"Žalgiris" įveikė labai kovingai žaidusį "Nevėžį" (konferencijos video)

Iš Eurolygos finalo ketverto sugrįžę žalgiriečiai pratęsė kovas „Betsafe–LKL“ atkrintamosiose varžybose. Iki trijų pergalių vykstančioje ketvirtfinalio serijoje Kauno „Žalgiris“ antrą kartą nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandą. Ketvirtadienį Kėdainiuose vykęs mačas pasibaigė rezultatu 96:75 (30:19, 21:19, 22:17, 23:20).

Penktadienį trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos „Žalgirio“ arenoje.

Pirmas šešias minutes „Žalgiriui“ taškus rinko du žaidėjai – po krepšiu karaliavęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas bei kauniečius priekyje 15:12 sėkmingais epizodais palaikęs Axelis Toupane. Prie minėtų žalgiriečių netrukus prisijungė baudų stojęs mesti Kevinas Pangosas, gerus Antano Kavaliausko perdavimus lengvais taškais vertęs Aaronas White‘as ir pirmą svečių tolimą dūrį po to paties A.Kavaliausko perdavimo įskraidinęs Vasilije Micičius – 26:17. Per likusį laiką A.Kavaliauską savalaikiu perdavimu apdovanojo Beno Udrihas, o paskutinį žodį 30:19 laimėtame kėlinyje prasiveržimu tarė V.Micičius.

Į aikštelę grįžęs P.Jankūnas toliau taranavo varžovų gynybą, iš vidutinio nuotolio pataikė atstumą iki 34:19 didinęs B.Udrihas. Po minutės pertraukėlės „Nevėžio“ krepšininkai kiek pristabdė įsibėgėjusius Lietuvos čempionus, kuriems vis dar pirmauti dviženkliu taškų skirtumu leido septyniais taškais bei efektingu žaidimu pasižymėjęs Edgaras Ulanovas – 41:29. Artėjant didžiajai pertraukai darbo vėl ėmėsi rezultatyviausių krepšininkų viršūnėje įsitvirtinęs A.Toupane, tačiau geru žaidimu Šarūno Jasikevičiaus pertraukėlę provokavo iki 47:38 artėję kėdainiečiai. Paskutinę antrojo kėlinio minutę galingu žaidimu išsiskyrė dviženklę persvarą svečių pusėn sugrąžinęs B.Daviesas – 51:38.

Po didžiosios pertraukos dominavimą baudos aikštelėje tęsė B.Daviesas, iš dešiniojo krašto tolimus šūvius suleido naują rekordinės persvaros ribą nustatęs A.Toupane – 62:43. Rezultatyviausią sezono mačą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žaidžiantis A.Toupane toliau skriaudė šeimininkus, bet sudėti ginklų nesiruošę varžovai priartėjo iki 66:51. Pačioje kėlinuko pabaigoje vėl sužibėjo V.Micičius, kurio pastangomis „Žalgirio“ laivas prieš paskutinę rungtynių atkarpą atitrūko iki 73:55.

Ketvirtasis kėlinys startavo pagal „Nevėžio“ scenarijų, tad prabėgus vos minutei, neplanuotą minutės pertraukėlę degino Š.Jasikevičius – 73:61. Antrą kvėpavimą įgavę kėdainiečiai sustoti neketino ir iš kantrybės išvedė dar vieną pasitarimą šaukusį „Žalgirio“ trenerių štabą (73:65). Š.Jasikevičiaus paruoštą derinuką šimtu procentų realizavo užtvaromis pasinaudojęs bei tritaškį smeigęs K.Pangosas, saugiau jaustis leido apie save priminęs P.Jankūnas ir efektingu dėjimu krepšį drebinęs A.White‘as – 80:69. Ketvirčiui jau persiritus į antrą pusę tritaškį drėbė K.Pangosas, o pranašumui iki 85:69 šoktelti leido P.Jankūnas. Dar labiau kauniečius antrosios pergalės link artino iš toli iššovęs E.Ulanovas – 89:73. Varžovai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau formalumus ramiai sutvarkė jaunasis Gytis Masiulis, naudingai žaidžiantis A.Kavaliauskas bei pergalingas rungtynes rezultatu 96:75 baudų metimais uždaręs V.Micičius.

„Žalgiris“: A.Toupane 22 (5/5 dvit.), V.Micičius 14, P.Jankūnas 13 (5/6 dvit.), E.Ulanovas 11, K.Pangosas 10 (12 rez. perd.), B.Daviesas 7, A.Kavaliauskas 7 (5 atk. kam.), A.White‘as 6, B.Udrihas 4, G.Masiulis 2, A.Milaknis 0, P.Valinskas 0.

„Nevėžis“: L.Medfordas 16 (5/7 dvit., 6 rez. perd.), J.Woodardas 15, G.Matulis 11 (2 per. kam.), G.Maldūnas 10 (11 atk. kam.).

A.Ajincos debiutas M.Kalniečio klube paženklintas netikėta "Asvel" nesėkme
Netikėtą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse patyrė Manto Kalniečio atstovaujamas Vilerbano "Asvel" (13/4) klubas.Šeštadienį lygos lyderiai savo sirgalių akivaizdoje 68:76
A.Juškevičiaus komanda išplėšė sunkią pergalę ir įsitvirtino trečioje vietoje
Labai sunkiai iškovota pergalė Padėjo Ado Juškevičiaus atstovaujamai komandai įsitvirtinti Prancūzijos pirmenybių turnyrinės lentelės trečioje vietoje.Šeštadienį Nanto
Į Klaipėdą grįžęs D.Gailius ir J.Grantas atvedė "Neptūną" į pergalę (komentarai)
Po keturių metų pertraukos į Klaipėdos „Neptūną“ (15/4) sugrįžęs Deividas Gailius dar nepamiršo „Švyturio“ arenos lankų.D. Gailiaus ir Jerai Granto vedamas
"Pieno žvaigždės" laimėjo trilerį su pratęsimu prieš "Dzūkiją" (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/9) komanda sužaidė rezultatyviausią sezono mačą „Betsafe–LKL“ ir per pratęsimą 110:107 (19:24, 21:27, 36:21, 14:18, 20:17)
NBA žvaigždė ir "Pelicans" lyderis A.Davisas iškrito iš rikiuotės dėl sužaloto piršto
Nelinksmos žinios pasiekė Naujojo Orleano "Pelicans" gerbėjus - iš rikiuotės iškrito komandos lyderis Anthony Davisas.Šeštadienį pranešta, kad NBA lygos
Žalgirietis A.White'as sukūrė gražiausią Eurolygos turo epizodą, Top 10 - ir A.Gudaitis
Eurolyga pristatė devynioliktojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame yra ir lietuviškų akcentų.Gražiausiu savaitės momentu pripažintas Kauno "Žalgirio" skrajoklio
"Rytas" sudoros "Lietkabelį", o lyderių trejetas atitols? (visos prognozės, komentarai)
Trečiojo „Betsafe–LKL“ čempionato rato starte – trečioji Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ dvikova per pastarąsias šešias savaites.LKL.LT
D.Cousinsas sėkmingai debiutavo NBA čempionų gretose (visi rezultatai)
Vasarą sutartį su „Golden State Warriors“ (32-14) pasirašęs DeMarcusas Cousinsas debiutavo NBA čempionų gretose. Traumą išsigydęs vidurio puolėjas buvo produktyvus, bet
"Žalgiris" ir antrą kartą patiesė Graikijos čempionus (konferencijos video)
Kauno "Žalgiris" (8/11) vėl sausakimšai areną užpildžiusius sirgalius nudžiugino pirmąja pergale Eurolygoje šiais metais.Šarūno Jasikevičiaus kariauna susitiko su
K.Durantas aplenkė legendinį C.Drexlerį
NBA superžvaigždė ir vienas Ouklando "Golden State Warriors" komandos lyderių Kevinas Durantas aplenkė Krepšinio Šlovės muziejaus narį Clyde'ą Drexlerį pagal karjeroje
"Nevėžis" - ne upė, "Nevėžis" - jėga
Sekmadienį po kurio laiko Kėdainių arenoje savų sirgalių akivaizdoje „Nevėžio“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Perimtas kamuolys ar blokas? Renkasi LKL krepšininkai
Blokai ir perimti kamuoliai – statistinės kategorijos, kuriose savo pavardes įrašyti norėtų kiekvienas krepšininkas.Tačiau kurį elementą pasirinktų „Betsafe–LKL“
"Panathinaikos" klubui prieš rungtynes su "Žalgiriu" koją kyštelėjo kinai
Atėnų „Panathinaikos“ klubas šio vakaro rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ galės registruoti tik vieną naujoką.Vilkėdamas „Panathinaikos“ marškinėlius
"Neptūno" metai: sumažėjusios skolos, stabilizuota padėtis ir sirgalių pasitikėjimas
Klaipėdos „Neptūnas“ džiaugiasi pergalėmis ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. Prieš kiek daugiau nei metus krepšinio klubo „Neptūnas“
"Teisėjo švilpuke" analizuojamos nesportinės pražangos "Žalgirio" ir "Lietkabelio" mače
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
Pasistiebus lentą pasiekiančiam "Ryto" dublerių puolėjui - galvos skausmas dėl svorio
Vienam Vilniaus „Perlo“ lyderių Einarui Tubučiui sunkumų krepšinyje sukelia lėtas svorio augimas, tačiau krepšininkas gali pasidžiaugti itin šioje sporto šakoje
"Rytas" jaunąjį talentą skolina "Lietkabeliui"
Vilniaus „Ryto“ klubas pratęsė sutartį su vienu perspektyviausių savo jaunimo komandos krepšininkų Karoliu Giedraičiu. 194 centimetrų ūgio 20-metis likusiai sezono daliai bus
LKL komandų šokėjos vėl grumsis dėl geriausiųjų titulo
Krepšinio žiūrovus sužavėjusios šokėjų kovos grįžta. „Betsafe–LKL“ rungtyniaujančių komandų šokėjos ketvirtus metus varžysis dėl geriausios šokėjų
"Juventus džiaugiasi savo tvirtovėje didėjančiu lankomumu
„Betsafe-LKL“ čempionato 2018/2019 metų sezonas – įpusėjo, o jame besivaržančios komandos jau pasitinka trečiąjį rungtynių ratą. Kol krepšininkai ruošiasi kovoms,
"Shaqtin A Fool": teisėją iš kojų išvertęs perdavimas ir kiti komiški epizodai
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje parodomi juokingiausi
Įspūdingą Sabonio seriją nutraukę "76ers" iškovojo triuškinančią pergalę Indianapolyje
NBA pirmenybėse vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų patyrė Indianos „Pacers“ (29-15) ekipa.Vieni iš Rytų konferencijos lyderių šiąnakt namuose neprilygo turnyrinės
NBA naktis: šaltakraujiškas Siakamo metimas su sirena išplėšė "Raptors" pergalę
Dramatišką triumfą NBA pirmenybėse pasiekė Toronto „Raptors“ (34-13) krepšininkai. Kanados klubas namuose po atkaklios kovos rezultatu 111:109 (32:20, 25:29, 20:29, 34:31)
Patyręs "Lakers" puolėjas sukėlė juoką: į aikštę bandė žengti kitos spalvos šortais
Per pastarosios nakties NBA lygos rungtynes tarp Oklahomos „Thunder“ ir Los Andželo „Lakers“, 30-metis svečių puolėjas Michaelas Beasley pats to nenorėdamas atsidūrė dėmesio
Dramatiškame mače Londone - futbolo žvaigždynas ir "Wizards" triumfas paskutinę sekundę
Kartą per metus įvykstančios tradicinės NBA reguliariojo sezono rungtynės Europoje padovanojo į Londono „O2“ areną susirinkusiems krepšinio gerbėjams įspūdingą reginį. Juo
Šaras - apie naujus "Žalgirio" lyderius, išaugusį L.Lekavičiaus vaidmenį ir agresyvų "PAO" žaidimą
Kauno „Žalgiris“ rytoj stos į kovą su gerai pažįstamu, bet tuo pačiu paslaptingu varžovu – mažai per vasarą pasikeitusiu, bet nuo pirmosios tarpusavio akistatos permainų supurtytu
D.Adomaičio skundai turi pagrindo? Lipdukai ant parketo - sena Europos krepšinio liga
Vilniaus „Rytas“ patyrė dar vieną apmaudų pralaimėjimą Europos taurės rungtynėse, kuriose po pratęsimo 86:94 nusileido Berlyno klubui ALBA ir komplikavo savo galimybes žengti į ketvirtfinalį.
"Žalgiris" iš Eurolygos gaus mažiau pinigų, nei buvo žadėta
Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu paskutiniajame susitikime su turnyro klubų vadovais žadėjo, jog komandos, su Eurolyga turinčios 10 metų sutartis, šiame sezone gaus dar didesnes premijas negu
Sugrąžinti KMT titulą į sostinę siekiantis "Rytas": galime varžytis su "Žalgiriu"
Vilniaus „Ryto“ ekipa pasiryžusi nutraukti trejus metus trunkantį titulų badą. Sostinės komanda optimistiškai žvelgia į galimybę sugrąžinti Karaliaus Mindaugo taurę į Vilnių.„Visada