15 taškų deficitą panaikinę šilutiškiai įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (20-20) patyrė skaudų pralaimėjimą Šilutėje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai neišsaugojo turėtos 15 taškų persvaros bei paskutinėmis rungtynių akimirkomis 81:84 (22:17, 23:20, 15:20, 21:27) nusileido „Šilutės“ (21-19) krepšininkams.

Mačo pradžioje Herkus Kumpys pataikė du tolimus metimus iš eilės, o „Neptūnas-Akvaservis“ greitai įgijo pranašumą – 13:5. Antrajame kėlinyje blykstelėjo Arūnas Mikalauskas, per minutę laiko pelnęs 8 taškus, iš kurių du metimai buvo tritaškiai. Po Tado Pažėros baudos metimo svečiai iš uostamiesčio susikrovė rekordinę 15 taškų persvarą – 43:28.

„Šilutė“ spurtavo trečiajame kėlinyje – atkarpa 9:0 bei „Neptūnas-Akvaservis“ persvara iš 13 subliuško iki 4 taškų – 55:51. Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos klaipėdiečiai turėjo 6 taškų pranašumą (77:71), tačiau Evaldas Džiaugys, Byronas Sanfordas ir Mantas Šerkšnas inicijavo šeimininkų spurtą 7:0 bei persvėrė rezultatą „Šilutės“ naudai – 78:77.

Paskutinė dvikovos minutė virto baudų metimų maratonu, o įžaidėjo Deivido Anužiaus taiklūs metimai sugrąžino „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai minimalią persvarą – 81:80.

Vis dėlto kitoje atakoje „Šilutės“ legionierius Jeffrey Perkinsas pelnė dvitaškį, o uostamiesčio ekipos bandymai išsigelbėti buvo nesėkmingi.

Klaipėdiečių neišgelbėjo ir fantastiškai žaidęs bei kartu 61 naudingumo balą surinkęs A. Mikalausko ir Vytauto Šarakausko duetas.

36-erių veteranas per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 2/2 trit.) atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo bei surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu A. Mikalauskas per 33 minutes pasižymėjo 20 pelnytų taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 27 naudingumo balus.

E. Džiaugys nugalėtojams per 36 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

Šios dienos rungtynėse Klaipėdos ekipai negalėjo padėti sergantis Dovydas Romančenko bei kelio skausmus jaučiantis Jonas Dumašius.

Uostamiesčio ekipa penktadienį Palangoje 18 val. susikaus su Palangos „Kuršiais“, o rungtynes tiesiogiai transliuos BTV.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 22 (8 atk. kam., 34 naud. bal.), Arūnas Mikalauskas 20 (3/6 trit., 27 naud. bal.), Deividas Anužis 14 (6 rez. perd.), Tadas Pažėra 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys (10 atk. kam., 27 naud. bal.) ir Byronas Sanfordas (6 atk. kam.) – po 17, Mantas Šerkšnas 14, Paulius Gvazdaitis 10.

Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
Stipriai išretėję žalgiriečiai krito per pratęsimą
Mindaugo Stašio vedama „Kretinga“ (7-14) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (18:26, 18:7,
"Žalgirio" dublerius papildė jaunių rinktinės įžaidėjas, "Šilutę" – ukrainietis centras
Prie Kauno „Žalgirio-2“ komandos šią savaitę prisijungė dar vienas jų jaunimo sistemos auklėtinis. „Žalgirio“ dubleriai į savo sudėtį „7bet-NKL“ čempionate
"Žalgirio" dublerius į pergalę Šilutėje vedė įspūdingai pasirodęs Bartninkas
Įspūdinga Emilio Bartninko ir Brysono Etennie mikrodvikova pažymėta Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) 7 pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo Kauno derbį, "Ryto" dubleriai – sutriuškinti
Trijų pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse nutraukė Kauno r. „Atletas“ (3-5), kuris išvykoje 77:75 (17:17, 17:12, 22:25, 21:21) po atkaklios kovos nugalėjo Kauno
Žaidimas "Žalgirio" arenoje ir Maksvyčio akivaizdoje padėjo: jaunieji žalgiriečiai šventė pergalę
Antrą kartą istorijoje „Žalgirio“ arenoje rungtyniavęs Kauno „Žalgiris-2“ (2-4) nutraukė 4 pralaimėjimų seriją ir iškovojo 2 pergalę „7bet-NKL“ sezone.
NKL: "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Trys iš trijų. „7bet-NKL“ čempionate pergalingai žygiuojantis Joniškio „Delikatesas“ (3-0), savo sirgalių akivaizdoje 79:70 (23:22, 22:18, 18:17, 16:13) parklupdė
"Jurbarkas-Karys" išsaugojo lyderį, iš Telšių į Šilutę keliasi amerikietis
„Jurbarkas-Karys“ tęsia komplektaciją kitam „7bet-NKL“ sezonui. Oficialiai paskelbta, kad ekipa išsaugojo lyderį Igną Juškevičių.Praėjusiame Regionų krepšinio
Sausai seriją laimėję žalgiriečiai žengė į finalo ketvertą
Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo bilietą į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 83:65 (24:24, 22:20, 24:13, 13:8) įveikė „Šilutę“
Ir Šilutėje laimėję žalgiriečiai – per žingsnį nuo finalo ketverto
„7bet-NKL“ Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-0. Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno
Prieš NKL ketvirtfinalio seriją žalgiriečių treneris pranešė gerą žinią: Krivas grįžta į rikiuotę
Ketvirtadienio vakarą startuos „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serija tarp Kauno „Žalgirio-2“ ir „Šilutės“ komandų.Pirmosios tarpusavio rungtynės prasideda jau
Serapino auklėtiniai pateko į ketvirtfinalį ir kovos su žalgiriečiais
„7bet-NKL“ čempionate „Šilutė“ žengė į ketvirtfinalį. Simono Serapino auklėtiniai aštuntfinalyje namie 84:78 (21:18, 25:19, 22:27, 16:14) trečią kartą paeiliui
NKL aštuntfinalis: "Rytas-2" dramatiškai palaužė "Steką", pergales šventė "Atletas" ir "Šilutė"
„7bet-NKL“ aštuntfinalio starte Vilniaus „Rytas-2“ pasiekė dramatišką pergalę. Andriaus Šležo auklėtiniai išvykoje 84:79 (20:26, 13:18, 25:22, 26:13)
Kauno derbyje – triuškinanti žalgiriečių pergalė, "Šilutė" laimėjo tuščioje arenoje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (14-23) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 63:86 (23:17, 9:28, 15:17, 16:24) turėjo pripažinti
Krivas ir Lelevičius atvedė į pergalę žalgiriečius, Adomavičius – "Ryto" dublerius (rezultatai)
Motiejus Krivas surinko galingą dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (25-11) pasiekė pergalę be žiūrovų vykusiose rungtynėse. Kauniečiai išvykoje 82:66 (18:20, 23:17,
"Šilutei" – drausminės ir piniginės nuobaudos, nubaustas ir peštynėse dalyvavęs sirgalius
Vasario 25 d. vykusių „7bet-NKL“ čempionato rungtynių tarp „Šilutės“ ir Kauno r. „Atleto“ metu, buvo užfiksuoti neįprasti pažeidimai, kurie išsiskyrė
NKL: peštynės Šilutėje, "Ryto" dublerių puolimo banga ir geležinė "Telšių" gynyba
Emocingos „7bet-NKL“ savaitės rungtynės pažymėtos šešių žaidėjų išvarymu, Vilniaus „Ryto-2“ 209 taškai ir Palangos „Kuršių“
"Šilutės" ir "Atleto" dvikovoje – žaidėjų muštynės su sirgaliaus dalyvavimu
„7bet-NKL“ čempionate įvyko dramatiškos savaitės rungtynės, kurios pažymėtos žaidėjų apsistumdymu ir išvarymu bei dramatišku pratęsimu. Simono Serapino treniruojama
"Neptūno" sporto direktorius: apie siūlomą naują nuostatą ir sunkų klaipėdiečių sezoną
2016-2017 m. Nacionalinės krepšinio lygos didžiajame finale susitiko Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis “ komandos. Tame finale, su kitokiu
NKL: žalgiriečių pergalė Kauno debyje bei "Ryto" jaunimo triumfas dublerių dvikovoje
„7bet-NKL“ dramatišką pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (22-9). Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 72:62 (10:14, 19:18, 17:17, 26:13) pranoko
NKL: nesėkmes patyrė žalgiriečiai bei "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai, Jasaitis sužaidė sezono rungtynes
Rungtynių pabaigoje Žygimantas Šimonis šaltakraujiškai sumetė baudas, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-4) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.
"Kuršiai" turi naują vyriausiąjį trenerį
Palangos „Kuršiai“ rado naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.Nacionalinėje krepšinio
NKL: suklupo lyderiai – ir žalgiriečiai, ir telšiškiai, "Ryto" bei "Neptūno" dubleriai pasirodė skirtingai
Skambią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Vytis-VDU“ (11-5). Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 75:69 (19:14, 20:16, 17:22, 19:17) įveikė Kauno „Žalgirio-2“
NKL: žalgiriečiai – dar nesuklupę, neptūniečiai ir antrą kartą pranoko "Ryto" dublerius
Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą
NKL: Vilkaviškyje sutriuškintas "Ryto" jaunimas ir Joniškyje per pratęsimą kritę "Neptūno" dubleriai
Vilkaviškio „Perlas“ (3-3) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (23:13, 21:19, 29:23, 22:16)