Naujienos kraunasi...

Ar "Statybos" vardas dar sugrįš į antraštes? – trenerių komentarai apie Vilniaus krepšinįRegionų krepšinio lygą („TOPsport–RKL“) 2020–2021 m. sezone galima drąsiai įvardinti kaip pačią skaitlingiausią Lietuvos krepšinio lygą. Dėl pandemijos padiktuotų aplinkybių tradiciškai masiškiausios moksleivių ir mėgėjų pirmenybės nevyksta, o trečioje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje jau galima užuosti atkrintamųjų varžybų nuotaikas.

Šį sezoną „TOPsport–RKL“ A divizione varžosi 16, o B ešelone dėl titulo grumiasi 19 komandų. Tarp 35 klubų galima rasti ir dvi ekipas iš Vilniaus. Kodėl regionams skirta lyga yra labai svarbi ir Lietuvos sostinei? Koks yra ir turėtų būti jaunųjų Vilniaus krepšininkų ugdymas? Ar „Statybos“ pavadinimas dar sugrįš į skambias naujienų antraštes? Šiuos ir kitus klausimus „TOPsport–RKL“ tinklalaidėje aptarėme su Vilniaus „Ryto-MRU-VKM“ vyriausiuoju treneriu Gintautu Regina ir Vilniaus „Rivile“ strategu Mindaugu Noreika.

Į kitą lygį – tik būnant dominuojančiu žaidėju

„Rytas-MRU-VKM“ jau baigė savo pasirodymą reguliariajame sezone ir užfiksavo sėkmingiausią savo pasirodymą nuo pat 2015–2016 m. sezono, kuomet komanda pradėjo žaisti „TOPsport–RKL“ čempionate. Šį sezoną Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) pagrindu sudaryta ekipa laimėjo 61,1 proc. žaistų rungtynių (11/7). „Ryto“ sistemos komanda B diviziono B grupėje tarp 10 komandų užėmė 5 vietą ir laukia varžovų aštuntfinalyje.

Gintautas Regina įsitikinęs – žaidėjams neverta skubėti keltis į aukštesnes lygas: „Ypatingų tikslų turnyrinėje lentelėje mes nekeliame. Esame „Ryto“ sistemos dalis ir šitos komandos pagrindinis tikslas yra pakelti žaidėjų meistriškumą, kad bent keli žaidėjai ateityje galėtų pereiti į „Perlo Energijos“ sudėtį ir ten padirbėję keletą metų eiti toliau. Šiai dienai tokių ryškių žaidėjų, kurie galėtų eiti į „Perlą Energiją“, mes neturime. Tai yra procesas, kuris tikrai nėra lengvas, ypač dabar. Žinoma, džiaugiamės, kad mums, kaip aukšto meistriškumo komandai, leidžia treniruotis. Visada žaidėjams bandau išaiškinti, kad tokio klubo kaip „Rytas“ krepšininkai turi patys sau kelti aukščiausius tikslus. Jeigu žaidėjas nori eiti į aukštesnį lygį, jis turi būti dominuojantis dabartinėje savo lygoje.“

Kalbėdamas apie „TOPsport–RKL“ tobulėjimą, G. Regina atkreipia dėmesį į kelis faktorius:

„Labai gerai atsimenu visą RKL vystymąsi. Visų pirma, pasikeitė pati varžybų vykdymo sistema. Anksčiau visa Lietuva buvo suskirstyta geografiniu principu į 4 zonas ir Vilnius, pavyzdžiui, žaisdavo su Švenčioniais, Ignalina ir kitomis komandomis, kurios neturėjo gilių krepšinio tradicijų. Tokiu būdu būdavo daug „tuščių“ rungtynių, kurios neduodavo naudos abiem komandoms, nes rungtynės pasibaigdavo didele taškų persvara. Dabar RKL yra suskirstyta į A ir B divizionus, kas sudaro sąlygas didesnei intrigai. Kita vertus, antrame divizione yra nemaža dalis komandų, kurios galėtų ne tik pretenduoti į A divizioną, bet ir būti turnyrinės lentelės viduryje. Apibendrinant, RKL dabar demonstruoja tikrai neblogą krepšinio lygį ir jaunimui tai yra labai gera terpė tobulėjimui ir savo vyriško krepšinio įsivertinimui.“

Ar dukart jau atgimusios „Statybos“ vardas dar sugrįš į antraštes?

G. Reginai prie legendinės Vilniaus „Statybos“ reikalų kaip vyriausiajam treneriui teko prisiliesti netgi dukart. 2001–2002 m. tuometinėje LKAL lygoje žaidęs klubas pateko į finalą ir tik jame nusileido Kėdainių „Nevėžiui“, kuris ir pelnė vietą kito sezono LKL čempionate. Analogišką pasiekimą „Statyba“ pakartojo ir po dešimtmečio, kai NKL finale pralaimėjo „LKKA-Atletui“.

„2001–2002 m. sezone. „Statybos“ komanda buvo suburta daugiau idėjiniu principu, prie ko labai prisidėjo šviesaus atminimo vadovas Antanas Lenkšas. Neturėjome didelių finansinių šaltinių, bet tai buvo labai ambicinga ir gana sėkminga komanda. Antrą kartą „Statyba“ buvo atkurta 2011–2012 m. Be abejo, vienas iš tikslų buvo atgaivinti istorinį pavadinimą bet pagrindinis tikslas buvo kiek kitoks. Tuo metu Vilniuje buvo daug įdomių jaunų žaidėjų, kurie dar netiko nei „Rytui“, nei „Sakalams“, o Nacionalinėje lygoje Vilniaus komandos kaip ir nebuvo. Finale kovojome su Kauno „LKKA-Atletu“ ir labai nedaug trūko, kad būtume iškovoję čempionų vardus ir įgiję teisę žaisti LKL. Nežinau, ar tai būtų įvykę, bet ta „Statyba“ demonstravo gerą žaidimą ir nugalėjo daug komandų, kurios turėjo didesnį biudžetą ir labiau patyrusių žaidėjų. Ovidijus Varanauskas, Darius Tarvydas, Eigirdas Žukauskas ir kiti vėliau išėjo į aukštesnį lygį ir šiai dienai demonstruoja gerą krepšinį.“

Paklaustas, kur istorinį „Statybos“ vardą Vilniaus krepšinyje pašnekovas mato ateityje, G. Regina pasakė:

„Nežinau visų juridinių detalių, bet šiandien „Ryto“ juridinis vienetas yra KK „Statyba“. Man, kaip treneriui, smagu, kad šitas vardas yra nepamirštas ir bent jau juridiniame registre jis figūruoja. „Statybos“ istorijos neturime ignoruoti. Kai klubui buvo sunku, Vilniui pagalbos ranką ištiesė stiprus dienraštis ir tai yra labai smagu. Dabar situacija vėl pasikeitė ir kodėl gi mums negvildenti idėjos dėl vilniečių balsavimo, kaip klubas galėtų vadintis dabar? Esmė net ne klubo pavadinimas, o kiek klubas tvarus? Kiek jis gali būti kylantis ir einantis į priekį, keliantis savo miesto įvaizdį? Jeigu komanda nedemonstruos gero žaidimo, joks pavadinimas neišgelbės.“

Vilniečiams linki grįžti namo

Apžvelgdamas sostinės krepšinio sistemą, G. Regina akcentavo, kad dirbama teisinga kryptimi, tačiau tam tikri dalykai galėtų vykti sklandžiau:

„Vilnius dabar turi tikrai gana geras sąlygas ir dirba tikrai neblogai. Yra Ozo gimnazija. Apie ją yra visokių gandų, bet ne visai sutikčiau su jais. Daug kas priklauso nuo pačio sportininko, kaip jis žiūrį į mokslą. Mano vizija būtų tokia, kad tie žaidėjai, kurie žaidžia „Ryto“ jaunimo piramidėje, jie visi galėtų mokytis sporto gimnazijoje, nes dabar tai gali daryti tik dalis. Konkrečiai „Ryto-MRU-VKM“ komandoje, lankančių sporto gimnaziją yra 50 proc. Lankantiems sporto gimnaziją yra sudarytos sąlygos treniruotis dukart per dieną. Tai šiuolaikiniame krepšinyje yra svarbu. Jis reikalauja ne tik didelio talento, bet ir daug darbo. Jeigu žaidėjas, pagal gerai sudaryta programą, su geru trenerių štabu treniruosis dukart per dieną, be abejo, toks žaidėjas greičiau progresuos ir demonstruos geresnius rezultatus.“

Apibendrinamas pokalbį „Ryto-MRU-VKM“ strategas vylėsi, kad Vilniuje gimę, užaugę ar šio miesto krepšinio mokyklas baigę krepšininkai, dabar žaidžiantys kituose miestuose, dar sugrįš į savo gimtąjį kraštą.

„Dabar mes turime labai nemažai gabių vilniečių, ko anksčiau nebūdavo. Labai daug gabių vilniečių, kurie žaidžia ne Vilniuje. Palinkėčiau, kad Vilnius savo vaikus susigrąžintų namo. Aš kalbu apie Martiną Gebeną, Mareką Blaževičių, Margirį Normantą, Karolį Lukošiūną, Simą Jarumbauską... Taip pat eilę ne vilniečių, kurie augo Vilniaus sistemoje. Pavyzdžiui, Einaras Tubutis. Tai yra mūsų žmonės. Smagu matyti, kad toks vilnietis iki kaulų smegenų kaip Augustas Marčiulionis žaidžia už Vilnių. Mums reikia žaidėjų, kurie nebūtų abejingi Vilniui ir tam rezultatui, koks yra Vilniuje“, – užbaigė G. Regina.

Viena sėkmės priežasčių – fizinis pasiruošimas

Tuo metu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinių pagrindu sudaryta Vilniaus „Rivile“ (20/4) yra vienvaldė „TOPsport–RKL“ A diviziono lyderė ir neslepia ambicijų jau kitą sezoną sportiniu principu persikelti į NKL–VIKINGLOTTO lygą.

11-os pergalių seriją pastaruoju metu fiksavusios „Riviles“ treneris Mindaugas Noreika buvo pripažintas geriausiu „TOPsport–RKL“ mėnesio strategu. Šiuo metu „Rivilei“ iki reguliaraus sezono pabaigos dar liko sužaisti 6 mačus, o artimiausius konkurentus iš Kretingos vilniečiai lenkia 3 pergalėmis. Tiesa, „Kretinga“ (17/5) yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Stengiamės kiekvieną dieną ir nežiūrime į sezono pabaigą. Man asmeniniai prizai nieko nereiškia, nes tai tik maža stotelė. Kitas dalykas, norėčiau padėkoti RKL organizacijai, nes kai komanda laimi, dažniausiai pagerbiami žaidėjai. Individualių įvertinimų treneriams paprastai krepšinyje nebūna daug ir tokios iniciatyvos yra sveikintinos. Bet save vertinu kaip komandos dalį, nes kiekvienas klubo narys į rezultatą įneša savo indėlį“, – „TOPsport–RKL“ podkaste sakė M. Noreika.

„Rivilės“ treneris pasidžiaugė treniruočių procesu ir kalbėjo apie klubo viziją:

„Mes viena iš tų komandų, kurios turi treniruočių procesą ir mūsų pamatas statomas ant proceso. Turime daug jaunų žaidėjų, jie dalyvauja visose treniruotėse. Išimtys daromos tik vyresniems žaidėjams, kurie turi darbus, šeimas. Į jų situaciją žiūrime lanksčiau, nes jie nesieja savo ateities su didžiuoju krepšiniu, – sakė sezono lyderių strategas. – Besiruošiant sezonui, mano pagrindinis akcentas jaunimui buvo fizinis pasiruošimas. Jie turėjo galimybė vasarą sportuoti su fizinio pasirengimo treneriu. Mane labiau nustebino tai, kad pirma sezono pusė leido mums būti ten, kur mes esame. Tikėjau, kad mūsų virsmas ir visa žaidimo adaptacija turėtų vykti antroje sezono dalyje. Jau eilę rungtynių neturime didelių duobių, kurias turėjome. Pirmoje sezono dalyje ieškojome tinkamo modelio ir kaip tiems jauniems žaidėjams ištaikyti minutes aikštėje.“

Užduotis – stumti krepšininkus iš komforto zonos

Pašnekovas pasidžiaugė jo atstovaujamos SKM organizacijos rezultatais, tačiau čia pat pridūrė, kad norint pasiekti gerų rezultatų Vilniaus krepšinyje, reiktų eiti vienijimosi, o nes skaldymosi keliu.

„SKM veikia 14 metų, o pirmą derlių, turbūt, šiemet atnešė 2003 m. gimę krepšininkai – Gytis Valickas, Lukas Pivoriūnas, Augustinas Kiudulas, Gediminas Alisas ir pan. Visi šie žaidėjai lankė SKM nuo 1–2 klasės. Jie užaugo su šita mokykla ir papildė savo amžiaus jaunimo rinktines. Tos derlingos kartos ateina toliau – 2004, 2005, 2006 m. ir toliau. Kaip matome, mūsų auklėtinių žaidimas RKL čempionate pasiteisina ir, žiūrint į ateitį, atrodytų, kad panašų modelį galėtume išlaikyti.“

„Be galo svarbu nepaskubėti ir neperšokti į aukštesnį lygį per anksti. Ypač ateinant iš moksleivių krepšinio svarbu nenueiti per toli, kad turėtum pakankamai žaidybinio laiko, pasitikėjimo, netgi lyderystės pačiupinėti. Abejose Vilniaus krepšinio mokyklose yra ne po vieną žaidėją, kurie atstovauja savo metų rinktinėms. Tai vienas iš indikatorių, kurie rodo, kad Vilniaus krepšinis gyvuoja ir gyvuoja gerai. Žvelgiant toliau, mano akims, ta Vilniaus piramidė buvo neužtektina. Atsiradus „Rivilei“, kuri priglaudė 14 jaunuolių, moksleiviai ir studentai vis dar važiuoja žaisti į Jonavos, Ukmergės ir Ignalinos komandas. RKL 2–3 Vilniaus komandos galėtų ir turėtų būti. Reiktų bent 2 komandų ir NKL čempionate. Viskas atsiremia į entuziastus ir finansus, jau nekalbant apie infrastruktūra, nes čia Vilnius vis dar kenčia. Mes kalbame apie SKM, VKM, „Rytą“, o mano viena iš pagrindinių idėjų yra ta, kaip visos šios organizacijos galėtų kartu plėtoti, vystyti Vilniaus krepšinį ir duoti rezultatus“, – kalbėjo M. Noreika.

Sausio mėnesį vykusiose rungtynėse tarp „Rivilės“ ir „Kretingos“ gynėjas Gytis Valickas aidint sirenai smeigė pergalingą tritaškį, kuris sulaukė net ir griežtojo trenerio komplimentų:„Galima tik pasidžiaugti Gyčio pasitikėjimu, ką praeitą kartą pademonstravo ir L. Pivoriūnas. Negiriant žaidėjo, tai buvo geras driblingas, geras atšokimas, pats metimas atliktas techniškai, būnant šuolyje. Tai rodo galvos stiprumą, kuris leidžia tai daryti. Man pačiam žiūrint pakartojimą smagu ir gera.“

Kalbėdamas apie labiausiai tobulintinus dalykus „Rivilės“ žaidime, M. Noreika sakė:

„Mes kiekvienoje treniruotėje norime daugiau. Aš, kaip treneris, žaidėjams noriu suformuluoti pagrindinį dalyką. Mano uždavinys yra juos stumti iš komforto zonos. Jie patys turi norėti dar geriau driblinguoti, pagerinti metimą, atstovėti gynyboje ar daugiau parodyti charakterio. Jie iš savęs turi reikalauti vis daugiau, negyventi komforto zonoje. Daug dalykų yra užkoduota mentalitete ir mąstyme.“

Daugiau G. Reginos ir M. Noreikos minčių – „TOPsport–RKL“ tinklalaidėje. 

Tinklalaidės temos

0:21​ min. Svarbiausi pokalbių su treneriais akcentai

10:29​ min. Pokalbis su Gintautu Regina

11:11​ min. „Ryto-MRU-VKM“ pasirodymas „TOPsport–RKL“ taurėje

16:51​ min: Sezono tikslai ir komandos vizija

22:32​ min. Kodėl pusę „Ryto-MRU-VKM“ komandos sudaro ne vilniečiai?

26:46 min. „TOPsport–RKL“ virsmas ir G. Reginos jaunimo komandos

30:47​ min. Bandymai atkurti „Statybą“ ir dabartinė situacija

41:10​ min. Vilniaus krepšinio sistema pagal G. Reginą: kas veikia gerai ir ką reikia tobulinti?

57:50 min. Pokalbis su Mindaugu Noreika

58:16min. Požiūris į pelnytą geriausio mėnesio trenerio vardą

01:03:07 min. Kaip nuo virusų saugosi „Riviles“ klubas?

01:05:06​ min. „Riviles“ treniruočių procesas ir klubo modelis

01:10:00​ min. Pirmasis rimtas SKM derlius

01:13:03​ min. Vilniaus krepšinio sistema pagal M.Noreiką: kas veikia gerai ir ką reiktų tobulinti?

01:20:09 min. Kur labiausiai reikia tobulėti „Riviles“ žaidėjams?

01:22:35 min. Pergalingas G.Valicko tritaškis aidint sirenai

01:28:27​ min. Jauno krepšininko sąvoka Lietuvoje

01:39:35 min. Ar „TOPsport–RKL“ čempionate yra komanda, kuri gali būti rami dėl vietos finalo ketverte?

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Šiauliai" apmaudžiai pralaimėjo trilerį Prienuose
"Šiauliai" apmaudžiai pralaimėjo trilerį Prienuose
Prienų „CBet“ (12-18) komanda atlaikė pakilusių varžovų šturmą, sumetė lemiamus metimus ir „Betsafe-LKL“ mače iškovojo sunkią pergalę namuose, kur 90:89
"Grizzlies" su Valančiūnu triumfavo Milvokyje; trumpai žaidė ir Sirvydis (rezultatai)
"Grizzlies" su Valančiūnu triumfavo Milvokyje; trumpai žaidė ir Sirvydis (rezultatai)
Memfio „Grizzlies“ (29-26) ir toliau nesiliauja stebinę. Jono Valančiūno atstovaujama jauniausia NBA komanda šeštadienį išvykoje 128:115 (35:31, 28:34, 30:31, 26:28)
Pokyčių "Barcoje" anksčiau laukęs Jasikevičius: su Navarro gerai sutarsime
Pokyčių "Barcoje" anksčiau laukęs Jasikevičius: su Navarro gerai sutarsime
Po pergalės prieš Manresos BAXI Šarūnas Jasikevičius neišvengė klausimo apie pokyčius savo tiesioginio viršininko kėdėje. „Barcelona“ strategas atskleidė,
"Warriors" meksikietis patyrė smegenų sukrėtimą atsitrenkęs į teisėjų stalelį
"Warriors" meksikietis patyrė smegenų sukrėtimą atsitrenkęs į teisėjų stalelį
San Fransisko "Golden State Warriors" puolėjas Juanas Toscano-Andersonas patyrė gana rimtą traumą neįprastomis aplinkybėmis.Rungtynių prieš Bostono "Celtics" (114:119)
Buvusio žalgiriečio bei Westbrooko dėjimai ir akrobatiškas Curry metimas – NBA Top 10 viršūnėje
Buvusio žalgiriečio bei Westbrooko dėjimai ir akrobatiškas Curry metimas – NBA Top 10 viršūnėje
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šeštadienį įvyko šeši susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga
Palengvėjimo atodūsis NBA lyderių stovykloje – "Jazz" žvaigždės trauma nėra sunki
Palengvėjimo atodūsis NBA lyderių stovykloje – "Jazz" žvaigždės trauma nėra sunki
Šiąnakt NBA lygos lyderiai Jutos "Jazz" krepšininkai namie 119:111 palaužė Domanto Sabonio atstovaujamą Indianos "Pacers" tačiau prarado vieną lyderių.Antroje susitikimo
"Žalgiris" pateikė pasiūlyma Walkupui, gynėją vilioja dar du Eurolygos klubai
"Žalgiris" pateikė pasiūlyma Walkupui, gynėją vilioja dar du Eurolygos klubai
Kauno "Žalgiris" pateikė pasiūlymą vienam lyderių Thomasui Walkupui. Kaip praneša 15min.lt žurnalistas Donatas Urbonas, Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Martinas Schilleris
Naujoje LKL rubrikoje – Ginevičiaus ir Skučo pašmaikštavimai apie "Juventus" narius
Naujoje LKL rubrikoje – Ginevičiaus ir Skučo pašmaikštavimai apie "Juventus" narius
LKL TV aistruoliams pristato naują rubriką – „Minutės pertraukėlė“.Joje prieš kameras susėdę komandų atstovai mėgins įvardinti, kuris jų bendraklubis labiausiai atitinka
Rekordinė Valančiūno dublių serija nutrūko, bet "Grizliai" šventė pergalę Čikagoje
Rekordinė Valančiūno dublių serija nutrūko, bet "Grizliai" šventė pergalę Čikagoje
NBA čempionate Jonas Valančiūnas aikštę paliko nesurinkęs sau įprastos pelnytų taškų ir atkovotų kamuolių statistikos, tačiau jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28
Galingas Sabonio pasirodymas žvaigždę praradusių NBA lyderių nesutrikdė
Galingas Sabonio pasirodymas žvaigždę praradusių NBA lyderių nesutrikdė
NBA čempionate Domantas Sabonis užfiksavo dar vieną įspūdingą dvigubą dublį, bet po puikaus starto rungtynių pabaigoje užbuksavusi Indianos „Pacers“ (26 pergalės/29 pralaimėjimai)
Sirvydis gavo daugiausia minučių NBA karjeroje, o "Pistons" iškovojo retą pergalę (rezultatai)
Sirvydis gavo daugiausia minučių NBA karjeroje, o "Pistons" iškovojo retą pergalę (rezultatai)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA krepšinio aikštelėse pasirodė visi trys Lietuvos krepšininkai. Progą pademonstruoti savo sugebėjimus gavo ir Deividas
Jokičiaus perdavimas per nugarą ir Gaffordo dėjimas su pražanga – NBA Top 10 viršūnėje
Jokičiaus perdavimas per nugarą ir Gaffordo dėjimas su pražanga – NBA Top 10 viršūnėje
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) penktadienį įvyko vienuolika susitikimų, net devyniuose iš jų pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga pristatė balandžio
"Žalgiris" sutriuškino svečius iš Prienų
"Žalgiris" sutriuškino svečius iš Prienų
Kauno „Žalgirio“ (23-3) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) turėjo paplušėti tris kėlinius, tačiau galiausiai parodė jėgą ir užtikrintai namuose
Žudikiškas Walkupo metimas – gražiausias Eurolygos reguliariojo sezono epizodas
Žudikiškas Walkupo metimas – gražiausias Eurolygos reguliariojo sezono epizodas
Eurolyga paskelbė reguliariojo sezono gražiausių epizodų dešimtuką, kuriuo gali pasidžiaugti Kauno "Žalgirio" gerbėjai.Devintą vietą užėmė Valensijos "Valencia"
"Olympiacos" oficialiai pateikė pasiūlymą buvusiam žalgiriečiui Landale'ui
"Olympiacos" oficialiai pateikė pasiūlymą buvusiam žalgiriečiui Landale'ui
Prioritetą NBA lygai vis dar teikiantį buvusį žalgirietį Jocką Landale'ą vilioja Pirėjo "Olympiacos" klubas.Pranešama, kad Graikijos krepšinio grandai Australijos rinktinės
"Ryte" atsiskleidęs Buva: apie rungtynes prieš "Žalgirį" pasakosiu savo vaikams
"Ryte" atsiskleidęs Buva: apie rungtynes prieš "Žalgirį" pasakosiu savo vaikams
Visą šį 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezoną Vilniaus „Ryto“ klubo viduje netrūko pokyčių, o visai neseniai permainų vėjai į Vilnių atpūtė ir stipriai
Shaqas siūlo pasijuokti iš "pelikanų" grybavimo bei "Warriors" gynėjo šokio su kamuoliu
Shaqas siūlo pasijuokti iš "pelikanų" grybavimo bei "Warriors" gynėjo šokio su kamuoliu
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas pristatė tradicinę "Shaqtin' A Fool" rubriką, kurioje demonstruojami juokingiausi
"Žalgiriečiams" Gebenui ir Garino – nuotaikingas "waterpong" iššūkis
"Žalgiriečiams" Gebenui ir Garino – nuotaikingas "waterpong" iššūkis
Į rikiuotę po traumos sugrįžęs Kauno „Žalgirio“ argentinietis Patricio Garinio ir komandos aukštaūgis Martinas Gebenas gavo progą tarpusavyje susiremti netradiciniame #ŽalgirisChallenge
NBA arenose – geriausia karjeroje Curry serija, Giannio sugrįžimas ir čempionų nesėkmė
NBA arenose – geriausia karjeroje Curry serija, Giannio sugrįžimas ir čempionų nesėkmė
„Golden State Warriors“ laimėjo ketvirtą kartą paeiliui, o optimalią sportinę formą demonstruojantis klubo lyderis Stephenas Curry devintame mače iš eilės pelnė daugiau nei
Monstriškas "Warriors" žvaigždės dėjimas – įspūdingiausias NBA nakties momentas
Monstriškas "Warriors" žvaigždės dėjimas – įspūdingiausias NBA nakties momentas
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ketvirtadienį įvyko vos keturi susitikimai, o trijuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė balandžio 15 dieną sužaistų
Fantastiškai žaidęs Giedraitis surengė karjeros pasirodymą
Fantastiškai žaidęs Giedraitis surengė karjeros pasirodymą
Rokas Giedraitis sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedama Vitorijos "Baskonia" (22/8) iškovojo nelengvą pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse.Čempionų titulą
Neįtikėtinai spurtavę "Šiauliai" patiesė "Lietkabelį"
Neįtikėtinai spurtavę "Šiauliai" patiesė "Lietkabelį"
„Šiaulių“ (10-18) komanda parodė įspūdingą kovingumą po didžiosios pertraukos ir pateikė staigmeną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano Sireikos
Goudelockas Buvą palygino su Jokičiumi, o kroatas Bičkauskį – su Diamantidžiu
Goudelockas Buvą palygino su Jokičiumi, o kroatas Bičkauskį – su Diamantidžiu
Dešimtajame „Iš arti“ epizode – keturių Vilniaus „Ryto“ komandos narių pasakojimai apie akistatą Kaune. Ivano Buvos parodytas žvėriškumas, lemiama
Aldridge'as dėl problemų su širdimi paskelbė apie įspūdingos karjeros pabaigą
Aldridge'as dėl problemų su širdimi paskelbė apie įspūdingos karjeros pabaigą
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė bei Bruklino "Nets" naujokas LaMarcusas Aldridge'as nusprendė kabinti sportbačius ant vinies.Kaip praneša Shamsas Charania,
"Mažas Varikliukas" Kaukėnas: būdavau tas, kuris krisdavo ant parketo
"Mažas Varikliukas" Kaukėnas: būdavau tas, kuris krisdavo ant parketo
LKL TV laidoje „Krepšinis su Rimvydu Valatka“ apsilankė vienas geriausių praėjusių dešimtmečių Lietuvos krepšininkų.„Suunto 7“ – sportui ir gyvenimui
Grigonis naujojoje "Žalgirio" rubrikoje pasvarstė apie lemiamas akimirkas
Grigonis naujojoje "Žalgirio" rubrikoje pasvarstė apie lemiamas akimirkas
Marius Grigonis šį sezoną sužibėjo kaip vienas geriausiai lemiamomis akimirkomis Eurolygos rungtynėse žaidusių krepšininkų.Pergalingi krepšininko metimai dvikovose su Miuncheno
Milleris: pasiųsčiau Jordaną labai toli, jei būtų pasiūlęs sujungti jėgas
Milleris: pasiųsčiau Jordaną labai toli, jei būtų pasiūlęs sujungti jėgas
Indianos "Pacers" legenda Reggie Miilleris pareiškė, kad niekada nebuvo pasirengęs palikti Indianapolio komandą vardan susijungimo su kita žvaigžde.Ilimpinio čempiono teigimu, jis
Kanteris, mano supergalios grįžta, kai prasideda Ramadanas
Kanteris, mano supergalios grįžta, kai prasideda Ramadanas
Kaip jau skelbėme, neseniai Portlando "Trail Blazers" centras Enesas Kanteris mače prieš Detroito "Pistons" (118:103) pelnė 24 taškus ir sugriebė 30 kamuolių (12

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime