D.Sabonio ir J.Valančiūno akistatoje - dramatiška "Pacers" pergale (rezultatai)

Autorius: Krepšinis.lt.

Šiame NBA sezone pirmąkart aikštėje akis į akį susitiko du lygoje rungtyniaujantys lietuviai: Indianos „Pacers“ su Domantu Saboniu namuose priėmė Toronto „Raptors“ su Jonu Valančiūnu.

Permainingą ir labai atkaklų mūšį 107:104 (29:25, 21:35, 31:20, 26:24) laimėjo aikštės šeimininkai Indianos „Pacers“ krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.

Domantas Sabonis nugalėtojų gretose rungtyniavo 26 min., pelnė 13 taškų, dukart pataikė iš žaidimo (2/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 9/12 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, atliko bloką, dukart suklydo ir dukart prasižengė.

Susitikimą startiniame penkete pradėjęs J. Valančiūnas žaidė 14 min., per kurias pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 2/2 baudų matimai), atkovojo 5 kamuolius, padarė 3 klaidas ir dukart prasižengė. Jo naudingumo rodiklis buvo prasčiausias ekipoje: JV žaidžiant „Pacers“ pelnė 20 taškų daugiau nei „Raptors“.

„Pacers“ (11/8) pasiekė penktą pergalę iš eilės ir 5 vietą Rytų konferencijos divizione užimanti ekipa artimiausią mačą žais namuose prieš Bostono „Celtics“.

Tai antra iš eilės Toronto „Raptors“ (11/7) nesėkmė ir ketvirtas iš eilės pralaimėjimas Indianapolyje. Kanados klubas Rytų konferencijoje rikiuojasi 3-ioje pozicijoje.

Artimiausias rungtynes „ropliai“ žais Atlantoje su „Hawks“ ekipa.

„Raptors“ mačą pradėjo penkiais iš eilės taškais, tačiau šeimininkai atsakė atkarpa 12:0 ir „Raptors“ strategas Dwane Casey buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės.

Įpusėjus ketvirčiui Jono Valančiūno du taiklūs pirmieji baudų metimai leido išlyginti rezultatą (12:12).

Šeimininkai besibaigiant kėliniui turėjo dviženklį pranašumą (28:16), tačiau per paskutines 3 minutes svečiai laimėjo atkarpą 9:1 ir po pirmo ketvirčio „Pacers“ pirmavo 29:25.

Antro kėlinio viduryje iniciatyvą perėmę „Raptors“ krepšininkai besibaigiant ketvirčiui pirmavo 55:44, 60:48, o po pirmosios mačo pusės svečiai iš Kanados turėjo 10-ies taškų persvarą (60:50).

Po pertraukos per pirmas tris minutes „Pacers“ sumažino skirtumą iki kelių taškų.

Atkaklų trečią kėlinį užbaigė lietuvių taškai: likus minutei Jonas Valančiūnas dvitaškiu persvėrė rezultatą „Raptors“ naudai 80:79, D. Sabonio taiklūs baudų metimai leido „Pacers“ prieš lemiamą ketvirtį pirmauti 1 tašku (81:80).

J. Valančiūnas sužaidus ketvirtame ketvirtyje dvi minutes buvo pakeistas ir aikštėje daugiau nepasirodė.

Kėlinio pradžioje po D. Sabonio dvitaškio „Pacers“ pirmavo 84:80. Jis lemiamame ketvirtyje buvo pakeistas likus žaisti beveik 6 min. ir aikštėje dar trumpam pasirodė priešpaskutinę mačo minutę.

Likus 4 min. „Pacers“ po Lance'o Stephensono tritaškio pirmavo 103:92. Svečiai iš Kanados laimėjo atkarpą 8:0 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų.

Likus pusantros minutės svarbų tritaškį pataikė L. Stephensonas (106:100). Bet likus 40 sek. po Powello dvitaškio ekipas skyrė 2 taškai (106:104).

Darrenas Collisonas pataikė tik 1 baudos metimą ir svečiams buvo likusios 6 sek. paskutinei atakai. Fredo VanVleeto tritaškis likus 2 sek. skriejo pro šalį ir pergale 107:104 džiaugėsi „Pacers“ krepšininkai.

„Pacers”: Victoras Oladipo 21, Bojanas Bogdanovičius 19, Lance Stephensonas 18, Darrenas Collisonas 17, Domantas Sabonis 13, Thaddeus Youngas 12, Mylesas Turneris 7 taškai.

„Raptors”: Kyle Lowry 24, Normanas Powellas ir Alfonzo McKinnie po 16, Demaras DeRozanas 13, Serge Ibaka 10, Ogis Anunoby 8, Jonas Valančiūnas ir Jakobas Poelti po 6, Pascalis Siakamas 5 taškai.

Šventinį Padėkos dienos vakarą NBA arenose sužaista 10 rungtynių, o įspūdingiausią pergalę pasiekė vieni lygos lyderių „Golden State Warriors“ (14/5). Namuose rungtyniavę Ouklando krepšininkai net 143:94 sutriuškino absoliučią čempionato autsaiderę Čikagos „Bulls“ (3/14) ekipą.

Ouklando ekipą į rekordinę šiame sezone pergalę vedė Stephenas Curry, pelnęs 33 taškus (6/7 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 9/9 baudų metimai). Iš jų 26 taškus gynėjas pelnė per antrą ketvirtį, kurį šeimininkai laimėjo net 45:21.

GSW lyderiui puikiai talkino Klay Thompsonas – 29 taškai.

49 taškų skirtumu – skaudžiausias „bulių“ pralaimėjimas šiame sezone ir 4-ta iš eilės nesėkmė. Lapkričio mėnesį Čikagos klubas laimėjo tik dukart ir patyrė 10 pralaimėjimų. Beje, tiek taškų Čikagos klubas nebuvo praleidęs net 27-erius metus.

Ouklando ekipos gretose nežaidė Kevinas Durantas ir Draymondas Greenas, kuriam buvo suteikta poilsio, o K. Durantas mačą praleido dėl čiurnos skausmų.

Atkaklus mūšis virė Klivlande, kur „Cavaliers“ (12/7) 100:99 palaužė Šarlotės „Hornets“ (8/10) ekipą. Likus 3:33 min. „širšės“ pirmavo 98:93.

LeBrono Jameso iš eilės 6 pelnyti taškai leido išlyginti rezultatą, nes Michaelis Kidd-Gilchristas pataikė tik vieną baudos metimą (99:99).

Likus 48 sek. prie baudų metimo linijos stojęs JR Smithas pataikė vieną baudos metimą ir leido „Cavaliers“ pirmauti 100:99. Vėliau įvykiai aikštėje parodė, kad to užteko pergalei: Kemba Walkerio, Jeremy Lambo metimai tikslo nepasiekė, o aidint sirenai K. Walkerio metimą spėjo blokuoti L. Jamesas ir pergalę iškovojo „Cavaliers“.

L. Jamesas per 40 min. ne tik pelnė 27 taškus, bet ir atkovojo 16 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Tai jo 57-as karjeros trigubas dublis.

Niujorko „Knicks“ viešnagė Atlantoje baigėsi svečių nesėkme. Vieni lygos autsaiderių „Hawks“ namuose pasiekė vos ketvirtą pergalę čempionate įveikę svečius iš Niujorko 116:104.

„Knicks“ (10/8) neišgelbėjo ir lyderio latvio Kristapo Porzingio 28 taškai (5/10 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 6/8 baudų met.). Išvykose nesėkmingai žaidžianti „Knicks“ svečių arenose yra iškovojusi vos vieną pergalę iš 6-ių mačų.

Atlantos ekipoje rezultatyviausiai žaidė vokietis Dennisas Schroderis, per 35 min. pelnęs 26 taškus (10/16 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/5 baudų metimai) bei atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Po Majamyje nutrūkusios 16-os pergalių serijos penktadienį vakare į pergalių kelią grįžo lygos lyderiai Bostono „Celtics“ (17/3), kurie namuose 118:103 (40:26, 33:21, 26:22, 19:34) įveikė Orlando „Magic“ (8/11) ekipą.

Nugalėtojus į priekį vedė Kyrie Irvingas, per 25 min. pelnęs 30 taškų (7/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 10/10 baudų metimai).

Rezultatai

Bruklino „Nets“ (6/12) – Portlando „Trail Blazers“ (11/8) 125:127 (32:23, 21:28, 39:41, 33:35)

„Nets“: S. Dinwiddle 23, R. Hollis-Jefferson 17, C. LeVertas 14, J. Harris 13, Allenas Crabbe 12, T. Zelleris 10.

„Trail Blazers“: D. Lillardas 34, J. Nurkičius 29, Cj McCollumas 26, E. Turneris 13.

Atlantos „Hawks“ (4/15) – Niujorko „Knicks“ (10/8) 116:104 (24:39, 35:28, 30:19, 27:18)

„Hawks”: D. Schroderis 26, D. Dedmonas 16, M. Belinelli 15, J. Collinsas ir T. Prince'as po 13, K. Bazemore 11, E. Iljasova 10.

„Knicks“: K. Porzingis 28, C. Lee 26, T. Hardaway Jr. 22, J. Jackas 10.

Bostono „Celtics“ (17/3) – Orlando „Magic“ (8/11) 118:103 (40:26, 33:21, 26:22, 19:34)

„Celtics”: K. Irvingas 30, T. Rozieras 23, J. Brownas ir A. Baynesas po 13, J. Tatumas 11.

„Magic“: J. Simmonsas 14, N. Vučevičius, E. Paytonas ir M. Speightsas po 12, A. Gordonas 11.

Klivlando „Cavaliers“ (12/7) – Šarlotės „Hornets“ (8/10) 100:99 (27:28, 27:29, 29:25, 17:17)

„Cavaliers”: L.Jamesas 27 (16 atkovotų kam., 13 rez. perdavimų), J. Smithas 16, K. Korveris 13, J. Crowderis 12, K. Love 11, D. Wade'as 10.

„Hornets“: D. Howardas 20, M. Williamsas ir K. Kidd-Gilchristas po 17, K. Walkeris 15, J. Lambas ir M. Carter-Williamsas po 11.

Minesotos „Timberwolves“ – Majamio „Heat“ 97:109 (24:28, 24:30, 22:23, 27:28)

„Timberwolves”: A. Wigginsas, J, Butleris ir K. Townsas po 18, J. Crawfordas ir S. Muhammadas po 10.

„Heat“: W. Ellingtonas 21, G. Dragičius 20, D. Waitersas 17, H. Whiteside'as 16.

Oklahomos „Thunder“ (8/10) – Detroito „Pistons“ (12/6) 98:99 (29:25, 30:24, 18:24, 21:26)

„Thunder”: R. Westbrookas (11 atkov. kam., 11 rez. perd.), C. Anhony 20, P. George 16, S. Adamsas 12.

„Pistons“: A. Drummondas 17, I. Smithas 15, T. Harrisas 13, R. Jacksonas 12, A. Bradley ir S. Johnsonas po 11.

Denverio „Nuggets“ (11/8) – Memfio „Grizzlies“ (7/11) 104:92 (27:18, 34:27, 15:29, 28:18)

„Nuggets”: N. Jokičius 28, J. Murray ir G. Harrisas po 15, K. Fariedas 14.

„Grizzlies“: J. Greenas 21, M. Gasolis ir T. Evansas po 15 , M. Chalmersas 12.

Finikso „Suns“ (7/13) – Naujojo Orleano „Pelicans“ (11/8) 91:115 (21:33, 21:39, 20:22, 29:21)

„Suns: T. Warrenas 18, T. Ulis 17, J. Jacksonas ir T. Chandleris po 14, D. Bookeris 13.

„Pelicans“: A. Davisas 23, D. Cousinsas 19, J. Holiday 18, D. Milleris 10.

„Golden State Warriors“ (14/5) – Čikagos „Bulls“ (3/14) 143:94 (29:32, 45:21, 36:13, 33:28)

GSW: S. Curry 33, K. Thompsonas 29, N. Youngas 17, Z. Pachulia 11, A. Iguodala 10.

„Bulls“: J. Grantas 21, L. Markkanenas 14, A. Blakeney 11, D. Valentine'as 10.

"Žalgirio" sistemoje tobulėjantys danas ir estas džiaugiasi galimybe žaisti Lietuvoje
Aktyviai talentų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje besidairanti Kauno „Žalgirio“ organizacija vasarą sudarė ilgalaikes sutartis su dviem perspektyviais krepšininkais iš
Buvęs J.Valančiūno bendraklubis iš "Raptors" keliasi į Ispaniją, kilo ginčas dėl kontrakto
Buvęs Jono Valančiūno bendraklubis Toronto "Raptors" komandoje palieka NBA ir karjerą tęs Ispanijoje.Skelbiama, kad brazilas sudarė sutartį su Fuenlabrados "Montakit" klubu,
"Knicks" neskuba siūlyti stambaus kontrakto lyderiui K.Porzingiui
Niujorko "Knicks" komandos lyderis Kristapas Porzingis 2018 metų vasario mėnesį per rungtynes patyrė kelio kryžminių raiščių traumą ir nėra atsigavęs iki šiol.Kaip rašo
R.Rondo: ką tik sužinojau, kaip Kobei pavyko mus nugalėti 2010 metais, tai mane įsiutino
NBA lygos žvaigždė ir Los Andželo "Lakers" komandos naujokas Rajonas Rondo pareiškė ką tik sužinojęs, kaip Kobe Bryantui pavyko nugalėti jo tuomet atstovaujamą Bostono "Celtics"
Oficialu: "Bayern" sudarė sutartį su antruoju NBA biržos šaukimu
Po ilgokos pertraukos į Eurolygą grįžtantis Miuncheno "Bayern" klubas sulaukė itin rimto papildymo.Skelbiama, kad Vokietijos čempionai galutinai susitarė su 2011 metų NBA naujokų biržoje
Snaiperis N.Dangubičius iš "Crvena Zvezda" perėjo į "Bayern"
Belgrado "Crvena Zvezda" komandai netekus vietos Eurolygoje, jos senbuvis Nemanja Dangubičius rado kitą ekipą, kuri žais stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre.Pranešama,
Į Eurolygą grįžtantį "Bayern" gali atvykti antrasis NBA naujokų biržos šaukimas
Po ilgokos pertraukos į Eurolygą grįžtantis Miuncheno "Bayern" klubas gali sulaukti itin rimto papildymo.Skelbiama, kad Vokietijos čempionai yra arti susitarimo su 2011 metų NBA naujokų
Po dviejų pratęsimų olandus palaužę lietuviai - Pasaulio čempionate!
Lietuvos nacionalinė komanda užsitikrino kelialapį į Kinijoje vyksiantį 2019 metų pasaulio krepšinio čempionatą.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Vilniaus "Siemens" arenoje po dviejų
Latviai pakuteno padus ispanams, po dar vieną antausį gavo kroatai ir slovėnai
18 taškų skirtumą panaikinusi Latvijos rinktinė buvo per plauką nuo sensacijos, tačiau per paskutines 10 sekundžių buvo priversti pripažinti ispanų pranašumą. Nesėkme antrąjį
M.Kalnietis įvertino paskutinį savo metimą: Milane turėjau laiko ir dirbau ties tuo
Ketvirtasis pasaulio čempionato atrankos „langas“ Lietuvos rinktinei baigėsi simboliškai. Nors daugelis šįvakar „Siemens“ arenoje tikėjosi lengvo pasivaikščiojimo
D.Adomaitis pripažino savo klaidas, aiškino tuščias tribūnų vietas ir liaupsino E.Bendžių
„Esu matęs daug, tačiau šito turbūt dar ne“, – po dramatiško Lietuvos ir Nyderlandų rinktinių trilerio atsiduso net Lietuvos krepšinio žiniasklaidos legenda
Trys NBA klubai rimtai domisi Italijos rinktinės ir "Fenerbahce" puolėju N.Melli
Vienas Italijos rinktinės ir Stambulo "Fenerbache" komandos lyderių Nicolo Melli gali praverti NBA duris.Pranešama, kad aukštaūgiu rimtai domisi Atlantos "Hawks", Bruklino
Sh.O'Nealas: LeBrono negalima vertinti kaip vieną geriausių žaidėjų "Lakers" istorijoje
Buvusi NBA superžvaigždė ir Krepšinio Šlovės muziejaus narys Shaquille'as O'Nealas pareiškė, kad į Los Andželą šį tarpsezonį persikėlusio LeBrono Jameso jokiu
Lietuvių kilmės B.Barry dirbs viename klube su D.Songaila
Praeityje garsus NBA snaiperis Brentas Barry tapo San Antonijaus "Spurs" komandos viceprezidentu. Lietuvių kilmės buvęs krepšininkas bus atsakingas už krepšinio operacijas.Priminsime,
Plinta tarsi virusas: internautai rado J.Valančiūno antrininką
Socialinėje erdvėje žaibo greičiu plinta dviejų sportininkų nuotraukos su stulbinančiu panašumu.NBA rungtyniaujantis Spenceris Dinwiddie pasidalijo nuotraukomis, kuriose užfiksavo Toronto
Trečią kartą iš eilės "Žalgiriui" pralaimėjusio CSKA treneris pripažino kauniečių pranašumą
Kaip jau rašėme, Kauno "Žalgirio" krepšininkai pasiruošimą artėjančiam sezonui vainikavo pergale "Gloria Cup 2018" turnyre. Sekmadienį finale žalgiriečiai
Čekijos krepšinio šventė: rinktinė pirmą kartą pateko į pasaulio čempionatą
Niekuomet garsiais pasiekimais nepasižymėjęs Čekijos krepšinis – euforijoje. Iki šiol tik į Europos čempionatus vargais ne galais prasibraudavę čekai šįvakar užfiksavo
D.Wade'as paskelbė "sušoksiantis paskutinį šokį" - sukūrė vaizdo klipą
Kaip jau rašėme, Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos žvaigždė Dwyane'as Wade'as dar nutarė nekabinti sportbačių ant vinies.Triskart NBA čempionas ir 12 sykių
Trilerius išgyvenę graikai ir vokiečiai - pirmieji iš Europos pasaulio čempionate
Lietuvos rinktinė jau rytoj gali užsitikrinti kelialapį į 2019 metų pasaulio krepšinio čempionatą, o tą šiandien galėjo dvi kitos Europos komandos – Graikija ir Vokietija.Išvykoje
"Žalgiris" vėl nukovė CSKA ir laimėjo turnyrą Turkijoje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasiruošimą artėjančiam sezonui vainikavo pergale „Gloria Cup 2018“ turnyre. Sekmadienį finale žalgiriečiai nugalėjo Maskvos
Trejus metus Ispanijoje rungtyniavęs jaunasis talentas T.Balčiūnas žais Mažeikiuose
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) startui besiruošiantys Mažeikių „Ereliai“ papildė komandos sudėtį. Mažeikių miesto ekipa pasirašė dviejų metų sutartį
Oficialu: M.Gecevičius papildė Prienų klubo gretas
Prienų „Skycop“ ekipa savo gretose turi dar vieną naujoką – komandą artimiausiu metu papildys 30 metų 193 cm ūgio Martynas Gecevičius.Gynėjas praėjusį sezoną praleido Lenkijoje,
"Žalgirio" naujokas T.Walkupas: pradedame geriau pažinti vienas kitą, žengiame į priekį
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Turkijoje tęsia pasiruošimą 2018–2019 m. sezonui. Po dviejų pergalių „Gloria Cup 2018“ turnyro grupės varžybose, Kauno ekipa
P.Pierce'as įrašė šmaikštų vaizdo klipą apie savo bandymą grįžti į NBA
2008 metų NBA čempionas, 10-kart "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis Paulas Pierce'as įrašė šmaikštų vaizdo klipą apie tai, kaip jis bandė grįžti į lygą.40
Sh.O'Nealas: "centrai" neturėtų mėtyti tritaškius
Buvusi NBA superžvaigždė Shaquille'as O'Nealas ir vienas garsiausių visų laikų vidurio puolėjų pareiškė, kad nesupranta šiuolaikinio krepšinio, kai "centrai"
Lietuvos rinktinė išvykoje parklupdė Kroatijos žvaigždyną
Lietuvos nacionalinė komanda Kroatijoje pradėjo atrankos į Pasaulio čempionatą antrojo etapo varžybas. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai susitiko su itin galingą sudėtį surinkusia Draženo Andzulovičiaus
L.Jamesas šią savaitę ėmėsi jau antro Holivudo serialo prodiusavimo
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos superžvaigždė LeBronas Jamesas pasinėrė į prodiuserio darbą Holivude.Pranešama, kad Los Andželo "Lakers" komandos naujokas
E.Bendžius: savo B plano net nepanaudojome - visai gerai veikė ir A planas
Eimantas Bendžius yra vienas iš vos trijų Lietuvos rinktinės krepšininkų, į komandą atvykusių per visus keturis „langus“ bei rungtyniavusių visose septyneriose rungtynėse

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08