Merginų rinktinė po dviejų pratęsimų įveikė prancūzes

Europos čempionatui besiruošianti Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė išplėšė pergalę kontrolinėse rungtynėse prieš metais jaunesnę Prancūzijos ekipą. Jurgitos Štreimikytės–Virbickienės auklėtinės po dviejų pratesimų rezultatu 78:75 (20:21, 17:18, 19:11, 10:10, 9:9, 9:6) įveikė Prancūzijos rinktinę.

Rungtynės nuo pirmosios minutės vyko atkakliai ir nors įpusėjus pirmajam kėliniui prancūzės pirmavo 15:6 lietuvėms pavyko sumažinti persvarą iki minimalios 21:20. Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau geriau ketvirčio pabaigą sužaidusios prancūzės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 39:31.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos merginos sugebėjo išlyginti rezultatą 50:50. Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje dominavo gynyba, kova toliau vyko taškas į tašką ir keturių kėlinių merginoms išsiaiškinti laimėtojų nepakako. Pirmajame pratesime vaizdas nesikeitė ir rezultatas po 45 minučių vėl buvo lygus 69:69. Antrajame pratesime geriau pasirodė lietuvės išplėšdamos pergalę rezultatu 78:75.

Rungtynių akimirka:

LIETUVA U20: L. Juškaitė 25 tšk., 13 atk. k, G. Meškonytė 15 tšk., R. Knyzaitė 14 tšk.

PRANCŪZIJA U19: T. Amandine 16 tšk., T. Pouye 13 tšk., S. Shelby 13 tšk., 12 atk. k.

Lietuvos merginų (U20) rinktinė liepos 2 dieną, 15 val., žais dar vienas rungtynes prieš metais jaunesnes Prancūzes. Tai bus paskutinės draugiškos rungtynės prieš liepos 8 dieną prasidėsiančias Europos pirmenybes.

Buvęs žalgirietis V.Micičius kurį laiką negalės padėti "Anadolu Efes"
Nuo traumų ir koronaviruso šį sezoną kenčiančio Stambulo "Anadolu Efes" klubo problemos neapleidžia.Turkijos komandai kurį laiką negalės padėti vienas lyderių, buvęs Kauno
D.Riversas - apie S.Curry: leidau šiam žmogui vesti savo dukterį
Kaip jau rašėme, NBA lygos superžvaigždės ir San Fransisko "Golden State Warriors" lyderio Stepheno Curry jaunesnysis brolis Sethas iš Dalaso "Mavericks" buvo išmainytas
S.Curry: K.Thompsono trauma - spyris į tarpukojį, buvo daug ašarų
2015-2019 metais NBA finaluose žaidęs ir trijuose iš jų triumfavęs "Golden State Warriors" klubas praėjusiame sezone liko absoliučiai blogiausia lygos ekipa, o ateinančiame jai
30 metų NBA žvaigždė žais už veterano minimumą
Didelių permainų tarpsezonyje ėmęsis Hjustono "Rockets" klubas patikėjo praeityje viena ryškiausių NBA žvaigždžių buvusiu, tačiau dėl nuolatinių traumų priblėsusiu DeMarcusu
"Crvena Zvezda" tikrame trileryje palaužė mirtinus varžovus
Pirmadienį Adrijos lygoje susitiko Serbijos krepšinio grandai bei amžini priešininkai Belgrado "Crvena Zvezda" (8/0) ir "Partizan" (4/4) klubai, o pergalę tikrame trileryje
Prieš išvyką į Kauną Gudaičio klubas įveikė rezultatyviausiai žaidusio Giedraičio ekipą
Eurolygos atidėtose trečiojo turo rungtynėse pirmadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja trys krpšininkai iš Lietuvos.Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit"
O.Casspi ir J.DiBartolomeo sugrįžimas pažymėtas nervinga "Maccabi" pergale
Tel Avivo "Maccabi"(3/0) pagaliau sulaukė metus nežaidusio Omri Casspi ir šiame sezone dar nerungtyniavusio Johno DiBartolomeo bei iškovojo sunkią pergalę Izraelio pirmenybėse.Šalies
Baylessas apie Rondo perėjimą į "Hawks": kodėl jis atsisakė pagrindinio "Clippers" įžaidėjo vaidmens?
Garsus televizijos laidų vedėjas S.Baylessas neslėpė nusivylimo dėl Rajono Rondo sprendimo pereiti į Atlantos "Hawks", o ne į Los Andželo "Clippers"."Neee! Kodėl jis atsisakė
Serbijos talentas A.Pokuševskis atsisveikino su "Olympiakos" ir išvyko į NBA
Oklahomos "Thunder" naujokas Aleksejus Pokuševskis apsilankė savo buvusios komandos Pirėjo "Olympiakos" treniruotėje, kad galėtų atsisveikinti su treneriai ir žaidėjais
Rezultatyviausias LKL žaidėjas iš Kėdainių keliasi į Uteną
Prieš kelias dienas su amerikiečiu Jameliu Artisu atsisveikinusi Utenos „Juventus“ ekipa sulaukė pastiprinimo. Jau antradienį prie Aukštaitijos komandos prisijungs vienas naudingiausių
Legendinio rekordo vakarą prisiminęs Beardas: iš dabartinių žaidėjų į mane panašiausias Daviesas
2004 metų sausio 22-oji. Kauno „Žalgiris“ svečiuose susitinka su Bolonijos „Skipper“. Į Italiją Lietuvos klubas atvyko be savo lyderio Arvydo Sabonio, tą sezoną tapusio Eurolygos
"Žalgirio" tandemas sukūrė gražiausią LKL savaitės epizodą
Prieš prasidėjusią rinktinių pertrauką „Betsafe-LKL“ čempionate praėjusi savaitė buvo pažymėta trimis susitikimais – rungtynės vyko Prienuose, Šiauliuose ir Kaune.
Pirmieji Vilniaus "burbule" įsikūrę belgai atskrido be savo lyderių
Pirmadienį į Vilnių pradėjo rinktis Europos krepšinio čempionato atrankos varžybų „burbulo“ svečiai. Pirmoji atvyko Belgijos rinktinė, o Lietuvos krepšininkai privalo
Sajaus dėjimas per "Real" milžiną Tavaresą - antroje ACB lygos turo epizodų vietoje
Kaip jau rašėme, Ispanijos pirmenybėse sekmadienį Madrido "Real" (11/0) krepšininkai namie 100:78 (25:18, 22:22, 26:18, 27:20) sutriuškino Manresos "Baxi" (6/6)
NKL: įspūdingas Kumpio dėjimas, puikūs pasirodymai ir nepralaiminčios ekipos
NKL – VIKINGLOTTO sužaista pirmoji savaitė, per kurią bandant suvaldyti COVID-19 virusą ekipos ėmė rungtyniauti po dvejas rungtynes su tomis pačiomis komandomis.Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
A.Davisas ketina likti "Lakers", bet neskuba oficialiai pratęsti kontrakto
Kaip jau rašėme, NBA lygos superžvaigždė ir ir vienas Los Andželo "Lakers" lyderių Anthony Davisas oficialiai atsisakė kontrakte numatytos opcijos, pagal kurią jis 2020-2021 metų
M.Gasolis seka brolio pėdomis – keliasi į čempionais tapusius "Lakers"
35 metų Marcas Gasolis turės galimybę laimėti dar vieną NBA aukso žiedą. Ispanas seka savo brolio pėdomis ir keliasi į Los Andželo „Lakers“ komandą.M. Gasolis tęs savo karjerą
"Raptors" klube M.Gasolį pakeis buvęs "Lietuvos ryto" centras
Toronto "Raptors" rado, kuo pakeist į Los Andželo "Lakers" komandą išvykusį vidurio puolėją Marcą Gasolį.Ispano vietą užims Australijos rinktinės centras Aronas Baynesas,
J.Tatumas pasirašys milžinišką kontraktą su "Celtics"
Bostono "Celtics" susiejo savo ateitį su komandos lyderiu ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos žvaigžde Jaysonu Tatumu.Kaip praneša ESPN, su amerikiečiu bus sudaryta
Po smogiamojo kėlinio šypsenų pasigedęs Šaras: buvome tokia komanda, kokia norime būti
„Barcelona“ (9-2) sekmadienį Ispanijos čempionate 97:85 (22:24, 19:18, 29:10, 27:33) nukovė Saragosos „Casademont“ (2-9), o katalonų vedlys Šarūnas Jasikevičius pagaliau
Atsisveikinimo su Campazzo mače "Real" sutriuškino Sajaus ir Dulkio ekipą
Ispanijos pirmenybėse be klūptelėjimų žengia jau vienuoliktą pergalę iškovoję Madrido "Real" (11/0) krepšininkai.Pablo Laso auklėtiniai namie 100:78 (25:18, 22:22, 26:18,
Apie Blaževičiaus problemą prabilęs Schilleris pasveikino jo ir Jokubaičio sprendimą dėl NBA
Kauno „Žalgiris“ sekmadienio vakarą namuose 81:59 sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“, o Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Martinas Schilleris po užtikrintos pergalės
Du kėlinius miegojęs "Žalgiris" po pertraukos sutriuškino "Neptūną"
Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo dar vieną pergalę. Martino Schillerio auklėtiniai namų aikštėje rezultatu
G.Orelikas išplėšė dramatišką pergalę "Šiauliams" (video komentarai)
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5/4) sekmadienio vakarą jau laikė pergalę savo rankose, tačiau įspūdingą charakterį pademonstravę „Šiaulių“ (2/7) krepšininkai