NKL aštuntfinalio poros: "Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai kausis tarpusavyje, "Neptūno" jaunimo laukia patyręs "Atletas"

D.Repečkos nuotr.
Šeštadienio vakarą baigėsi „7bet-NKL“ reguliariojo sezono etapas, po kurio paaiškėjo visos atkrintamųjų poros.

Tiesiai į ketvirtfinalį pateko keturios stipriausios pirmenybių komandos: Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (32-6), „Telšiai“ (31-7), „Gargždai“ (29-9) ir „Šilutė“ (21-17).

Į aštuntfinalį pateko ir dėl vietos ketvirtfinalyje kovos aštuonios komandos, kurios užėmė 5-12 vietos.

Aštuntfinalio poros:

Kauno r. „Atletas“ (5) – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12)
Kauno „Žalgiris-2“ (6) – Vilniaus „Perlas Energija“ (11)
Vilkaviškio „Perlas“ (7) – „Mažeikiai“ (10)
Palangos „Kuršiai“ (8) – Šakių „Vytis“ (9)

Aštuntfinalio etape komandos varžysis iki trijų pergalių. Šis etapas startuos jau trečiadienį, kovo 16 dieną. Namų aikštės pranašumą turės aukštesnėje vietoje likusi komanda.

Aštuntfinalio tvarkaraštis paaiškės artimiausiu metu.

Už atkrintamųjų ribos atsidūrė pirmenybių debiutantė „Kretinga“, užėmusi tryliktą vietą, ir Joniškio „Delikatesas“, finišavęs paskutinis – keturioliktas. Šios dvi komandos baigė pasirodymą „7bet-NKL“ 2021-2022 metų sezone.

NKL: žalgiriečių fronte nieko naujo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje – pirmoji klaipėdiečių pergalė
Be suklupimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (12-0) tęsia fantastišką pergalių žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:68 (26:17,
Lėktuve apie trenerio išvykimą sužinojęs Pukelis: nustebino, bet niekas nestoja
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis praėjusią savaitę po antrųjų „7bet-NKL“ rungtynių Marijampolėje šoko į lėktuvą ir išskrido
Iš Kiltinavičiaus "Sūduvos-Mantingos" vairą perėmęs 22-ejų Ūsas: akivaizdu, kad tai neeilinė galimybė
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per „7bet-NKL“ rungtynes ketvirtadienį 18 val. namie priims „Kretingą-VR Servisą“, o prie komandos vairo stovės vos 22-ejų treneris
Pukelis – NKL savaitės MVP, tarp naudingiausiųjų – du žalgiriečiai
„7bet-NKL“ šeštosios savaitės MVP tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis.28-erių šilutiškis praėjusią savaitę per dvejas
NKL apžvalga: lyderių mūšį laimėję žalgiriečiai, žaidėjų gastrolės ir paskutinės sekundės metimas
Pirmasis „Telšių“ sezono pralaimėjimas, pergalingas paskutinės sekundės metimas, atsisveikinimas su treneriu, gastroliuojančių krepšininkų debiutai – tai ir dar daugiau
Navickas: apie įspūdingą "Žalgirio" dublerių startą, kelionę į JAV ir talentų ugdymą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo programa džiaugiasi 2022–2023 m. sezono pradžios vaisiais. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys jaunieji žalgiriečiai laimėjo visas
Žalgiriečiai išrašė pirmą pralaimėjimą "Telšiams" ir liko vieninteliai nenugalėti
Lyderių dvikovoje pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-0) tapo vienintelė nepralaimėjusi „7bet-NKL“ komanda.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:76 (20:17, 20:20,
Guščikas keliasi į Mažeikius, "Kuršiai" pasikvietė amerikietį
Mažeikių „M Basket“ priekinę liniją papildė nuo 2015-ųjų LKL rungtyniavęs 206 cm ūgio Karolis Guščikas.30-metis krepšininkas šį sezoną pagal trumpalaikę sutartį
Vargo neturėję žalgiriečiai bei telšiškiai lieka nenugalėti, "Atletas" iškovojo trečią pergalę
Kauno „Žalgiris-2“ (10-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Galingai mačą pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 103:80 (36:15, 26:18, 20:25, 21:22)
Marijampoliečiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Puikiai puolime žaidę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai (9-2) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Suvalkijos klubas namie 110:74
Gaidys iš vienos NKL komandos persikėlė į kitą
Povilas Gaidys „7bet-NKL“ čempionate keičia komandą. 206 cm ūgio vidurio puolėjas iš Vilkaviškio „Perlo“ keliasi į Joniškio „Delikatesą“.31-erių
NKL savaitės MVP – "Žalgirio" talentas
„7bet-NKL“ penktosios savaitės MVP vėl tapo Kauno „Žalgirio-2“ gynėjas Liutauras Lelevičius.Jis taip pat buvo tapęs ir antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis
Už nesportinį elgesį aikštelėje bei už jos ribų – baudos Joniškio ir Vilkaviškio klubams
Joniškio „Delikateso“ komanda iš „7bet-NKL“ lygos sulaukė baudos.„Delikatesui“ piniginė bauda buvo skirta už tai, kad šeimininkai namų arenos
Gausiai palaikomi žalgiriečiai neturėjo vargo su "Ryto" dubleriais (rezultatai)
Gausiai „Green White Boys“ palaikomas „Žalgiris-2“ (9-0) iškovojo devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse bei išliko viena iš dviejų
NKL savaitės rungtynėse – principinis "Žalgirio-2" ir "Ryto-2" derbis (Pliaugos ir Šležo komentarai)
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiks principiniai varžovai – Kauno „Žalgirio-2“ ir „Ryto-2“ krepšininkai.19.30 val. prasidedančias rungtynes tiesiogiai
Žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį, Jomanto sugrįžimą į Vilnių apkartino "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dėl čiurnos traumos Motiejus Krivas negalėjo padėti komandai, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (8-0) vis tiek pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos
Be pralaimėjimų žygiuojantis jaunieji žalgiriečiai patiesė ir vilniečius
Kauno „Žalgiris-2“ (6-0) toliau išlieka nesustabdoma jėga „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:67 (21:27, 15:16, 25:12, 19:12) nugalėjo
NKL: Vilkaviškyje sutriuškintas "Ryto" jaunimas ir Joniškyje per pratęsimą kritę "Neptūno" dubleriai
Vilkaviškio „Perlas“ (3-3) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (23:13, 21:19, 29:23, 22:16)
Seniai pamiršta: Lietuvoje dėl COVID-19 nukeltos rungtynės
Dėl didelio COVID-19 sergamumo „Vytis-VDU“ komandoje, nukeliamos jų šiandien turėjusios įvykti rungtynės su Mažeikių „M Basket“.Nauja rungtynių data bus numatyta
NKL savaitės MVP tapęs žalgirietis Lelevičius papasakojo apie patirtį pagrindinėje komandoje
Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Liutauras Lelevičius tapo antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis žalgirietis mače su Kauno r. „Atletu“ užfiksavo 32 taškų
"Ryto" dublerių šturmą atlaikęs "Atletas" triumfavo Vilniuje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 89:75 (22:17, 13:18, 23:13, 31:27) nugalėjo
Nesulaikomi: svečius iš Mažeikių įveikę žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį
Be pralaimėjimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (5-0) iškovojo penktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:73 (22:22,
Mažeikių krepšininkus treniruos olimpinis prizininkas, o Jasaitis ilgam iškrito iš rikiuotės
Mažeikių „M Basket“ komandos vyriausiojo trenerio postą perima 54-erių Darius Dimavičius, kuris pakeis Osvaldą Kurauską. Pirmadienį klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas
Mažeikių klubas trenerį atleido jau po ketverių rungtynių
Mažeikių „M Basket“ ekipa atsisveikino su vyr. treneriu Osvaldu Kurausku. Klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas po ketverių rungtynių įvyko abipusiu susitarimu.Mažeikiškiai
Žalgiriečiai žygiuoja be pralaimėjimų, "Ryto" dublerius pražudė "Kretingos" ukrainietis
Kauno „Žalgiris-2“ (4-0) „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė pergalingą žygį. Vytauto Pliaugos auklėtiniai tarp savų sienų 89:85 (24:21, 19:25, 21:23, 25:16) palaužė Vilkaviškio
"Ryto" dublerių treneris Šležas: be pergalių tobulėjimo nebus
Vasarą pavadinimą pakeitęs, o „7bet-NKL“ sezoną pergale ir dviem pralaimėjimais pradėjęs Vilniaus „Rytas-2“ tarpsezonyje prarado ne vieną svarbų krepšininką.Praėjusio
Vilniaus derbyje "Stekas" nepaliko vilčių "Ryto" dubleriams
Vilniaus „Stekas“ (2-1) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Tomo Purlio auklėtiniai namie 89:72 (32:14, 15:23, 26:15, 16:20) nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“
Žalgiriečiai per pratęsimą įveikė "Atletą", grandų mūšyje – "Telšių" pergalė (rezultatai)
Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23