NBA Top 10 viršūnėje - pergalingas N.Jokičiaus metimas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) paskelbtame lapkričio 10 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių epizodų viršūnėje atsidūrė serbas.

Pirma vieta nominuotas Denverio "Nuggets" serbo Nikolos Jokičiaus pergalingas metimas į Minesotos "Timberwolves" ekipos krepšį (100:98) paskutinėmis pratęsimo sekundėmis.

Vos neprisižaidusios "Pieno žvaigždės" išvargo pergalę Alytuje (video komentarai)
11 taškų pranašumą per tris minutes iššvaisčiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/8)iškovojo sudėtingą pergalę dėka Adriano Bowie, kuris visiškai
Po krepšiais dominavęs D.Sabonis vedė "Pacers" į dramatišką pergalę
Įspūdingu dėjimu pasižymėjęs Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o jo vedama Indianos „Pacers“ (15-8) komanda išvargo sunkią pergalę.Nate'o McMillano auklėtiniai
J.Valančiūnas atakavo be klaidų, tačiau R.Gobertui neprilygo
Jonas Valančiūnas „iš žaidimo“ pataikė visus savo metimus, tačiau NBA rungtynėse svečiuose turėjo nuryti karčią pralaimėjimo piliulę.Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“
B.Simmonsas sužaidė karjeros mačą, užstrigęs J.Hardenas sulaukė R.Westbrooko pagalbos
Filadelfijos „76ers“ (16-7) žvaigždė Benas Simmonsas pataikė antrąjį karjeros tritaškį ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedama komanda iškovojo įspūdingą
R.Westbrookas aplenkė T.Parkerį
NBA žvaigždė ir vienas Hjustono "Rockets" lyderių Russellas Westbrookas pakilo į 18-ą vietą visų laikų daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikusių lygos žaidėjų sąraše.Šiąnakt
L.Dončičiaus perdavimas per nugarą ir K.Porterio dėjimas per varžovą - gražiausi NBA epizodai
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 5 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų penketuką.Jį papuošė Dalaso "Mavericks" žvaigždės 20-mečio
L.Dončičiui užteko 3 kėlinių, B.Marjanovičius žaidė puikiai, o "Mavs" išsityčiojo iš "Pelicans"
Europietiškas Dalaso "Mavericks" (16/6) klubas šventė įspūdingą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje.Ricko Carlisle'o auklėtiniai namie net
Žalgiriečiai nusileido debiutantams, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo sunkias pergales
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime pasiekė Šilalės „Lūšies“ (5-14) krepšininkai, kurie namų aikštėje Rietave
Eurolygos Top 10 - J.Landale'o ir R.Giedraičio dėjimai bei žudikiškas metimas į "Žalgirio" krepšį
Eurolyga paskelbė 12-ojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame netrūko ir lietuviškų akcentų.Aštuntą vietą užėmė vieno Berlyno ALBA komandos lydrių Roko Giedraičio
Eurolygos naudingiausiųjų penketą okupavo įspūdingus pasirodymus surengę gynėjai
Net keturias vietas Eurolygos 12-osios savaitės naudingiausių žaidėjų penkete užėmė įspūdingus pasirodymus surengę gynėjai.Turo MVP tapo Stambulo "Fenerbahče" atakų organizatorius
D.Sabonis sutiko sau lygius oponentus, bet ir vėl neliko be dvigubo dublio
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Detroite vykusiose NBA rungtynėse Indianos „Pacers“ (14/8) klubas su Domantu Saboniu 101:108 (19:32, 25:23, 31:16, 26:37) nusileido
NBA nakties momentas - fantastiška ataka su perdavimu per visą aikštę
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 6 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jo viršūnėje atsidūrė fantastiška Oklahomos
LeBronas ir Davisas toliau karaliauja Vakaruose, Giannis sugėdino "Clippers"
NBA lygos lyderiai Los Andželo „Lakers“ ir Milvokio „Bucks“ klubai (abu po 20/3) tęsia dominavimą savo konferencijose.„Lakers“ po pergalių Denveryje ir Jutoje neužstrigo
Graikijos grandų dvikovoje K.Kemzūros auklėtiniai po pratęsimo nusileido "Panathinaikos"
Penktadienį Eurolygos dvyliktame ture įvyko Graikijos krepšinio grandų ir mirtinų priešininkų akistata.Šalies čempionas Atėnų "Panathinaikos" (8/4) klubas namie po
Rezultatyviausiai žaidusio R.Giedraičio klubas Stambule po pratęsimo nusileido "Fenerbahče"
Rezultatyviausiai savo komandoje žaidusio Roko Giedraičio atstovaujamam Berlyno ALBA (4/8) klubui Eurolygoje nepavyko iškovoti antros pergalės paeiliui.Vokietijos vicečempionai Turkijoje tik
Siautėti nesiliaujantis Sh.Larkinas atvedė Eurolygos vicečempionus į triuškinančią pergalę
Praėjusią savaitę Eurolygos visų laikų rezultatyvumo rekordą pagerinęs Shane'as Larkinas nesiliauja siautėti, o jo atstovaujamas Stambulo "Anadolu Efes" (10/2) klubas iškovojo
J.Hardeno mokyklos treneris hamburgeriais skatino būsimą žvaigždę provokuoti pražangas
NBA superžvaigždė ir Hjustono "Rockets" lyderis Jamesas Hardenas pirmauja lygoje pagal mestas baudas, o šią savaitę nustatė visų laikų reguliariojo sezono rekordą realizuodamas
Atkaklus "Protų kovų" mūšis: ar Š.Jasikevičius atsirevanšavo D.Maskoliūnui?
Penktadienį „Betsafe–LKL“ pristato ypatingą „Protų kovų“ rubrikos epizodą – ginklus surėmė Kauno „Žalgirio“ treneriai Šarūnas Jasikevičius
Į Europą grįžęs N.Mirotičius pretenduoja į Eurolygos dešimtmečio rinktinę
Eurolyga surengs balsavimą renkant geriausius turnyro dešimtmečio simbolinę komandą. Sirgaliai, žaidėjai, treneriai bei žiniasklaidos atstovai rinks 2010-2020 metų geriausius krepšininkus.Viso
"Rockets" triumfavo Toronte, įspūdinga latvio tritaškių serija leido "Wizards" pranokti "76ers"
NBA pirmenybėse antrą nesėkmę iš eilės patyrė čempionų titulą ginantys Toronto „Raptors“ (15-6) krepšininkai. Kanados klubas namuose rezultatu 109:119 (28:34, 27:29,
"Trail Blazers" anksčiau laiko perrašė C.Anthony kontraktą į garantuotą
Portlando "Trail Blazers" (9/13) klubas anksčiau laiko perrašė buvusios NBA superžvaigždės Carmelo Anthony sutartį iš negarantuotos į garantuotą iki sezono pabaigos. Tai
Fantastiški S.Ibakos, K.Oubre ir J.Hayeso dėjimai papuošė NBA momentų penketuką
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 5 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų penketuką.Jį papuošė fantastiški čempiono Sege Ibakos, vieno
"Žalgiris" Maskvoje pralaimėjo paskutinę pratęsimo sekundę
Kauno "Žalgiriui" (3/9) nepavyko pirmą kartą laimėti Eurolygos rungtynių Maskvoje.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai paskutinę pratęsimo sekundę 82:85 (17:9, 14:23, 19:19, 19:18,
Po dar vienos nesėkmės Š.Jasikevičius kalbėjo apie pozityvą
Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį Eurolygoje pralaimėjo šeštą kartą iš eilės. Bet skirtingai nei anksčiau, po nesėkmės prieš Maskvos CSKA žalgiriečių trenerio
"Teisėjo švilpukas": kodėl M.Gebenas nepažeidė žingsnių taisyklės?
Ketvirtadienį „Betsafe–LKL“ televizija pristato dar vieną rubrikos „Teisėjo švilpukas“ epizodą, kuriame aiškinami ir analizuojami arbitrų sprendimai.Pastarųjų
Tarp kandidatų į Eurolygos dešimtmečio komandą - jokių titulų neturintis italas
Po ligos J.Valančiūnas sužaidė savo geriausią mačą sezone ir kėsinosi į asmeninį rekordą
Dvejas rungtynes dėl sveikatos problemų praleidęs Jonas Valančiūnas Čikagoje buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau jo pastangų pergalei nepakako: jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“
Vėl solidžiai žaidęs D.Sabonis skriaudė buvusią savo komandą
Trečiadienį naktį Indianos „Pacers“ (14/7) svečiuose 107:100 (26:29, 23:21, 30:28, 28:22) įveikė Oklahomos „Thunder“ (8/12) ekipą bei pasiekė 7-ą pergalę per paskutinias