Rimto iššūkio Telšiuose sulaukusios "Pieno žvaigždės" parsiveža 5 taškų persvarą

bcpienozvaigzdes.lt
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tačiau namo grįžta su trapia 5 taškų persvara.

Gedimino Petrausko treniruojama komanda išvykoje 68:63 (16:17, 15:11, 17:12, 20:23) pranoko NKL pirmenybėse žaidžiančius „Telšius“.

Atsakomosios rungtynės vyks po dviejų savaičių Pasvalyje. Jei „Pieno žvaigždės“ neiššvaistys persvaros, jos iš karto pateks į KMT turnyro ketvirtfinalį kaip viena iš dviejų geriausią rezultatą praėjusį sezoną pasiekusių pirmojo KMT etapo komandų.

„Pieno žvaigždės“ trečiajame kėlinyje pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (44:30, 25-ąją min.).

Vis dėlto „Telšiai“ nepalūžo ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo priartėti iki 2 taškų (54:56, 34-ąją min.).

Paskutinę minutę „Telšiai“ tritaškiu galėjo išsiveržti į priekį, bet Laurynas Kaveckis nebuvo tikslus. Kitoje aikštės pusėje Johnas Gillonas taikliais baudos metimais įtvirtino svečių pergalę.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 14 taškų (6/10 metimų), Mindaugas Stašys 12, Mindaugas Norkus 9 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 11, Dominykas Domarkas 10, Johnas Gillonas 8, Serhijus Pavlovas 7.

KMT ketvirtfinaliai – atkakliausi turnyro istorijoje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinaliai dar niekada nebuvo tokie lygūs ir atkaklūs kaip šį sezoną.Penktus metus organizuojamame turnyre nė vienas ketvirtfinalio susitikimas
Rungtynės Šiauliuose - lankomiausios KMT ketvirtfinalio istorijoje
Šiaulių“ klubas pagerino Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio etapo lankomumo rekordą.Antradienį vykusias pirmas ketvirtfinalio rungtynes su Kauno „Žalgiriu“
"Žalgiris" iki paskutinės minutės vargo su kovingais "Šiauliais" ir įspūdingu R.Gusčiu
Kauno „Žalgiriui“ antradienį pavyko „Citadele–Karaliaus Mindaugo taurės“ ketvirtfinalio batalijas pradėti pergale. Kauniečiai išvykoje 85:79 (20:15, 17:25, 26:16,
Š.Jasikevičius: tai viena tų pergalių, kurios nedžiugina
Kauno "Žalgiris" praėjusią savaitę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) netikėtai krito prieš Šiaulių "Šiaulių" krepšininkus, bet sugebėjo atsitiesti
LKL ryžosi inovacijai, kokios krepšinyje dar nėra buvę
Lietuvos krepšinio lyga ryžosi inovacijai, kokios krepšinyje dar nėra buvę.Per Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertą Klaipėdoje teisėjai dirbs vilkėdami išmaniuosius
"Šiaulių" ir "Žalgirio" kovos Karaliaus Mindaugo taurėje paženklintos rekordais
Kauno „Žalgiris“ ir „Šiauliai“ trečius metus iš eilės susitinka Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje ir ligšiolės šių komandų
A.Sireika apie šiandienos rungtynes prieš "Žalgirį": jie atvažiuos susikoncentravę
„Šiaulių“ krepšininkai šį vakarą priima Kauno „Žalgirį“ praėjus 48 valandoms po netikėtos pergalės prieš šalies čempionus „Betsafe–LKL“
17 taškų deficitą panaikinę prieniškiai pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
Prienų „CBet“ (9/10) ekipa dar trečiajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje kilę prieniškiai trečią kartą
Pražangų prisirinkę Lavrinovičiai padėjo "Vyčiui" sutriuškinti NKL lyderius
VIKINGLOTTO-NKL čempionate pasitinkat pirmojo etapo pabaigą, Šakių „Vyčio“ (14-14) komanda iškovojo triuškinamą pergalę prieš pirmenybių lyderius „Telšius“
"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
NKL čempionų treneris prieš lyderių mūšį: puolimu esu patenkintas, gynyboje einame gera linkme
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių etapą užbaigs su dviem pajėgiais varžovais: jau rytoj laukia dvikova su „Telšiais“, o šeštadienį
Ar įsibėgėjęs "Lietkabelis" gali apkartinti "Žalgirio" sezoną? (V.Šeškaus ir R.Paulausko komentarai)
„Jei rinktumėmės pagal paskutines rungtynes, Kauno „Žalgiriui“ labiausiai tinka Panevėžio „Lietkabelis“ pagal galimybę sukurti intrigą“, – įsitikinęs
Žalgirietis J.Landale'as iškovojo bilietą į LKL snaiperio konkursą
Jockas Landale‘as nėra dažniausiai iš toli atakuojantis krepšininkas, bet būtent jis iškovojo bilietą į „Betsafe–LKL“ snaiperio konkursą.Kauno „Žalgirio“
G.Petrauskas: save nusistebinome, nesitikėjome po dviejų ratų būti dugne
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ antrąjį „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono ratą užbaigė penkiais pralaimėjimais iš eilės ir įpusėjus čempionatui atsidūrė turnyrinės
NKL: didžiausia sezono pergalė, 14 laimėjimų serija ir atkakli kova dėl vietos aštuonetuke
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) antrasis ratas artėja link kulminacijos, o prieš jo pabaigą tęsiasi įnirtinga kova dėl vietos geriausių komandų aštuonetuke.Pratęsta
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
7 nesėkmių seriją nutraukę "Šiauliai" kyla iš lentelės dugno (komentarai)
„Šiaulių“ (5/13) ekipai pagaliau pavyko išbristi iš pralaimėjimo liūno ir pakilti iš turnyrinės lentelės paskutinės vietos. 21:2 antroje rungtynių dalyje
Palanki prognozė: "Šiauliai" šįvakar nutrauks ilgiausią pralaimėjimų seriją
„Šiauliai“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ fiksuoja ilgiausias pralaimėjimų serijas „Betsafe–LKL“ čempionate šį sezoną. Tačiau viena iš
"Telšių" kapitonas apie pergalėmis nuklotą sezoną: turime išsiugdę charakterį
Nuo „Telšių“ komandos įkūrimo – 2012 metų – ekipoje rungtyniaujantis 34-erių 200 cm ūgio Mindaugas Norkus džiaugiasi sulaukęs laikų, kai jo gimtojo miesto
"Žalgiriui" tritaškių konkurse greičiausiai atstovaus du žaidėjai
Šį savaitgalį paaiškės pirmasis LKL „Snaiperio“ konkurso dalyvis, kuris vasario 16 d. per Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą sieks laimėti tritaškių konkursą.Pasibaigus
"Juventus" jaučiasi ant bangos - laimėjo ir Pasvalyje
Utenos „Juventus“ komanda (9/8) pataikė šešis tolimus metimus per paskutinį kėlinį ir taip „Betsafe–LKL“ pirmenybėse svečiuose 84:72 (22:21, 14:22, 19:17,
KMT pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse "Juventus" parbloškė "Rytą"
Be Shannono Scotto ir Norbergo Gigos rungtyniavusi Utenos „Juventus“ Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį pradėjo staigmena.Namuose ketvirtfinalio seriją pradėję uteniškiai
KMT ketvirtfinalis: Utenoje "Ryto" laukia amžinas varžovas
Šiandien vakare Vilniaus „Rytas“ pradeda kovas 2019-2020 m. sezono „Citadele Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyre. Titulą ginantiems vilniečiams varžybų ketvirtfinalyje
Sugrįžtančiose NKL kovose artėja svarbus metas
Po šventinės savaitės pertraukos grįžtančios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos kovos artėja link antrojo rato kulminacijos. Lygos komandoms liko sužaisti po 5-6 rungtynes,
M.Jucikas paskutinėmis sekundėmis išplėšė "Nevėžiui" pergalę prieš pasvaliečius
Kėdainių sirgaliai galėjo stebėti intriguojančią dramą „Betsafe–LKL“, kurioje vietos „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko
Įspūdingą puolimą pademonstravęs "Neptūnas" pervažiavo "Pieno žvaigždes"
Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Deividas Gailius bei naudingiausius sezono mačus sužaidę Matas Jogėla ir Tadas Sedekerskis pasirūpino, kad Klaipėdos „Neptūnas“ (9/6)
Dėl netekties G.Petrausko šeimoje šiandien rungtynėse jį pavaduos V.Sirvydis
Pirmadienio vakarą uostamiestyje vyksiančiose Klaipėdos „Neptūno“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ rungtynėse svečiams vadovaus Virginijus Sirvydis.Jis vienam mačui vyriausiojo
Pasinaudok galimybe KMT finalus stebėti šalia komandos suolelio!
Norite stebėti Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalines kovas iš pačių geriausių vietų prie pat komandų suolelių?Jums net nereikia pirkti šio brangiausio bilieto. Lietuvos