"Rytą" palikęs P.Cruzas vėl rungtyniaus kartu su E.Kairiu

Vilniaus "Rytą" palikęs Pako Cruzas ir kitą sezoną rungtyniaus kartu su sostinės komanda taip pat išsiskyrusiu Evaldu Kairiu.

Meksikietis sukirto rankomis su Turkijos aukščiausiosios lygos klubu Afjonkarahisaro "Belediyespor", sutartį su kuriuo neseniai sudarė ir lietuvis.

Vilniuje snaiperis praleido tik vieną sezoną, tačiau iškart tapo vienu "Ryto" lyderių.

Europos taurės varžybose P.Cruzas vidutiniškai per 24 minutes įmesdavo 12,7 taško (52,3 proc. dvit., 36,4 proc. trit.), sugriebdavo 2,3 atšokusio kamuolio, atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo 10,3 naudingumo balo.

Panašūs 30-mečio 191 cm ūgio gynėjo rodikliai buvo ir LKL pirmenybėse - 11,6 pelnyto taško (53 proc. dvit., 46,3 proc. trit.), 2,2 atkovoto kamuolio, 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir 9,2 efektyvumo balo per 21 minutę.

M.Kalnietis - apie perdavimų rekordą: komandos draugai pataikė iš sunkių padėčių
Kaip jau rašėme, sekmadenį itin rezultatyviame mače VTB Vieningoje lygoje pergalę iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban"
G.Karlas: nesiūlau Carmelo rizikuoti
Buvęs Denverio "Nuggets" vyriausiasis treneris George'as Karlas pasiūlė savo buvusiam auklėtiniui Carmelo Anthony pasirašyti naują sutartį su "Trail Blazers" ir likti
Pirmąjį grandų mūšį po permainingos kovos laimėjo "Žalgiris"
Pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe LKL") grandų mūšį laimėjo šalies čempionai Kauno "Žalgirio" (5/1) krepšininkai.Martino Schillerio auklėtiniai
Schilleris: mesti daugiau tritaškių nei dvitaškių – mums yra normalu
Martinas Schilleris, šiame sezone keturiomis pergalėmis iš eilės debiutavęs Eurolygoje, išlaikė ir pirmojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato grandų mūšio
Pirmąjį LKL grandų mūšio krikštą gavęs Kairys: matome, kad galime žaisti
Donaldo Kairio treniruojamas Vilniaus „Rytas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato kovose. Susitikime su Kauno „Žalgiriu“
"Šiauliams" nepavyksta atidaryti pergalių sąskaitos - pralaimėta Kėdainiuose
Kėdainių „Nevėžis“ (4/2) savų žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo susitvarkė su „Šiaulių“ (0/7) krepšininkais. Antano Sireikos vadovaujama komanda šiame
E.Ulanovo tritaškiai padėjo sutriuškinti K.Kemzūros auklėtinius
Sekmadienį Turkijos pirmenybių penktojo turo rungtynėse susitiko dvi "lietuviškos" komandos.Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (5/0) klubas namie 93:70 (29:17,
Garsus NBA teisėjas: sunkiausia buvo dirbti rungtynėse su Iversonu
Garsus NBA lygos teisėjas Zachas Zarba pareiškė, kad 183 cm ūgio Allenas Iversonas buvo problema ne tik varžovams, bet ir arbitrams."Iversono gabaritai tiesiogine žodžio prasme yra tokie
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių mūšį laimėjo kauniečiai (rezultatai)
Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo gausaus sirgalių būrio palaikoma Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Giedriaus Bergaudo vedama ekipa namuose 86:81 (23:26,
Tarp gražiausių Eurolygos epizodų - ir galingas B.Davieso blokas
Eurolyga paskelbė penktojo turo gržiausių epizodų dešimtuką, kuriame nėra momentų iš Kauno "žalgirio" ir Valensijos "Valencia" rungtynių.Į rinkinį pateko tik
Eurolygos turo MVP - tritaškiais pratrūkęs N.Nedovičius
Eurolygoje paaiškėjo dėl koronaviruso sutrumpėjusio penktojo turo naudingiausieji žaidėjai, o MVP titulas atiteko Atėnų "Panathinaikos" naujokui Nemanjai Nedovičiui.Serbas rungtynėse
Š.Jasikevičius laimėjo pirmąjį "El Clasico" mūšį ir pavijo "Žalgirį"
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo "El Clasico" mūšį ir pakilo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą bei pavijo laipteliu aukščiau esančią savo
"Bayern" paslinko "Žalgirį" iš pirmosios turnyrinės lentelės vietos
Miuncheno "Bayern" (4/1) klubas iškovojo ketvirtąją pergalę ir įsitaisė Eurolygos turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje dėl geresnio įmestų bei praleistų taškų santykio
R.Kurtinaičiui auklėtinių sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo - "Chimki" lieka be pergalių
Maskvos srities "Chimki" (0/5) vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė, kad pagaliau galės žaisti beveik pilna sudėtimi, tačiau tai nepadėjo - jo auklėtiniams nepavyko iškovoti
M.Brazio analizėje – "Žalgirio" gynybos pliusai ir minusai
LKL TV žiūrovų dėmesiui – laida „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Praėjusią savaitę šioje rubrikoje buvo gilinamasi į Vilniaus „Ryto“ žaidimo schemas. Vilniečių
"Žalgirį" sutramdęs treneris atsiprašė dėl paskutinio sprendimo ir patikslino žodžius apie sirgalius
„Valencia“ (3/1) pirmoji šio sezono Eurolygoje nukovė Kauno „Žalgirį“ (4/1), ir mojuoti kumščiais po pergalingo mūšio ispanų strategas Jaume Ponsarnau
S.Obradovičius: per daug gerbėme CSKA; D.Itoudis: paleidome savo šansą
Kaip jau rašėme, Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17,
Schilleris pripažįsta – per pertrauką "Žalgiris" nenumatė visų už kampo laukusių pavojų
Šarvuotas ir visa griaunantis, kuomet pataiko iš toli. Nuogas ir pažeidžiamas, kuomet meta pro šalį. Kauno „Žalgiris“ abu savo veidus parodė tose pačiose rungtynėse,
Siaubingai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje
Nesėkmės skonio iki šio vakaro Eurolygoje nepajutęs vienvaldis Kauno "Žalgiris" (4/1) priėmė penktąjį iššūkį, ir jis buvo nesėkmingas.Martino Shillerio auklėtiniai
Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade
Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido
E.Ulanovas neišsiskyrė, o "Fenerbahče" krito Atėnuose
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (2/3) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai Graikijoje 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui"
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui" (2)
Septintajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture pagaliau įvyks ilgai lauktas mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, tačiau anot krepšinio
Į Lekavičių besilygiuojantis Vilys - apie dėjimą per Jomantą bei savo idealus krepšinyje
„Bzz! Pokalbiai” – viena iš daugelio naujų LKL TV rubrikų. Šios laidos metu „Betsafe-LKL“ žaidėjus „CityBee“ automobiliu vežios ir kalbins radijo
Teodosičių aplenkęs Masiulis – Europos taurės turo MVP
22 metų Gytis Masiulis trečiadienį sužaidė karjeros rungtynes, padėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ įveikti svečius iš Antverpeno ir tapo Europos taurės turo naudingiausiu žaidėju
Žalgirietis T.Dimša sužaidė geriausią mačą Europos taurėje bei pataikė su sirena
Tomas Dimša sužaidė geriausias savo rungtynes Europos taurės varžybose, o lietuvio atstovaujama Las Palmaso „Gran Canaria“ (3/1) išvykoje 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16)
D.Jacksonas - apie "Žalgirį", greičiausią "Ryto" žaidėją bei geriausią dėjiką
Vilniaus „Ryto“ atakų organizatoriui Demetriusui Jacksonui tai pirmasis sezonas Europoje. Puikią fizinę formą rodantis sostinės klubo įžaidėjas yra vienas pagrindinių „Ryto“ komandos
Schilleris – apie galimą pastiprinimą, nelygias sąlygas dėl sirgalių ir "Valencia" gynybą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje stos į kovą su „Valencia“ klubu ir bandys iškovoti jau penktąją pergalę