Naujienos kraunasi...

Ar "Statybos" vardas dar sugrįš į antraštes? – trenerių komentarai apie Vilniaus krepšinįRegionų krepšinio lygą („TOPsport–RKL“) 2020–2021 m. sezone galima drąsiai įvardinti kaip pačią skaitlingiausią Lietuvos krepšinio lygą. Dėl pandemijos padiktuotų aplinkybių tradiciškai masiškiausios moksleivių ir mėgėjų pirmenybės nevyksta, o trečioje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje jau galima užuosti atkrintamųjų varžybų nuotaikas.

Šį sezoną „TOPsport–RKL“ A divizione varžosi 16, o B ešelone dėl titulo grumiasi 19 komandų. Tarp 35 klubų galima rasti ir dvi ekipas iš Vilniaus. Kodėl regionams skirta lyga yra labai svarbi ir Lietuvos sostinei? Koks yra ir turėtų būti jaunųjų Vilniaus krepšininkų ugdymas? Ar „Statybos“ pavadinimas dar sugrįš į skambias naujienų antraštes? Šiuos ir kitus klausimus „TOPsport–RKL“ tinklalaidėje aptarėme su Vilniaus „Ryto-MRU-VKM“ vyriausiuoju treneriu Gintautu Regina ir Vilniaus „Rivile“ strategu Mindaugu Noreika.

Į kitą lygį – tik būnant dominuojančiu žaidėju

„Rytas-MRU-VKM“ jau baigė savo pasirodymą reguliariajame sezone ir užfiksavo sėkmingiausią savo pasirodymą nuo pat 2015–2016 m. sezono, kuomet komanda pradėjo žaisti „TOPsport–RKL“ čempionate. Šį sezoną Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) pagrindu sudaryta ekipa laimėjo 61,1 proc. žaistų rungtynių (11/7). „Ryto“ sistemos komanda B diviziono B grupėje tarp 10 komandų užėmė 5 vietą ir laukia varžovų aštuntfinalyje.

Gintautas Regina įsitikinęs – žaidėjams neverta skubėti keltis į aukštesnes lygas: „Ypatingų tikslų turnyrinėje lentelėje mes nekeliame. Esame „Ryto“ sistemos dalis ir šitos komandos pagrindinis tikslas yra pakelti žaidėjų meistriškumą, kad bent keli žaidėjai ateityje galėtų pereiti į „Perlo Energijos“ sudėtį ir ten padirbėję keletą metų eiti toliau. Šiai dienai tokių ryškių žaidėjų, kurie galėtų eiti į „Perlą Energiją“, mes neturime. Tai yra procesas, kuris tikrai nėra lengvas, ypač dabar. Žinoma, džiaugiamės, kad mums, kaip aukšto meistriškumo komandai, leidžia treniruotis. Visada žaidėjams bandau išaiškinti, kad tokio klubo kaip „Rytas“ krepšininkai turi patys sau kelti aukščiausius tikslus. Jeigu žaidėjas nori eiti į aukštesnį lygį, jis turi būti dominuojantis dabartinėje savo lygoje.“

Kalbėdamas apie „TOPsport–RKL“ tobulėjimą, G. Regina atkreipia dėmesį į kelis faktorius:

„Labai gerai atsimenu visą RKL vystymąsi. Visų pirma, pasikeitė pati varžybų vykdymo sistema. Anksčiau visa Lietuva buvo suskirstyta geografiniu principu į 4 zonas ir Vilnius, pavyzdžiui, žaisdavo su Švenčioniais, Ignalina ir kitomis komandomis, kurios neturėjo gilių krepšinio tradicijų. Tokiu būdu būdavo daug „tuščių“ rungtynių, kurios neduodavo naudos abiem komandoms, nes rungtynės pasibaigdavo didele taškų persvara. Dabar RKL yra suskirstyta į A ir B divizionus, kas sudaro sąlygas didesnei intrigai. Kita vertus, antrame divizione yra nemaža dalis komandų, kurios galėtų ne tik pretenduoti į A divizioną, bet ir būti turnyrinės lentelės viduryje. Apibendrinant, RKL dabar demonstruoja tikrai neblogą krepšinio lygį ir jaunimui tai yra labai gera terpė tobulėjimui ir savo vyriško krepšinio įsivertinimui.“

Ar dukart jau atgimusios „Statybos“ vardas dar sugrįš į antraštes?

G. Reginai prie legendinės Vilniaus „Statybos“ reikalų kaip vyriausiajam treneriui teko prisiliesti netgi dukart. 2001–2002 m. tuometinėje LKAL lygoje žaidęs klubas pateko į finalą ir tik jame nusileido Kėdainių „Nevėžiui“, kuris ir pelnė vietą kito sezono LKL čempionate. Analogišką pasiekimą „Statyba“ pakartojo ir po dešimtmečio, kai NKL finale pralaimėjo „LKKA-Atletui“.

„2001–2002 m. sezone. „Statybos“ komanda buvo suburta daugiau idėjiniu principu, prie ko labai prisidėjo šviesaus atminimo vadovas Antanas Lenkšas. Neturėjome didelių finansinių šaltinių, bet tai buvo labai ambicinga ir gana sėkminga komanda. Antrą kartą „Statyba“ buvo atkurta 2011–2012 m. Be abejo, vienas iš tikslų buvo atgaivinti istorinį pavadinimą bet pagrindinis tikslas buvo kiek kitoks. Tuo metu Vilniuje buvo daug įdomių jaunų žaidėjų, kurie dar netiko nei „Rytui“, nei „Sakalams“, o Nacionalinėje lygoje Vilniaus komandos kaip ir nebuvo. Finale kovojome su Kauno „LKKA-Atletu“ ir labai nedaug trūko, kad būtume iškovoję čempionų vardus ir įgiję teisę žaisti LKL. Nežinau, ar tai būtų įvykę, bet ta „Statyba“ demonstravo gerą žaidimą ir nugalėjo daug komandų, kurios turėjo didesnį biudžetą ir labiau patyrusių žaidėjų. Ovidijus Varanauskas, Darius Tarvydas, Eigirdas Žukauskas ir kiti vėliau išėjo į aukštesnį lygį ir šiai dienai demonstruoja gerą krepšinį.“

Paklaustas, kur istorinį „Statybos“ vardą Vilniaus krepšinyje pašnekovas mato ateityje, G. Regina pasakė:

„Nežinau visų juridinių detalių, bet šiandien „Ryto“ juridinis vienetas yra KK „Statyba“. Man, kaip treneriui, smagu, kad šitas vardas yra nepamirštas ir bent jau juridiniame registre jis figūruoja. „Statybos“ istorijos neturime ignoruoti. Kai klubui buvo sunku, Vilniui pagalbos ranką ištiesė stiprus dienraštis ir tai yra labai smagu. Dabar situacija vėl pasikeitė ir kodėl gi mums negvildenti idėjos dėl vilniečių balsavimo, kaip klubas galėtų vadintis dabar? Esmė net ne klubo pavadinimas, o kiek klubas tvarus? Kiek jis gali būti kylantis ir einantis į priekį, keliantis savo miesto įvaizdį? Jeigu komanda nedemonstruos gero žaidimo, joks pavadinimas neišgelbės.“

Vilniečiams linki grįžti namo

Apžvelgdamas sostinės krepšinio sistemą, G. Regina akcentavo, kad dirbama teisinga kryptimi, tačiau tam tikri dalykai galėtų vykti sklandžiau:

„Vilnius dabar turi tikrai gana geras sąlygas ir dirba tikrai neblogai. Yra Ozo gimnazija. Apie ją yra visokių gandų, bet ne visai sutikčiau su jais. Daug kas priklauso nuo pačio sportininko, kaip jis žiūrį į mokslą. Mano vizija būtų tokia, kad tie žaidėjai, kurie žaidžia „Ryto“ jaunimo piramidėje, jie visi galėtų mokytis sporto gimnazijoje, nes dabar tai gali daryti tik dalis. Konkrečiai „Ryto-MRU-VKM“ komandoje, lankančių sporto gimnaziją yra 50 proc. Lankantiems sporto gimnaziją yra sudarytos sąlygos treniruotis dukart per dieną. Tai šiuolaikiniame krepšinyje yra svarbu. Jis reikalauja ne tik didelio talento, bet ir daug darbo. Jeigu žaidėjas, pagal gerai sudaryta programą, su geru trenerių štabu treniruosis dukart per dieną, be abejo, toks žaidėjas greičiau progresuos ir demonstruos geresnius rezultatus.“

Apibendrinamas pokalbį „Ryto-MRU-VKM“ strategas vylėsi, kad Vilniuje gimę, užaugę ar šio miesto krepšinio mokyklas baigę krepšininkai, dabar žaidžiantys kituose miestuose, dar sugrįš į savo gimtąjį kraštą.

„Dabar mes turime labai nemažai gabių vilniečių, ko anksčiau nebūdavo. Labai daug gabių vilniečių, kurie žaidžia ne Vilniuje. Palinkėčiau, kad Vilnius savo vaikus susigrąžintų namo. Aš kalbu apie Martiną Gebeną, Mareką Blaževičių, Margirį Normantą, Karolį Lukošiūną, Simą Jarumbauską... Taip pat eilę ne vilniečių, kurie augo Vilniaus sistemoje. Pavyzdžiui, Einaras Tubutis. Tai yra mūsų žmonės. Smagu matyti, kad toks vilnietis iki kaulų smegenų kaip Augustas Marčiulionis žaidžia už Vilnių. Mums reikia žaidėjų, kurie nebūtų abejingi Vilniui ir tam rezultatui, koks yra Vilniuje“, – užbaigė G. Regina.

Viena sėkmės priežasčių – fizinis pasiruošimas

Tuo metu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinių pagrindu sudaryta Vilniaus „Rivile“ (20/4) yra vienvaldė „TOPsport–RKL“ A diviziono lyderė ir neslepia ambicijų jau kitą sezoną sportiniu principu persikelti į NKL–VIKINGLOTTO lygą.

11-os pergalių seriją pastaruoju metu fiksavusios „Riviles“ treneris Mindaugas Noreika buvo pripažintas geriausiu „TOPsport–RKL“ mėnesio strategu. Šiuo metu „Rivilei“ iki reguliaraus sezono pabaigos dar liko sužaisti 6 mačus, o artimiausius konkurentus iš Kretingos vilniečiai lenkia 3 pergalėmis. Tiesa, „Kretinga“ (17/5) yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Stengiamės kiekvieną dieną ir nežiūrime į sezono pabaigą. Man asmeniniai prizai nieko nereiškia, nes tai tik maža stotelė. Kitas dalykas, norėčiau padėkoti RKL organizacijai, nes kai komanda laimi, dažniausiai pagerbiami žaidėjai. Individualių įvertinimų treneriams paprastai krepšinyje nebūna daug ir tokios iniciatyvos yra sveikintinos. Bet save vertinu kaip komandos dalį, nes kiekvienas klubo narys į rezultatą įneša savo indėlį“, – „TOPsport–RKL“ podkaste sakė M. Noreika.

„Rivilės“ treneris pasidžiaugė treniruočių procesu ir kalbėjo apie klubo viziją:

„Mes viena iš tų komandų, kurios turi treniruočių procesą ir mūsų pamatas statomas ant proceso. Turime daug jaunų žaidėjų, jie dalyvauja visose treniruotėse. Išimtys daromos tik vyresniems žaidėjams, kurie turi darbus, šeimas. Į jų situaciją žiūrime lanksčiau, nes jie nesieja savo ateities su didžiuoju krepšiniu, – sakė sezono lyderių strategas. – Besiruošiant sezonui, mano pagrindinis akcentas jaunimui buvo fizinis pasiruošimas. Jie turėjo galimybė vasarą sportuoti su fizinio pasirengimo treneriu. Mane labiau nustebino tai, kad pirma sezono pusė leido mums būti ten, kur mes esame. Tikėjau, kad mūsų virsmas ir visa žaidimo adaptacija turėtų vykti antroje sezono dalyje. Jau eilę rungtynių neturime didelių duobių, kurias turėjome. Pirmoje sezono dalyje ieškojome tinkamo modelio ir kaip tiems jauniems žaidėjams ištaikyti minutes aikštėje.“

Užduotis – stumti krepšininkus iš komforto zonos

Pašnekovas pasidžiaugė jo atstovaujamos SKM organizacijos rezultatais, tačiau čia pat pridūrė, kad norint pasiekti gerų rezultatų Vilniaus krepšinyje, reiktų eiti vienijimosi, o nes skaldymosi keliu.

„SKM veikia 14 metų, o pirmą derlių, turbūt, šiemet atnešė 2003 m. gimę krepšininkai – Gytis Valickas, Lukas Pivoriūnas, Augustinas Kiudulas, Gediminas Alisas ir pan. Visi šie žaidėjai lankė SKM nuo 1–2 klasės. Jie užaugo su šita mokykla ir papildė savo amžiaus jaunimo rinktines. Tos derlingos kartos ateina toliau – 2004, 2005, 2006 m. ir toliau. Kaip matome, mūsų auklėtinių žaidimas RKL čempionate pasiteisina ir, žiūrint į ateitį, atrodytų, kad panašų modelį galėtume išlaikyti.“

„Be galo svarbu nepaskubėti ir neperšokti į aukštesnį lygį per anksti. Ypač ateinant iš moksleivių krepšinio svarbu nenueiti per toli, kad turėtum pakankamai žaidybinio laiko, pasitikėjimo, netgi lyderystės pačiupinėti. Abejose Vilniaus krepšinio mokyklose yra ne po vieną žaidėją, kurie atstovauja savo metų rinktinėms. Tai vienas iš indikatorių, kurie rodo, kad Vilniaus krepšinis gyvuoja ir gyvuoja gerai. Žvelgiant toliau, mano akims, ta Vilniaus piramidė buvo neužtektina. Atsiradus „Rivilei“, kuri priglaudė 14 jaunuolių, moksleiviai ir studentai vis dar važiuoja žaisti į Jonavos, Ukmergės ir Ignalinos komandas. RKL 2–3 Vilniaus komandos galėtų ir turėtų būti. Reiktų bent 2 komandų ir NKL čempionate. Viskas atsiremia į entuziastus ir finansus, jau nekalbant apie infrastruktūra, nes čia Vilnius vis dar kenčia. Mes kalbame apie SKM, VKM, „Rytą“, o mano viena iš pagrindinių idėjų yra ta, kaip visos šios organizacijos galėtų kartu plėtoti, vystyti Vilniaus krepšinį ir duoti rezultatus“, – kalbėjo M. Noreika.

Sausio mėnesį vykusiose rungtynėse tarp „Rivilės“ ir „Kretingos“ gynėjas Gytis Valickas aidint sirenai smeigė pergalingą tritaškį, kuris sulaukė net ir griežtojo trenerio komplimentų:„Galima tik pasidžiaugti Gyčio pasitikėjimu, ką praeitą kartą pademonstravo ir L. Pivoriūnas. Negiriant žaidėjo, tai buvo geras driblingas, geras atšokimas, pats metimas atliktas techniškai, būnant šuolyje. Tai rodo galvos stiprumą, kuris leidžia tai daryti. Man pačiam žiūrint pakartojimą smagu ir gera.“

Kalbėdamas apie labiausiai tobulintinus dalykus „Rivilės“ žaidime, M. Noreika sakė:

„Mes kiekvienoje treniruotėje norime daugiau. Aš, kaip treneris, žaidėjams noriu suformuluoti pagrindinį dalyką. Mano uždavinys yra juos stumti iš komforto zonos. Jie patys turi norėti dar geriau driblinguoti, pagerinti metimą, atstovėti gynyboje ar daugiau parodyti charakterio. Jie iš savęs turi reikalauti vis daugiau, negyventi komforto zonoje. Daug dalykų yra užkoduota mentalitete ir mąstyme.“

Daugiau G. Reginos ir M. Noreikos minčių – „TOPsport–RKL“ tinklalaidėje. 

Tinklalaidės temos

0:21​ min. Svarbiausi pokalbių su treneriais akcentai

10:29​ min. Pokalbis su Gintautu Regina

11:11​ min. „Ryto-MRU-VKM“ pasirodymas „TOPsport–RKL“ taurėje

16:51​ min: Sezono tikslai ir komandos vizija

22:32​ min. Kodėl pusę „Ryto-MRU-VKM“ komandos sudaro ne vilniečiai?

26:46 min. „TOPsport–RKL“ virsmas ir G. Reginos jaunimo komandos

30:47​ min. Bandymai atkurti „Statybą“ ir dabartinė situacija

41:10​ min. Vilniaus krepšinio sistema pagal G. Reginą: kas veikia gerai ir ką reikia tobulinti?

57:50 min. Pokalbis su Mindaugu Noreika

58:16min. Požiūris į pelnytą geriausio mėnesio trenerio vardą

01:03:07 min. Kaip nuo virusų saugosi „Riviles“ klubas?

01:05:06​ min. „Riviles“ treniruočių procesas ir klubo modelis

01:10:00​ min. Pirmasis rimtas SKM derlius

01:13:03​ min. Vilniaus krepšinio sistema pagal M.Noreiką: kas veikia gerai ir ką reiktų tobulinti?

01:20:09 min. Kur labiausiai reikia tobulėti „Riviles“ žaidėjams?

01:22:35 min. Pergalingas G.Valicko tritaškis aidint sirenai

01:28:27​ min. Jauno krepšininko sąvoka Lietuvoje

01:39:35 min. Ar „TOPsport–RKL“ čempionate yra komanda, kuri gali būti rami dėl vietos finalo ketverte?

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Fosterio metimas išplėšė lemiamas rungtynes LKL finale
Fosterio metimas išplėšė lemiamas rungtynes LKL finale
Vilniaus „Rytas“ parodė fantastinę kovą ir išplėšė lemiamas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijos rungtynes.Ignas Brazdeikis žibėjo
Majamyje – Džokerio šou: Jokičius nukalė ne tik "Nuggets" pergalę, bet ir NBA rekordą
Majamyje – Džokerio šou: Jokičius nukalė ne tik "Nuggets" pergalę, bet ir NBA rekordą
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Majamyje sužaistos trečiosios NBA finalo iki keturių pergalių rungtynės, rašo Krepšinis.lt.Jose Denverio „Nuggets“ krepšininkai
Vietoj bronzinio mūšio – badmintonas: Čanakas neišsiplėtė paklaustas apie priverstines kraustynes į Šiaulius
Vietoj bronzinio mūšio – badmintonas: Čanakas neišsiplėtė paklaustas apie priverstines kraustynes į Šiaulius
Bronzinė kova pasiekė finišo tiesiąją, tačiau penktadienį Panevėžio arenoje karaliaus ne krepšinis, o tarptautinės badmintono kovos, rašo Krepšinis.lt.Trečiadienį
Jonava rengėsi istoriniam vakarui, bet Šeškų kamavo bloga nuojauta: bijojau šių rungtynių
Jonava rengėsi istoriniam vakarui, bet Šeškų kamavo bloga nuojauta: bijojau šių rungtynių
Sausakimšai tribūnas užpildę Jonavos komandos sirgaliai tyliai skirstėsi iš arenos: jų palaikoma komanda nedėjo lemiamo žingsnio LKL bronzos medalių link ir serijoje dėl trečios
Prie "Juventus" vairo Kairį keičia "Žalgiryje" dirbęs serbas
Prie "Juventus" vairo Kairį keičia "Žalgiryje" dirbęs serbas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas naujo sezono sudėtį formuoti pradėjo nuo trenerio. Artėjančiame sezone Aukštaitijos klubą treniruos Lietuvoje jau dirbęs specialistas
Jonaviečius sutriuškinęs "Lietkabelis" išplėšė lemiamas mažojo finalo rungtynes
Jonaviečius sutriuškinęs "Lietkabelis" išplėšė lemiamas mažojo finalo rungtynes
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi itin intriguojanti mažojo finalo serija, kurioje prireiks lemiamųjų penktųjų rungtynių.Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
Butkevičiaus perdavimą palygino su Sabonio šedevru: kuris geresnis?
Butkevičiaus perdavimą palygino su Sabonio šedevru: kuris geresnis?
Kauno „Žalgiris“ antradienį persvėrė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rezultatą, o pergalę papuošė ne vienu įspūdingu epizodu. Vienas jų – meistriškas
Priekaištų banga Brazdeikiui atrodo nepelnyta: man tereikia suteikti daugiau progų
Priekaištų banga Brazdeikiui atrodo nepelnyta: man tereikia suteikti daugiau progų
Ignas Brazdeikis jau kelias savaites yra tarkuojamas viešojoje erdvėje dėl prasto žaidimo, abejingumo ir ginčijimosi su Kaziu Maksvyčiu. Bet pats Kauno „Žalgirio“ puolėjas nemano
Jankūnas, Kalnietis, Lelevičius ir Jurgaitytė sisigrūmė teniso kortuose
Jankūnas, Kalnietis, Lelevičius ir Jurgaitytė sisigrūmė teniso kortuose
Gegužės pabaigoje duris oficialiai atvėrė Ąžuolyno pašonėje įsikūrę ir stipriai atsinaujinę „Dariaus ir Girėno teniso kortai“, o pirmieji juos išbandė Kauno „Žalgirio“
Ulanovas įvertino vilniečių pasipriešinimą finale: varžovas – vertas pagarbos
Ulanovas įvertino vilniečių pasipriešinimą finale: varžovas – vertas pagarbos
Edgaras Ulanovas suleido tris tritaškius, Isaiah Tayloras – tiek pat, o Ignas Brazdeikis – visus keturis. Dar penki žalgiriečiai iš toli pykštelėjo po kartą: 15 tikslių
ACB lygos pusfinalis startavo netikėtai – "Real" suklupo
ACB lygos pusfinalis startavo netikėtai – "Real" suklupo
Nelauktu rezultatu prasidėjo Ispanijos ACB lygos pusfinalis tarp Madrido „Real“ ir Badalonos „Joventut“ klubų, rašo Krepšinis.lt.Eurolygos čempionai neatsilaikė
Karo būseną pasiekęs Maksvytis lygino Lietuvą su Turkija
Karo būseną pasiekęs Maksvytis lygino Lietuvą su Turkija
„Sureagavome tiek mes, tiek sirgaliai“, – po pergalės 95:80 prieš Vilniaus „Rytą“ konstatavo Kauno „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis, rašo Krepšinis.lt.„Žalgirio“
Žibėnas auklėtinius ragino kovoti su žalgiriečiais, o ne "kažkokiais demonais"
Žibėnas auklėtinius ragino kovoti su žalgiriečiais, o ne "kažkokiais demonais"
Vilniaus „Rytas“ iš pažiūros žaidė netgi kokybiškiau nei pirmojo finalo vizito Kaune metu, bet lygiai taip pat susmuko paslikas trečiame kėlinyje. Po nesėkmės 80:95 prieš
"Žalgiris" užtikrintai pranoko "Rytą", iki titulo – viena pergalė
"Žalgiris" užtikrintai pranoko "Rytą", iki titulo – viena pergalė
„Betsafe-LKL“ didžiojo finalo serijoje per žingsnį nuo čempionų žiedų atsidūrė Kauno „Žalgiris“.Kazio Maksvyčio kariauna namuose 95:80 (27:22, 20:20, 27:16, 21:22)
Blaškosi ar maištauja? Kai Brazdeikis aikštėje, "Žalgirio" varžovai puotauja
Blaškosi ar maištauja? Kai Brazdeikis aikštėje, "Žalgirio" varžovai puotauja
Vienu Kauno „Žalgirio“ lyderių turėjęs būti Ignas Brazdeikis sezono finišo tiesiojoje išsikvėpė, rašo Krepšinis.lt.Iggy per lemiamas LKL kovas – pusfinalio
"Rytas" – "Žalgiris" teisėjų akimis: arbitrais patenkintas Maskoliūnas bei Krapiko raminimas
"Rytas" – "Žalgiris" teisėjų akimis: arbitrais patenkintas Maskoliūnas bei Krapiko raminimas
„Betsafe-LKL“ čempionate prasidėjo svarbiausių dvikovų metas. Antroje didžiojo finalo akistatoje Vilniaus „Rytas“ savo namų arenoje užtikrintai 94:71 nugalėjo Kauno „Žalgirį“
Komandos atsiprašęs ir Šeškui nusilenkęs Garrettas: neperbėgti į "Wolves" buvo geriausias sprendimas
Komandos atsiprašęs ir Šeškui nusilenkęs Garrettas: neperbėgti į "Wolves" buvo geriausias sprendimas
Šių metų Karaliaus Mindaugo taurės sidabro medalius jau iškovojęs „Cbet“ klubas iš bjauriojo ančiuko, tik pernai pirmą kartą įkrypavusio į LKL kiemą, virto gražuole
Po dvikovų su Motiejūnu laiko atsipūsti nebus: NBA jau turi planų būsimai savo žvaigždei
Po dvikovų su Motiejūnu laiko atsipūsti nebus: NBA jau turi planų būsimai savo žvaigždei
Prancūzijos krepšinio perlas Victoras Wembanyama po vietinio fronto finalo prieš „Monaco“ klubą daug poilsio neturės, rašo Krepšinis.lt.Šį šeštadienį
Apie kylančią kaklaraiščio kainą užsiminęs Šeškus: turėčiau pinigų, išlaikyčiau visus (Čanakui – gėda)
Apie kylančią kaklaraiščio kainą užsiminęs Šeškus: turėčiau pinigų, išlaikyčiau visus (Čanakui – gėda)
Pirmadienio vakarą Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje paskutinį kartą šiame sezone skambėjo garsioji skanduotė „Visi už „Lietkabelį“, nors pastarajam ir priklausys
Pirmame mače žeminantį pralaimėjimą patyręs "Anadolu Efes" paskutinę sekundę išlygino seriją
Pirmame mače žeminantį pralaimėjimą patyręs "Anadolu Efes" paskutinę sekundę išlygino seriją
Turkijos krepšinio grandų antrajame pusfinalio serijos mače triumfavo Stambulo "Anadolu Efes" klubas.Ergino Atamano aukėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos 92:90 (16:25,
"Lietkabelis" neapgynė savo tvirtovės nuo Šeškaus kariaunos
"Lietkabelis" neapgynė savo tvirtovės nuo Šeškaus kariaunos
Jonavos „CBet“ komanda išleido pergalę iš rankų antrajame mažojo finalo serijos mače, vis tik tai Virginijaus Šeškaus kariaunos nepalaužė.Jonavos ekipa svečiuose
"Jasikevičiaus projektui suteiktų kokybinį šuolį": "Barcos" akiratyje – "Partizan" lyderis
"Jasikevičiaus projektui suteiktų kokybinį šuolį": "Barcos" akiratyje – "Partizan" lyderis
Belgrado „Partizan“ atakuojantis gynėjas Kevinas Punteris – galimų „Barcelonos“ naujokų sąraše, skelbia „Sportando“ žurnalistas Alessandro Luigi.K.
Jokičius – ne visagalis: "Heat" išlygino NBA finalo svarstykles
Jokičius – ne visagalis: "Heat" išlygino NBA finalo svarstykles
Visas 11 rungtynių šiose NBA atkrintamosiose varžybose iki tol laimėję Denverio „Nuggets“ namuose 108:111 (23:26, 34:25, 26:24, 25:35) neatsilaikė prieš Majamio „Heat“
Tubeliui – "Pacers" dėmesys: pakviestas į bendras pratybas
Tubeliui – "Pacers" dėmesys: pakviestas į bendras pratybas
Ąžuolas Tubelis turi galimybę savo sugebėjimus pademonstruoti Indianos „Pacers“ trenerių štabui, rašo Krepšinis.lt.Lietuvis bei dar penki jaunuoliai pakviesti į „Pacers“
Graikijos lygos finale – įspūdingas Grigonio metimas ir dramatiška OLY pergalė
Graikijos lygos finale – įspūdingas Grigonio metimas ir dramatiška OLY pergalė
Sekmadienį Graikijos lygos finale pirmą žingsnį titulo link žengė Pirėjo „Olympiakos“, kuri „Taikos ir draugystės“ arenoje po permainingos kovos 73:70 (26:14, 15:19, 20:15,
Į lyderių daržą akmenį metusį Maksvytį nustebino vienas dalykas: buvo labai keista
Į lyderių daržą akmenį metusį Maksvytį nustebino vienas dalykas: buvo labai keista
Kazys Maksvytis užkimusiu balsu ir liūdnu veidu ieškojo katastrofiško Kauno „Žalgirio“ pasirodymo priežasčių antrose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos
Prie karščiausių Europos taškų savą areną priskyręs Žibėnas: drąsiai sakau, "Rytas" pradėjo finalą
Prie karščiausių Europos taškų savą areną priskyręs Žibėnas: drąsiai sakau, "Rytas" pradėjo finalą
„Betsafe-LKL“ didžiojo finalo serijoje čempionų titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ įspūdingu būdu atstatė pusiausvyrą. Giedriaus Žibėno kariauna savo sirgalių apsuptyje
Sostinės sirgalių apsuptyje "Rytas" su trenksmu atstatė lygybę finalo serijoje
Sostinės sirgalių apsuptyje "Rytas" su trenksmu atstatė lygybę finalo serijoje
„Betsafe-LKL“ didžiajame finale čempionų titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ šeštadienį serijoje įspūdingu būdu atstatė pusiausvyrą.Giedriaus Žibėno

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (177) 05.21 07:28
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime