Žalgiriečiai iš Rusijos parsiveža antrąją pergalę Eurolygoje

euroleague.net
Į šeštadienį nukeltose Eurolygos antrojo turo rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pergalę. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ komandą 84:70 (17:20, 24:12, 26:16, 17:22).

Pirmosiomis minutėmis žalgiriečių metimai nebuvo taiklūs ir „Chimki“ pirmavo 2:9. Galiausiai Mariaus Grigonio ir Roko Jokubaičio agresyvūs veiksmai buvo vainikuoti taškais (6:11). Pirmąjį „Žalgirio“ tritaškį pataikė Artūras Milaknis, o tarp Pauliaus Jankūno baudų metimų įsiterpė ir Augustine‘o Rubito dvitaškis iš po krepšio – 15:18. Pirmąjį kėlinį užbaigė Luko Lekavičiaus baudų metimai – 17:20.

„Chimki“ antrojo kėlinio pradžioje buvo įgijusi 9 taškų pranašumą (17:26), bet tada M.Grigonis, Thomasas Walkupas ir A.Milaknis smeigė po tritaškį – 26:28. Netrukus T.Walkupas lygino rezultatą bei rezultatyviais perdavimais kūrė progas A.Rubitui ir Nigelui Hayesui. „Žalgirio“ spurtą 19:4 užbaigė A.Milaknio tritaškis ir dar du A.Rubito taškai (38:30), o pirmąją rungtynių pusę užbaigė Steve‘o Vasturios tritaškis po A.Rubito trečiojo rezultatyvaus perdavimo – 41:32.

Trečiąjį kėlinį M.Grigonis pradėjo 5 taškais iš eilės, N.Hayesas pridėjo metimą su sireną – 48:32. Šis duetas pratęsė gerą atkarpą taikliais tritaškiais ir provokavo Rimo Kurtinaičio minutės pertraukėlę – 54:34. N.Hayesas ir po jos smeigė tritaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė R.Jokubaitis, o kamuolį perėmęs A.Milaknis pelnė lengvus taškus – 61:42. Kėlinio pabaigoje A.Rubitas pelnė 4 taškus ir asistavo L.Lekavičiaus metimui – 67:48.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui žalgiriečiai stabtelėjo ir varžovai artėjo 56:67. Tylą nutraukė M.Grigonio tritaškis, bet „Chimki“ spurtas prasitęsė iki 3:15 (63:70). Šeimininkų zoninę gynybą įveikė A.Milaknio ir M.Grigonio tritaškiai, o greitoje atakoje pasižymėjo N.Hayesas – 78:65.  Galiausiai mačą uždarė A.Rubito, N.Hayeso ir M.Grigonio taškai – 84:70.

„Žalgiris“: M.Grigonis 21 (5/8 trit.), N.Hayesas 15, A.Milaknis 14 (4/6 trit.), A.Rubitas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Walkupas 5 (6 rez. perd., 2 per. kam.), P.Jankūnas 4, L.Lekavičius 4, R.Jokubaitis 4, S.Vasturia 3, M.Gebenas 2 (6 atk. kam., 2 per. kam.).

„Chimki“: J.Jerebko 23 (12 atk. kam.), D.Bookeris 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), V.Odinokovas 11, V.Zaytsevas 10 (4 rez. perd.).

Kurtinaičio auklėtiniai pralaimėjo ir Vieningoje lygoje; Švedas pataikė 1 iš 12 tritaškių
Nors Rimo Kurtinaičio auklėtiniai vienas po kito sugrįžo į rikiuotę pasveikę nuo koronaviruso, tačiau po nesėkmės Eurolygoje sekė ir pralaimėjimas VTB Vieningoje lygoje.Pirmadienį Maskvos
A.Gudaitis pasveiko nuo koronaviruso ir jau treniruojasi
Sankt Peterburgo "Zenit" naujokas Artūras Gudaitis pasveiko nuo koronaviruso ir jau treniruojasi su komanda.Klaipėdiečio COVID-19 testas buvo teigiamas prieš dvi savaites, po to jis
Pirmąjį grandų mūšį po permainingos kovos laimėjo "Žalgiris"
Pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe LKL") grandų mūšį laimėjo šalies čempionai Kauno "Žalgirio" (5/1) krepšininkai.Martino Schillerio auklėtiniai
E.Messina: žmonės neįsivaizduoja, kaip skiriasi trenerio darbas NBA ir Europoje
Milano "AX Armani" vyriausiasis treneris Ettore Messina, anksčiau buvęs Greggo Popovichiaus asistentu San Antonijaus "Spurs" klube, papasakojo apie pagrindinius trenerio darbo skirtumus
"Žalgirio" žaidimu sužavėtas D.Songaila atviras: į "Rytą" patekau netikėtai
Artėjančio „Betsafe-LKL“ grandų mūšio tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ su nekantrumu laukia ne tik aukščiausio lygio lietuviško krepšinio
"Ryto" trenerio asistentas: mes esame nenugalėti, "Žalgiris" yra Eurolygos komanda
Vilniaus „Ryto“ ekipos trenerių štabas neseniai sulaukė naujų atsakomybių – spalio pradžioje jiems buvo patikėti klubo sportiniai reikalai. Vyriausiojo trenerio asistentas
R.Jokubaitis: "Rytas" rimtų varžovų nelabai turėjo (LKL turo prognozės)
Jau sekmadienį Lietuvos krepšinio sirgalių laukia pirmasis „Betsafe-LKL“ desertas – grandų mūšis tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“.Centrines
Tarp gražiausių Eurolygos epizodų - ir galingas B.Davieso blokas
Eurolyga paskelbė penktojo turo gržiausių epizodų dešimtuką, kuriame nėra momentų iš Kauno "žalgirio" ir Valensijos "Valencia" rungtynių.Į rinkinį pateko tik
Eurolygos turo MVP - tritaškiais pratrūkęs N.Nedovičius
Eurolygoje paaiškėjo dėl koronaviruso sutrumpėjusio penktojo turo naudingiausieji žaidėjai, o MVP titulas atiteko Atėnų "Panathinaikos" naujokui Nemanjai Nedovičiui.Serbas rungtynėse
 Jasikevičius patenkintas: iki pertraukos žaidėme geriausią sezono krepšinį
Lietuviško trenerių štabo vadovaujama „Barcelona“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namuose 79:72 nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus, o pirmąjį savo
Š.Jasikevičius laimėjo pirmąjį "El Clasico" mūšį ir pavijo "Žalgirį"
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo "El Clasico" mūšį ir pakilo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą bei pavijo laipteliu aukščiau esančią savo
"Bayern" paslinko "Žalgirį" iš pirmosios turnyrinės lentelės vietos
Miuncheno "Bayern" (4/1) klubas iškovojo ketvirtąją pergalę ir įsitaisė Eurolygos turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje dėl geresnio įmestų bei praleistų taškų santykio
R.Kurtinaičiui auklėtinių sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo - "Chimki" lieka be pergalių
Maskvos srities "Chimki" (0/5) vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė, kad pagaliau galės žaisti beveik pilna sudėtimi, tačiau tai nepadėjo - jo auklėtiniams nepavyko iškovoti
M.Brazys: man neaišku, kiek geras yra "Rytas"; A.Brazys: "Žalgiris" nebijo spaudimo iš tribūnų
Jau šį sekmadienį Siemens areną vėl drebins amžinųjų varžovų batalijos. „Betsafe-LKL“ čempionate susitiks uraganiniu puolimu varžovus pritrenkiantis Vilniaus „Rytas“
Motyvacijos ir kontakto stokoję žalgiriečiai prisiminė "rėkiantį žmogų"
Rekordinė šio sezono atmosfera nepadėjo. Nepaisant sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komentarų apie meilės komandai parodymą neinant į rungtynes, „Žalgirio“ arenoje
Eurolyga priversta perkelti dar vienas rungtynes
Dėl įsisukusios koronaviruso pandemijos Eurolyga yra priversta į kol kas nenumatytą datą perkelti dar vienas rungtynes. Berlyno ALBA klubo prašymu, kitą savaitę nebus žaidžiamas lapkričio
Kurtinaitis džiūgauja – į treniruotę susirinko beveik visa komanda
Rimas Kurtinaitis pagaliau gali bent nusišypsoti – Eurolygos rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ išvakarėse kone visi jo auklėtiniai dalyvavo treniruotėje.Dėl traumų
Artėjant "Ryto" rungtynėms su "Žalgiriu" Kairys kauniečius vertino santūriai
Sekmadienio vakarą sostinėje įvyks daugumos krepšinio aistruolių kol kas laukiamiausia šio sezono „Betsafe-LKL“ dvikova tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“.Mačas,
M.Brazio analizėje – "Žalgirio" gynybos pliusai ir minusai
LKL TV žiūrovų dėmesiui – laida „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Praėjusią savaitę šioje rubrikoje buvo gilinamasi į Vilniaus „Ryto“ žaidimo schemas. Vilniečių
"Žalgirį" sutramdęs treneris atsiprašė dėl paskutinio sprendimo ir patikslino žodžius apie sirgalius
„Valencia“ (3/1) pirmoji šio sezono Eurolygoje nukovė Kauno „Žalgirį“ (4/1), ir mojuoti kumščiais po pergalingo mūšio ispanų strategas Jaume Ponsarnau
S.Obradovičius: per daug gerbėme CSKA; D.Itoudis: paleidome savo šansą
Kaip jau rašėme, Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17,
Schilleris pripažįsta – per pertrauką "Žalgiris" nenumatė visų už kampo laukusių pavojų
Šarvuotas ir visa griaunantis, kuomet pataiko iš toli. Nuogas ir pažeidžiamas, kuomet meta pro šalį. Kauno „Žalgiris“ abu savo veidus parodė tose pačiose rungtynėse,
Siaubingai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje
Nesėkmės skonio iki šio vakaro Eurolygoje nepajutęs vienvaldis Kauno "Žalgiris" (4/1) priėmė penktąjį iššūkį, ir jis buvo nesėkmingas.Martino Shillerio auklėtiniai
Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade
Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido
E.Ulanovas neišsiskyrė, o "Fenerbahče" krito Atėnuose
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (2/3) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai Graikijoje 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido
Ispanijos žiniasklaida: Eurolygoje gali būti sužaistas tik vienas ratas
Drakoniškų koronaviruso valdymo priemonių atsisakiusi Eurolyga nebebaus užkrato apimtų komandų techniniais pralaimėjimais. Tačiau Jordi Bertomeu vadovaujama organizacija turės spręsti kitą
Persigalvojo: "B tribūna" palaikys "Rytą" per mūšį su "Žalgiriu"
Prieš metus boikotuoti namų dvikovas su Kauno „Žalgiriu“ pradėjusi Vilniaus „Ryto“ aktyviausių gerbėjų grupuotė „B tribūna“ artėjant savaitgalio LKL
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui"
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui" (2)
Septintajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture pagaliau įvyks ilgai lauktas mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, tačiau anot krepšinio