Naujienos kraunasi...

Šležas – apie galimybę žaisti su Sabu bei tai, kad buvo per pigus "Unics"„7bet-Ryto Podkaste“ apsilankė rezultatyviausias visų laikų Vilniaus „Ryto“ klubo krepšininkas Andrius Šležas. 

„Tai yra žmogus, kurį žino kiekvienas „Ryto“ šeimos narys. Visi jį palaikė, palaiko ir palaikys iki paskutinio savo atodūsio“, – pristatydamas laidos svečią kalbėjo podkasto vedėjas Justinas Jankevičius.

Podkastą dar praėjusią savaitę pirmieji pamatė JBR klubo nariai ir „Online“ narysčių turėtojai.

Beveik pusantros valandos pokalbyje, kurį pristato sveikuoliški batonėliai „Me2U“, A. Šležas prisiminė skambiausias savo karjeros akimirkas ir dar niekur nepasakotas istorijas, kurios dienos šviesą išvydo pirmą kartą.

A. Šležas „Ryto“ marškinėlius vilkėjo 1997–2008 m. ir per šį laikotarpį gindamas Vilniaus garbę sužaidė 603 mačus bei pelnė 5549 taškus. Krepšininko trofėjų kolekcijoje – Europos taurė, 3 LKL čempiono žiedai (2006-ųjų finalo serijos MVP), 2 BBL taurės, NEYBL ir LKF čempiono vardas.

Tiesa, 1998–1999 m. jis buvo paskolintas „Šiaulių“ klubui.

„Jeigu atvirai, tada nelabai supratau, kodėl mane paskolino. Komandoje, atrodo, buvau antras pagal rezultatyvumą. Gal netikau treneriui, gal reikėjo kažką išsiųsti, pasiimti kažką savo“, – Vilniaus Akropolio „O'Learys“ sporto bare susirinkusius žiūrovus intrigavo pašnekovas.

– Kaip atrodė tavo dar vaiko gyvenimas atvykus į Panevėžio sporto internatą?

– Internate praleidau du metus. Iš pradžių namo važinėdavau kiekvieną savaitgalį, vėliau kelionės retėjo. Panevėžyje buvau įžaidėjas, o grįžęs į Joniškį žaisdavau „centru“. Ketvirtoje klasėje apskritai svajojau būti vairuotoju (šypsosi). Jeigu rimčiau, šalia krepšinio ilgą laiką buvo lengvoji atletika. Treneriai šiek tiek pykdavo, nes po vienų treniruočių eidavau iškart į kitas. Anksčiau būdavo tokia rungtis – šoki į aukštį ir bėgi 60 metrų. Teko laimėti medalių ir tikrai buvau įsimylėjęs lengvąją atletiką ir šuolį į aukštį. Treneriai kalbino čia koncentruotis, bet galiausiai pasirinkau krepšinį.

– Tada ir supratai, kad gali būti krepšininku?

– Jeigu anksčiau stodavai į Panevėžio internatą, tai dar nereikšdavo, kad žaisi krepšinį. Pavyzdžiui, Virgilijus Alekna, atrodo, irgi stojo į krepšinį, o treneriai prikalbino pereiti prie disko. Būdavo įvairių istorijų. Pavyzdžiui, mano klasiokas krepšinyje buvo vidutiniokas, bet fiziškai stiprus. Treneriai tarpusavyje keisdavosi informacija apie auklėtinus ir jam buvo pasakyta, kad jis gali būti geras dviratininkas. Jis nelabai norėjo, bet užsėdo ant dviračio ir pradėjo minti. Tą pačią dieną vyko Panevėžio dviračių čempionatas – jis visus kitus paliko už kokių 5–6 km ir atmynė pirmas. Gavo aukso medalį ir nuėjo sau ramiai į bendrabutį. Jis be jokio pasiruošimo laimėjo 50 km lenktynes. Po to jį labai stipriai kalbino pereiti į dviračių sportą, bet jam tai nebuvo įdomu.

– Kada pirmą kartą įdėjai į krepšį?

– Maždaug 14-likos. Su draugu vieną kartą kieme bandyme įdėti į krepšį gal kokias 3 valandas. Nusprendėm, kad neišeisim, kol neįdėsime. Galiausiai įdėjom. Kai užsibrėži tikslą, jis tampa lengviau pasiekiamas. Tada supranti, kad sunkus darbas atsiperka. Tarp kitko, teko Joniškyje laimėti dėjimų konkursą ir už tai gauti magnetolą (juokiasi). Tai įvyko tuometinėje LKAL lygoje (dabar NKL – autoriaus pastaba). „Žvaigždžių dienos“ metu. Konkurse taip pat dalyvavo Rytis Sabas, Darius Tarūta – mes finale ir susitikome.

– Kaip prasidėjo tavo etapas Joniškio „Žiemgaloje“?

– Joniškyje baigiau sporto mokyklą, žaidžiau tokioje komandoje Joniškio „Melioratorius“. Sporto entuziastas Leonas Karaliūnas subūrė „Žiemgalą“, pakvietė Modestą Paulauską, su kuriuo dirbome 3 metus. Po jų M. Palauskas mane pakvietė kartu važiuoti į Vilnių. Mane kvietė ir „Atletas“, kurio vadovai buvo atvažiavę į Joniškį, bet pasirinkau Vilnių. Galbūt dėl M. Paulausko.

Kai pagalvoji, smagu, kad teko pažaisti ir „Melioratoriuje“, ir „Statyboje“. Dabar tokio pobūdžio pavadinimų jau nebėra (juokiasi). Tiesa, „Statyba“ tada jau vadinosi „Statyba-Lietuvos rytas“. Pas M. Paulauską rytinė treniruotė vykdavo 07:30 val., nes 09:00 val. jau turėjai būti pamokose. Bėgiodavome „eglutes“ ir ten krūviai jau buvo profesionalūs. Ne visi tą atlaikė.

– Kaip jauteisi, kai po pirmojo sezono Vilniuje buvai paskolintas „Šiauliams“?

– Jeigu atvirai, tada nelabai supratau, kodėl mane paskolino. Komandoje, atrodo, buvau antras pagal rezultatyvumą ir tikrai nebuvo taip, kad bijau žengti į aikštę ar mesti į krepšį. Gal netikau treneriui, gal reikėjo kažką išsiųsti, pasiimti kažką savo. Bet pakliuvau į superinę komandą. Įdomu, kad tą sezoną žaisdami su „Lietuvos rytu“ laimėjome du kartus. Buvo labai saldu. Labai.

„Lietuvos ryte“ tada žaidė Šarūnas Jasikevičius, Rimas Kurtinaitis. Po vienų tokių rungtynių, kurias „Šiauliams“ pavyko laimėti, Jaska per visą salę rėkė: „Kas atidavė Šležą?!“ R. Kurtinaitis jau tada buvo Sporto departamento direktorius – į rytinę treniruotę atvykdavo su kostiumu, persirengdavo, pasportuodavo, vėl užsidėdavo kostiumą ir važiuodavo į darbą. Vakare atvažiuodavo į treniruotę vėl. Po tų metų mane pakvietė grįžti. Buvau nustebęs. Treneris Šarūnas Sakalauskas pasakė: „Retas atvejis, kad taip žaidėjai sugrįžta“.

– 1999–2000 m. iš „Lietuvos ryto“ praktiškai niekas nesitikėjo aukso medalių. Kada patikėjote, kad galite?

– Galbūt po Naujų metų. Buvo įžūlaus jaunimo. Tai buvo pirmasis Arvydo Macijausko sezonas ir jis kaip reikiant draskėsi.

– Kaip būdamas 23-ejų sugebėjai gauti „batia“ (lietuviškai – tėvas) pravardę?

– Buvo jaunesnių už mane – Gintaras Kadžiulis ir tas pats Arvydėlis už mane jaunesni 5 metais. Mes trise labai susibendravome ir praleisdavome daug laiko kartu. Vieną kartą oro uoste sėdėjau per vidurį ir juos apsikabinau. Kažkas praeidamas pro šalį pasakė: „Tu kaip tikras „batia“. Taip ir prilipo. Natūraliai gavosi taip, kad tą jaunimą kažkiek pasiėmiau globoti. Manau, vėliau tą suprato ir pats klubas – viešbučiuose gyvendavau su vis skirtingais komandos draugais. Dažniausiai tai būdavo naujokai. Galbūt klubas taip darė norėdamas, kad supažindinčiau naujokus su klubo taisyklėmis ir vidine tvarka.

– Kuo tie mokymai pasireikšdavo?

– Būdavo, kad tikrai pamokydavau to gyvenimo. Pavyzdžiui, išvažiuojam 1–2 savaitėms į stovyklą. Aš pasiimdavau ūkiško muilo ar skalbimo miltelių drabužiams plauti. Po treniruotės nueinu į dušą ar vonią, išsiplaunu savo aprangą – ji vėl švari, kvepianti. O jie laukia, kol visą tašė ištuštėja, nebelieka švarių aprangų, o tada ateina pas mane skolintis muilo ir miltelių (juokiasi).

Kartais stovyklose mūsų aprangas išplaudavo. Bet Ispanijoje niekas neplovė ir smirdinčią aprangą vilktis kažkaip nemalonu. Atsimenu, Haris Mujezinovičius į treniruotę atėjo tik su timpom. Robertas Štelmaheris atėjo su marškinėliais, bet be šortų. Su Marijonu, pamenu, darydavom bendrus skalbimus. Sumetam abiejų drabužius, sulipam į vonią ir minkom kojom, šnekam. Praskalaujam, išsidžiovinam ir mes švarūs gražūs.

Kalbant apie tuos skalbimus dar buvo atvejis su Kareemu Rushu. Jis atvažiavo į pirmą treniruotę, jam davė aprangą. Po vakarinės treniruotės jis aprangą nusivilko ir paliko visą šlapią šalia savo spintelės. Ateina kitą rytą, žiūri, ta pati apranga guli. Sakom: „Čia niekas neplauna“. Turėjo eiti į rytinę treniruotę su ta pačia apranga. Jis buvo pratęs prie NBA sąlygų. Tiesa, vėliau ir mūsų klubas pradėjo tuo rūpintis.

– 5 iš 3 „Ryto“ LKL čempionų žiedų iškovoti su tavimi. Ar jie visi tau vienodai vertingi?

– Manau, kad pirmas pats vertingiausias. Patys po pergalės buvome išprotėję. Neįsivaizduoju, kas ten dėjosi. Bijau suklysti, bet viename iš finalų, gal 2002-aisiais, klubas buvo pakvietęs Virgį Stakėną. Įėjome į rūbinę, visi džiaugiamės. Žiūriu, kampe V. Stakėnas groja su gitara.

– Kuri pergalė apskritai tau buvo pati svarbiausia?

– Pirmasis LKL titulas ir Europos taurė. Šarlerua viešbutyje prie sienos buvo prikabinta gitara – gal kokio garsaus muzikanto. Simas Jasaitis pagriebė ją ir pradėjo groti. Gerai lupo – iš 5-4 stygų liko 2 –3 (juokiasi).

– Kokie tavo santykiai būdavo su „B Tribūna“?

– Mano santykiai su visais buvo geri. Po rungtynių šiltai bendraudavome su fanais, fotografuodavomės. Nebėgdavau ir nesislėpdavau.

Kai mano karjera „Lietuvos ryte“ buvo baigta ir atvažiavau į Vilnių žaisti su „Šiauliais“, pamačiau plakatą, kurį man iškėlė fanai. Tikrai susijaudinau ir padėkojau. Buvo labai smagus ir malonus jausmas. Visada jaučiau, kad fanai mane mylėjo ir gerbė. Greitai prabėgo tie 10 metų. Daug gražių akimirkų.

– Teko dirbti su daug trenerių, bet charizmatiškiausias, turbūt, buvo Vlade Djurovičius?

– Vlade tikrai buvo pats įdomiausias. Manyčiau, kad jis iš visų trenerių mažiausiai suprato krepšinį. Bet prie jo mes procentaliai pasiekėm daugiausiai pergalių. Prie jo pralaimėjome tik vieną kartą. Tais metais „Siemens“ arenos atidaryme laimėjome prieš „Žalgirį“. Pas Vlade treniruotės buvo be supratimo. Ateini į salę ir rideni kamuolį 10 minučių pirmyn-atgal per visą aikštę. O jis atsisėdęs su „lakierkom“, vos ne su kostiumu, į telefoną sulindęs... Buvo labai daug tokių treniruočių. Turėjome vieną gerą derinį – vienas atsivaro kamuolį, likę subėga į baudos aikštelę, pasisukinėjam ir visi išsibėgiojam „ant tritaškio“. O žaidėjas su kamuoliu duoda perdavimą tam, kas lieka laisvas, nes kažkuris varžovas vis tiek susimaišydavo (juokiasi). Vlade man sakydavo: „Andriau, jeigu tu per kiekvienas rungtynes įmesi 3 tritaškius iš 5, mes visada laimėsime.“

Turėjome ir dar vieną veikėją – Smago Sagadinas buvo dar rimtesnis. Atėjęs į pirmą treniruotę Smago pasakė: „Pakelkite rankas, kas esat vedę.“ Mes keli pakėlėm rankas. „Galit išsiskirt, nes nuo šiol nebus kada būti su šeima.“ Rytinė treniruotė trukdavo 2,5 ar 3 val. Jos būdavo labai intensyvios. Greitai pavalgom, kasdien po 2 val. žiūrim video. Po to vėl ilga vakarinė treniruotė su nuolatiniais rėkimais. Sakykime, kad ne visi atlaikė.

– Kokią pikantiškiausią istoriją gali prisiminti kalbant apie trenerius?

– Vlade sakydavo, kad mes už aikštės ribų su juo galime bendrauti kaip su draugu. Vieną sykį žaidėme Estijoje. Vlade pasakė, kad parskridę, berods buvo sekmadienis, tą pačią dieną turėsime treniruotę. Komandoje apsitarėm, kad jeigu jis daro sekmadienį treniruotę, gal mes parskridę iškart einam į treniruotę, kad turėtume sekmadienio vakarą laisvą. Komandos draugai sako: „Tu kapitonas, eik ir pasakyk Vladei.“

Nuėjau ir pasiūliau tokį variantą. Jis pakraipė savo ūsus, pradėjo serbiškai riaumoti ir rėkti. Atsargiai pradėjo trauktis ir išėjau. Net grįžus į antrą aukštą girdėjosi jo rėkimai (juokiasi). O tas vienintelis rungtynes prie Vlade pralaimėjome „Crvena Zvezdai“. Skridome į Belgradą sekmadienį, nors rungtynės tik antradienį. Matyt, treneris norėjo praleisti daugiau laiko su šeima. Aišku, sekmadienį nesportavome, pirmadienį ryte – taip pat. Vlade net nebuvo viešbutyje. Pirmadienio vakarą kažkiek susirinkom į treniruotę, antradienį ryte irgi nedaug sportavome ir pralaimėjom.

– Ar buvo momentas, kad rimtai svarstei kitų komandų pasiūlymus, bet vis tiek pasilikai „Ryte“?

– Siūlė tas pats „Žalgiris“. Berods 2002 ar 2003 m. Su manimi bendravimas būdavo ne apie pinigus. Niekados nesakydavau: „Jeigu duosi tiek, tada ateisiu.“ Mano kontraktai su „Rytu“ buvo pasirašinėjami tokiu principu: „Kiek nori? Pasirašyk ir skirstomės.“ Tikrai nereikėjo daug derėtis. „Žalgiris“ iškart pasakė, kad pirmą atlyginimą gausi gruodžio mėnesį, bet žaisi su Arvydu Saboniu. Atsakiau, kad mano šeima nebus pavalgius dėl to, kad aš žaisiu Saboniu. „Rytas“ man atlyginimą mokėdavo kaip laikrodis, tai kam man eiti kažkur kitur, jeigu Vilniuje turiu superines sąlygas? Ką paprašysi, tą gausi. Taip būdavo „Ryte“. Nebuvo minties eiti žaisti kitur. Vienu metu agentas pranešė, kad manimi domisi Kazanės „Unics“. Agentas Kazanei pasakė, kiek norime pinigų ir jie nesutiko. Pasak jų pačių, jiems reikėjo brangesnio žaidėjo. Jie taip ir pasakė: „Mes jo norime, bet jis mums per pigus.“

– Koks tavo visų laikų geriausias „Ryto“ penketas?

– Šarūnas Marčiulionis, Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Matthew Nielsenas, Robertas Javtokas. Labai norisi kažkur įdėti ir Chucką Eidsoną. Yra daug kitų labai gerų krepšininkų. Aš pats būčiau kokiame 7–8 penketuke (juokiasi).

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ papildė kitame „Betsafe-LKL“ klube – Prienų „Labas GAS“ – sezoną pradėjęs krepšininkas – Titas Sargiūnas.19-metis
Lekūnas pripažino negalėjęs atsisakyti "Ryto" pasiūlymo
Lekūnas pripažino negalėjęs atsisakyti "Ryto" pasiūlymo
Ant „Jeep“ arenos parketo – atviras vienas prieš vieną pokalbis su Vilniaus „Ryto“ puolėju Tomu Lekūnu ir Pauliumi Ambrazevičiumi. Išsamiame interviu
Maksvytis: sužaidėme prasčiausią antrąją dalį; Ulanovas: per gerai apie save galvojome
Maksvytis: sužaidėme prasčiausią antrąją dalį; Ulanovas: per gerai apie save galvojome
Po pralaimėjimo Vitorijoje Kauno „Žalgirio“ strategas Kazys Maksvytis liejo apmaudą, kad rungtynėms pradėjus slysti iš rankų žaidėjai nesugebėjo išlikti komanda. „Dar
Netoli trigubo dublio likusio Sabonio neužteko – nutrūko ilga "Kings"serija (rezultatai)
Netoli trigubo dublio likusio Sabonio neužteko – nutrūko ilga "Kings"serija (rezultatai)
Domantui Saboniui iki trigubo dublio pritrūko 3 rezultatyvių perdavimų, tačiau pergalingas Sakramento „Kings“ (10-7) žygis baigėsi. Trečiadienį „karaliai“ išvykoje
Snaiperį savyje pažadinęs Valančiūnas triumfavo San Antonijuje
Snaiperį savyje pažadinęs Valančiūnas triumfavo San Antonijuje
Keturis tritaškius įsūdęs Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-7) trečiadienį San Antonijuje 129:110 (29:19, 37:28, 38:38,
"Žalgiriis" Baskonijoje patyrė didžiausią pralaimėjimą šį sezoną
"Žalgiriis" Baskonijoje patyrė didžiausią pralaimėjimą šį sezoną
Kauno „Žalgiris“ (5/4) dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo nesėkmingai. Ispanijoje viešintys žalgiriečiai 73:93 (20:21, 24:21, 14:22, 15:29) turėjo pripažinti Vitorijos „Baskonia“
Kulboka itin solidžiai prisidėjo prie įsimintinos pergalės Europos taurėje
Kulboka itin solidžiai prisidėjo prie įsimintinos pergalės Europos taurėje
Europos taurės B grupėje sėkmingas rungtynes sužaidė Arnoldas Kulboka, o marijampoliečio atstovaujama Patrų „Promitheas“ (4/1) ekipa po išvykoje sužaisto itin sėkmingo paskutinio
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Trečiadienio vakarą vietą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje užsitikrino Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-1) ekipa.Gedimino Petrausko auklėtiniai
Lietuvių širdis sudaužęs 1995-ųjų finalas – Marčiulionis nepamiršo Nelsono žodžių
Lietuvių širdis sudaužęs 1995-ųjų finalas – Marčiulionis nepamiršo Nelsono žodžių
Lietuvos krepšinio gimimo metai – 1922-ieji, o 1995-ieji prisimenami kaip pirmas realus šansas mūsų vyrams vėl laimėti Europos pirmenybes, tik šįsyk – jau po Nepriklausomybės
Po beviltiško pralaimėjimo Messina neatmeta galimybės palikti Milano ekipos vairą
Po beviltiško pralaimėjimo Messina neatmeta galimybės palikti Milano ekipos vairą
Po dar vieno skaudaus pralaimėjimo Milano „Olimpia“ (3/6) strategas Ettore Messina neatmeta sprendimo trauktis iš vyriausiojo trenerio pareigų, rašo Krepšinis.lt.„Dizaineriai“
Jocytės kartos Europos merginų čempionatas vyks Lietuvoje
Jocytės kartos Europos merginų čempionatas vyks Lietuvoje
Pirmadienį Paryžiuje posėdžiavusi FIBA Europos padalinio valdyba tarp kitų klausimų sprendė ir Europos jaunimo čempionatų organizatorių kandidatūras.Lietuvos krepšinio federacija (LKF)
Krivo skrydis bei dėjimas per Birutį – LKl savaitės epizodų rinkinyje
Krivo skrydis bei dėjimas per Birutį – LKl savaitės epizodų rinkinyje
Lietuvos krepšinio lyga ("Bertsafe LKL") pristatė aštuntąją savaitę vykusių rungtynių gražiausių epizodų penketuką.Jame galime išvysti Kauno "Žalgirio"
"Shaqtin' A Fool": sveikatai pavojingas interviu bei neįtikėtinai apsikvailinęs australas
"Shaqtin' A Fool": sveikatai pavojingas interviu bei neįtikėtinai apsikvailinęs australas
NBA legenda Shaquille'as O'Nealas pristatė tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje išrenkami juokingiausi lygos savaitės epizodai.Rinkinuką pradėjo perdavimą rungtynių
Neatsilaikė ir "Grizliai": įsibėgėję "Karaliai" su Saboniu nuskynė septintą pergalę paeiliui (rezultatai)
Neatsilaikė ir "Grizliai": įsibėgėję "Karaliai" su Saboniu nuskynė septintą pergalę paeiliui (rezultatai)
Puikią sportinę formą demonstruojanti Sakramento „Kings“ (10/6) svečiuose 113:109 (28:31, 36:28, 24:17, 25:33) pranoko turnyro lentelės kaimynę Memfio „Grizzlies“ ekipą (10/8),
Tubelis vėl buvo vienas vedlių į pergalę NCAA čempionate
Tubelis vėl buvo vienas vedlių į pergalę NCAA čempionate
Ąžuolas Tubelis surengė dar vieną solidų pasirodymą, o jo atstovaujama komanda tęsia pergalingą žygį NCAA čempionate.Arizonos "Wildcats" (5-0) savo gerbėjų akivaizdoje 87:70 (37:33,
"Real" palaužė būsimus "Žalgirio" varžovus, čempionai sutriuškino "dizainerius"
"Real" palaužė būsimus "Žalgirio" varžovus, čempionai sutriuškino "dizainerius"
Eurolygos dvigubą savaitę skirtingo sudėtingumo pergalėmis pradėjo praėjusio sezono finalo dalyviai.Čempionų titulą ginantysi Stambulo "Anadolu Efes" (4-5) krepšininkai išvykoje
"Lietkabelis" Italijoje paleido pergalę iš savo rankų
"Lietkabelis" Italijoje paleido pergalę iš savo rankų
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes Europos taurės turnyre. Šį kartą panevėžiečiai svečiavosi Italijoje, kur 74:71 (17:14, 16:24, 19:17, 22:16) įnirtingoje
Mokinys pranoko mokytoją: "Barcelona" įveikė Obradovičiaus kariauną
Mokinys pranoko mokytoją: "Barcelona" įveikė Obradovičiaus kariauną
Šarūnas Jasikevičius pranoko savo buvusį mokytoją, legendinį trenerį Željko Obradovičių –  Barselonos "Barcelona" (6-3) šventė pergalę Eurolygoje.Katalonijos
Čempionų lygoje – rezultatyvi Olisevičiaus ir Kuzminsko akistata
Čempionų lygoje – rezultatyvi Olisevičiaus ir Kuzminsko akistata
FIBA Čempionų lygoje antradienio vakarą akis į akį susitiko du lietuviai – Osvaldas Olisevičius ir Mindaugas Kuzminskas, rašo Krepšinis.lt.B grupės ketvirtojo turo rungtynėse
Įspūdingai į "Žalgirį" įsiliejęs 17-metis Krivas: nelabai to tikėjausi, dėkoju treneriui už suteiktą šansą
Įspūdingai į "Žalgirį" įsiliejęs 17-metis Krivas: nelabai to tikėjausi, dėkoju treneriui už suteiktą šansą
Retas jaunuolis, apsivilkęs Kauno „Žalgirio“ marškinėlius, iškart apie save pareiškia garsiai. Vis tik Motiejus Krivas tapo vienu iš pozityvių pavyzdžių.Vos
Debiuto Eurolygoje laukiantis Giedraitis: niekas nieko negarantuoja – turi išsikovoti pats
Debiuto Eurolygoje laukiantis Giedraitis: niekas nieko negarantuoja – turi išsikovoti pats
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį išskrenda į Vitorijos miestą, kuriame trečiadienio vakarą pradės dvigubą Eurolygos ispanišką savaitę – susitiks
Shaqas: kartą vos neužmušiau vieno vaikinuko – tuomet man parodė kalėjimą
Shaqas: kartą vos neužmušiau vieno vaikinuko – tuomet man parodė kalėjimą
Šlovės muziejaus narys, vienas geriausių visų laikų vidurio puolėjų, o dabar TNT ekspertas Shaquille'as O'Nealas papasakojo, kaip mokyklos laikais smarkiai sumušė vaikiną."Kaskart,
Hayeso situaciją nušvietęs Maksvytis akcentavo gynybą – kitaip sulauks tritaškių ir „iš rūbinės“
Hayeso situaciją nušvietęs Maksvytis akcentavo gynybą – kitaip sulauks tritaškių ir „iš rūbinės“
Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (5-3) praleis Ispanijoje, kur trečiadienį ir penktadienį sužais atitinkamai su Vitorijos „Baskonia“ ir „Valencia Basket“
Valančiūnas su "Pelicans" sutaršė be žvaigždžių žaidusius NBA čempionus (rezultatai)
Valančiūnas su "Pelicans" sutaršė be žvaigždžių žaidusius NBA čempionus (rezultatai)
Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (10-7) pirmadienį nesunkiai 128:83 (35:16, 30:25, 32:24, 31:18) sutriuškino be savo žvaigždžių žaidusią „Golden
NCAA čempionate – monstriškas Tubelio pasirodymas
NCAA čempionate – monstriškas Tubelio pasirodymas
Ąžuolas Tubelis surengė įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama komanda tęsia pergalingą žygį NCAA čempionate.Arizonos "Wildcats" (4-0) savo gerbėjų akivaizdoje 101:93 (40:30, 61:63)
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5), kuris svečiuose 71:67 (15:21, 18:16, 23:17, 15:13) palaužė
Kurčio kariauna turėjo paprakaituoti su LKL autsaideriais
Kurčio kariauna turėjo paprakaituoti su LKL autsaideriais
Pirmadienio vakarą šeštą sezono pergalę per devynerias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo BC „Wolves“ (6-3) komanda.Namuose, Alytuje žaidę „Vilkai“
Kitą savaitę Kaune viešėsiantis "Panathinaikos" prarado Grigonį ir Kalaitzakį
Kitą savaitę Kaune viešėsiantis "Panathinaikos" prarado Grigonį ir Kalaitzakį
Nesėkmingai sezone startavusio Atėnų "Panathinaikos" klubo sirgalius pasiekė nemaloni žinia.Iš rikiuotės neapibrėžtam laikotarpiui iškrito Marius Grigonis ir Panagiotis

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime