Jaunių rinktinė su T.Sedekerskiu nusileido "Žalgirio" dubleriams

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė pralaimėjimu baigė treniruočių stovyklą gimtinėje. Rimanto Grigo auklėtiniai Kaune 73:86 (25:16, 20:22, 17:25, 11:23) turėjo pripažinti „Žalgiris-2“ ekipos pranašumą.

Rinktinės krepšininkai geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus keturias minutes pirmavo 10:4, o ketvirčiui einant į pabaigą nutolo – 21:11. Jauniai kontroliavo situaciją ir įpusėjus antram kėliniui (39:26), o po pirmos rungtynių dalies buvo priekyje – 45:38.

Į duobę aštuoniolimečiai įkrito trečio kėlinio pradžioje kai pralaimėjo atkarpą 8:20 ir į priekį išsiveržė Tomo Masiulio auklėtiniai – 53:58.

Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos jaunių rinktinei nepavyko perlaužti rungtynių sau naudinga linkme ir pergalę iškovojo „Žalgiris-2“ ekipa – 73:86.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose rungtyniavo Arnoldas Kulboka pelnęs 17 taškų (6 at. kam.), 16 taškų pridėjo Gytis Masiulis (8 at. kam.), 11 – Tadas Sedekerskis.

„Žalgiris-2“ ekipoje išsiskyrė Martynas Varnas įmetęs 17 taškų, Mariaus Valinsko sąskaitoje 15, Martynas Arlauskas ir Jokūbas Švambaris pridėjo po 10.

Rytoj Lietuvos rinktinė išskrenda į Turkiją, kur tęs pasiruošimą ir sužais draugiškas rungtynes su Turkijos bei Švedijos bendraamžiais.

Kaune "Žalgirio" jaunimas nukovė "Lietuvos ryto" dublerius
Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11)
A.Kulboka žaidė naudingai, bet jo komanda buvo sutriuškinta
Eilinę nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (2/8) komanda, kuri svečiuose 61:79 (18:15, 17:26, 11:21, 15:17) pralaimėjo Salonikų
Tragiškai sužaistas pirmas kėlinys A.Kulbokos ekipai neleido pagalvoti apie pergalę
Trečią pralaimėjimą iš eilės Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Arnoldo Kulboko atstovaujama Kapo "Betaland" (5/9) komanda, kuri šįsyk išvykoje 73:96
"Žalgirio" jaunimas nepaliko vilčių "Lietuvos ryto" dubleriams (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio“ jaunimas pakiliomis nuotaikomis pradėjo 2018-uosius metus. Tomo Masiulio auklėtiniai principinį mūšį prieš Vilniaus „Perlo“ krepšininkus
G.Oreliko komanda sutriuškino A.Kulbokos ekipą, Milano klube lietuviai nežaidė
Italijos pirmenybėse antradienį susidūrė dvi komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.Gedimino Oreliko atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer" (9/4)
"Neptūno" grupėje - pro šalį šaudžiusio A.Kulbokos komandos nesėkmė
FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (6/3) dar vieną nesėkmę patyrė vis mažiau vilčių turinti į kitą etapą patekti Kapo d'Orlando "Betaland"
T.Sedekerskis grįžta į Lietuvą - apsivilks "Nevėžio" aprangą
Sutartį su Vitorijos „Baskonia“ turintis Tadas Sedekerskis grįžta rungtyniauti į Lietuvą. Baskų klubas oficialiai skelbia, kad devyniolikmetis talentas pirmą kartą rungtyniaus „Betsafe–LKL“.Nuomos
"Žalgiris" pratęsė sutartis su jaunaisiais talentais P.Valinsku ir G.Masiuliu
Nors dažniausiai nauji kontraktai su krepšininkais yra sudarinėjami tarpsezoniu, Kauno „Žalgirio“ komanda nusprendė nelaukti vasaros ir ilgam laikui pratęsė sutartis su pagrindinėje
NKL: Galingas žalgiriečių spurtas paskutinę minutę ir D.Rediko sugrįžimas (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (11-10) parodė puikią kovotojų dvasią ir išvykoje, pačioje rungtynių pabaigoje 71:66 (15:17, 16:22,
Triuškinančios pergalės fone A.Kulboka spindėjo visu ryškumu
Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o jo vedama Kapo "Betaland" (2/6) komanda iškovojo retą pergalę FIBA Čempionų lygoje.B grupės rungtynėse Italijos ekipa
A.Kulbokos klubui - skaudus antausis Italijoje
Triuškinančią nesėkmę Italijos "Legabasket" čempionate patyrė Arnoldo Kulboko atstovaujama Kapo "Betaland" (4/6) komanda.Ji išvykoje 58:82 (14:17, 16:24, 17:26,
D.Gailius buvo "tuščias", o Burgoso klubas pralaimėjo Las Palme
Ir toliau ties iškritimo į žemesnį divizioną balansuoja Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Burgoso "Miraflores" (2/9) komanda.Ispanijos "Endesa" čempionate
Buvęs "Lietuvos ryto" legionierius vedė "lietuvišką" Burgoso klubą į pergalę
Kiek netikėtą pergalę Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos čempionate iškovojo Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Burgoso "Miraflores" (2/8) komanda,
Svarus A.Kulbokos indėlis į pergalę Italijoje
Arnoldas Kulboka rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie savo komandos pergalės Italijos pirmenybėse.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Kapo d'Orlando "Betaland" (4/5) klubas
NKL: žalgiriečius į pergalę vedė siautėjęs G.Masiulis, "Perlą" - M.Normantas
Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.„Žalgirio“ garbę ginančių
"Baskonia" 100 taškų atseikėjo ir rezultatyviai žaidusio D.Gailiaus klubui
Deividas Gailius buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau lietuvio taškų buvo gerokai per maža.Burgoso "Miraflores" (1/8) ekipa, kuriai taip pat atstovauja ir Tadas Sedekerskis
A.Kulboka - rezultatyviausias, bet jo komanda sutrypta Brešoje
34 taškai. Tokiu skirtumu Italijos krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse pralaimėjimą patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (3/5) komada.Ji išvykoje
NKL: žalgiriečiai atsirevanšavo su kaupu, nutrūko čempionų serija (visi rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (7-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 87:62 (22:20, 25:17, 18:13, 22:12) sutriuškino „Šilutės“ (10-4) krepšininkus
Lietuvių akistatoje FIBA Čempionų lygoje - pirmoji A.Kulbokos klubo pergalė
Pirmą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje šventė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "SikelArchivi" (1/5) komanda, kuri išvykoje 66:55 (15:18, 21:17, 20:4, 10:16) pranoko
"Neptūno" sutriuškintas A.Kulbokos klubas iškovojo netikėtą pergalę Italijoje
Klaipėdos "Neptūno" komandos varžovė FIBA Čempionų lygoje Kapo d'Orlando "Betaland" (3/4) ekipa, kurios marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka pasiekė netikėtą pergalę
NKL: Kauno derbyje - triuškinanti jaunųjų žalgiriečių pergalė (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (5-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 84:64 (15:19, 24:16, 19:16, 26:13) užtikrintai nugalėjo KTU (3-9) krepšininkus, kuriems tai buvo
Jasikevičiaus ir Javtoko akivaizdoje - pergalingas Sajaus sugrįžimas
Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir sporto direktoriaus Roberto Javtoko akivaizdoje į aikštę pergalingai sugrįžo prie Mezon NKL „Žalgiris-2“
Po traumos atsigaunantis M.Sajus registruotas "Žalgirio" dublerių komandoje
Sezono pradžioje kojos traumą patyręs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Martynas Sajus pamažu grįžta ant parketo. Po šeivikaulio lūžio reabilitaciją dar rugsėjo mėnesį
"Neptūnas" tiesiog sutraiškė A.Kulbokos atstovaujamą klubą
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19,
LSKL: G.Masiulio vedami VDU 100 taškų įmetė jau trečiame kėlinyje (rezultatai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate praėjusį pirmadienį Klaipėdoje 15 taškų pranašumą iššvaistę ir galiausiai prieš Klaipėdos universiteto
A.Kulboka nebuvo ryškus, bet jo ekipa šventė pergalę Italijoje
Arnoldo Kulbokos atstovaujamai Kapo "Betaland" (2/4) ekipai pavyko atsispirti nuo Italijos lygos pirmenybių dugno.Kapo klubas savo aikštėje užtikrintai 73:56 (15:18, 21:11, 16:9,
NKL: "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" dublerių nesėkmės (rezultatai)
Trečiajame kėlinyje įspūdingai spurtavęs Šakių „Vytis“ (8-1) Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Aurimo Jasilionio
Tragiškai pataikiuso A.Kulbokos komanda pažeminta Tenerifėje
Arnoldas Kulboka nesugebėjo padėti savo atstovaujamai Kapo d'Orlando "SikeliArchivi" (0/4) komandai padėti išvengti pažeminimo FIBA Čempionų lygos rungtynėse.Lietuvio atstovaujamas

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52