15 taškų deficitą panaikinę šilutiškiai įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (20-20) patyrė skaudų pralaimėjimą Šilutėje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai neišsaugojo turėtos 15 taškų persvaros bei paskutinėmis rungtynių akimirkomis 81:84 (22:17, 23:20, 15:20, 21:27) nusileido „Šilutės“ (21-19) krepšininkams.

Mačo pradžioje Herkus Kumpys pataikė du tolimus metimus iš eilės, o „Neptūnas-Akvaservis“ greitai įgijo pranašumą – 13:5. Antrajame kėlinyje blykstelėjo Arūnas Mikalauskas, per minutę laiko pelnęs 8 taškus, iš kurių du metimai buvo tritaškiai. Po Tado Pažėros baudos metimo svečiai iš uostamiesčio susikrovė rekordinę 15 taškų persvarą – 43:28.

„Šilutė“ spurtavo trečiajame kėlinyje – atkarpa 9:0 bei „Neptūnas-Akvaservis“ persvara iš 13 subliuško iki 4 taškų – 55:51. Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos klaipėdiečiai turėjo 6 taškų pranašumą (77:71), tačiau Evaldas Džiaugys, Byronas Sanfordas ir Mantas Šerkšnas inicijavo šeimininkų spurtą 7:0 bei persvėrė rezultatą „Šilutės“ naudai – 78:77.

Paskutinė dvikovos minutė virto baudų metimų maratonu, o įžaidėjo Deivido Anužiaus taiklūs metimai sugrąžino „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai minimalią persvarą – 81:80.

Vis dėlto kitoje atakoje „Šilutės“ legionierius Jeffrey Perkinsas pelnė dvitaškį, o uostamiesčio ekipos bandymai išsigelbėti buvo nesėkmingi.

Klaipėdiečių neišgelbėjo ir fantastiškai žaidęs bei kartu 61 naudingumo balą surinkęs A. Mikalausko ir Vytauto Šarakausko duetas.

36-erių veteranas per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 2/2 trit.) atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo bei surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu A. Mikalauskas per 33 minutes pasižymėjo 20 pelnytų taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 27 naudingumo balus.

E. Džiaugys nugalėtojams per 36 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

Šios dienos rungtynėse Klaipėdos ekipai negalėjo padėti sergantis Dovydas Romančenko bei kelio skausmus jaučiantis Jonas Dumašius.

Uostamiesčio ekipa penktadienį Palangoje 18 val. susikaus su Palangos „Kuršiais“, o rungtynes tiesiogiai transliuos BTV.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 22 (8 atk. kam., 34 naud. bal.), Arūnas Mikalauskas 20 (3/6 trit., 27 naud. bal.), Deividas Anužis 14 (6 rez. perd.), Tadas Pažėra 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys (10 atk. kam., 27 naud. bal.) ir Byronas Sanfordas (6 atk. kam.) – po 17, Mantas Šerkšnas 14, Paulius Gvazdaitis 10.

"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Neptūno-Akvaservis" kapitonas apie pralaimėjimą NKL debiutantams: užmigome ant laurų
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
NKL lyderių dvikovoje klaipėdiečiai nukovė čempionus, žalgiriečiai sutriuškinti Telšiuose
Pralaimėjusių komandų VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nebeliko.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-1) išvykoje 76:75 (21:22, 19:20, 20:13, 20:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“
"Šilutė" atsisveikino su amerikiečiu ir pasikvietė turką
„Šilutės“ komandoje – žaidėjų rokiruotė. Komanda atsisveikino su 22-ejų metų 188 cm ūgio gynėju amerikiečiu Joshua Hamiltonu ir iškart į savo sudėtį įregistravo
NKL pergales šventė "Žalgirio", "Ryto", "Neptūno" ir "Šiaulių" dubleriai
Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (4-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.Likus
E.Džiaugys palieką "Vytį" ir grįžta ten, kur buvo lyderis - į "Šilutę"
Evaldo Džiaugio karjera Šakių „Vytyje“ ilgai netruko.Vasarą Šakių klubą papildęs puolėjas šiame sezone dar nebuvo pasirodęs ant parketo ir nusprendė grįžti ten,
Dar kartą "Šilutę" įveikę prieniškiai užtikrintai žengė į kitą KMT etapą
Prienų „CBet“ ekipa užbaigė darbą, kurį pradėjo Šilutėje ir užtikrintai žengė į kitą Karaliaus Mindaugo taurės etapą.18 taškų pranašumą svečiuose susikrovę
NKL čempionate - "Ryto" ir "Neptūno" dublerių pergalės (rezultatai)
Be Aurelijaus Pukelio, Šarūno Vingelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Marijaus Užupio, kurie išvyko į pasaulinį 3x3 turą Saudo Arabijoje, besivertęs Šakių „Vytis“ (1-4)
"Šilutėje" vieną veteraną keičia kitas: atvyksta S.Serapinas, išvyksta V.Vasylius
Keturiomis pergalėmis Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO – NKL) sezoną pradėjusioje „Šilutės“ komandoje – žaidėjų rokiruotės. Rungtyniauti į užsienį
"Žalgirio" dublerius per pratęsimą nužudė metimas iš aikštės vidurio (visi rezultatai)
Paulius Poška Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) įspūdingu metimu iš aikštės vidurio padovanojo „Šilutės“ komandai ketvirtąją pergalę
Po pertraukos spurtavęs "CBet" - viena koja kitame KMT etape
Prienų „CBet“ ekipa vargo du kėlinius iki kol sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir pabėgti nuo NKL pirmenybių atstovės „Šilutės“.Pirmajame Karaliaus Mindaugo
Į Lietuvą grįžęs žalgiriečio L.Lekavičiaus brolis Linas sustiprino "Šilutės" gretas
VIKKINGLOTO – NKL pirmenybes dviem pergalėmis pradėjusi „Šilutė“ (2-0) sulaukė pastiprinimo.Į Pamario ekipą atvyksta Kauno „Žalgirio“ gynėjo Luko Lekavičiaus
NKL sezono starte - ir atkaklios dvikovos, ir triuškinančios pergalės
VIKINGLOTTO–NKL pirmenybių starte – įtikinama Šakių „Vyčio“ (1-0) pergalė. Trečiajame ketvirtyje 30 taškų surinkę Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 100:74 (22:22,
"Juventus" skolina puolėją NKL klubui
2018 metų vasarą „Juventus“ gretas papildęs bei ilgalaikę sutartį su Utenos klubu pasirašęs Arminas Kleišys artėjantį sezoną vilkės Nacionalinėje krepšinio lygoje
"Telšiai" pasirengimo cikle nepatyrė nė vieno pralaimėjimo
„Telšių“ krepšinio klubas pergale užbaigė pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO–NKL") sezonui.Telšiškiai šeštadienį
"Neptūno" dubleriai dar labiau atjaunėjo: turime auginti pamainą
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ VIKINGLOTTO – NKL sezoną pasitinka su dar labiau atjaunėjusia sudėtimi.Komandoje liko 37-erių metų 204 cm ūgio Vytautas Šarakauskas,
Naujo trenerio vedama "Šilutė" taikysis į NKL finalo ketvertą
„Šilutės“ komanda praėjusius du sezonus Nacionalinės krepšinio lygos reguliariajame sezone rodė solidžius rezultatus, tačiau jai vis nepavydavo pasiekti finalo ketverto.
"Neptūnas-Akvaservis" nusileido Liepojos klubui, kuriame debiutavo G.Sirutavičius
Pasiruošimą sezonui tęsianti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje 82:87 (14:25, 27:18, 15:22, 26:22) nusileido BK „Liepaja“ krepšininkams.Pirmasis
Oficialu: NKL siautėjęs B.Sanfordas grįžta į Šilutę
„Šilutės“ komandos žaidimui vėl diriguos Byronas Sanfordas. Pamario klubas paskelbė, kad 26 metų 182 cm ūgio krepšininkas sugrįžta į ekipą antrajam sezonui.Prie „Šilutės“
36-erių V.Vasylius dar nekabina sportbačių ant vinies
Pastarąjį sezoną LKL čempionate Kėdainių „Nevėžiui“ atstovavęs Valdas Vasylius sugrįžta į NKL pirmenybes. 36-erių puolėjas artėjančius metus gins „Šilutės“
"Šilutė" pasikvietė antrą legionierių, į "Ežerūną" grįžta M.Šerkšnas
Komandą artėjančiam sezonui komplektuojanti „Šilutė“ savo gretas papildė antruoju legionieriumi. Juo tapo po studijų gimtojoje JAV profesionalo karjerą pradedantis Omaras Alstonas.198
"Neptūnas-Akvaservis" turnyre Tauragėje apgynė nugalėtojų titulą
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ rugsėjo 13-14 d. dalyvavo kasmetiniame draugiškame Vytauto Bučnio atminimo taurės turnyre Tauragėje ir antrus metus paeiliui iškovojo nugalėtojų
"Šilutės" gretose - iš JAV koledžo atvykstantis snaiperis
„Šilutės“ krepšinio klube – papildymas. Į komandą atvyksta amerikietis Joshua Hamiltonas, galintis žaisti tiek įžaidėjo, tiek atakuojančio gynėjo pozicijose.Pastaruosius