Naujienos kraunasi...

S.Babrauskas džiaugiasi sėkminga "Ryto" sezono pradžia, o karjerą ketina tęsti užsienyje

Autorius: Balys Šmigelskas/SKM.LT .


Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tolia organizuoja renginius, skirtus palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

RENGINIO FOTOGALERIJA

13-asis geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos sezonas atidarytas naujajame sporto bare ir restorane „O'Learys“. Čia buvo pristatyti 2019–2020 m. SKM sezono tikslai, R. Kaukėno paramos grupės aukcionoe parduoti Rimanto Kaukėno, Eimanto Bendžiaus, Mindaugo Lukauskio marškinėliai kiti vertingi daiktai. Specialų sveikinimą renginio dalyviams tarė ir pats Rimantas Kaukėnas, prasmingo vakaro dalyvius džiugino Erikos Narkevičiūtės muzikiniai pasirodymai.

Beveik 40 šeimų dalyvavo protmūšyje, kur rungėsi dėl rėmėjų dovanų. Jo nugalėtojais tapo ilgamečio Vilniaus „Ryto“ kapitono Stepono Babrausko vadovaujama MES komanda (37 taškai). Antrąją ir trečiąją vietas, surinkusios po 36 taškus, pasidalino Mariaus Vaštako vadovaujama „Bebrų chebra“ ir „Nemindžiok žibučių“ kompanija (komandos vadovas Giedrius Gervickas).

Renginyje taip pat apsilankė krepšinio ekspertas Rūtenis Paulauskas, krepšininkai Kšištofas Lavrinovičius ir Domantas Vilys, o pastarasis džiaugėsi aukcione laimėjęs krepšinio prekių parduotuvės „Sportpoint“ dovaną.

Po juodų periodų visada prašviesėja

Šventinio vakaro kulminacija tapo burtų traukimas, kuriame visi dalyviai turėjo galimybę laimėti kelionių organizatoriaus „BOHEMA Travel“ įsteigtą kelionę visai šeimai į Italiją.

Būtent S. Babrausko ranka lėmė, kad gruodį į Veneciją palaikyti „Ryto“ klubo Europos taurės rungtynėse keliaus Černeckių šeima: „Labai džiaugiamės, kad pavyko čia sudalyvauti. Tikrai nesitikėjome kažką laimėti, norėjome tik smagiai praleisti laiką. Esame labai laimingi ir patenkinti“, – po burtų traukimo kalbėjo mama Agnė.

„Kaip tik dar neteko būti Italijoje. Eidami į renginį galvojome, kad būtų labai smagu, jeigu pavyktų laimėti. Dukra labai išgyveno ir sakė „Mama, mes tikrai nelaimėsime“ (šypsosi)“, – sakė Černeckių šeimos tėtis.

Įdomus sutapimas – lygiai prieš dešimtmetį S. Babrauskas kartu su „Rytu“ Europos taurę į viršų kėlė būtent Italijoje. 2009 m. finale Likus žaisti 26 sekundėms S. Babrauskas pataikė tritaškį, kuris padidino vilniečių pranašumą iki 6 taškų. Kaip paaiškėjo netrukus, tai buvo lemiamas smūgis Maskvos srities „Chimki“ ekipai.

R. Kaukėno paramos grupės direktorius Laimonas Šiaulys džiaugėsi pavykusiu paramos vakaru ir žmonių gerumu: „Esame labai pakylėti. Džiaugiamės draugyste su Sostinės krepšinio mokykla. Tai yra ne pirmas mūsų bendras renginys ir tikimės ateityje dar artimiau bendradarbiauti. Didžiausias ačiū yra rėmėjams, kurių dėka tokie renginiai ir įvyksta bei, žinoma, žmonėms, kurie rado laiko atvykti ir taip palaikyti sunkiai sergančius vaikus, – kalbėjo fondo vadovas. – Kelionę laimėjusi šeima, išgirdę savo komandos pavadinimą, trumpam buvo netekę žado ir negalėjo patikėti, kad laimėjo būtent jie. Šeima minėjo, kad jiems niekada nesisekdavo loterijose. Aš sakau, kad bumerangas visada sugrįžta. Žmonės daug atkentėjo, praėjo tą sunkų gyvenimo etapą, tačiau po tų juodų periodų visada prašviesėja.“

Tarp tikslų – geriausios krepšinio mokyklos vardo išlaikymas

Vienas iš SKM steigėjų Andrius Čerškus atkreipė dėmesį, kad kiekviena šeima iš renginio išėjo pasisėmusi gerų emocijų:

„Komandos laimingos ne tik dėl to, kad sužinojo kažką naujo apie SKM, krepšinį, bet ir todėl, kad sudalyvavo paramos akcijoje, nes kiekviena į renginį atėjusi šeima savo registracija parėmė fondo veiklą. Labai noriu padėkoti sporto barui ir restoranui „O'Learys“, kuris pasirūpino, kad visi jaustųsi gerai. Ačiū 7DAYS, AUGA, „BOHEMA Travel“ ir kitiems partneriams, kurių dėka visos šeimos iš renginio išėjo su gera emocija, naujomis žiniomis ir pilnu maišu dovanų, – džiaugėsi vienas iš SKM vadovų. – Šiemet esame numatę daug tokių renginių ir norime būti geriausia krepšinio mokykla ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Norime visoms Lietuvos sporto organizacijoms parodyti pavyzdį, kaip reikia dirbti, kaip reikia žiūrėti ne tik savęs, bet ir dalintis.“

Paprašytas pristatyti SKM tikslus, A. Čerškus įvardino kelias kryptis, kuriomis sėkmingiausiai Lietuvoje dirbanti krepšinio mokykla judės artimiausiu metu:

Pagrindinis mūsų tikslas – toliau būti geriausiais ir išlaikyti tą toną, kurį uždavėme praėjusių metų sezone. Norime toliau skinti titulus, deleguoti žaidėjus į įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines. Norime auginti savo trenerius ir darbuotojus, kad jie tobulėtų ir kiltų į naujas karjeros aukštumas tiek mūsų, tiek kitose organizacijose. Norime daryti prasmingus renginius ir padėti tiems, kam labiausiai reikia. Be abejo, norime turėti ir savo bazę link kurios artėjame ir gali būti, kad greit turėsime gerų žinių, – intrigavo pašnekovas. – Visiems norėčiau palinkėti sveikatos. Jeigu esi sveikas, gali labai daug ką padaryti. Būkite sveiki, sportiški, o pergalės ir visa kita ateis. Reikia tik noro, užsispyrimo ir atkaklumo.“

Tuo metu SKM rinkodaros vadovė Sandra Mockutė užtikrino, kad šį sezoną sostinės šeimos galės džiaugtis renginių gausa: „Buvo labai smagu stebėti aukcioną, kurio metu netgi vaikai kėlė rankutes ir sakė „Aš iš savo pinigėlių perku, aš žinau, kad tiems vaikučiams šiandien reikia pagalbos labiau.“ Labai gražu, kad jau nuo mažų dienų tėvai savo vaikams skiepija tai, kas yra svarbu gyvenime. SKM 13-ąjį sezoną tokiu šeimų susibūrimu pradeda neatsitiktinai. Turėsime įvairiausių renginių šeimoms, nes mūsų šio sezono akcentas – mes visi kartu esame šeima. SKM auklėtiniai treneriai, tėvai, vadovai, administracija – visi kartu judėsime link pergalės.“

S. Babrauskas džiaugiasi sėkminga „Ryto“ sezono pradžia

Lietuvos čempionu 2009 ir 2010 m. su „Rytu“ tapęs S. Babrauskas džiaugėsi, kad pagrindinis vakaro prizas atiteko būtent Černeckių šeimai.

„Aišku, visos šeimos buvo vertos kelionės, bet laimėtojai – dar vertesni. Jie turėjo rimtų problemų. Šiandien su jais teko kalbėtis, kad jie kaip tik galvojo apie kelionę į Italiją. Smagu, kad viskas taip gavosi. Ačiū Rimantui, kuris prisideda prie visų tų žmonių gerovės ir yra puikus žmogus. Aš pats su šeima gerai praleidau vakarą – gera vieta, naujas restoranas. Pavyko kartu su sūnumi ir draugų šeima laimėti protmūšį. Nusisekęs vakaras, vaikai patenkinti, tėvai ir visi kiti, manau, irgi laimingi. Reikia palinkėti SKM gero 13-ojo sezono, kad tų pergalių nemažėtų, rėmėjų daugėtų ir viskas būtų gerai.“

Protmūšyje triumfavusi S. Babrausko komanda pademonstravo gilias žinias. Per keturis turus, kuriuos sudarė klausimai apie SKM, Vilniaus miestą, Lietuvos krepšinio lygą (LKL) ir R. Kaukėno fondą, nugalėtojai teisingai atsakė net į 37 iš 40 klausimų.

2005 m. pasaulio čempionu su U21 Lietuvos rinktine tapęs S. Babrauskas turi svarbią priežastį atidžiai sekti SKM naujienas. Jo sūnus Dovydas pluša mokyklos trenerio Gintauto Vileitos treniruotėse. G. Vileita šiuo metu vadovauja ir talentingiausiems sostinės krepšininkams Vilniaus „Perlo“ komandoje.

„Tai puikus žmogus, geras treneris. Aš senai pažįstu Gintą, o dabar jis treniruoja mano sūnų ir mane patį (šypsosi). Kol neturiu komandos, sportuoju su „Perlu“. Kiek tenka stebėti, G. Vileita tikrai gerai treniruoja vaikus. Treneris patyręs – buvęs Amerikoje, žaidęs Europoje ir Lietuvoje“, – apie G. Vileitą atsiliepia S. Babrauskas.

35-erių gynėjo ir lengvojo krašto pozicijoje galintis žaisti Stepas praėjusį sezoną atstovavo Alytaus „Dzūkijai“, o šį rudenį pasitiko neturėdamas komandos. Pasak jo, tai netrukus turėtų pasikeisti: Kadangi Lietuvoje pasiūlymų negaunu, mano variantas – važiuoti į užsienį. Manau, greitu metu išvažiuosiu, viskas ten dėliojasi gerai.“

Iš viso 7 sezonus „Ryto“ ekipoje praleidęs vilnietis pozityviai atsiliepė apie dabartines mylimo klubo aktualijas ir teigė, jog ateityje norėtų sugrįžti į sostinės klubą.

S. Babrauskas taip pat atkreipė dėmesį į neeilinį įvykį – Europos taurės starte rytiečiai į Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšį susmaigstė 40 taškų, taip pademonstruodami rezultatyviausią puolimą antrajame rungtynių ketvirtyje per visą turnyro istoriją.

„Matosi, kad žaidėjai gerai sutaria tarpusavyje, yra geras mikroklimatas. Treneris liko tas pats, vadovybė atliko gerą darbą, parinko tam tikrus žmones, kurie reikalingi. Man pačiam gal ir yra tekę žaidžiant „Ryte“ matyti ir pajausti, ką reiškia varžovams per kėlinį įmesti 40 taškų, bet tikrai ne Europos taurėje. To noro grįžti į sostinės klubą yra. Pažiūrėsime, kaip netolimoje ateityje viskas susidėlios“, – pokalbį mįslingai užbaigė Stepas.

Iš viso SKM sezono atidarymo vakaro metu surinkta beveik 2000 eurų, kurie bus skirti R. Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams.

Po renginio visi dalyiai buvo kviečiami neformaliai pabendrauti su treneriais ir paragauti 13-ojo SKM sezono startą žyminčio torto. 

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
A.Sireika atskleidė sėkmės paslaptį: spinduliuokime ir linkėkime vienas kitam daugiau gėrio
A.Sireika atskleidė sėkmės paslaptį: spinduliuokime ir linkėkime vienas kitam daugiau gėrio
Antanas Sireika ir jo vadovaujami „Šiauliai“ po kiek mažiau nei dvejų metų pertraukos vėl švenčia pergalę prieš šalies čempionus – šiauliečiai
Alytuje - dramatiška "Nevėžio" pergalė paskutinėmis sekundėmis
Alytuje - dramatiška "Nevėžio" pergalė paskutinėmis sekundėmis
Neįtikėtina atkarpa antroje ketvirto kėlinio pusėje padėjo Kėdainių „Nevėžio“ (6-13) krepšininkams iš Alytaus grįžti su įspūdinga pergale – lemiamu metu spurtavę
Vienam "Maccabi" lyderių prireiks kelio operacijos
Vienam "Maccabi" lyderių prireiks kelio operacijos
Po 10 metų praleistų NBA lygoje į Tel Avivo "Maccabi" komandą grįžęs Omri Casspi iškart tapo jos lyderiu, tačiau dėl traumos nerungtyniauja nuo lapkričio mėnesio.Krepšininkas
LeBronas pratęsė "Rockets" nesėkmių ruožą, 11 M.Smarto tritaškių neišgelbėjo "Celtics"
LeBronas pratęsė "Rockets" nesėkmių ruožą, 11 M.Smarto tritaškių neišgelbėjo "Celtics"
LeBronas Jamesas surengė galingą pasirodymą, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (34-8) komanda Teksase sugrįžo į pergalių kelią.Franko Vogelio kariauna svečiuose 124:115 (27:34, 32:31,
L.Jamesui Hjustone aistruoliai skandavo "MVP!", pats "Lakers" lyderis pagyrė J.Hardeną
L.Jamesui Hjustone aistruoliai skandavo "MVP!", pats "Lakers" lyderis pagyrė J.Hardeną
Šiąnakt "Lakers" išvykoje 124:115 įveikė "Rockets" krepšininkus, o Hjustono aistruoliai skandavo "MVP!" Los Andželo klubo žvaigždei LeBronui Jamesui.35-erių
Oro karaliaus Z.LaVine'o dėjimas per nugarą - gražiausias NBA nakties epizodas
Oro karaliaus Z.LaVine'o dėjimas per nugarą - gražiausias NBA nakties epizodas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė sausio 18 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jo viršūnėje atsidūrė 2015 ir 2016 metų dėjimų
Adomaitis išskyrė džiuginančius "Ryto" skaičius ir pasidalino žiniomis apie Echodą
Adomaitis išskyrė džiuginančius "Ryto" skaičius ir pasidalino žiniomis apie Echodą
Vilniaus „Rytas“ pasinaudojo Panevėžio „Lietkabelio“ kluptelėjimu Utenoje ir po pergalės prieš Klaipėdos „Neptūną“ pakilo į antrą turnyro lentelės vietą.
Pražangų prisirinkę Lavrinovičiai padėjo "Vyčiui" sutriuškinti NKL lyderius
Pražangų prisirinkę Lavrinovičiai padėjo "Vyčiui" sutriuškinti NKL lyderius
VIKINGLOTTO-NKL čempionate pasitinkat pirmojo etapo pabaigą, Šakių „Vyčio“ (14-14) komanda iškovojo triuškinamą pergalę prieš pirmenybių lyderius „Telšius“
Įspūdingas Z.LeDay dėjimas ir "susivartęs" T.Walkupas - Eurolygos epizodų dešimtuke
Įspūdingas Z.LeDay dėjimas ir "susivartęs" T.Walkupas - Eurolygos epizodų dešimtuke
Eurolyga paskelbė dvidešimtojo turo gražiausių momentų dešimtuką, kuiame atsidūrė ir du epizodai iš Kauno "Žalgirio" dvikovos Atėnuose.Įspūdingas Zacho LeDay skrydis
G.Popovichius – po apmaudžios nesėkmės: žiūrovai turėjo pareikalauti už bilietus sumokėtų pinigų
G.Popovichius – po apmaudžios nesėkmės: žiūrovai turėjo pareikalauti už bilietus sumokėtų pinigų
Ypač apmaudžią nesėkmę penktadienį naktį patyrė San Antonijaus „Spurs“ (17/23) klubas, kuris namie 120:121 (27:29, 31:38, 41:21, 21:33) nusileido prasčiausiai Rytų konferencijos komandai
"Grizliai" ant bangos: po krepšiais karaliavęs J.Valančiūnas džiaugėsi 7 pergale paeiliui
"Grizliai" ant bangos: po krepšiais karaliavęs J.Valančiūnas džiaugėsi 7 pergale paeiliui
Memfio „Grizzlies“ ir toliau stebina: prieš sezoną kukliai vertinta Tenesio valstijos komanda sausį yra kone nesustabdoma bei penktadienį vakare iškovojo 7-ą pergalę paeiliui.„Grizliai“
Lemiamu metu puikia gynyba pasižymėjęs D.Sabonis ir "Pacers" vėl įveikė "Timberwolves"
Lemiamu metu puikia gynyba pasižymėjęs D.Sabonis ir "Pacers" vėl įveikė "Timberwolves"
Indianos „Pacers“ (27/15) namuose 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) palaužė Minesotos „Timberwolves“ ekipą (15/26) ir pasiekė 4-ą pergalę iš eilės.Domantas Sabonis
"Blazers" nerado priešnuodžių rekordiniam L.Dončičiaus tritaškių škvalui (rezultatai)
"Blazers" nerado priešnuodžių rekordiniam L.Dončičiaus tritaškių škvalui (rezultatai)
NBA čempionate Dalaso „Mavericks“ (27/15) namuose 120:112 (38:37, 34:26, 26:26, 22:23) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (18/25) krepšininkus bei pasiekė ketvirtą pergalę
Jaunojo J.Valančiūno bendraklubio skrydis - gražiausias NBA momentas
Jaunojo J.Valančiūno bendraklubio skrydis - gražiausias NBA momentas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė sausio 17 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jau ne pirmą kartą įspūdingiausią epizodą sukūrė jaunasis
Sh.Larkinas nesustoja - Eurolygos turo MVP tapo trečią kartą paeiliui
Sh.Larkinas nesustoja - Eurolygos turo MVP tapo trečią kartą paeiliui
Naudingiausias Eurolygos žaidėjas ir Stambulo "Anadolu Efes" lyderis surengė dar vieną fantastišką pasirodymą ir trečią kartą iš eilės tapo turo MVP.27 metų 182 cm ūgio
Š.Jasikevičius: mes verčiame vaikučius laimėti Madride ar Atėnuose
Š.Jasikevičius: mes verčiame vaikučius laimėti Madride ar Atėnuose
Po pralaimėjimo Atėnuose „Panathinaikos“ komandai Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius apeliavo į savo komandos gynybą.Eurolygos 20 turo mače žalgiriečiai
"Žalgiris" paskutinėmis sekundėmis krito Atėnuose
"Žalgiris" paskutinėmis sekundėmis krito Atėnuose
Paskutiniame Eurolygos dvidešimtojo turo susitikime į kovą stojo Graikijos ir Lietuvos čempionai - Atėnų "Panathinaikos" (12/8) ir Kauno "Žalgiris" (6/14).Didesnę susitikimo
Broliai Lavrinovičiai sėkmingai debiutavo Šakių komandoje
Broliai Lavrinovičiai sėkmingai debiutavo Šakių komandoje
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai naudingai debiutavo Šakių „Vyčio“ ekipoje, o ši pasiekė pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“)
Eurolygos klubų vadovų apklausoje – dėmesys R.Giedraičiui
Eurolygos klubų vadovų apklausoje – dėmesys R.Giedraičiui
Eurolyga pristatė antrą klubų vadovų apklausos dalį, kurioje minimas ir sėkmingą sezoną Berlyno ALBA komandoje žaidžiantis Rokas Gedraitis.Efektyviausias krepšininkas, klubo vadovų nuomone,
L.Lekavičius dvikovoje prieš "Panathinaikos" žada stengtis dvigubai
L.Lekavičius dvikovoje prieš "Panathinaikos" žada stengtis dvigubai
Po pergalės Belgrade prieš „Crvena Zvezda“ ekipą Kauno „Žalgirio“ krepšininkų Atėnuose laukia dvikova su šeštą vietą Eurolygoje šiuo metu
Nusivylęs Ž.Obradovičius ruoš specialius "namų darbus" Eurolygai: norime abipusės pagarbos
Nusivylęs Ž.Obradovičius ruoš specialius "namų darbus" Eurolygai: norime abipusės pagarbos
Gerą ritmą pagavusi Stambulo „Fenerbahče“ (8/12), kuri prieš Eurolygos 20 turą skaičiavo trijų pergalių seriją, stabtelėjo namuose priėmusi „Barcelona“ (14/6) ekipą.
A.Marčiulionis: apie treniruotes su tėčiu ir pasirinkimą tarp Europos ir JAV
A.Marčiulionis: apie treniruotes su tėčiu ir pasirinkimą tarp Europos ir JAV
Lietuvos krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnus septyniolikmetis Augustas Marčiulionis seka tėvo pėdomis ir šį sezoną VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje
"Protų kovose" - 20 metų amžiaus skirtumo krepšininkų akistata
"Protų kovose" - 20 metų amžiaus skirtumo krepšininkų akistata
LKL TV kūrybinė grupė tęsia šiame sezone į eterį sugrįžusių „Protų kovų“ epizodus, o šį kartą galvas pasukti teko Prienų „CBet“ atstovams Mindaugui Lukauskiui
"Shaqtin' A Fool" - grybaujantys L.Dončičius, L.Ballas, B.Simmonsas ir D.Jordanas
"Shaqtin' A Fool" - grybaujantys L.Dončičius, L.Ballas, B.Simmonsas ir D.Jordanas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas neįprastu laiku pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje
Oficialu: "Real" pratęsė kontraktą su R.Fernandezu
Oficialu: "Real" pratęsė kontraktą su R.Fernandezu
Vienas garsiausių "Real" krepšininkų Rudy Fernandezas dar ilgai liks Madride, kuriame rungtyniauja nuo 2011 metų.Ispanijos čempionai penktadienį oficialiai pranešė apie naujo
Puikus K.Walkerio pasirodymas neišgelbėjo "Celtics" mūšyje su lydere "Bucks" (rezultatai)
Puikus K.Walkerio pasirodymas neišgelbėjo "Celtics" mūšyje su lydere "Bucks" (rezultatai)
Absoliuti NBA čempionato lyderė Milvokio „Bucks“ (37/6) namuose 128:123 (36:20, 40:38, 30:29, 22:36) pranoko Bostono „Celtics“ ekipą (27/13) ir pasiekė penktą pergalę paeiliui.Nugalėtojų
R.Rubio perdavimas per pusę aikštės ir D.Aytono dėjimas - gražiausias NBA momentas
R.Rubio perdavimas per pusę aikštės ir D.Aytono dėjimas - gražiausias NBA momentas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė sausio 16 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų penketuką.Jo viršūnėje atsidūrė įspūdinga Finikso "Suns"
Sukurtas emocingas klipas "Begalinė meilė "Žalgiriui"
Sukurtas emocingas klipas "Begalinė meilė "Žalgiriui"
Nepaisant to, kad Kauno "Žalgiris" Eurolygos turnyrinėje lentelėje žengia tik 15-oje vietoje, gerbėjai rodo pavydėtiną ištikimybę savo komandai.Net ir tada, kai kauniečiai pirmojo

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime