Lyderių dvikovoje "Neptūnas" neprilygo Tenerifės klubui

Klaipėdos "Neptūno" (5/2) komanda patyrė antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai B grupėje išvykoje 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23) neprilygo Tenerifės "Iberostar" (6/1) krepšininkams.

Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 22:18. „Neptūno“ situacija pablogėjo antrojo ketvirčio pabaigoje, kuomet Rosco Alleno vedama Tenerifės komanda spurtavo ir po dviejų ketvirčių jau turėjo dviženklę persvarą (48:38).

Trečiajame kėlinyje „Iberostar“ nemažino apsukų ir pranašumą padidino iki 63:41, tačiau klaipėdiečiai spurtuodami 15:4 skirtumą sumažino iki 56:67. Visos viltys dužo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet jį taikliu tritaškiu pradėjo Allenas, galingą dėjimą atliko Mateušas Ponitka ir šeimininkai nutolo iki 74:56. Likęs mačo laikas buvo formalumas.

„Iberostar“ komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 47:33. Įdomu, kad „Neptūnas“ po varžovų krepšiu atkovojo 17 kamuolių, o po savuoju 16.

Po šio pralaimėjimo „Neptūnas“ smuktelėjo į trečiąją B grupės vietą. Kitą savaitę klaipėdiečiai keliaus į Prancūziją, kur jų laukia akistata su šios šalies čempione Šalono „Elan“. Pirmąjį tarpusavio dvikovą „Švyturio“ arenoje šeimininkai laimėjo 75:73.

"Neptūnas": A.Butkevičius (6/8 dvit.) - 18, M.Girdžiūnas - 11, J.Palaciosas (11 atk. kam.) - 10, S.Galdikas (6 atk. kam.) ir E.Želionis po 9 taškus, R.Seibutis - 7 taškai.

"Iberostar": T.Abromaitis (5/6 trit.) - 18, R.Allenas - 16, M.Ponitka - 13, F.Vasquezas ir N.Richotti po 8 taškus.

Triuškinančios pergalės fone A.Kulboka spindėjo visu ryškumu
Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o jo vedama Kapo "Betaland" (2/6) komanda iškovojo retą pergalę FIBA Čempionų lygoje.B grupės rungtynėse Italijos ekipa
M.Gecevičius taškus rinko tik baudų metimais, o jo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją
Martyno Gecevičiaus atstovaujamai Zielonos Guros "Stelmet" (2/6) komandai svajonės apie patekimą į kitą etapą tolsta.Lenkijos klubas D grupės susitikime namie 72:80 (12:15, 20:23, 19:18,
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
Nukraujavusio "Neptūno" treneris prieš dvikovą su prancūzais paneigė gandus
Antradienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.Šias
"Neptūno" direktorius paaiškino, kas vyksta klube
Klaipėdos „Neptūno” klubo direktorius Artūras Žalys krepšinio bendruomenei ir komandos sirgaliams nori paaiškinti, kokia situacija vyksta klube ir kodėl sekmadienį komandą
"Lietuvos ryto" gretas papildė du "Neptūno" žaidėjai - M.Girdžiūnas ir A.Butkevičius
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą sulaukė galingo pastiprinimo iš Klaipėdos. Į sostinę panoro persikelti rungtyniauti vienas naudingiausių Lietuvos krepšinio lygos žaidėjų
Rekordinė "Neptūno" puolimo banga nuplovė "Juventus"
Klaipėdos „Neptūno“ (11/3) klubas sužaidė rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes ir iškovojo lengvą pergalę namuose.Kazio Maksvyčio
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
Sėkmingas G.Oreliko žaidimas nublanko apmaudžiame Venecijos klubo pralaimėjime
Labai apmaudų pralaimėjimą paskutinėmis susitikimo sekundėmis patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (4/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos reguliaraus
M.Gecevičiaus tritaškių Lenkijos čempionų pergalei nepakako
Dar vieną pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė ir padėtį kovojant dėl patekimo į kitą etapą dar labiau susikomplikavo Zielonos Guros "Stelmet" (2/5) komanda su Martynu Gecevičiumi.Lietuvios
J.Jucikas buvo naudingiausias, bet "Ventspils" nusileido graikams
Julius Jucikas sužaidė sėkimingiausią mačą šio sezono FIBA Čempionų lygoje, bet lietuvio pasirodymo Ventspilio "Ventspils" (3/4) komandos pergalei nepakako.Latvijos klubas B grupės
E.Želionio vedamas "Neptūnas" įveikė "Lietkabelį"
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas dar kartą apgynė namų tvirtovę.Kazio Maksvyčio auklėtiniai 86:76 (21:13, 19:28, 22:13,
"Lietuvos rytas" krito Klaipėdoje (video komentarai)
Klaipėdoje puikus šeštadienio vakaras: „Neptūnas“ (9/3) „Švyturio“ arenoje, stebint maždaug 5500 krepšinio sirgalių, Lietuvos krepšinio lygos
Prognozės: "Žalgiris" laimės Panevėžyje, dėl vilniečių Klaipėdoje - neaišku
Nors „Žalgirio“ traukinys paskutiniame Eurolygos ture atsimušė į Vitorijos „Baskonia“, tačiau Lietuvos čempionai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žygiuoja
 Per "Neptūno" ir "Lietuvos ryto" mačą - kariai, atrakcijos vaikams ir kitos pramogos
Pastaruoju metu lyg ant bangos rungtyniaujantys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šeštadienį nuo 17.20 val. „Švyturio“ arenoje kils į principinį
"Neptūnas" namie įveikė tituluotą Graikijos klubą
Klaipėdos „Neptūnas“ (5/1) tęsia įspūdingų pergalių žygį FIBA Čempionų lygos turnyre - „Švyturio“ arenoje dviženkliu taškų skirtumu - 82:69 (29:9, 22:23,
G.Oreliko tritaškis paskutinėmis sekundėmis padovanojo pergalę komandai
Gediminas Orelikas dar kartą tapo rugntynių herojumi išplėšusiu pergalę savo komandai.Lietuvio atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/1) FIBA Čempionių lygos C grupės
Lietuvių akistatoje FIBA Čempionų lygoje - pirmoji A.Kulbokos klubo pergalė
Pirmą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje šventė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "SikelArchivi" (1/5) komanda, kuri išvykoje 66:55 (15:18, 21:17, 20:4, 10:16) pranoko
K.Maksvytis ir T.Delininkaitis prieš dvikovą su graikais yra geros nuotaikos
Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi lapkričio 15 dieną (trečiadienį) nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su
"Neptūnas" ketvirtajame kėlinyje sudorojo "Dzūkiją"
Jau pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovęs Klaipėdos „Neptūno“ (8/3) klubas iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Kazio Maksvyčio
"Neptūnas" tiesiog sutraiškė A.Kulbokos atstovaujamą klubą
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19,
M.Gecevičiui nekrito, o "Stelmet" pralaimėjo Belgijoje
Neseiniai prie Zielonos Guros "Stelmet" (2/3) komandos prisijungęs Martynas Gecevičius skirtingai nei debiutiniame mače šįsyk rezultatyviu žaidimu nespindėjo, o ekipa patyrė nesėkmę.FIBA
G.Orelikas ir vėl buvo pagrindinė Venecijos klubo figūra
Gediminas Orelikas ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (4/1) iškovojo dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoss turnyre.C grupės rungtynėse Italijos
"Neptūno" krepšininkams – varginanti kelionė į Italiją
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, po sekmadienį vykusių rungtynių Kaune su „Žalgiriu“, nevyko į gimtąjį uostamiestį, o iškart judėjo į Rygą.  Čia
Be intrigos: "Žalgiris" sutriuškino "Neptūną" (spaudos konferencijos video)
Kauno „Žalgirio“ (9-1) krepšininkai pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai įveikė Klaipėdos
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą (9)
Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademontravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje
J.Jucikas išnaudojo pražangų limitą, "Ventspils" - pralaimėjo
Ventspilio "Ventspils" (2/2) ekipa, kurios garbę gina Julius Jucikas patyrė antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Latvijos vicečempionai B grupėje, kurioje varžosi ir

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45