"Nevėžis" išsivežė nelengvą pergalę iš Marijampolės (video komentarai)

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą pradėjo sudėtinga pergale Marijampolėje. „Nevėžis“ po atkaklios kovos 82:75 (28:17; 16:19; 19:26; 19:13) susitvarkė su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir įgijo 7 pranašumą prieš lemiamą susitikimą.

Pirmajame turnyro etape komandos tarpusavyje žaidžia dvejas rungtynes, o geresnį taškų santykį po jų turinti ekipa patenka į kitą etapą. Atsakomosios šios poros rungtynės vyks spalio 16 dieną Kėdainiuose.

Svečiai iš Kėdainių jau pirmajame kėlinyje spurtavo 9:2 ir įgijo solidų pranašumą (20:13). Apsukų iki ketvirčio pabaigos nemažinęs „Nevėžis“ po pirmųjų 10 minučių pirmavo 28:17.

Vis dėlto marijampoliečiai taip lengvai pergalės atiduoti nesiruošė ir į ilgąją pertrauką išėjo turint vienaženklį deficitą – 36:44.

Po pertraukos aikšės šeimininkai įsijungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 11:1 ir persvėrė rungtynių rezultatą (47:45). Vis dėlto prieš paskutines 10 rungtynių minučių minimalų pranašumą turėjo svečiai iš Kėdainių – 63:62.

Vis dėlto „Nevėžio“ spurtas 9:3 leido svečiams kiek lengviau atsikvėpti rungtynių pabaigoje (80:72). Per likusį laiką „Sūduvai-Mantingai“ nepavyko atkurti intrigos ir praėjusį sezoną NKL finaliniame ketverte žaidę marijampoliečiai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 18 (8 atk. kam., 29 n.b.), Justinas Jogminas 14 (7 atk. kam.), Aurimas Urbonas 11, Žygimantas Šimonis 9.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 18, Valdas Vasylius 13, Simas Buterlevičius 11, Gabrielius Maldūnas 10 (6 atk. kam.), Aidas Einikis 9.

Šventinėse LKL rungtynėse - netikėtos piršlybos, gyva muzika ir Kalėdų Senelis
Sekmadienį Kėdainių arenoje vykusios 14-ojo „Betsafe–LKL“ turo rungtynės tarp vietos „Nevėžio“ ir šalies čempionų titulą ginančio Kauno „Žalgirio“
Reperis Lilas Wayne'as: atleisk Dieve, atleisk Jordanai, aš renkuosi Kobę
Garsus repo atlikėjas Lilas Wayne'as, žinomas kaip aistringas krepšinio aistruolis, buvo užspęstas į kampą gavęs klausimą, kuris krepšininkas geriausias visų laikų žaidėjas
Kinai traumuotą D.Motiejūną keičia amerikiečiu
Kaip jau rašėme, piršto traumą patyręs ir operuotas Donatas Motiejūnas, šiais metais nežais, todėl Šandongo "Golden Stars" komandos vadovai suskubo ieškoti
L.Kisieliaus reidas ir dėjimas - gražiausias savaitės momentas
Vangiai sezoną pradėjęs Laimonas Kisielius pamažu įsivažiuoja. Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas ne tik pagerino asmeninę statistiką, bet ir sukūrė gražiausią praėjusios savaitės
NKL savaitės MVP - O.Kaminskis, tarp naudingiausiųjų - ir LKL blykstelėjęs žalgirietis
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku antrą kartą šį sezoną tapo „Telšių“ krepšininkas Ovidijus Kaminskis.27-erių metų
Paaiškėjo bausmė muštynes išprovokavusiam A.Gudaičiui
Artūras Gudaitis sekmadienį Italijos krepšinio čempionate surengė sėkmingą pasirodymą, tačiau po jo įsivėlė į muštynes, kurias išprovokavo pats.Lietuvis po Milano „Armani
Ch.Barkley: S.Curry nepatenka į geriausių NBA žaidėjų ketvertuką
Buvusi NBA žvaigždė, o dabar televizijos analitikas Charlesas Barkley išdėstė savo nuomonę apie geriauius dabar žaidžiančius lygos krepšininkus.Jo ketvertuke neatsirado vietos Ouklando
Ką Š.Jasikevičius veikė televizijos stotyje?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Paulius Jankūnas ir Aaronas White‘as matavosi klubo simbolio Žalgirinio ir jo vaiko kostiumus, Vilniaus „Ryto“ masažuotojas Juozas
A.Toupane: "Žagiris" toks pat pavojingas ir geras, su jumis viskas bus tvarkoje
Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ spalvas gynęs Axelis Toupane tarpsezoniu papildė ambicingą sudėtį surinkusią Pirėjo „Olympiacos“ komandą.Buvęs žalgirietis šiame
LKL apžvalga: gilėjanti "Skycop" duobė bei aukštyn kylančios "Pieno žvaigždės"
Nesėkmėmis paženklintas Prienų „Skycop“ ruožas, į šeštąją vietą pakilusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, blykstelėjęs Rokas Jokubaitis, drama Utenoje,
Rekordai Marijampolėje, šiurpi trauma ir netikėtas "Šilutės" legionieriaus sprendimas
Nacionalinėje krepšinio lygoje 11-ąją savaitę pirmenybių lyderiai džiaugėsi pratęstomis pergalių serijomis. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ laimėjo septintąjį kartą iš
D.Sabonis sustiprino savo pozicijas NBA lyderių sąraše, "Pacers" pratęsė pergalių seriją
Ilgiausią savo šio sezono pergalių seriją NBA pirmenybėse pratęsė Indianos „Pacers“ (20-10) krepšininkai. Nate‘o McMillano auklėtiniai šiąnakt namuose 110:99
LKL savaitės MVP - vos antrą mačą po sugrįžimo į Lietuvą sužaidęs Ž.Skučas
Naujajam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgiui Žygimantui Skučui sugrįžimas į Lietuvos krepšinį didelių sunkumų nesukėlė.Antras rungtynes Pasvalio
Nukraujavę "Raptors" krito Denveryje, L.Dončičius neišgelbėjo "Mavericks"
Antrąją nesėkmę iš eilės NBA pirmenybėse patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (23-9). Kanados klubas šiąnakt svečiuose 86:95 (23:23, 24:16, 25:29, 14:27) nusileido
"Žalgiris" pasipriešinimo Kėdainiuose nesulaukė (video komentarai)
Gynyboje solidžiai rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (13-1) po nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi iškovodamas nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.Šarūno
Be dviejų legionierių žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Utenoje (video komentarai)
Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/4) klubas, kuris išvykoje 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14)
"Pieno žvaigždės" iš pergalių kelio vėl išmušė "Šiaulius" (video komentarai)
Solidžiai rungtynes pradėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) ekipa neatsipalaidavo iki finalinės sirenos bei „Betsafe-LKL“ čempionate šventė antrąją pergalę
"Nevėžį" paliks vyriausiasis treneris
Šiandien Kėdainių arenoje „Betsafe-LKL“ čempionato antrojo rato rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ „Nevėžio“ vyr. trenerį Ramūną Cvirką pakeis jo asistentas
"Grizzlies" strategas paragino nusivylusį auklėtinį imti pavyzdį iš D.Motiejūno
Memfio „Grizzlies“ pateko į kuriozinę mainus atlikti sutrukdžiusią situaciją, kuri komandos vyriausiajam treneriui J.B. Bickerstaffui priminė Donatą Motiejūną.„Grizzlies“
NBA naktis: neeilinis "Lakers" tandemas ir siautėjantis Hardenas
LeBronas Jamesas ir Lonzo Ballas užfiksavo išskirtinį pasiekimą, o jų vedama Los Andželo „Lakers“ (18-11) ekipa iškovojo triuškinančią pergalę. Luke'o
L.Stephensonas gavo techninę baudą už "grojimą" nematoma gitara
Šiąnakt Los Andželo "Lakers" klubas iškovojo pergalę didžiiausiu svečiuose įgytu skirtumu nuo 2010 metų - 128:100 sutriuškino Šarlotės "Hornets"
NBA nubaudė D.Sabonio bendraklubį už nepadorų gestą sirgaliams
NBA lyga nubaudė Domanto Sabonio bendraklubį Indianos "Pacers" komandoje už nepadorų gestą sirgaliams.Incidentas įvyko penktadienį Filadelfijoje, rungtynių, kurias svečiai laimėjo rezultatu
"Neptūnas" ir be lyderio J.Granto išsivežė pergalę iš Prienų (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (12-2) suteikė poilsio čiurnos skausmus jutusiam Jerai Grantui, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečiąją pergalę iš eilės. Kazio Maksvyčio kariauna
Mainai įvyko: T.Ariza keliasi į Vašingtoną
Praėjusią naktį dėl kurioziškos priežasties subyrėję mainai NBA lygoje galiausiai įvyko, tačiau be Memfio „Grizzlies“ ekipos. Žaidėjais apsikeitė tik Finikso „Suns“
"Ryto" jaunimas krito Gargžduose; rezultatyviausiame sezono mače laimėjo "Sūduva-Mantinga"
Vaidoto Pečiuko vedama Gargždų SC (9-12) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 86:78 (20:19, 25:16, 17:18, 24:25) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (11-10)
Į D.Motiejūno komandą grįžta T.Lawsonas, kuris pakeis traumuotą A.Goudelocką
Kaip jau rašėme, ketvirtadienį jau be piršto išnirimą patyrusio ir operuoto Donato Motiejūno žaidęs Šandongo "Golden Stars" klubas  triuškinamai
Nukraujavęs "Žalgiris" pralaimėjo trilerį Vokietijoje
Kauno "Žalgiris" (5/7) dvyliktajame Eurolygos ture patyrė nesėkmę po atkaklios kovos iki paskutinių sekundžių.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 84:88 (12:18, 26:28,
Skirtingą įžaidėjų indėlį vertinęs Š.Jasikevičius: visos rungtynės buvo labai blogos
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjo 4 ar mažesniu taškų skirtumu – šįsyk kauniečius Miunchene nubaudė „Bayern“,

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08