Naujienos kraunasi...

M.Pocius – apie Kazlausko pamokslą, Romanovo premiją už pralaimėjimą ir sumaišytus vaistus

Autorius: Krepšinis.lt.


Delfi TV pramoginėje laidoje „Iš Rūbinės“, kurią veda Lietuvos krepšinio rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas, į svečius virtualiu būdu užsuko buvęs nacionalinės komandos krepšininkas Martynas Pocius, šiuo metu NBA klube Denverio „Nuggets“ einantis skauto pareigas.

„Kaip aš ten patekau? Prastūmė“, – juokavo apie gautą darbą Denverio klube M. Pocius, o įsibėgėjus pokalbiui pridūrė, kad paskui Artūrą Karnišovą, kuris iš „Nuggets“ persikėlė į Čikagos „Bulls“ klubą, traukti neketina.

„Viskas nusistovėjo, su Tomu Balčėčiu liekame Denveryje. Tomas gavo pasiūlymą keltis į Čikagą, bet liko Denveryje. Jis kils, jo pareigos atsakingos. Mano – su laiku. Bus mažiau žmonių ofise, tai atsakomybės daugės“, – pasakojo M. Pocius.

Paklaustas, kiek kartų skiriasi jo alga nuo geriausių metų krepšinio aikštėje, Martynas mintinai nesigriebė skaičiuoti: „Ooo... čia jau kalkuliatoriaus reikėtų. Labai dideli skaičiai. Galbūt dabar gaunu 20-30 kartų mažiau“.

Per savo karjerą Kauno „Žalgirio“, Madrido „Real“, Stambulo „Galatasaray“ komandų garbę gynęs krepšininkas sakė, kad krepšinio labai nepasiilgsta.

„Dirbu krepšinyje, tai gal dėl to ne taip pasiilgstu jo. Ar pasiilgstu žaidimo? Galbūt kažkiek, bet pergalės, įspūdingi momentai, dėmesys, pinigai yra tik maža dalis to, iš ko susideda buvimas krepšininku. Kai pagalvoju, kad dabar reikėtų iš ryto anksti keltis, eiti į treniruotę, vėliau dar kartą vakare, tas žaidimas per skausmus, durni treneriai, kurie pyksta... to nepasiilgstu. Pergales, šventimus po pergalių, prisiminsiu ilgai. Tačiau to viso sezono „arimo“ jau nepasiilgstu“, – teigė dėl skausmų būdamas 31 metų karjerą baigęs M. Pocius.

Jis prisiminė ir istoriją, kai 2013 metais rinktinėje „praleido“ treniruotę pas Joną Kazlauską: „Dėl skausmų kiekvieną dieną gerdavau vaistus, man taip būdavo. Pamenu po treniruotės grįžome, nusnaudėme, atsikėliau, autopilotu nuėjau į vonią ir paėmiau vaistų nuo skausmo, kad po dviejų valandų suveiktų.

O vaistas atrodė lygiai taip pat kaip ir tas, skirtas miegui. Nusileidžiu į fojė gerti kavos, o staiga gaunu kaip kūju per galvą – pasijaučiau kaip girtas. Sėdžiu prie baro su kava ir nesuprantu, kas vyksta. Panika užėjo, grįžau į kambarį, supratau, kad išgėriau ne tą vaistą, nuėjau pas daktarą. Pamenu tuomet J. Kazlauskas pasakė, kad jei nenoriu treniruotis, tai reikia taip ir pasakyti, o negerti tokius vaistus“.

Buvusių komandos draugų Kauno „Žalgiryje“ ir Lietuvos rinktinėje pokalbis, neapsėjo ir be šių dienų krepšinio aktualijų. Šiuo metu visas pasaulis sprendžia, ką daryti dėl pandemijos, atšaukti čempionatus ar juos pratęsti vasarą. Su tokia problema susiduria ir NBA.

„Šiuo metu krepšinio nėra, tai ruošiamės naujokų biržai, ji turėjo vykti birželio mėnesį, nors atrodo, kad 99 proc. taip nebus, – laidoje „Iš Rūbinės“ kalbėjo „Nuggets“ narys. – Ar ruošiamės sezonui? Labai sunku pasakyti. Niekas nežino. Jeigu mano asmenine nuomone, reikėtų ranką prie širdies pridėti, tai sakyčiau, kad daugiau šansų, kad tas sezonas neįvyks. Būtų smagu bent atkrintamąsias pamatyti, bet kol kas nuotaikos gana niūrios“.

Akylai Europos ir viso pasaulio talentus stebintis M. Pocius, Delfi TV laidos vedėjui M.Kuzminskui prisipažino, kad jo radare yra ir lietuvių.

„Visi jauni žaidėjai, kurie yra „Žalgirio“ arba „Ryto“ sistemoje, jie yra sekami, visi yra įdomūs ir turi galimybę praverti NBA vartus. Sunku pasakyti, kaip viskas bus ateityje, tačiau ateinančios kartos, vienas ar kitas tikrai yra, kurie domina NBA klubus“, – kalbėjo M.Pocius.

„O ar manimi domisi“, – buvusiam komandos draugui šyptelėjo M.Kuzminskas, kuris pats yra žaidęs NBA lygoje, o šiuo metu vilki Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandos marškinėlius Rusijoje.

„Labai domėjosi, bet koronavirusas užėjo ir viskas baigėsi, – merkė akį Martynas. – Kalbėjome, kai grįžai į Europą, buvai įdomus, tos kalbos buvo, kiek jos tikros, viešai negalime to pasakyti, bet kažkas buvo“.

Kalbai pasisukus apie šeimą, laidos svečias prisiminė ir pirmąjį pasimatymą su savo žmona Viktorija, ir kitą dieną akibrokštą oro uoste, ir pasidžiaugė, koks fantastiškas jausmas būti tėčiu.

„Viskas gyvenime apsisuko aukštyn kojomis, tačiau būti tėčiu yra fantastika. Aš tik baigiau karjerą ir jau kitais metais tapau tėčiu. Mes su Viktorija tų vaikų labai norėjome, ir kaip jie gimė, buvo daug džiaugsmo. Gali būti piktas, tada jie ateina apsikabina, nusišypso ir atrodo, kad tavo širdis ištirps. Noriu būti kuo geresnis tėtis, dabar ir ateityje.

Sau sakau, kad dabar siekiu naujų aukštumų naujame darbe, bet niekad nenoriu, kad darbas būtų aukščiau vaikų. Sau esu pažadėjęs, jeigu pamatysiu, kad darbas atima per daug laiko iš vaikų, pradedu praleisti dalį jų gyvenimo, tai rinksiuosi juos“, – sakė buvęs krepšininkas.

Pokalbio metu M. Kuzminskas priminė, kad Vladimiro Romanovo valdyto „Žalgirio“ laikais vieną kartą žaidėjai gavo premijas net už pralaimėtas rungtynes.

„Kalnas (Mantas Kalnietis – red.p.) „pramušė“. Tuomet kaip tik Darių Maskoliūną atleido, V. Romanovas rūbinėje svarstė, ar gerai padarė, sako: „Aš tikiu jumis. Net jei pralaimėsite, gausite premijas, nes esate drąsus ir žaisite“. Tuomet net ir už pralaimėtas rungtynes pasiūlė po 300 eurų, bet Kalnas sako „davai“ 1000. Tai tiek ir sutarėme, o už laimėtas gavome po 3000“.

M. Pocius taip pat pakomentavo V. Romanovo „stebuklingą“ aparatą, kuris parodydavo, kiek žaidėjas pasiruošęs: „Man jis visuomet rodė, kad mano čakros išsimušusios, žaisti negaliu, gausiu traumą, bet pas V. Romanovą visuomet žaidžiau. Gal jis ir žinojo, ką daro, paskui nugaros operaciją turėjau“.

Denverio klubo skautas negalėjo pasigirti, kad Madrido „Real“ laikais sėdėjo už vieno stalo su Cristiano Ronaldo (teko sėdėti su Kaka, Raphaeliu Varane'u, Sergio Ramosu).

Skambiausia ir įsimintiniausia pergale jis įvardijo 2010 metų pasaulio čempionate nugalėtą Argentiną: „Buvome visiški „underdogai“, o sutraiškėme varžovus su mėsomis. Visas pasaulio čempionatas buvo labai įspūdingas“.

M. Pocius išvardino savo visų laikų geriausią Lietuvos rinktinės penketą: Šarūnas Jasikevičius, Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Darius Songaila (Domantas Sabonis), Arvydas Sabonis ir treneris – 2010 metų Kęstutis Kemzūra. Taip pat išrikiavo starto penketą žaidėjų, su kuriais žaidė: „Sergio Rodriguezas, Jaycee Carrollas, Mindaugas Kuzminskas, Zoranas Ercegas, Bobanas Marjanovičius.

Visą laidą galite pamatyti ČIA.

***

Kiekvieną penktadienį per Delfi TV M. Kuzminskas kalbins įdomiausius krepšinio žmones – krepšininkus iš visos planetos, buvusius bendraklubius ir varžovus, trenerius, teisėjus, vadybininkus, agentus bei šokėjas. Kitą laidą jis žiūrovams pažadėjo pokalbį su vienu geriausių Eurolygos žaidėjų.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Žalgirio" vadovas P.Motiejūnas: liūdna diena šiandien, mes norėjome žaisti
"Žalgirio" vadovas P.Motiejūnas: liūdna diena šiandien, mes norėjome žaisti
Šiandien Eurolygos valdyba nusprendė nebetęsti sezono. Kauno „Žalgirio” direktorius Paulius Motiejūnas pabrėžė, jog ekipa norėjo toliau tęsti kovas.„Liūdna diena šiandien,
Broliai Lavrinovičiai: kaip Kšištofas Darjušą ištempė, išdaigas ir "Žalgirio" legionierius
Broliai Lavrinovičiai: kaip Kšištofas Darjušą ištempė, išdaigas ir "Žalgirio" legionierius
Kauno „Žalgirio“ tinklalaidės #ŽalgirisOnAir svečių sąrašą papildė dar du puikiai Lietuvos krepšinyje pažįstami veidai. 21-ojo epizodo pašnekovais tapo broliai
ESPN prisiminė gėdingą žalgiriečio A.Bowie poelgį – nesuprato nei savi, nei svetimi
ESPN prisiminė gėdingą žalgiriečio A.Bowie poelgį – nesuprato nei savi, nei svetimi
Krepšininkai dažnai kartoja, kad žaidžia ne dėl asmeninės statistikos ir individualių pasiekimų, o vardan komandos rezultatų. Tačiau tai ne visada būna tiesa, ypač kalbant apie NBA lygą.Tarsi
P.Pierce'as dar sykį prisiminė, kaip gavo 11 smūgių peiliu
P.Pierce'as dar sykį prisiminė, kaip gavo 11 smūgių peiliu
Bostono "Celtics" legenda Paulas Pierce'as laidoje "All The Smoke" dar kartą prisiminė baisiausią dieną savo gyvenime.2000 metų rugsėjo 25 dieną prie naktinio klubo NBA žvaigždei
"Žalgirio" snaiperis Riversas: jei šio Eurolygos sezono nebetęsime, kitas bus tiesiog neįtikėtinas
"Žalgirio" snaiperis Riversas: jei šio Eurolygos sezono nebetęsime, kitas bus tiesiog neįtikėtinas
Kauno „Žalgirio“ gretas įsibėgėjus sezonui papildęs ir sėkmingai į jas įsiliejęs amerikietis K. C. Riversas nesuinteresuotas, kad šių metų Eurolygos turnyras būtų pratęstas.Karantinuotis
M.Kuzminsko kvostas CSKA lyderis palygino tėvą ir sūnų Sabonius, išgyrė Maskvą, o Kaunui pažėrė kritikos
M.Kuzminsko kvostas CSKA lyderis palygino tėvą ir sūnų Sabonius, išgyrė Maskvą, o Kaunui pažėrė kritikos
Lietuvos rinktinės krepšininko Mindaugo Kuzminsko vedamos Delfi TV laidos „Iš rūbinės“ studijoje apsilankė vienas geriausių Eurolygos žaidėjų Mike'as Jamesas, praėjusiais
Troškimas laimėti ir būti geriausia J.Jocytei į kraują įaugo dar vaikystėje
Troškimas laimėti ir būti geriausia J.Jocytei į kraują įaugo dar vaikystėje
Perlas, deimantas, žudikė kūdikio veidu. Taip vadinama talentingoji krepšininkė Justė Veronika Jocytė. Lietuvę versdamosi per galvas viliojo garsiausios JAV ir Europos krepšinio akademijos.
Koronavirusas neaplenkė ir "Knicks" legendos
Koronavirusas neaplenkė ir "Knicks" legendos
Koronaviruso pandemija neaplenkė ir NBA lygos bei Niujorko "Knicks" komandos legendos Patricko Ewingo.Apie tai 57-erių Džordžtauno universiteto ekipos vyriausiasis treneris pranešė
Puikaus kontrakto NBA atsisakęs N.Mirotičius: sugrįžimas į Europą tapo žingsniu į priekį mano karjeroje
Puikaus kontrakto NBA atsisakęs N.Mirotičius: sugrįžimas į Europą tapo žingsniu į priekį mano karjeroje
Sėkmingai NBA lygoje penkerius metus rungtyniavęs Nikola Mirotičius praėjusią vasarą sudrebino krepšinio rinką grįždamas į Senąjį žemyną ir dabar tvirtina nesigailintis dėl savo sprendimo.Juodkalnietis
TV3 eteryje - visą pasaulį pakerėjęs M.Jordano šūvis
TV3 eteryje - visą pasaulį pakerėjęs M.Jordano šūvis
Daugiau nei 20 tūkstančių „Cleveland Cavaliers“ klubo sirgalių „Richfield Coliseum“ arenoje iš nevilties griebiasi už galvos ir negali patikėti, tuo, ką tik pamatė.
"Nets" tęsia superklubo kūrimą: nusitaikė ir į "Wizards" lyderį
"Nets" tęsia superklubo kūrimą: nusitaikė ir į "Wizards" lyderį
Bruklino "Nets" klubas praėjusią vasarą sudrebino krepšinio rinką prisiviliodamas dvi NBA lygos superžvaigždes Kyrie Irvingą ir Keviną Durantą, ir nors pastarasis šį sezoną
"Zenit" centras C.Iversonas: rungtynės prieš "Žalgirį" buvo vienos geriausių šiame sezone
"Zenit" centras C.Iversonas: rungtynės prieš "Žalgirį" buvo vienos geriausių šiame sezone
Eurolygos debiutantės Sankt Peterburgo "Zenit" komandos vidurio puolėjas Coltonas Iversonas papasakojo, kokios rungtynės buvo geriausios šiame sezone."Manau, mes pradėjome žaisti
"Žalgiris" kviečia prisiminti revanšą prieš Š.Jasikevičiaus "Maccabi" bei V.Ginevičiaus karjeros rungtynes
"Žalgiris" kviečia prisiminti revanšą prieš Š.Jasikevičiaus "Maccabi" bei V.Ginevičiaus karjeros rungtynes
Kauno „Žalgiris“ tęsia #ZalgirisClassics rubriką, kurioje supažindinama su legendinėmis Kauno „Žalgirio“ rungtynėmis. Sekmadieniais ir ketvirtadieniais „Žalgirio“
G.Paytonas: supykau ir norėjau paskambinti Jordanui dėl jo juoko "Paskutiniame šokyje"
G.Paytonas: supykau ir norėjau paskambinti Jordanui dėl jo juoko "Paskutiniame šokyje"
Buvęs Siatlo "SuperSonics" lyderis Gary Paytonas sureagavo į Čikagos "Bulls" legendos Michaelo Jordano elgesį seriale "Paskutinis šokis".Vienas geriausių visų
M.Jamesas - M.Kuzminskui: geriausias Eurolygos žaidėjas esu aš arba Larkinas
M.Jamesas - M.Kuzminskui: geriausias Eurolygos žaidėjas esu aš arba Larkinas
Mike'as Jamesas – vienas geriausių Eurolygos krepšininkų, praėjusiais metais laimėjęs prestižinį Alfonso Fordo apdovanojimą, skiriamą rezultatyviausiam senojo žemyno krepšininkui,
"Real" supersnaiperis persigalvojo: sportbačių ant vinies dar nekabins
"Real" supersnaiperis persigalvojo: sportbačių ant vinies dar nekabins
Kaip jau rašėme, Madrido "Real" veteranas Jaycee Carrollas buvo informavęs komandos vadovybę, kad šis sezonas - paskutinis jo karjeroje.Tačiau dabar skelbiama, kad Azerbaidžano
M.Grigonis: "Žalgiriui" sumažinus atlyginimą perpus, svarstyčiau apie kitus variantus
M.Grigonis: "Žalgiriui" sumažinus atlyginimą perpus, svarstyčiau apie kitus variantus
Kad ir kaip būtų keista, sniegas gegužę krenta dažniau nei krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis turi progų komentuoti krepšinio rungtynes, todėl kartu su draugais iš lažybų
"Hawks" lyderis T.Youngas palaiko idėją įvesti keturių taškų liniją
"Hawks" lyderis T.Youngas palaiko idėją įvesti keturių taškų liniją
Atlantos "Hawks" lyderis Trae Youngas pritaria idėjai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje įvesti keturių taškų liniją."Tai man padėtų. Mes daug dažniau
Ryškūs serbo prisiminimai: apstaugtas Spanoulis ir diskusija prieš pro šalį skriejusias Šiškausko baudas
Ryškūs serbo prisiminimai: apstaugtas Spanoulis ir diskusija prieš pro šalį skriejusias Šiškausko baudas
Buvęs Pirėjo „Olympiakos“ puolėjas iš Serbijos Marko Kešeljis davė interviu savo šalies portalui „Sport Klub“, kuriame smulkiai prisiminė Ramūnui Šiškauskui
"Chimki" vadovas: A.Švedas paliks komandą, tik jei gaus labai rimtą pasiūlymą iš NBA
"Chimki" vadovas: A.Švedas paliks komandą, tik jei gaus labai rimtą pasiūlymą iš NBA
Rimo Kurtinaičio treniruojamo Maskvos srities "Chimki" klubo generalinis direktorius Pavelas Astachovas pareiškė, kad komandos lyderis ir vienas brangiausių Europos krepšininkų
"Žalgirio" kapitonas P.Jankūnas: nebedaug liko ir viską sužinosime
"Žalgirio" kapitonas P.Jankūnas: nebedaug liko ir viską sužinosime
Šalyje gerėjant Covid-19 pandemijos situacijai ir vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas Lietuvoje esantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai susirinko į treniruotę
Ypatingas dėmesys legendai: įspūdingas A.Sabonio sugrįžimas į Eurolygą
Ypatingas dėmesys legendai: įspūdingas A.Sabonio sugrįžimas į Eurolygą
Arvydas Sabonis dominavo Eurolygoje net būdamas beveik 40 metų amžiaus. 2003 metų lapkričio 6 dieną visų laikų geriausias Lietuvos krepšininkas sužaidė pirmąsias Eurolygos rungtynes po
D.Trumpas pasidomėjo J.Hardeno ir R.Westbrooko algomis bei palinkėjo "Rockets" sėkmės
D.Trumpas pasidomėjo J.Hardeno ir R.Westbrooko algomis bei palinkėjo "Rockets" sėkmės
JAV prezidentas Donaldas Trumpas restoranų verslui skirtam posėdžiui Baltuosiuose rūmuose pasiteitavo Hjustono "Rockets" savininko ir savo bičiulio Tilmano Fertittos, kokie jo komandos žvaigždžių
Net ir M.Jordano vardas nepadeda: NBA legenda jau 8 metus negali parduoti vilos Čikagoje
Net ir M.Jordano vardas nepadeda: NBA legenda jau 8 metus negali parduoti vilos Čikagoje
Galbūt dokumentinė juosta „The Last Dance“, apdainuojanti paskutinį čempionišką Čikagos „Bulls“ sezoną ir Michaelą Jordaną, padės 57 metų NBA legendai lengviau
"Celtics" žvaigždė J.Brownas: kai buvau 17-os, B.Donovanas pasakė, kad NBA užtruksiu 3 metus
"Celtics" žvaigždė J.Brownas: kai buvau 17-os, B.Donovanas pasakė, kad NBA užtruksiu 3 metus
Vienas Bostono "Celtics" lyderių Jaylenas Brownas papasakojo, kaip jį motyvavo dabartinis Oklahomos "Thunder" strategas Billy Donovanas.Snaiperis žaidė B.Donovano treniruojamoje
Buvęs D.Sabonio bendražygis NBA sezono nebaigs, net jei jis ir bus pratęstas
Buvęs D.Sabonio bendražygis NBA sezono nebaigs, net jei jis ir bus pratęstas
Kroatijos rinktinės ir Jutos „Jazz“ žvaigždė Bojanas Bogdanovičius gulasi ant operacinio stalo. Krepšininkui bus operuotas dešinės rankos riešas ir jis praleis likusią
J.Nurkičius paaukojo 125 tonas maisto produktų gimtosios Bosnijos žmonėms
J.Nurkičius paaukojo 125 tonas maisto produktų gimtosios Bosnijos žmonėms
Prieš metus šiurpią kojos traumą patyręs ir iki šiol nerungtyniavęs vienas Portlando "Trail Blazers" komandos lyderių Jusufas Nurkičius labai dosniai atsidėkojo savo
"Žalgirio" balsas A.Žiurauskas: apie bliovimą su Kalniečiu bei daugybę kuriozų darbe
"Žalgirio" balsas A.Žiurauskas: apie bliovimą su Kalniečiu bei daugybę kuriozų darbe
Kauno „Žalgiris“ savo sirgaliams pristato jubiliejinį – jau 20-ąjį #ŽalgirisOnAir tinklalaidės epizodą. Šį kartą studijoje prie laidos vedėjo Kipro Serpausko prisijungė

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime