdainių išsivežė 4 taškų pranašumą.Antrojoje
"Žalgirio" jaunimo komandos lyderis K.Kriisa paskolintas Prienų klubui
Kauno „Žalgirio“ komandai priklausantis talentingasis estas Kerras Kriisa iš Kauno keliasi į Prienus ir ten atstovaus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žaidžiančiai „CBet“
Prieš "Juventus" rungtynes - "Pyragų dienos" akcija
Lapkričio 9-ąją Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent