"Žalgiris" po traumos sveikstantį talentą užregistravo Eurolygos kovoms

Dainiaus Lukštos nuotr.
Pasirengimą sezonui kartu su Kauno „Žalgirio“ pagrindine komanda pradėjęs ir rugsėjo pradžioje traumą patyręs Mantas Rubštavičius pamažu grįžta į rikiuotę. 19-metis gynėjas buvo patempęs kelio raiščius ir be krepšinio praleido beveik du mėnesius, tačiau jau yra pasiruošęs vėl belstis į pagrindinės komandos duris.

Jaunasis žalgirietis šią savaitę jau pradėjo sportuoti su Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipa, o artimiausiu metu paaiškės, kada krepšininkui bus uždegta žalia šviesa žengti į aikštę per rungtynes.

Visai kaip ir praėjusiame sezone M.Rubštavičius vėl turės dvigubą licenciją ir žais ne tik Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse, bet rungtyniaus ir „Betsafe–LKL“ čempionate.

Jaunuolis taip pat turės galimybę vėl pasirodyti Eurolygoje – Lietuvos čempionų klubas nusprendė talentingą žaidėją registruoti ir senojo žemyno turnyro kovoms.

Eurolygoje M.Rubštavičius spėjo debiutuoti praėjusiame sezone, kai dvikovoje su Atėnų „Panathinaikos“ klubu aikštėje praleido dvi minutes ir pelnė du taškus.

Praėjusiame sezone žalgirietis su pagrindinės komandos marškinėliais pasirodė aštuoniuose „Betsafe–LKL“ susitikimuose, per kuriuos aikštėje vidutiniškai praleisdavo po aštuonias minutes ir pelnydavo po beveik tris taškus.

NKL pirmenybėse gynėjas buvo vienas iš „Žalgirio“ dublerių lyderių – antroje pagal pajėgumą šalies lygoje jis rinko po vidutiniškai 11,7 taško ir atkovodavo po 3 kamuolius per rungtynes.

Gerai M.Rubštavičius atrodė ir pasaulio U-19 krepšinio čempionate, kuriame vilkėdamas Lietuvos jaunimo rinktinės marškinėlius rinko po 10,7 taško ir po 3,9 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 21 minutę praleistą aikštėje.

Grigonis – prieš mačą Kaune: kaip "Žalgirio" fanas noriu, kad jiems būtų kuo geriau
Tris sezonus Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs Marius Grigonis jau šį penktadienį pirmą kartą po karjeros etapo Kaune žais prieš savo buvusią komandą. Buvęs žalgirietis
Įspūdingi dėjimai bei Radzevičiaus ir Nebo blokai – gražiausi LKL savaitės momentai
„Betsafe-LKL“ čempionate pasibaigus rinktinių „langui“, komandos sugrįžo į pirmenybių kovas. LKL.lt pristato gražiausių gruodžio pirmosios savaitės epizodų penketuką.Jame
Fantastiškai žaidęs Motiejūnas atvedė "Monaco" į dramatišką pergalę prieš ASVEL
Fantastiškai žaidęs Donatas Motiejūnas lėmė savo komandos pergalę Eurolygos klubų dvikovoje Prancūzijos pirmenybėse.Monako "AS Monaco" namie po dramatiškos kovos 84:82
Kroatų žvaigždė neįsivaizduoja NBA siautėjančių Šaro ar Željko: greitai gautų po smūgį ir būtų atleisti
Kazanės UNIKS ekipai atstovaujantis ir vienu iš jos lyderių Eurolygoje šį sezoną tapęs kroatas Mario Hezonja vargiai įsivaizduoja Željko Obradovičiaus ir Šarūno Jasikevičiaus
Šaro kariauną papildė visą karjerą NBA praleidęs Australijos rinktinės gynėjas
Traumoms išretinus Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Barselonos "Barcelona" ekipos gynėjų grandį, katalonai suskubo ieškoti pastiprinimo.Antradienį pranešta,
"Žalgiris" pratęsė bendradarbiavimą su Juoduoju katinu
Kauno „Žalgiris“ ir „VILVI Group“ pratęsė ilgametį bendradarbiavimą – dvyliktą sezoną iš eilės ilgamečiai partneriai žengia kartu.Ilgametė ir tvari partnerystė
Komandos draugų pasiilgęs Lauvergne atskleidė, kada tikisi grįžti į aikštelę
Praėjusią savaitę „Žalgirio“ rūbinėje po daugiau nei mėnesio pertraukos vėl skardėjo aukštaūgio Joffrey Lauvergne balsas – krepšininkas po Prancūzijoje atliktos
Petrauskas nusilenkė karjeros rungtynes sužaidusiam Lukauskiui: negalėjome jo apibėgti
Mindaugas Lukauskis per du su puse kėlinio surinko 25 taškus ir iš viso pelnęs 33 taškus pagerino dar 2001 metais fiksuotą savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Vis dėlto, vienas
Mače Kėdainiuose – 42-ejų Lukauskio karjeros rezultatyvumo rekordas
"Visos mintys apie UNICS" prieš savaitę pareiškęs Timma – vėl bedarbis
Prieš porą savaičių prie Kazanės UNICS prisijungęs Janis Timma vėl galės ieškoti naujos darbovietės.Trumpalaikė sutartis su krepšininku baigėsi, o Rusijos klubas nepanoro
Motiejūno klubas Kaune rungtyniaus be savo lyderio
Keturias nesėkmes iš eilės Eurolygoje patyrusi Donato Motiejūno atstovaujama turnyro debiutantė Monako "AS Monaco" komanda pralaimėjimų ruožą bandys nutraukti be ryškiausios
Blaževičius – apie ilgai lauktą šansą, Tutį bei treniruoti galinčius Kalnietį ir Milaknį
#ŽalgirisOnAir tinklalaidė šį kartą į svečius pasikvietė Mareką Blaževičių. 20-metis vidurio puolėjas šiame sezone sulaukia vis daugiau galimybių Kauno „Žalgirio“
Šaras: kai kurie dar atostogauja; Giedraitis: sureagavome į pastabas po pralaimėjimo "Žalgiriui"
Eurolygoje įveikusi čempionų titulą ginančią Stambulo „Anadolu Efes“ komandą „Barcelona“ sekmadienį vietiniame fronte sugriuvo dvikovoje su Vitorijos „Baskonia“.Katalonų
Skučas apie "Pieno žvaigždžių" situaciją: laukia kažko – stebuklo turbūt
2 pergalės ir 9 nesėkmės – taip atrodo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos startas šio sezono „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Šiuo metu komanda yra priešpaskutinėje
Kaune kritusi lietuviškoji "Baskonia" Barselonoje užtikrintai nukovė Šaro kariauną
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė dvi "lietuviškos" Eurolygos komandos, o rezultatas buvo netikėtas.Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia"
Būdamas vos 32-ejų napilin iškeliavo buvęs "Ryto" legionierius iš Serbijos
Atėnų AEK krepšinio klubas sekmadienio vakarą pranešė tragišką žinią. Būdamas 32-ejų metų amžiaus anapilin iškeliavo Serbijos krepšininkas Stevanas Jelovacas.
Strelnieko, Ulanovo ir Minioto vedamas "Žalgiris" nukovė "Lietkabelį"
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate Jure Zdovco vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ (10-1) rezultatu 84:70 (18:15, 19:16, 28:20, 19:19) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“
"Rytas" su grįžusiais Kariniausku ir Leissneriu bei snaiperiu tapusiu Butkevičiumi sutriuškino "Neptūną"
Po rinktinių pertraukos į kovas grįžęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Vilniaus „Rytui“ (9-1) jų tvirtovėje.Traumas išsigydžiusių
Rezultatyvus, tačiau itin dažnai klydęs Grigonis prisidėjo prie CSKA pergalės
Marius Grigonis per trumą laiką pasižymėjo rezultatyvumu ir itin dideliu klaidų skaičiumi, o jo atstovaujamas Maskvos CSKA (5-2) iškovojo triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje.Dimitrio
Kritikai čiaupiasi: kiek aukštai Eurolygoje gali ropštis šis "Žalgiris"?
Sezono starte užsitęsusį įšalą įveikęs Kauno „Žalgiris“ šiuo metu yra vienas karščiausių klubų visoje Eurolygoje – Lietuvos čempionai kartu su „Barcelona“,
"Maccabi" aukštaūgiui lūžo nykštys
Tel Avivo "Maccabi" komanda kurį laiką turės verstis be traumą patyrusio aukštaūgio Romano Sorkino.Izraelio čempionų ekipos naujokas susižalojo ketvirtadienio Eurolygos rungtynėse
Šeškaus ir Sireikos auklėtinių dvikovą Jonavoje laimėjo "Šiauliai"
Eimantas Stankevičius su tritaškių serija sužibėjo ketvirtame kėlinyje, o ji dėjo pamatus „Šiaulių-7bet“ (7-4) pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano
"Pieno žvaigždės" neturėjo vilčių prieš svečius iš Utenos
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (8/3) komanda, svečiuose 90:76 (19:13, 22:19, 22:21, 27:23)
Nebo dėjimas – gražiausias Eurolygos epizodas, dešimtuke – ir Jokubaitis
Eurolyga paskelbė tryliktojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame šį kartą yra ir lietuviškų akcentų.Rinkinį pradėjo Barselonos "Barcelona" talento Roko
Šaras mūšio pabaigoje pasigedo brandos, Atamano asistentas gyrė Jokubaitį
Po „Barcelonos“ pergale pasibaigusio trilerio Stambule katalonų ekipos vedlys Šarūnas Jasikevičius apgailestavo, kad du ar tris kartus katalonams nepavyko padėti galutinio taško
Finalo pakartojime Šaro auklėtiniai laimėjo po pratęsimo, Jokubaitis pataikė svarbų metimą
Eurolygos tryliktajame ture susidūrė praėjusio sezono dalyviai bei Turkijos ir Ispanijos čempionai, o pergalę šventė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (11-2).Šarūno
"Dizaineriai" krito Berlyne ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės
Eurolygoje ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrė vienu turnyro favoritų laikomas Milano "AX Armani" (8-5) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje 76:81 (15:19, 18:24, 23:24,
"Olympiacos" Kazanėje laimėjo trilerį su pratęsimu
Itin atkakli kova Eurolygos tryliktojo turo rungtynėse vyko Rusijoje, kur triumfavo Pirėjo "Olympiacos" (9-4).Graikijos klubas po pratęsimo 87:84 (20:17, 20:25, 22:17, 15:18, 7:10) palaužė