Fantastiškai žaidęs L.Jamesas išplėšė lemiamą mačą, "Cavs" neteko K.Love'o

Autorius: Alfa.lt.

Rytų konferencijos finale ir toliau laimi tik namų komandos. Ant prarajos krašto atsidūręs LeBronas Jamesas sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių, o jo tempiama Klivlando „Cavaliers“ komanda vėl grįš į Bostoną.

„Kavalieriai“ namie 109:99 (20:25, 34:18, 29:30, 26:26) nugalėjo „Celtics“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3. Lemiamos septintosios rungtynės naktį iš sekmadienio į pirmadienį bus žaidžiamos Bostone, kur „keltai“ šių metų atkrintamosiose dar nesuklupo – iškovojo 10 pergalių iš eilės, tarp jų ir tris prieš Klivlandą, rašo Alfa.lt.

Pergalę „Cavaliers“ ekipai ir vėl užtikrino neįtikėtinas L. Jameso žaidimas. Vos 114 sekundžių iš 48 minučių ilsėjęsis puolėjas pelnė net 46 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o skaudžiausiai varžovams dūrė ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Galvą virš vandens ilgą laikę laikę „Celtics“ likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes atsiliko 7 taškais, tačiau tuomet juos tiesiog paskandino Karaliaus magija. L. Jamesas dviejose iš eilės atakose smeigė sudėtingus tritaškius baigiantis atakos laikui ir surinkęs 8 taškus per pusantros minutės įtvirtino savo komandos pergalę.

LeBronui tai buvo jau 7-osios šių atkrintamųjų rungtynės, kai jis surenka bent 40 taškų, o pagal šį rodiklį jis pasivijo 1989-ųjų lemiamose kovose dominavusį Michaelą Jordaną. Daugiau tokių įspūdingą pasirodymų (8) yra surengęs tik Jerry Westas, tai padaręs dar 1965 metais. Be to, 46 taškai tapo geriausiu L. Jameso karjeros pasirodymu, kai jo komandai trūksta vos vieno pralaimėjimo iki sezono pabaigos – iki tol jis triskart buvo surinkęs po 45 taškus.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Cavaliers“ neteko antro pagal rezultatyvumą savo žaidėjo Kevino Love'o. 14,8 taško atkrintamosiose renkantis puolėjas susitrenkė galvomis su varžovų lyderiu Jaysonu Tatumu bei daugiau nei minutę praleidęs ant grindų iškeliavo į rūbinę, iš kurios negrįžo iki pat rungtynių pabaigos.

Be K. Love'o likęs Klivlandas atsiliko visą pirmąjį kėlinį, o 15 taškų per ketvirtį surinkęs Jaylenas Brownas leido „Celtics“ po pirmųjų 12 minučių pirmauti 25:20. Vis tik antrajame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą.

Penketas, kurį sudarė L. Jamesas ir keturi atsarginiai krepšininkai, leido „Cavaliers“ spurtuoti net 20:4, o galingą smūgį Bostonui sudavusi komanda įgijo dviženklę persvarą. Nors svečiai buvo sukontroliavę „kavalierių“ spurtą, 8 taškus iš eilės bei 17 per kėlinį pelnęs L. Jamesas leido savo komandai po pirmųjų dviejų kėlinių pirmauti 54:43.

„Celtics“ per visą trečiąjį kėlinį nė sykio nepriartėjo per vienženklį skirtumą, tačiau ketvirtajame ketvirtyje ramiai kvėpuoti varžovams neleido. Visą laiką per nedidelį atstumą besilaikę Bostono krepšininkai palaikė intrigą bei net penkis kartus buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų. Vis dėlto lemiamą žodį rungtynėse tarė LeBronas, pataikęs du tritaškius iš fantastiškos srities, pridėjęs dvitaškį su pražanga bei užtikrinęs savo ekipai septintąsias ir lemiamas rungtynes Bostone.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 46 (11 atk. kam., 9 rez. perd., 12/26 dvit., 5/7 trit., 7/11 baud.), George'as Hillas 20 (7/9 dvit., 6/6 baud.), Jeffas Greenas 14, Larry Nance'as 10 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Terry Rozier 28 (7 rez. perd., 6/10 trit.), Jaylenas Brownas 27 (9/13 dvit.), Jaysonas Tatumas 15, Marcusas Smartas (8 rez. perd.) ir Marcusas Morrisas po 10.

A.Ajincos debiutas M.Kalniečio klube paženklintas netikėta "Asvel" nesėkme
Netikėtą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse patyrė Manto Kalniečio atstovaujamas Vilerbano "Asvel" (13/4) klubas.Šeštadienį lygos lyderiai savo sirgalių akivaizdoje 68:76
A.Juškevičiaus komanda išplėšė sunkią pergalę ir įsitvirtino trečioje vietoje
Labai sunkiai iškovota pergalė Padėjo Ado Juškevičiaus atstovaujamai komandai įsitvirtinti Prancūzijos pirmenybių turnyrinės lentelės trečioje vietoje.Šeštadienį Nanto
Į Klaipėdą grįžęs D.Gailius ir J.Grantas atvedė "Neptūną" į pergalę (komentarai)
Po keturių metų pertraukos į Klaipėdos „Neptūną“ (15/4) sugrįžęs Deividas Gailius dar nepamiršo „Švyturio“ arenos lankų.D. Gailiaus ir Jerai Granto vedamas
"Pieno žvaigždės" laimėjo trilerį su pratęsimu prieš "Dzūkiją" (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/9) komanda sužaidė rezultatyviausią sezono mačą „Betsafe–LKL“ ir per pratęsimą 110:107 (19:24, 21:27, 36:21, 14:18, 20:17)
NBA žvaigždė ir "Pelicans" lyderis A.Davisas iškrito iš rikiuotės dėl sužaloto piršto
Nelinksmos žinios pasiekė Naujojo Orleano "Pelicans" gerbėjus - iš rikiuotės iškrito komandos lyderis Anthony Davisas.Šeštadienį pranešta, kad NBA lygos
Žalgirietis A.White'as sukūrė gražiausią Eurolygos turo epizodą, Top 10 - ir A.Gudaitis
Eurolyga pristatė devynioliktojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame yra ir lietuviškų akcentų.Gražiausiu savaitės momentu pripažintas Kauno "Žalgirio" skrajoklio
D.Cousinsas sėkmingai debiutavo NBA čempionų gretose (visi rezultatai)
Vasarą sutartį su „Golden State Warriors“ (32-14) pasirašęs DeMarcusas Cousinsas debiutavo NBA čempionų gretose. Traumą išsigydęs vidurio puolėjas buvo produktyvus, bet
"Žalgiris" ir antrą kartą patiesė Graikijos čempionus (konferencijos video)
Kauno "Žalgiris" (8/11) vėl sausakimšai areną užpildžiusius sirgalius nudžiugino pirmąja pergale Eurolygoje šiais metais.Šarūno Jasikevičiaus kariauna susitiko su
K.Durantas aplenkė legendinį C.Drexlerį
NBA superžvaigždė ir vienas Ouklando "Golden State Warriors" komandos lyderių Kevinas Durantas aplenkė Krepšinio Šlovės muziejaus narį Clyde'ą Drexlerį pagal karjeroje
Perimtas kamuolys ar blokas? Renkasi LKL krepšininkai
Blokai ir perimti kamuoliai – statistinės kategorijos, kuriose savo pavardes įrašyti norėtų kiekvienas krepšininkas.Tačiau kurį elementą pasirinktų „Betsafe–LKL“
"Panathinaikos" klubui prieš rungtynes su "Žalgiriu" koją kyštelėjo kinai
Atėnų „Panathinaikos“ klubas šio vakaro rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ galės registruoti tik vieną naujoką.Vilkėdamas „Panathinaikos“ marškinėlius
"Neptūno" metai: sumažėjusios skolos, stabilizuota padėtis ir sirgalių pasitikėjimas
Klaipėdos „Neptūnas“ džiaugiasi pergalėmis ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. Prieš kiek daugiau nei metus krepšinio klubo „Neptūnas“
"Teisėjo švilpuke" analizuojamos nesportinės pražangos "Žalgirio" ir "Lietkabelio" mače
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
Pasistiebus lentą pasiekiančiam "Ryto" dublerių puolėjui - galvos skausmas dėl svorio
Vienam Vilniaus „Perlo“ lyderių Einarui Tubučiui sunkumų krepšinyje sukelia lėtas svorio augimas, tačiau krepšininkas gali pasidžiaugti itin šioje sporto šakoje
LKL komandų šokėjos vėl grumsis dėl geriausiųjų titulo
Krepšinio žiūrovus sužavėjusios šokėjų kovos grįžta. „Betsafe–LKL“ rungtyniaujančių komandų šokėjos ketvirtus metus varžysis dėl geriausios šokėjų
"Shaqtin A Fool": teisėją iš kojų išvertęs perdavimas ir kiti komiški epizodai
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje parodomi juokingiausi
Įspūdingą Sabonio seriją nutraukę "76ers" iškovojo triuškinančią pergalę Indianapolyje
NBA pirmenybėse vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų patyrė Indianos „Pacers“ (29-15) ekipa.Vieni iš Rytų konferencijos lyderių šiąnakt namuose neprilygo turnyrinės
NBA naktis: šaltakraujiškas Siakamo metimas su sirena išplėšė "Raptors" pergalę
Dramatišką triumfą NBA pirmenybėse pasiekė Toronto „Raptors“ (34-13) krepšininkai. Kanados klubas namuose po atkaklios kovos rezultatu 111:109 (32:20, 25:29, 20:29, 34:31)
Patyręs "Lakers" puolėjas sukėlė juoką: į aikštę bandė žengti kitos spalvos šortais
Per pastarosios nakties NBA lygos rungtynes tarp Oklahomos „Thunder“ ir Los Andželo „Lakers“, 30-metis svečių puolėjas Michaelas Beasley pats to nenorėdamas atsidūrė dėmesio
Dramatiškame mače Londone - futbolo žvaigždynas ir "Wizards" triumfas paskutinę sekundę
Kartą per metus įvykstančios tradicinės NBA reguliariojo sezono rungtynės Europoje padovanojo į Londono „O2“ areną susirinkusiems krepšinio gerbėjams įspūdingą reginį. Juo
Šaras - apie naujus "Žalgirio" lyderius, išaugusį L.Lekavičiaus vaidmenį ir agresyvų "PAO" žaidimą
Kauno „Žalgiris“ rytoj stos į kovą su gerai pažįstamu, bet tuo pačiu paslaptingu varžovu – mažai per vasarą pasikeitusiu, bet nuo pirmosios tarpusavio akistatos permainų supurtytu
D.Adomaičio skundai turi pagrindo? Lipdukai ant parketo - sena Europos krepšinio liga
Vilniaus „Rytas“ patyrė dar vieną apmaudų pralaimėjimą Europos taurės rungtynėse, kuriose po pratęsimo 86:94 nusileido Berlyno klubui ALBA ir komplikavo savo galimybes žengti į ketvirtfinalį.
Į vieną gretą su Luka ir Gianniu: D.Sabonis - NBA vidurio sezono apdovanojimų laureatas
Visos NBA komandos šį sezoną jau sužaidė daugiau nei po 41 rungtynes, o tai reiškia, kad 2018–2019 m. sezonas persirito į antrąją pusę.Šia proga vieno žymiausių apie
Sethas Curry norėtų įrodyti, kad turi ne mažiau taiklią ranką už žvaigždėtąjį brolį
NBA superžvaigždės Stepheneno Curry brolis Sethas noretų įrodyti, kad turi ne mažiau taiklią ranką už triskart lygos čempioną.Portlando "Trail Blazers" komandai atstovaujantis Curry
"Juventus" snaiperis M.Runkauskas: LKL lygis kasmet kyla
Vienu geriausių Lietuvos snaiperių tituluojamas Marius Runkauskas prieš sezoną nesitikėjo, kad likimas jį iš Rumunijos sugrąžins į Lietuvą. Sutartį su Utenos „Juventus“
M.Grigonis - apie mėgstamiausią socialinį tinklą, stovintį šuniuką bei Balio salą
„Žalgiris TV“ tęsia pažintį su Kauno „Žalgirio“ krepšininkų socialiniais tinklais laidų rubrikoje #FollowMeZalgiris. Šįkart apie savo įpročius ir nuotraukas
Jordano lygis: nežemiškai žaidžiantis Hardenas per du mačus pelnė 115 taškų (rezultatai)
Nesuvokiamą rezultatyvumą NBA pirmenybėse ir toliau demonstruoja Hjustono „Rockets“ (25-19) lyderis Jamesas Hardenas.Praeitose rungtynėse 57 taškus pelnęs gynėjas šiąnakt