Dzūkija

"Dzūkijoje" vos praeitą savaitę įregistruotą amerikietį pakeitė serbas
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ prieš svarbią savaitgalio akistatą „Betsafe–LKL“ čempionate atliko rokiruotę žaidėjų sudėtyje.Komanda iš sudėties išregistravo
Aukštaūgis iš Serbijos palieka Alytų
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ iš komandos sudėties išregistravo aukštaūgį iš Serbijos Radoslavą Pekovičių.Jį komandoje pakeitė turkas Kemalis Cambolatas,
Fantastiška atomazga: Ch.Collinso tritaškis su sirena nokautavo "Neptūną"
Visą sezoną žibantis Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (5-11) lyderis Chauncey Collinsas šeštadienį nustelbė net pats save – vieną po kito sezono rekordus gerinęs
Į Dzūkiją grįžo J.Hudsonas bei iš "Šilutės" perėjo aukštaūgis turkas
Šeštadienį Alytaus "Sintek-Dzūkija" pranešė, kad komandos gretas papildė iš karto du naujokai.Į Dzūkijos sostinę grįžta 2017-2018 metų sezono pradžioje
Ketvirtajame kėlinyje pabudęs "Rytas" įveikė svečius iš Alytaus
Šeštadienį „Jeep“ arenoje susirinkę aistruoliai sulaukė daugiau intrigos nei tikėtasi. Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Vilniaus „Rytas“ 98:85 (29:22,
"Lietkabelis" tik dvikovos pabaigoje palaužė dzūkus, kuriems atsarginiai nepelnė nė taško
Panevėžio „Lietkabelio“ (8-5) krepšininkai atlaikė ankstyvą Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (4-10) smūgį pirmame kėlinyje ir, panaikinę 17 taškų deficitą,
Vos neprisižaidusios "Pieno žvaigždės" išvargo pergalę Alytuje (video komentarai)
11 taškų pranašumą per tris minutes iššvaisčiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/8)iškovojo sudėtingą pergalę dėka Adriano Bowie, kuris visiškai
Solidų K. Žemaičio debiutą apkartinusi "Sintek–Dzūkija" išsivežė pergalę iš Kėdainių
Praėjusį savaitgalį nesėkmę net 52 taškų skirtumu patyrusi Alytaus „Sintek–Dzūkija“ grįžo į pergalių kelią. Alytiškiai išvykoje 74:70 (15:15, 27:19, 13:21,
G.Masiulio vedamas "Neptūnas" KMT ketvirtfinalį pradėjo labai sunkia pergale Alytuje
Pirmasis Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio susitikimas Alytuje tarp vietos „Sintek–Dzūkijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ žiūrovams dovanojo dramą, įspūdingus
Prasideda KMT ketvirtfinalis: ant bangos esantis "Neptūnas" tikisi neužlipti ant to paties grėblio
Kova dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverte prasideda jau šį vakarą.Pirmosios prie ketvirtfinalio starto linijos stoja Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ ir Klaipėdos
"Žalgirio" arenos tinklelius draskęs naujokas: ne taškai čia yra svarbiausi
Nors Kauno „Žalgiris“ sekmadienį savo kelyje sutiko ne patį stipriausią varžovą, pataikyti penkis tritaškius iš šešių per pirmą mačo pusę yra solidu prieš
Puikus K.C.Riverso debiutas, įspūdingas M.Gebeno pasirodymas ir fantastiška "Žalgirio" pergalė
Kauno „Žalgiris“ (11/0) tęsia dominavimą „Betsafe–LKL“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršuje. Kauniečiai namuose 102:50 (29:14, 27:10, 26:12, 20:14) sutriuškino
Lemiamu metu lyderiu tapęs E. Dimša padėjo dzūkams revanšuotis uteniškiams
Praėjus vos kelioms dienoms „Betsafe–LKL“ pirmenybėje vėl susitiko Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (3/7) ir Utenos „Juventus“ (4/6) ekipos, o šįkart
Prognozė: "Juventus" braunasi į LKL ketvertuką, Šiauliuose - revanšo siekiantis "Nevėžis"
Utenos „Juventus“ šį vakarą sieks antrą kartą per penkias dienas įveikti Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ ir pagal pergales pavyti ketvirtoje „Betsafe–LKL“
"Juventus" įveikė dzūkus, A.Jomantas vėl mėtė tritaškius
Utenos „Juventus“ (4/5) pirmąjį „Betsafe–LKL“ pirmenybių ratą užbaigė pergale.Po 2 kėlinių uteniškiai atsilikinėjo 3 taškų skirtumu, tačiau po pertraukos
Dzūkai susitvarkė su "Nevėžiu" ir žengė į KMT ketvirtfinalį
Namo sugrįžusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai, antradienį namuose rezultatu 82:73 (23:9,
"Rytą" nubloškusiam "Nevėžiui" - niūrios prognozės
Kėdainių „Nevėžis“ grįžta į krepšinio aikštelę praėjus trims dienoms po skambiausios sezono pergalės.Šeštadienį pranokusi Vilniaus „Rytą“,
"Žalgiris" dzūkams leido priešintis tik du kėlinius, vėliau juos sutriuškino
Aukštesnę pavarą po didžiosios pertraukos Alytuje įjungę Kauno „Žalgirio“ (9/0)krepšininkai 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14) nugalėjo „Sintek-Dzūkijos“ (2/6)
V.Chomičiaus auklėtiniai iššvaistė triuškinantį pranašumą, tačiau išvykoje palaužė "Nevėžį"
Vienu metu 21 taško pranašumą turėjusi (49:28) Alytaus „Sintek–Dzūkija“ jo išlaikyti nesugebėjo ir iš Kėdainių išsivežė 4 taškų pranašumą.Antrojoje
"Nevėžis" laukia grįžtančių lyderių (komentaras, prognozė)
Kėdainių „Nevėžis“ savaitgalį vykusiose rungtynėse vertėsi be trijų krepšininkų, tačiau visi jie šį vakarą gali grįžti į aikštę.„Nevėžis“
Mažeikių klubui netiko "Dzūkijai" priklausantis I.Mulaomerovičius
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) stringantys Mažeikių „Ereliai” atsisveikino Ibrahimu Mulaomerovičiumi.Alytaus „Dzūkijai“ priklausantis
Į savo areną grįžę dzūkai sutriuškino "Šiaulius"
Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (2-5) krepšininkai su griausmu grįžo į savo areną. Pirmą kartą nuo spalio 12-osios Alytuje žaidę Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai sužaidė
Sudarytas KMT antrojo etapo tvarkaraštis
Keturios komandos kitą savaitę pradės kovas dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.Trečiadienį ištraukus antrojo etapo burtus skelbiamas šio etapo tvarkaraštis.„Šiauliai“
Ištraukti antrojo KMT etapo burtai
Trečiadienį ryte ištraukti antrojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo burtai, kurie į poras suskirstė keturias „Betsafe-LKL“ ekipas.Per Lietuvos krepšinio lygos būtinėje
"Lietkabelis" nepaliko vilčių V.Chomičiaus auklėtiniams
Panevėžio „Lietkabelio“ (4/2) komanda nuo pradžių uždavė gerą toną rungtynėms ir „Betsafe–LKL“ namų mače 91:73 (30:14, 13:17, 25:13, 23:29) užtikrintai įveikė
Sekmadienio vakaras "Lietkabelio" rungtynėse - geriausias pasirinkimas Panevėžyje
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas kviečia sirgalius aktyviai palaikyti savo komandą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse sekmadienį su Alytaus „Sintek-Dzūkija“.„Lietkabelio“
Dėl gaisro "Sintek–Dzūkija" liko be treniruočių ir nežino, kada grįš į namų areną
Gaisras Alytuje sujaukė ir „Betsafe–LKL“ čempionate kovojančios „Sintek–Dzūkijos“ komandos planus.Dėl ekstremalios padėties mieste šios komandos rungtynės
Trečiajame kėlinyje nepavejamai pabėgę alytiškiai ramiai pateko į kitą KMT etapą
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse kelis kartus paleido dviženklį pranašumą, tačiau galingai sužaidę trečiąjį