D.Bookeris per dvejas rungtynes surinko 109 taškus, bet "Suns" tai nepadeda (rezultatai)

Autorius: DELFI NBA.

Septintą pralaimėjimą per pastarąsias aštuonerias rungtynes NBA pirmenybėse patyrė Vakarų konferencijos autsaideriai Finikso „Suns“ (17-59), šiąnakt namuose rezultatu 121:124 (30:27, 29:32, 31:30, 31:35) pripažinę Vašingtono „Wizards“ (31-45) krepšininkų pranašumą.

Dviejų su viltimis pakliūti į atkrintamąsias varžybas komandų dvikovą papuošė dar vienas fantastiškas Finikso klubo gynėjo Devino Bookerio pasirodymas, rašo Krepšinis.lt.

Pastarosiose „Suns“ rungtynėse su Jutos „Jazz“ ekipa 59 taškus pelnęs 22-ejų metų krepšininkas šiąnakt pratęsė įspūdingą seriją pelnydamas dar pusšimtį taškų. Neįtikėtiną rezultatyvumą demonstruojantis „Suns“ gynėjas tapo tik dvyliktuoju krepšininku per visą NBA istoriją, sugebėjusiu dvejose rungtynėse iš eilės pasiekti 50 pelnytų taškų ribą.

Bookeris šiame sąraše prisijungė prie Alleno Iversono, Antawno Jamisono, Bernardo Kingo, Dano Isselo, Elgino Bayloro, Jameso Hardeno, Johno Briskerio, Kobe Bryanto, Michaelo Jordano, Ricko Barry ir Wilto Chamberlaino. Tokiu pasiekimu iki Bookerio negalėjo pasigirti nė vienas Finikso „Suns“ krepšininkas.

Taškas į tašką vykusios dvikovos herojumi tapo „Wizards“ vidurio puolėjas Thomas Bryantas. Aukštaūgis ne tik pasiekė savo NBA karjeros atkovotų kamuolių rekordą, bet ir ėmėsi iniciatyvos lemiamomis susitikimo akimirkomis.

Rezultatui esant lygiam Bryantas pataikė svečius paskutinę ketvirto kėlinuko minutę į priekį išvedusį tritaškį, į kurį tiksliu tolimu metimu atsakė veteranas Jamalas Crawfordas. Vašingtono krepšininkai atsakomosios atakos metu galėjo laikyti kamuolį iki finalinės sirenos, tačiau link krepšio veržęsis Bradley Bealas atmetė kamuolį tam pačiam Bryantui, pataikiusiam dvitaškį su Richauno Holmeso pražanga ir realizavusiam papildomą baudos metimą.
Mažiau nei tris sekundes lemiamam išpuoliui turėję „Suns“ sugebėjo susikurti auksinę galimybę – taikliausias komandos snaiperis Troy Danielsas visiškai laisvas atsidūrė ties tritaškio linija, tačiau nepataikė metimo iš kairiojo aikštės kampo.

„Suns“: Devinas Bookeris 50 (19/29 met., 9/10 baud., 10 atk. kam.), Troy Danielsas 15 (5/10 trit.), DeAndre Aytonas 14 (10 atk. kam.), Draganas Benderis ir Jamalas Crawfordas (7 rez. perd.) po 12 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas (5/10 trit.) ir Jabari Parkeris (15 atk. kam.) po 28, Jordanas McRae 21, Thomas Bryantas 18 (19 atk. kam.), Tomašas Satoransky 16 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Čikagos „Bulls“ (21-55) – Portlando „Trail Blazers“ (47-27) 98:118 (14:27, 27:32, 24:28, 33:31)

„Bulls“: Shaquille‘as Harrisonas 21 (10 atk. kam.), Robinas Lopezas ir Cristiano Felicio po 15, Ryanas Arcidiacono 12, Wayne‘as Seldenas 11 (5/15 met., 12 atk. kam.), Antonio Blakeney 10 taškų.

„Trail Blazers“: Sethas Curry 20 (8/11 met.), Rodney Hoodas 15, Enesas Kanteris ir Zachas Collinsas po 13, Al-Farouqas Aminu 12 (11 atk. kam.), Damianas Lillardas 11 taškų (3/12 met., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).

Jutos „Jazz“ (45-30) – Los Andželo „Lakers“ (33-42) 115:100 (32:25, 28:28, 27:18, 28:29)

„Jazz“: Rudy Gobertas 22 (9/12 met., 11 atk. kam., 3 blk.), Derrickas Favorsas 20, Jae Crowderis 16, Donovanas Mitchellas, Joe Inglesas (9 atk. kam., 14 rez. perd.) ir Thabo Sefolosha po 11, Ricky Rubio 10 taškų (8 rez. perd.).

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 21, JaVale‘as McGee 16 (13 atk. kam.), Moritzas Wagneris ir Alexas Caruso po 13, Lance‘as Stephensonas 10 taškų.

Buvos vedamas "Rytas" emocingame mūšyje palaužė "Neptūną"
Du kėlinius uostamiestyje problemų turėjęs Vilniaus „Rytas“ (4-1) jas išsprendė trečiajame ketvirtyje. Ketvirtajame kėlinyje iš rankų neišleista vilniečių pergalė
Rekordą pasiekęs LeBronas – vėl daugiausia uždirbsiantis NBA žaidėjas
"Forbes" paskelbė daugiausia 2021-2022 m. sezone uždirbsiančių NBA žaidėjų sąrašą, kurio viršūnėje aštuntus metus iš eilės įsitaisė Los Andželo "Lakers"
Pratęsimą išplėšęs virtuoziškas Davieso metimas – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Eurolyga paskelbė ketvirtojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį šį kartą lietuviai nepateko.Penktoje pozicijoje atsidūrė Kauno "Žalgirio" gerbėjams nemaloni
Fariedas: sveiki, CSKA sirgaliai, Žmogus-Žvėris jau čia!
Kaip jau rašėme, Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA komanda sulaukė tikrai galingo pastiprinimo priekinėje linijoje.Rusijos klubas praėjusią savaitę oficialiai pranešė apie
Nukraujavęs "Žalgiris" išbarstė 14 taškų persvarą ir krito Pirėjuje (Zdovco, Milaknio komentarai)
Nukraujavusiam Kauno "Žalgiriui" (0-4) Graikijoje nepavyko iškovoti pirmosios pergalės Eurolygoje šiame sezone.Jure Zdovco auklėtiniai išbarstė 14 taškų pranašumą
Sabonis pranoko Pangosą, bet "Pacers" pasirengimą užbaigė nesėkme (rezultatai)
Domanto Sabonios atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa paskutinėse ikisezoninėse rungtynėse savo arenoje 94:110 (26:35, 21:25, 20:23, 27:27) nusileido Klivlando „Cavaliers“ komandai,
Rezultatyvumo rekordą pagerinęs buvęs žalgirietis – Eurolygos turo MVP
Eurolygos ketvirtojo turo MVP pripažintas Šarūno Jasikevičiaus auklėtinis bei Roko Jokubaičio bendraklubis "Barselonos "Barcelona" komandoje Brandonas Daviesas.Katalonai po pratęsimo
Giannio blokas, Granto dėjimas ir žudikiškas Randle'o šūvis – įspūdingiausi NBA momentai
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) penktadienį įvyko aštuoni ikisezoniniai susitikimai, šešiuose iš jų pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga
Antrą pratęsimą šią savaitę žaidusi "Barca" palaužė ir Motiejūno klubą
Barselonos „Barcelona“ (4-0) ir toliau demonstruoja raumenis Eurolygoje – iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį išvykoje
"Real" nepaliko vilčių "Panathinaikos"
Paskutinėje Eurolygos ketvirtojo turo dvikovoje penktadienį intrigos nebuvo, triuškinančią pergalę iškovojo Madrido "Real" (3-1).Pablo Laso auklėtiniai namie 86:65 (30:18,
Nukraujavęs CSKA po atkaklios kovos įveikė "Crvena Zvezda" krepšininkus
Trijų svarbių žaidėjų netekusi Maskvos CSKA (3-1) komanda Eurolygoje iškovojo trečią pergalę iš eilės.Dimitrio Diamantidžio auklėtiniai namie 78:76 (17:21, 25:21, 15:15, 21:19)
"Rytas" sulaukė trumpalaikės pagalbos: į Vilnių grįžta Ndouras
Į Vilnių sugrįžta sostinės fanų pagarbą savo kovingumu ir atsidavimu Vilniaus „Rytui“ pelnęs liūtas iš Senegalo – Maurice’as Ndouras. 29-erių krepšininkas
Smūgis CSKA: Šengelijos trauma yra rimta
Itin nemaloni žinia pasiekė Maskvos CSKA gerbėjus. Rusijos klubas pranešė, kad mažiausiai dviem mėnesiams iš rikiuotės iškrito vienas lyderių Tornike Šengelija.Pirminiai
"Pieno žvaigždėse" –amerikietis  atakų organizatorius iš "Bešiktaš"
"Pieno žvaigždėse" –amerikietis atakų organizatorius iš "Bešiktaš"
Ilgai rinkoje pagrindinio atakų organizatoriaus besidairiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ rado pastiprinimą.Į Aukštaitijos klubą atvyksta Markellas Johnsonas, su kuriuo sudaryta
Eurolygos čempionų akiratyje – NBA čempionas
Eurolygoje labai nesėkmingai startavusi čempionės titulą ginanti Stambulo "Anadolu Efes" komanda netrukus gali sulaukti rimto pastiprinimo.Pranešama, kad Turkijos klubo akiratyje atsidūrė
Wade'as ir "Apple" vadovas surinko 8 mln. dolerių LGBT jaunimui paremti
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė bei Majamio "Heat" komandos legenda Dwyane'as Wade'as  ir "Apple" generalinis direktorius Timas Coiokas
Įspūdingą bloką Barnesui išrašęs Howardas pademonstravo legendinio Mutombo gestą
Tarpsezonyje vėl į Los Andželo "Lakers" grįžęs Dwightas Howardas ikisezoninio mačo prieš Sakramento "Kings" (112:116) metu įspūdingai uždengė Harrisono Barneso metimą.Po
Vienas "Hawks" lyderių Collinsas: Kyrie nebuvimas padės mums patekti į finalą
Vienas Atlantos "Hawks" lyderių Johnas Collinsas tiki savo komandos galimybėmis ir mano, kad nesutikusios skiepytis ir suspenduotos Bruklino "Nets" žvaigždės Kyrie Irvingo nebuvimas
Li.Ballas pasirašė kontraktą su brolio atstovaujamu "Hornets" klubu
Garsiosios Ballų šeimos vidurinioji atžala LiAngelo rungtyniaus NBA Plėtojimosi lygoje.Kaip praneša Shamsas Charania, krepšininkas pasirašė negarantuotą kontraktą su Šarlotės
LeBrono taškų nepakako: "Lakers" sezoną pasitinka be pergalių (rezultatai)
Likus 4-ioms dienoms iki naujojo NBA sezono pradžios Los Andželo „Lakers“ (0-6) paskutiniame teste 112:116 (23:35, 42:36, 22:21, 25:24) nusileido Sakramento „Kings“ (4-0) ekipai.Besirengiant
Shaqas nusikirpo kaip S.A.Smithas televizijos laidų vedėjo gimtadienio proga
Šlovės muziejaus narys bei TNT ekspertas Shaquille'as O'Nealas originaliai pasveikino ESPN televizijos laidų vedėją Stepheną A. Smithą su 54-uoju gimtadieniu.Legendinis vidurio puolėjas,
Du šūviai aidint sirenai, Duranto, Holmeso ir Millsapo dėjimai – įspūdingiausi NBA nakties momentai
Artėjant Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono startui ketvirtadienį įvyko keturi kontroliniai susitikimai.Lyga pristatė spalio 14 dieną sužaistų rungtynių gražiausių
Giedraičio ir Sedekerskio klubas antrą pergalę Eurolygoje iškovojo Vokietijoje
Antrąją pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (2-2) komanda.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje po permainingos
ASVEL pergalingą žygį Eurolygoje nutraukė "Maccabi"
Tel Avivo "Maccabi" (2-2) klubas Eurolygoje iškovojo antrą pergalę ir nutraukė didžiausių sezono pradžios išsišokėlių žygį.Izraelio čempionai Prancūzijoje 93:85
Pirmąjį ir ketvirtąjį kėlinius pasiautėjęs lietuviškasis"Zenit" paliko "Bayern" be pergalių
Itin permainingame Eurolygos mače trečią pergalę iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (3-1).Xaviero Pascualio auklėtiniai namie
"Fenerbahče" tiesiog pasityčiojo iš UNICS, rezultatas – neįtikėtinas
Neįtikėtiną pergalę Eurolygoje iškovojo pastaruoju metu nemažai kritikuota Stambulo "Fenerbahče" (2-2) komanda.Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai namie net 80:41 (21:8, 23:14,
Trileryje su pratęsimu – Prienų klubo pergalė Klaipėdoje (Durhamo dėjimų šou)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės A grupėje vyko labai intriguojantis mūšis, kuriame pirmą pralaimėjimą patyrė Klaipėdos „Neptūnas“ (2-1). Jis namie 76:79 (13:16, 24:13, 13:16,