Naujienos kraunasi...

S.Babrauskas džiaugiasi sėkminga "Ryto" sezono pradžia, o karjerą ketina tęsti užsienyje

Autorius: Balys Šmigelskas/SKM.LT .


Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tolia organizuoja renginius, skirtus palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

RENGINIO FOTOGALERIJA

13-asis geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos sezonas atidarytas naujajame sporto bare ir restorane „O'Learys“. Čia buvo pristatyti 2019–2020 m. SKM sezono tikslai, R. Kaukėno paramos grupės aukcionoe parduoti Rimanto Kaukėno, Eimanto Bendžiaus, Mindaugo Lukauskio marškinėliai kiti vertingi daiktai. Specialų sveikinimą renginio dalyviams tarė ir pats Rimantas Kaukėnas, prasmingo vakaro dalyvius džiugino Erikos Narkevičiūtės muzikiniai pasirodymai.

Beveik 40 šeimų dalyvavo protmūšyje, kur rungėsi dėl rėmėjų dovanų. Jo nugalėtojais tapo ilgamečio Vilniaus „Ryto“ kapitono Stepono Babrausko vadovaujama MES komanda (37 taškai). Antrąją ir trečiąją vietas, surinkusios po 36 taškus, pasidalino Mariaus Vaštako vadovaujama „Bebrų chebra“ ir „Nemindžiok žibučių“ kompanija (komandos vadovas Giedrius Gervickas).

Renginyje taip pat apsilankė krepšinio ekspertas Rūtenis Paulauskas, krepšininkai Kšištofas Lavrinovičius ir Domantas Vilys, o pastarasis džiaugėsi aukcione laimėjęs krepšinio prekių parduotuvės „Sportpoint“ dovaną.

Po juodų periodų visada prašviesėja

Šventinio vakaro kulminacija tapo burtų traukimas, kuriame visi dalyviai turėjo galimybę laimėti kelionių organizatoriaus „BOHEMA Travel“ įsteigtą kelionę visai šeimai į Italiją.

Būtent S. Babrausko ranka lėmė, kad gruodį į Veneciją palaikyti „Ryto“ klubo Europos taurės rungtynėse keliaus Černeckių šeima: „Labai džiaugiamės, kad pavyko čia sudalyvauti. Tikrai nesitikėjome kažką laimėti, norėjome tik smagiai praleisti laiką. Esame labai laimingi ir patenkinti“, – po burtų traukimo kalbėjo mama Agnė.

„Kaip tik dar neteko būti Italijoje. Eidami į renginį galvojome, kad būtų labai smagu, jeigu pavyktų laimėti. Dukra labai išgyveno ir sakė „Mama, mes tikrai nelaimėsime“ (šypsosi)“, – sakė Černeckių šeimos tėtis.

Įdomus sutapimas – lygiai prieš dešimtmetį S. Babrauskas kartu su „Rytu“ Europos taurę į viršų kėlė būtent Italijoje. 2009 m. finale Likus žaisti 26 sekundėms S. Babrauskas pataikė tritaškį, kuris padidino vilniečių pranašumą iki 6 taškų. Kaip paaiškėjo netrukus, tai buvo lemiamas smūgis Maskvos srities „Chimki“ ekipai.

R. Kaukėno paramos grupės direktorius Laimonas Šiaulys džiaugėsi pavykusiu paramos vakaru ir žmonių gerumu: „Esame labai pakylėti. Džiaugiamės draugyste su Sostinės krepšinio mokykla. Tai yra ne pirmas mūsų bendras renginys ir tikimės ateityje dar artimiau bendradarbiauti. Didžiausias ačiū yra rėmėjams, kurių dėka tokie renginiai ir įvyksta bei, žinoma, žmonėms, kurie rado laiko atvykti ir taip palaikyti sunkiai sergančius vaikus, – kalbėjo fondo vadovas. – Kelionę laimėjusi šeima, išgirdę savo komandos pavadinimą, trumpam buvo netekę žado ir negalėjo patikėti, kad laimėjo būtent jie. Šeima minėjo, kad jiems niekada nesisekdavo loterijose. Aš sakau, kad bumerangas visada sugrįžta. Žmonės daug atkentėjo, praėjo tą sunkų gyvenimo etapą, tačiau po tų juodų periodų visada prašviesėja.“

Tarp tikslų – geriausios krepšinio mokyklos vardo išlaikymas

Vienas iš SKM steigėjų Andrius Čerškus atkreipė dėmesį, kad kiekviena šeima iš renginio išėjo pasisėmusi gerų emocijų:

„Komandos laimingos ne tik dėl to, kad sužinojo kažką naujo apie SKM, krepšinį, bet ir todėl, kad sudalyvavo paramos akcijoje, nes kiekviena į renginį atėjusi šeima savo registracija parėmė fondo veiklą. Labai noriu padėkoti sporto barui ir restoranui „O'Learys“, kuris pasirūpino, kad visi jaustųsi gerai. Ačiū 7DAYS, AUGA, „BOHEMA Travel“ ir kitiems partneriams, kurių dėka visos šeimos iš renginio išėjo su gera emocija, naujomis žiniomis ir pilnu maišu dovanų, – džiaugėsi vienas iš SKM vadovų. – Šiemet esame numatę daug tokių renginių ir norime būti geriausia krepšinio mokykla ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Norime visoms Lietuvos sporto organizacijoms parodyti pavyzdį, kaip reikia dirbti, kaip reikia žiūrėti ne tik savęs, bet ir dalintis.“

Paprašytas pristatyti SKM tikslus, A. Čerškus įvardino kelias kryptis, kuriomis sėkmingiausiai Lietuvoje dirbanti krepšinio mokykla judės artimiausiu metu:

Pagrindinis mūsų tikslas – toliau būti geriausiais ir išlaikyti tą toną, kurį uždavėme praėjusių metų sezone. Norime toliau skinti titulus, deleguoti žaidėjus į įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines. Norime auginti savo trenerius ir darbuotojus, kad jie tobulėtų ir kiltų į naujas karjeros aukštumas tiek mūsų, tiek kitose organizacijose. Norime daryti prasmingus renginius ir padėti tiems, kam labiausiai reikia. Be abejo, norime turėti ir savo bazę link kurios artėjame ir gali būti, kad greit turėsime gerų žinių, – intrigavo pašnekovas. – Visiems norėčiau palinkėti sveikatos. Jeigu esi sveikas, gali labai daug ką padaryti. Būkite sveiki, sportiški, o pergalės ir visa kita ateis. Reikia tik noro, užsispyrimo ir atkaklumo.“

Tuo metu SKM rinkodaros vadovė Sandra Mockutė užtikrino, kad šį sezoną sostinės šeimos galės džiaugtis renginių gausa: „Buvo labai smagu stebėti aukcioną, kurio metu netgi vaikai kėlė rankutes ir sakė „Aš iš savo pinigėlių perku, aš žinau, kad tiems vaikučiams šiandien reikia pagalbos labiau.“ Labai gražu, kad jau nuo mažų dienų tėvai savo vaikams skiepija tai, kas yra svarbu gyvenime. SKM 13-ąjį sezoną tokiu šeimų susibūrimu pradeda neatsitiktinai. Turėsime įvairiausių renginių šeimoms, nes mūsų šio sezono akcentas – mes visi kartu esame šeima. SKM auklėtiniai treneriai, tėvai, vadovai, administracija – visi kartu judėsime link pergalės.“

S. Babrauskas džiaugiasi sėkminga „Ryto“ sezono pradžia

Lietuvos čempionu 2009 ir 2010 m. su „Rytu“ tapęs S. Babrauskas džiaugėsi, kad pagrindinis vakaro prizas atiteko būtent Černeckių šeimai.

„Aišku, visos šeimos buvo vertos kelionės, bet laimėtojai – dar vertesni. Jie turėjo rimtų problemų. Šiandien su jais teko kalbėtis, kad jie kaip tik galvojo apie kelionę į Italiją. Smagu, kad viskas taip gavosi. Ačiū Rimantui, kuris prisideda prie visų tų žmonių gerovės ir yra puikus žmogus. Aš pats su šeima gerai praleidau vakarą – gera vieta, naujas restoranas. Pavyko kartu su sūnumi ir draugų šeima laimėti protmūšį. Nusisekęs vakaras, vaikai patenkinti, tėvai ir visi kiti, manau, irgi laimingi. Reikia palinkėti SKM gero 13-ojo sezono, kad tų pergalių nemažėtų, rėmėjų daugėtų ir viskas būtų gerai.“

Protmūšyje triumfavusi S. Babrausko komanda pademonstravo gilias žinias. Per keturis turus, kuriuos sudarė klausimai apie SKM, Vilniaus miestą, Lietuvos krepšinio lygą (LKL) ir R. Kaukėno fondą, nugalėtojai teisingai atsakė net į 37 iš 40 klausimų.

2005 m. pasaulio čempionu su U21 Lietuvos rinktine tapęs S. Babrauskas turi svarbią priežastį atidžiai sekti SKM naujienas. Jo sūnus Dovydas pluša mokyklos trenerio Gintauto Vileitos treniruotėse. G. Vileita šiuo metu vadovauja ir talentingiausiems sostinės krepšininkams Vilniaus „Perlo“ komandoje.

„Tai puikus žmogus, geras treneris. Aš senai pažįstu Gintą, o dabar jis treniruoja mano sūnų ir mane patį (šypsosi). Kol neturiu komandos, sportuoju su „Perlu“. Kiek tenka stebėti, G. Vileita tikrai gerai treniruoja vaikus. Treneris patyręs – buvęs Amerikoje, žaidęs Europoje ir Lietuvoje“, – apie G. Vileitą atsiliepia S. Babrauskas.

35-erių gynėjo ir lengvojo krašto pozicijoje galintis žaisti Stepas praėjusį sezoną atstovavo Alytaus „Dzūkijai“, o šį rudenį pasitiko neturėdamas komandos. Pasak jo, tai netrukus turėtų pasikeisti: Kadangi Lietuvoje pasiūlymų negaunu, mano variantas – važiuoti į užsienį. Manau, greitu metu išvažiuosiu, viskas ten dėliojasi gerai.“

Iš viso 7 sezonus „Ryto“ ekipoje praleidęs vilnietis pozityviai atsiliepė apie dabartines mylimo klubo aktualijas ir teigė, jog ateityje norėtų sugrįžti į sostinės klubą.

S. Babrauskas taip pat atkreipė dėmesį į neeilinį įvykį – Europos taurės starte rytiečiai į Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšį susmaigstė 40 taškų, taip pademonstruodami rezultatyviausią puolimą antrajame rungtynių ketvirtyje per visą turnyro istoriją.

„Matosi, kad žaidėjai gerai sutaria tarpusavyje, yra geras mikroklimatas. Treneris liko tas pats, vadovybė atliko gerą darbą, parinko tam tikrus žmones, kurie reikalingi. Man pačiam gal ir yra tekę žaidžiant „Ryte“ matyti ir pajausti, ką reiškia varžovams per kėlinį įmesti 40 taškų, bet tikrai ne Europos taurėje. To noro grįžti į sostinės klubą yra. Pažiūrėsime, kaip netolimoje ateityje viskas susidėlios“, – pokalbį mįslingai užbaigė Stepas.

Iš viso SKM sezono atidarymo vakaro metu surinkta beveik 2000 eurų, kurie bus skirti R. Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams.

Po renginio visi dalyiai buvo kviečiami neformaliai pabendrauti su treneriais ir paragauti 13-ojo SKM sezono startą žyminčio torto. 

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Olympiakos" aktyviai dairosi pastiprinimo: akiratyje - ir buvęs rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas
"Olympiakos" aktyviai dairosi pastiprinimo: akiratyje - ir buvęs rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas
Prastai sezoną pradėjęs Pirėjo „Olympiakos“ klubas dairosi pastiprinimo.Kęstučio Kemzūros treniruojamos komandos akiratyje atsidūrė vidurio puolėjas Willie Reedas, rašo Krepšinis.lt.Graikijos
50 krevečių paruošimo receptų žinantis Z.LeDay nebijo cepelinų iššūkio
50 krevečių paruošimo receptų žinantis Z.LeDay nebijo cepelinų iššūkio
„Išeina ir brandonai daviesai, ir aaronai white‘ai. Nereikia galvoti, kad kažkuris atvažiuoja pakeisti to ar kito, – vasarą įvykusias korekcijas Kauno „Žalgirio“
Policija sulaikė buvusio "Lietuvos ryto" legionieriaus žudikus
Policija sulaikė buvusio "Lietuvos ryto" legionieriaus žudikus
Dalaso (JAV) policija sulaikė du įtariamuosius, kurie kaltinami rugsėjo 23 d. nužudę krepšininką Andre Emmettą, 2006 metais vilkėjusį Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius.Įtariami
Duris atveria trečioji "Zalgirisshop.lt" parduotuvė: dabar - erdviau ir patogiau
Duris atveria trečioji "Zalgirisshop.lt" parduotuvė: dabar - erdviau ir patogiau
Įsibėgėjant Kauno „Žalgirio“ sezonui, vis daugiau širdžių nusidažo žaliai-baltais atspalviais. Siekdami palaikyti mylimą komandą sirgaliai puošiasi ir atributika, kurią
Tritaškiais prapliupęs NKL savaitės MVP K.Babkauskas: "Jie - mano duona"
Tritaškiais prapliupęs NKL savaitės MVP K.Babkauskas: "Jie - mano duona"
Tauragės krepšinio klubas sezoną pradėjo nesėkme Šilutėje, tačiau po to triumfavo keturis sykius iš eilės ir VIKINGLOTO-NKL pakilo iki penktosios vietos.Prie pastarųjų dviejų
Įspūdingas Š.Beniušio dėjimas per varžovą - gražiausias NKL savaitės epizodas
Įspūdingas Š.Beniušio dėjimas per varžovą - gražiausias NKL savaitės epizodas
Trečiosios VIKINGLOTO-NKL savaitės gražiausią epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubo centras Šarūnas Beniušis. Jo reidas buvo toks stiprus, kad prieš
Žvaigždžių debiutais pažymėtame Los Andželo derbyje - K.Leonardo ir "Clippers" triumfas
Žvaigždžių debiutais pažymėtame Los Andželo derbyje - K.Leonardo ir "Clippers" triumfas
Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo tarpsezonio metu stipriai atsinaujinusi Los Andželo „Clippers“ (1-0) ekipa.Angelų miesto derbyje Doco Riverso auklėtiniai rezultatu
Čempionų žiedus atsiėmę "Raptors" sezoną atidarė dramatiška pergale prieš "Pelicans"
Čempionų žiedus atsiėmę "Raptors" sezoną atidarė dramatiška pergale prieš "Pelicans" (1)
Naująjį NBA reguliarųjį sezoną pergalingai pradėjo čempionų titulą ginantys Toronto „Raptors“ (1-0) krepšininkai.Nicko Nurse'o auklėtiniai namuose po pratęsimo pareikalavusio
A.Milaknis: "Žalgiris" man iškart prilipo, galima sakyti, kad tai buvo pirmoji meilė
A.Milaknis: "Žalgiris" man iškart prilipo, galima sakyti, kad tai buvo pirmoji meilė
Kauno „Žalgiris“ tęsia produktyviai praėjusiame sezone prasidėjusią ir Eurolygos apdovanotą iniciatyvą #MANOPIRMAS. Šia akcija yra siekiama į „Žalgirio“ arenoje
LKL savaitės momentų "Top 5" užkariavo gniuždantys blokai
LKL savaitės momentų "Top 5" užkariavo gniuždantys blokai
Praėjusią „Betsafe–LKL“ savaitę vyko tik trejos rungtynės, tačiau ir per jas užfiksuota įspūdingų momentų.Penktąją šio sezono savaitę krepšininkai dovanojo
NKL savaitės MVP - du asmeninius rekordus užfiksavęs K.Babkauskas
NKL savaitės MVP - du asmeninius rekordus užfiksavęs K.Babkauskas
VIKINGLOTO-NKL naudingiausiu trečiosios savaitės krepšininku tapo 28-erių metų 185 cm ūgio Tauragės krepšinio klubo įžaidėjas Karolis Babkauskas.Jis praėjusią savaitę savo
NBA sugriežtino sirgalių elgesio taisykles
NBA sugriežtino sirgalių elgesio taisykles
NBA prieš naująjį lygos sezono startą sugriežtino sirgalių elgesio taisykles, labiausiai skirtas tiems, kas rungtynių metu yra arčiausiai aikštės ir žaidėjų.Bet kuris nustatytų
NBA debiutuoti nespėjusiam pirmajam šaukimui Z.Williamsonui plyšo meniskas
NBA debiutuoti nespėjusiam pirmajam šaukimui Z.Williamsonui plyšo meniskas
Vieno iš laukiamiausių debiutų NBA lygos gerbėjams teks gerokai palūkėti. Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas patvirtino, kad Zionui Williamsonui plyšo dešiniojo kelio
Įspūdingos vertės sutartį pasirašęs D.Sabonis lieka "Pacers" klube
Įspūdingos vertės sutartį pasirašęs D.Sabonis lieka "Pacers" klube
Nuo 2017-ųjų „Pacers“ ekipos garbę ginantis Domantas Sabonis pasirašė naują ketverių metų trukmės sutartį su Indianos klubu.Pagal ją lietuvis per ketverius metus uždirbs apie
"Pistons" atleis septyniskart NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvį
"Pistons" atleis septyniskart NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvį
Kaip jau rašėme, rugsėjį Detroito "Pistons" klubas rugsėjį pasirašė vienerių metų negarantuotą kontraktą su septyniskart NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių
"Kings" visgi sudarys naują sutartį su praėjusį sezoną sužibėjusiu B.Hieldu
"Kings" visgi sudarys naują sutartį su praėjusį sezoną sužibėjusiu B.Hieldu
Nors neseniai rašėme, kad "The Sacramento Bee" pranešė, jog praėjusiame NBA lygos sezone sužibėjusio Buddy Hieldo ir Sakramento "Kings" derybos dėl naujo kontrakto
"Raptors" oficialiai paskelbė apie naują kontraktą su vienu NBA finalo didvyrių P.Siakamu
"Raptors" oficialiai paskelbė apie naują kontraktą su vienu NBA finalo didvyrių P.Siakamu
Toronto "Raptors" klubas oficialiai pranešė apie naujo kontrakto su vienu praėjusio NBA lygos finalo didvyrių Pascaliu Siakamu pasirašymą.Nors sutartyies detalės neskelbiamos,
G.Antetokounmpo: nepasakysiu, kad esu geresnis už Hardeną, bet MVP apdovanojimas stovi mano namuose
G.Antetokounmpo: nepasakysiu, kad esu geresnis už Hardeną, bet MVP apdovanojimas stovi mano namuose
Milvokio "Bucks" žvaigždė Giannis Antetokounmpo pakomentavo nuomonę, kad NBA lygos MVP titulas turėjo atitektį užpraeitą sezoną jį laimėjusiam Hjustono "Rockets" lyderiui
Alumi vos neaplietas M.Grigonis gėdino sirgalius, J.Landale'ui buvo visai smagu
Alumi vos neaplietas M.Grigonis gėdino sirgalius, J.Landale'ui buvo visai smagu
Trečio kėlinio pradžioje rungtynes su Vilniaus „Rytu“ trumpam sustabdžiusios sirgalių kumštynės po dvikovos buvo aptariamos ir Kauno „Žalgirio“ rūbinėje.Nuomonės
NKL savaitė: fantastiški dėjimai, skaudi trauma ir pergalių serijos
NKL savaitė: fantastiški dėjimai, skaudi trauma ir pergalių serijos
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTO-NKL) po trečiosios savaitės kovų liko tik viena nepralaimėjusi komanda. Tai – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, triumfavusi visus
LKL grandų dvikovoje intrigos nebuvo - "Žalgiris" iškovojo triuškinančią pergalę Vilniuje
LKL grandų dvikovoje intrigos nebuvo - "Žalgiris" iškovojo triuškinančią pergalę Vilniuje
Lietuvos krepšinio grandų dvikovoje Vilniaus "Siemens" arenoje intrigos nebuvo - užtikrintą pergalę iškovojo čempiono titulą ginantis Kauno "Žalgiris" (6/0).Šarūno
"Ryto" ir "Žalgirio" gerbėjų konfliktą numalšinusi policija: sulaikytas aistruolis, jam teks nakvoti areštinėje
"Ryto" ir "Žalgirio" gerbėjų konfliktą numalšinusi policija: sulaikytas aistruolis, jam teks nakvoti areštinėje (1)
Per LKL rungtynėse tarp amžinų priešininkų Vilniaus "Ryto" ir Kauno "Žalgirio" rungtynes "Siemens" arenoje kilusį aistruolių konfliktą numalšinusi policija
Š.Jasikevičius: žaidėjai pajautė kas yra derbis; D.Adomaitis: tai - blogiausios sezono rungtynės
Š.Jasikevičius: žaidėjai pajautė kas yra derbis; D.Adomaitis: tai - blogiausios sezono rungtynės
Kauno "Žalgiris" sekmadienį iškovojo jau šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), o intriga rungtynėse tarp dviejų "amžinų" varžovų susitikimą
"Crvena zvezda" vėl pralaimėjo Adrijos lygoje
"Crvena zvezda" vėl pralaimėjo Adrijos lygoje
Į Eurolygą sugrįžusiam Belgrado "Crvena Zvezda" (1/2) klubui kol kas sunkiai sekasi ginti čempiono titulą Adrijos lygoje, kurioje jis patyrė jau antrąją nesėkmę.sekmadienį Serbijos
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - nelengva ASVEL pergalė Prancūzijoje
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - nelengva ASVEL pergalė Prancūzijoje
Prieš Eurolygos dvikovą Kaune su "Žalgiriu" dar vieną pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo lyderis Vilerbano ASVEL (6/0) klubas.Sekmadienį šalies čempionai savo
A.Pasečnikas kol kas nedebiutuos NBA - "Wizards" atsisakė latvio paslaugų
A.Pasečnikas kol kas nedebiutuos NBA - "Wizards" atsisakė latvio paslaugų
Neseniai sužibusi Anžejaus Pasečniko viltis išmėginti jėgas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje nepasiteisino.Pranešama, kad su Vašingtono "Wizards" trupalaikę
"Heat" nušalino D.Waitersą dėl "kolektyvui daromos žalos"
"Heat" nušalino D.Waitersą dėl "kolektyvui daromos žalos"
Majamio "Heat" vadovybė priėmė sprendimą nuo NBA lygos startinio mačo nušalinti skandalingu charakteriu garsėjanbtį Dioną Waitersą. Tai susiję su "kolektyvui žalą darančia
D.Lavrinovičius per trumpą laiką surengė rezultatyvų pasirodymą
D.Lavrinovičius per trumpą laiką surengė rezultatyvų pasirodymą
Darjušui Lavrinovičiui ir Kšištofui Lavrinovičiui rungtynėse klostėsi skirtingai, o jų atstovaujama Londono „City Royals“ (5-0) komanda liko pergalingame kelyje.„City

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime