Charakterį pademonstravęs "Lietkabelis" palaužė "Juventus" (komentarai)

Dar 10 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3/1) pademonstravo charakterį ir apgynė savo namų tvirtovę nuo Utenos „Juventus“ (2/3). Ketvirtąjį kėlinį 11 taškų skirtumu laimėję panevėžiečiai triumfavo 81:77 (15:17; 21:25; 22:23; 23:12).

„Lietkabelis“ dar ketvirtajame kėlinyje atsiliko 60:70, tačiau po to aikštės šeimininkai spurtavo 14:3 ir persvėrė rungtynių rezultatą – 74:73.

Nors likus žaisti pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Dovis Bičkauskis išvedė „Juventus“ ir vėl į priekį, Michaelas Morrisonas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir dar kartą persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai.

Negana to „Lietkabelis“ apsigynė, o Vytenis Lipkevičius, pataikęs abu baudų metimus, padidino panevėžiečių persvarą iki trijų taškų (78:75). Vienoje iš svarbiausių „Juventus“ atakų, Alexanderis Hamiltonas vaikiškai suklydo, o Paulius Valinskas baudų metimu įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę (79:75).

Nors pirmąjį ketvirtį „Juventus“ užbaigė spurtu 8:1, uteniškiai po pirmųjų 10 minučių turėjo tik dviejų taškų persvarą – 17:15.

Antrajame kėlinyje uteniškiai dar labiau padidino savo pranašumą (42:36), o gera atkarpa po pertraukos leido svečiams pirmą kartą įgyti ir dviženklę persvarą – 49:38.

Prieš lemiamą ketvirtį uteniškiai turėjo trapią septynių taškų persvarą (65:58), tačiau ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ neilgai trukus susigrąžino 10 taškų pranašumą. Vis dėlto itin gera antroji ketvirtojo kėlinio pusė, leido aikštės šeimininkams iškovoti itin sudėtingą pergalę.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Saulius Kulvietis 15, Mike’as Morrisonas 13 (8 atk. kam.), Donatas Tarolis 12, Dominikas Mavra ir Jamaras Wilsonas po 7.

„Juventus“: Alexas Hamiltonas, Dovis Bičkauskis (3/4 tritaškiai, 9 rez. perd.), Marius Runkauskas ir Martinas Gebenas po 12.

Reperis Lilas Wayne'as: atleisk Dieve, atleisk Jordanai, aš renkuosi Kobę
Garsus repo atlikėjas Lilas Wayne'as, žinomas kaip aistringas krepšinio aistruolis, buvo užspęstas į kampą gavęs klausimą, kuris krepšininkas geriausias visų laikų žaidėjas
Kinai traumuotą D.Motiejūną keičia amerikiečiu
Kaip jau rašėme, piršto traumą patyręs ir operuotas Donatas Motiejūnas, šiais metais nežais, todėl Šandongo "Golden Stars" komandos vadovai suskubo ieškoti
L.Kisieliaus reidas ir dėjimas - gražiausias savaitės momentas
Vangiai sezoną pradėjęs Laimonas Kisielius pamažu įsivažiuoja. Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas ne tik pagerino asmeninę statistiką, bet ir sukūrė gražiausią praėjusios savaitės
NKL savaitės MVP - O.Kaminskis, tarp naudingiausiųjų - ir LKL blykstelėjęs žalgirietis
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku antrą kartą šį sezoną tapo „Telšių“ krepšininkas Ovidijus Kaminskis.27-erių metų
Prieššventinė krepšinio savaitė - įtempta: "Žalgiris" nebegali leisti sau paslysti
Jeigu Kauno „Žalgirio“ krepšininkai toliau puoselėja viltis rimtai kovoti dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias varžybas, šią savaitę klysti jie tiesiog neturi teisės.Savaitė
Paaiškėjo bausmė muštynes išprovokavusiam A.Gudaičiui
Artūras Gudaitis sekmadienį Italijos krepšinio čempionate surengė sėkmingą pasirodymą, tačiau po jo įsivėlė į muštynes, kurias išprovokavo pats.Lietuvis po Milano „Armani
Ch.Barkley: S.Curry nepatenka į geriausių NBA žaidėjų ketvertuką
Buvusi NBA žvaigždė, o dabar televizijos analitikas Charlesas Barkley išdėstė savo nuomonę apie geriauius dabar žaidžiančius lygos krepšininkus.Jo ketvertuke neatsirado vietos Ouklando
A.Toupane: "Žagiris" toks pat pavojingas ir geras, su jumis viskas bus tvarkoje
Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ spalvas gynęs Axelis Toupane tarpsezoniu papildė ambicingą sudėtį surinkusią Pirėjo „Olympiacos“ komandą.Buvęs žalgirietis šiame
LKL apžvalga: gilėjanti "Skycop" duobė bei aukštyn kylančios "Pieno žvaigždės"
Nesėkmėmis paženklintas Prienų „Skycop“ ruožas, į šeštąją vietą pakilusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, blykstelėjęs Rokas Jokubaitis, drama Utenoje,
"Hapoel" į Panevėžį atvyksta su nauju svarbiu faktoriumi
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį žais antrąsias FIBA Čempionų lygos antrojo rato rungtynes. Nenado Čanako auklėtinių varžovai – Jeruzalės „Hapoel“ krepšininkai.Izraelio
Rekordai Marijampolėje, šiurpi trauma ir netikėtas "Šilutės" legionieriaus sprendimas
Nacionalinėje krepšinio lygoje 11-ąją savaitę pirmenybių lyderiai džiaugėsi pratęstomis pergalių serijomis. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ laimėjo septintąjį kartą iš
D.Sabonis sustiprino savo pozicijas NBA lyderių sąraše, "Pacers" pratęsė pergalių seriją
Ilgiausią savo šio sezono pergalių seriją NBA pirmenybėse pratęsė Indianos „Pacers“ (20-10) krepšininkai. Nate‘o McMillano auklėtiniai šiąnakt namuose 110:99
LKL savaitės MVP - vos antrą mačą po sugrįžimo į Lietuvą sužaidęs Ž.Skučas
Naujajam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgiui Žygimantui Skučui sugrįžimas į Lietuvos krepšinį didelių sunkumų nesukėlė.Antras rungtynes Pasvalio
Nukraujavę "Raptors" krito Denveryje, L.Dončičius neišgelbėjo "Mavericks"
Antrąją nesėkmę iš eilės NBA pirmenybėse patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (23-9). Kanados klubas šiąnakt svečiuose 86:95 (23:23, 24:16, 25:29, 14:27) nusileido
"Žalgiris" pasipriešinimo Kėdainiuose nesulaukė (video komentarai)
Gynyboje solidžiai rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (13-1) po nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi iškovodamas nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.Šarūno
Be dviejų legionierių žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Utenoje (video komentarai)
Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/4) klubas, kuris išvykoje 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14)
"Pieno žvaigždės" iš pergalių kelio vėl išmušė "Šiaulius" (video komentarai)
Solidžiai rungtynes pradėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) ekipa neatsipalaidavo iki finalinės sirenos bei „Betsafe-LKL“ čempionate šventė antrąją pergalę
"Grizzlies" strategas paragino nusivylusį auklėtinį imti pavyzdį iš D.Motiejūno
Memfio „Grizzlies“ pateko į kuriozinę mainus atlikti sutrukdžiusią situaciją, kuri komandos vyriausiajam treneriui J.B. Bickerstaffui priminė Donatą Motiejūną.„Grizzlies“
NBA naktis: neeilinis "Lakers" tandemas ir siautėjantis Hardenas
LeBronas Jamesas ir Lonzo Ballas užfiksavo išskirtinį pasiekimą, o jų vedama Los Andželo „Lakers“ (18-11) ekipa iškovojo triuškinančią pergalę. Luke'o
L.Stephensonas gavo techninę baudą už "grojimą" nematoma gitara
Šiąnakt Los Andželo "Lakers" klubas iškovojo pergalę didžiiausiu svečiuose įgytu skirtumu nuo 2010 metų - 128:100 sutriuškino Šarlotės "Hornets"
NBA nubaudė D.Sabonio bendraklubį už nepadorų gestą sirgaliams
NBA lyga nubaudė Domanto Sabonio bendraklubį Indianos "Pacers" komandoje už nepadorų gestą sirgaliams.Incidentas įvyko penktadienį Filadelfijoje, rungtynių, kurias svečiai laimėjo rezultatu
"Neptūnas" ir be lyderio J.Granto išsivežė pergalę iš Prienų (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (12-2) suteikė poilsio čiurnos skausmus jutusiam Jerai Grantui, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečiąją pergalę iš eilės. Kazio Maksvyčio kariauna
Mainai įvyko: T.Ariza keliasi į Vašingtoną
Praėjusią naktį dėl kurioziškos priežasties subyrėję mainai NBA lygoje galiausiai įvyko, tačiau be Memfio „Grizzlies“ ekipos. Žaidėjais apsikeitė tik Finikso „Suns“
Į D.Motiejūno komandą grįžta T.Lawsonas, kuris pakeis traumuotą A.Goudelocką
Kaip jau rašėme, ketvirtadienį jau be piršto išnirimą patyrusio ir operuoto Donato Motiejūno žaidęs Šandongo "Golden Stars" klubas  triuškinamai
Nukraujavęs "Žalgiris" pralaimėjo trilerį Vokietijoje
Kauno "Žalgiris" (5/7) dvyliktajame Eurolygos ture patyrė nesėkmę po atkaklios kovos iki paskutinių sekundžių.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 84:88 (12:18, 26:28,
Skirtingą įžaidėjų indėlį vertinęs Š.Jasikevičius: visos rungtynės buvo labai blogos
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjo 4 ar mažesniu taškų skirtumu – šįsyk kauniečius Miunchene nubaudė „Bayern“,
Eurolygos epizodų "Top 10" - dvi žalgiriečių atakos, kurias sukūrė L.Westermannas
Dvyliktosios Eurolygos savaitės gražiausių momentų dešimtuke atsidūrė du Kauno "Žalgirio" krepšininkų sukurti epzodai.Septinta ir ketvirta vieta skirta atitinkamai Brandonui
Iš NBA dukterinės lygos į Jonavą atvykstantis gynėjas keičia du legionierius
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantį Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšinio klubą papildė 25-erių metų 185 cm ūgio amerikietis Jalenas Bradley.Krepšininkas

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08