15 taškų deficitą panaikinę šilutiškiai įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (20-20) patyrė skaudų pralaimėjimą Šilutėje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai neišsaugojo turėtos 15 taškų persvaros bei paskutinėmis rungtynių akimirkomis 81:84 (22:17, 23:20, 15:20, 21:27) nusileido „Šilutės“ (21-19) krepšininkams.

Mačo pradžioje Herkus Kumpys pataikė du tolimus metimus iš eilės, o „Neptūnas-Akvaservis“ greitai įgijo pranašumą – 13:5. Antrajame kėlinyje blykstelėjo Arūnas Mikalauskas, per minutę laiko pelnęs 8 taškus, iš kurių du metimai buvo tritaškiai. Po Tado Pažėros baudos metimo svečiai iš uostamiesčio susikrovė rekordinę 15 taškų persvarą – 43:28.

„Šilutė“ spurtavo trečiajame kėlinyje – atkarpa 9:0 bei „Neptūnas-Akvaservis“ persvara iš 13 subliuško iki 4 taškų – 55:51. Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos klaipėdiečiai turėjo 6 taškų pranašumą (77:71), tačiau Evaldas Džiaugys, Byronas Sanfordas ir Mantas Šerkšnas inicijavo šeimininkų spurtą 7:0 bei persvėrė rezultatą „Šilutės“ naudai – 78:77.

Paskutinė dvikovos minutė virto baudų metimų maratonu, o įžaidėjo Deivido Anužiaus taiklūs metimai sugrąžino „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai minimalią persvarą – 81:80.

Vis dėlto kitoje atakoje „Šilutės“ legionierius Jeffrey Perkinsas pelnė dvitaškį, o uostamiesčio ekipos bandymai išsigelbėti buvo nesėkmingi.

Klaipėdiečių neišgelbėjo ir fantastiškai žaidęs bei kartu 61 naudingumo balą surinkęs A. Mikalausko ir Vytauto Šarakausko duetas.

36-erių veteranas per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 2/2 trit.) atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo bei surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu A. Mikalauskas per 33 minutes pasižymėjo 20 pelnytų taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 27 naudingumo balus.

E. Džiaugys nugalėtojams per 36 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

Šios dienos rungtynėse Klaipėdos ekipai negalėjo padėti sergantis Dovydas Romančenko bei kelio skausmus jaučiantis Jonas Dumašius.

Uostamiesčio ekipa penktadienį Palangoje 18 val. susikaus su Palangos „Kuršiais“, o rungtynes tiesiogiai transliuos BTV.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 22 (8 atk. kam., 34 naud. bal.), Arūnas Mikalauskas 20 (3/6 trit., 27 naud. bal.), Deividas Anužis 14 (6 rez. perd.), Tadas Pažėra 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys (10 atk. kam., 27 naud. bal.) ir Byronas Sanfordas (6 atk. kam.) – po 17, Mantas Šerkšnas 14, Paulius Gvazdaitis 10.

"Šilutės" gretas papildė H.Kumpys, "Garžgdai" išsaugojo M.Ruikį
Artėjant 2020-2021 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui, komandos tęsia komplektacijos darbus.„Šilutės“ klubas paskelbė, kad komandos gretas papildė 21-erių 197
Nuo koronaviruso mirė kadaise LKL spindėjęs 45-erių amerikietis
ESPN praneša, kad nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų mirė 1995-1996 m. sezone Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniavęs ir itin naudingai žaidęs amerikietis Davidas Edwardsas.
Žalgiriečiai įveikė čempionus, "Ryto" jaunimas patyrė dar vieną nesėkmę, "Neptūno" dubleriai laimėjo per pratęsimą
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (30-7) pergalių serija.Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 74:86 (14:27, 21:22, 15:17, 24:20) nusileido vietos
NKL: D.Lavrinovičius nukalė pergalę, "Žalgirio" jaunimas nusileido lyderiams, "Ryto" - "Neptūno" dubleriams
Šilutės „Šilutė“ (23-11) VIKINGLOTTO-NKL pirmosios grupės rungtynėse po pratęsimo patyrė pralaimėjimą 71:78 (10:20, 17:14, 19:10, 18:20, 7:14) Darjušo Lavrinovičiaus
A.Mineikis apie "Neptūno" dublerių komandos vairo perėmimą: buvo netikėta
Vykstant trenerių rokiruotėms pagrindinėje „Neptūno“ komandoje, tai palietė ir „Neptūną-Akvaservį“.Tomui Gaidamavičiui palikus pastarąją komandą, vadovauti jai buvo
NKL lankomumo lyderis - "Palangos Kuršių" klubas
Šį VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos sezoną geriausiai yra lankomos „Palangos Kuršių“ rungtynes. Į pajūrio komandos mačus vidutiniškai susirenka po
Prie "Neptūno" dublerių vairo T.Gaidamavičių keičia A.Mineikis
Pokyčiai Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komandoje: į Klaipėdos „Neptūno“ komandą pakviestą Tomą Gaidamavičių iki sezono pabaigos keičia laikinuoju vyriausiuoju treneriu
Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“
"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje triumfavo klaipėdiečiai
Vienintelėse šio savaitgalio VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse – Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (19-10) pergalė.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmosios grupės rungtynėse namuose
Žalgiriečiai krito Mažeikiuose, 4 taškus per kėlinį įmetę neptūniečiai sutriuškinti Palangoje
Mažeikių „Ereliai“ (11-17) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mažeikiškiai namuose 89:83 (34:19, 17:19, 20:23, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirio-2“
NKL paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovas pratęsiančios stipresniųjų grupėje
Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.Stipresniame
"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Sugrįžtančiose NKL kovose artėja svarbus metas
Po šventinės savaitės pertraukos grįžtančios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos kovos artėja link antrojo rato kulminacijos. Lygos komandoms liko sužaisti po 5-6 rungtynes,
Žalgiriečiai įveikė S.Serapino vedamą "Šilutę", "Neptūno" dubleriai krito paskutinėmis sekundėmis
Įtikinamą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (11-11) ekipa.Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 104:95 (36:14, 28:27, 24:29, 16:25) užtikrintai pranoko
T.Gaidamavičius: prieš šventes ketiname įteikti sau kelias dovanas
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda šią savaitę sužais paskutinius susitikimus šiais metais. Pirmasis susitikimas vyks Telšiuose, o antrasis Klaipėdoje, kuomet
Žalgiriečiai ir neptūniečiai triuškino varžovus, "Ryto" dubleriai įveikė "Vytį"
Šeštadienio vakare Joniškyje vykusiose VIKIGLOTTO – NKL rungtynėse tarp vietos  „Delikateso“ (10-11) ir Kauno „Žalgirio-2“ (10-10) komandų 95:76 (17:15,
"Šilutė" vienam komandos gerbėjų dovanos "Chrysler" automobilį
Vienam „Šilutės“ komandos gerbėjui šį sezoną atiteks „Chrysler“ automobilis, kuris bus laimėtas paskutinėse komandos sezono namų rungtynėse.Su „Šilutės“
Žalgiriečiai nusileido debiutantams, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo sunkias pergales
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime pasiekė Šilalės „Lūšies“ (5-14) krepšininkai, kurie namų aikštėje Rietave
Žalgiriečiai nusileido NKL čempionams, "Neptūno" dubleriai - "Ereliams" (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-3) tęsia pergalingą žygį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 88:75 (26:19, 14:19, 22:13, 26:24) pranoko
"Neptūno" dublerių vadovas apie pirmąjį ratą: "Patys netikėjome, kad jis toks bus"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse baigė pirmąjį reguliariojo sezono ratą, per kurį iškovojo 11 pergalių ir patyrė 3 pralaimėjimus.Pirmasis ratas
"Neptūno" jaunimą ir antrą kartą sutriuškino "Cmoki" dubleriai
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) ir Baltarusijos turnyre patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Dar vieną šansą jaunimui suteikusio
"Ryto" jaunimas šventė pergalę Jonavoje, "Neptūno" dublerius sutriuškino baltarusiai
„Jonava“ (3-12) VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 73:80 (19:25, 18:17, 22:15, 14:23) patyrė dar vieną pralaimėjimą  Vilniaus „Perlo“ (8-7) krepšininkams.Svečių
NKL: žalgiriečių tritaškių liūtis Tauragėje ir "Neptūno" dublerių pergalė prieš "Ryto" jaunimą
Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė įspūdingai tritaškius pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) ekipa. Ji išvykoje 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) nugalėjo Tauragės
A.Sidarevičius vis kartoja, kaip svarbu vykdyti trenerio nurodymus
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks nugalėti dar vieną dublerių komandą – Vilniaus „Perlą“ išvykoje ir namuose laukia vakarų Lietuvos
"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Neptūno-Akvaservis" kapitonas apie pralaimėjimą NKL debiutantams: užmigome ant laurų
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o