D.Lavrinovičius įžengė į blokų 300 -uko klubą

Darjušas Lavrinovičius tapo penktu krepšininku Lietuvos krepšinio lygos istorijoje, blokavusiu 300 metimų.

Prienų „Skycop“ žaidėjas vakar per rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ atliko 300-ąjį bloką per karjerą LKL pirmenybėse.

Vis dėlto tai „Skycop“ komandos neturėtų guosti – „Žalgiris“ namie pasiekė lengvą pergalę 96:67.

Šį sezoną į 300-uko klubą įstojo ir Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis – jis 300-ąjį metimą blokavo lapkritį.

LKL blokų karaliumi lieka Eurelijus Žukauskas, kurio pozicijos kol kas atrodo labai tvirtos. 765 metimus blokavęs ilgametis Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkas beveik dvigubai lenkia artimiausią varžovą.

Vis dėlto jei žvelgtume į blokuotų metimų vidurkį per rungtynes, E. Žukauskas šioje kategorijoje yra antras – vid. 2,58 blokuoto metimo per susitikimą (765 blokai per 297 rungtynes).

Buvęs Lietuvos rinktinės krepšininkas į priekį praleidžia tik ilgametį NBA krepšininką Žydrūną Ilgauską – jis vidutiniškai blokuodavo po 3,22 metimo per rungtynes (280 blokų per 87 rungtynes).

Teisėjo švilpukas: numuštas kamuolys, nepastebėtos pražangos ir žingsniai
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
"Nevėžio" centras G.Maldūnas: laimėti Vilniuje netenka dažnai, bet vis tiek esame paskutiniai
Gabrielius Maldūnas maustė Vilniaus „Ryto“ aukštaūgius ir siuntė vieną taiklų metimą po kito. 25-erių centras sužaidė vienas geriausių karjeros Lietuvoje rungtynių ir buvo
Vėl siautėjęs K.Kanteris atvedė "Dzūkiją" į pergalę prieš "Skycop" (komentarai)
Kovoje dėl geresnių pozicijų reguliariojo sezono pabaigoje Alytaus „Dzūkija“ (10/20) iškovojo svarbią pergalę prieš Prienų „Skycop“ (11/19) ir išsaugojo
"Skycop" išsivežė pergalę iš Pasvalio
„Betsafe–LKL“ antrąją pergalę iš eilės pasiekė Prienų „Skycop“ komanda (11/18), kuri svečiuose 84:72 (20:24, 16:9, 24:15, 24:24) susitvarkė su Pasvalio „Pieno
K.Lukošiūnas: "Ryto" sistemoje vietos man neatsirado
Tolimais taikliais tritaškiais "Šiaulių" gerbėjus žavintis bei ryškų progresą rodantis snaiperis Karolis Lukošiūnas interviu GeltonaJuoda.lt papasakojo
"Žalgirio" dubleris V.Kozys - apie "Skycop" kvietimą ir debiutą LKL
Vitalijus Kozys prieš tris savaites buvo įsitikinęs, kad jo sezonas pasibaigė. Kauno „Žalgirio“ dubleriai tuomet pralaimėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes
"Skycop" privertė pasinervinti V.Šeškų - Kėdainiuose laimėjo tik po pratęsimo
„Betsafe–LKL“ čempionate Prienų „Skycop“ (10/18) komanda šiek tiek atitrūko nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) ekipos,
LKL reitingas: "Dzūkijos" atgimimas, "Skycop" bei "Nevėžio" kritimas (I dalis)
Alytaus „Dzūkija“ iš dešimtosios pozicijos pakilo net į šeštąją. Tuo tarpu Kėdainių „Nevėžis“ ir Prienų „Skycop“ krito dviem laipteliais
M.Gebeno ir M.Runkausko vedamas "Juventus" išsivežė pergalę iš Prienų
27-ąjį „Betsafe-LKL“ turą svarbia pergale pradėjo Utenos „Juventus“ (11-16) krepšininkai, išvykoje įveikę tiesioginius konkurentus dėl šeštos
Ypatingos reikšmės mūšis: "Skycop" sieks aplenkti "Juventus"
27-asis „Betsafe–LKL“ čempionato turas prasidės neįprastai anksti, o rungtynės – ypatingai svarbios.Prienų „Skycop“ šį vakarą 18.30 val. stos į kovą
"Žalgirio" dublerių lyderis V.Kozys žais LKL - skolinamas Prienų klubui
Prienų „Skycop“ klubas sulaukė papildymo aukštaūgių gretose. Prie prieniškių ekipos prisijungia iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos atvykstantis 19
D.Needhamas solidžiai debiutavo "Ryto" gretose, vilniečiai turėjo vargo Prienuose
Lemiamu metu užsikūręs Eimantas Bendžius įpusėjus ketvirtajam kėliniui persvėrė rezultatą įmesdamas du tritaškius, o Prienuose ilgai vargęs Vilniaus „Rytas“ (19-6) po šių
Puikiai tritaškius pataikę "Skycop" krepšininkai palaužė "Nevėžį" (video komentarai)
Dar kartą panaikinę dviženklį deficitą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse triumfavo Prienų „Skycop“ (9-16) krepšininkai. Šįkart Virginijaus Šeškaus
Traumuotą Ch.Kramerį "Ryte" pakeis buvęs "Šiaulių" legionierius
Kovas „Betsafe-LKL“ tęsiantis Vilniaus „Rytas“ sulaukė papildymo. Nuo šiol sostinės ekipos marškinėlius vilkės 28-erių įžaidėjas Derekas Needhamas.Iš
Traumą patyrusį latvį Pasvalyje keičia L.Aukštikalnis
Po trumpos pertraukos į rungtynių ritmą vėl sugrįžusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda sulaukė papildymo. Aukštaitijos klubas oficialiai sukirto rankomis su Ispanijoje
Gražiausio LKL savaitės epizodo autorius - D.Tarolis
Po rinktinių pertraukos ir „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pailsėjusios „Betsafe–LKL“ komandos grįžo į kovas dėl aukščiausių pozicijų šalies
"Nevėžyje" - vienas rezultatyviausių NKL žaidėjų
Kėdainių „Nevėžis“ sulaukė pastiprinimo. Dariaus Dimavičiaus kariauną papildė 5-as rezultatyviausias NKL krepšininkas Haroldas Saprykinas.23-ejų 187 cm ūgio atakuojantis gynėjas
Pasvalyje "Rytas" nutraukė "Pieno žvaigždžių" dominavimą (komentarai)
Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Vilniaus „Rytas“ (17-5) į „Betsafe-LKL“ kovas grįžo pergalingai. Sostinės klubas pagal laimėtas rungtynes pasivijo Klaipėdos
A.Labucko vedamas "Skycop" po pratęsimo pranoko dzūkus (komentarai)
Solidžiai po rinktinių pertraukos į „Betsafe-LKL“ pirmenybes grįžo Prienų „Skycop“ (8/14) krepšininkai), kovingose ir permainingose rungtynėse iškovoję svarbią
LKL prognozė: trečias kartas nemeluos - "Žalgiris" įveiks "Neptūną"
Kauno „Žalgiris“ į Klaipėdą sekmadienį vyks kovinėmis nuotaikomis ir nestokodami motyvacijos. „Neptūnas“ yra vienintelė komanda „Betsafe–LKL“ čempionate,
Įspūdingai debiutavęs K.Kanteris - vasario mėnesio LKL MVP
Sausio pabaigoje Alytaus „Dzūkiją“ papildęs Keremas Kanteris iškart pademonstravo savo sugebėjimus bei tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ vasario mėnesio krepšininku.Per
"Šiauliai" atskleidė kokią finansinę paramą gaus iš savivaldybės
Šiaulių miesto savivaldybės tarybai patvirtinus 2019 m. miesto biudžetą, „Šiaulių” klubo vadovas Mindaugas Žukauskas ir laikinai savivaldybės administracijai vadovaujantis
Septyniese žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Kėdainiuose
Po daugiau negu dviejų savaičių pertraukos sugrįžusiose „Betsafe–LKL“ kovose – sudėtinga Panevėžio „Lietkabelio“ pergalė (14/8).Traumų išretinti panevėžiečiai
"Lietkabelį" papildė 19 -metis panevėžietis
Panevėžio „Lietkabelis“ gretas papildė dar vienas jaunas krepšininkas – į paraišką „Betsafe–LKL“ kovoms įtrauktas Ginas Mulevičius.Kovo
Š.Jasikevičiaus ir P.Jankūno protų dvikova - kas ims viršų?
„Žalgiris TV“ pristato naują laidų rubriką šiame sezone – #ZalgirisChallenge. Laidų metu protų dvikovose vienas prieš vieną susikaus žalgiriečiai – treneriai
Rinktinių lange - ryškūs LKL klubų atstovai
Baigėsi paskutinis atrankos į pasaulio čempionatą langas, po kurio paaiškėjo 32 nacionalinės rinktinės, kurios paskutinę rugpjūčio dieną Kinijoje pradės mūšį dėl pagrindinio
"Skycop" paliko amerikietis aukštaūgis
rienų „Skycop“ komandoje – korekcijos sudėtyje. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 27 metų 206 cm ūgio amerikiečiu Anthony Lee.„Betsafe–LKL“
"Šiauliai" pristatė medicininį patikrinimą praėjusį amerikietį
„Šiaulių” komandai išbristi iš turnyro lentelės dugno stengsis padėti gynėjas iš JAV Sethas Allenas. 185 cm ūgio įžaidėjas į Lietuvą atvyko savaitgalį