Permainingose rungtynėse "Pieno žvaigždės" palaužė dzūkus

bcpienozvaigzdes.lt
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2/4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai svečiuose 84:76 (15:14, 24:18, 22:27, 23:17) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (1/5).

Pasvaliečiai po šios pergalės rikiuojasi 7-8 vietose turnyrinėje lentelėje, o „Dzūkija“ nukrito į 9 poziciją.

Pasvaliečių naudingiausiu žaidėju buvo Tomas Lekūnas. Puolėjas surinko 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo 39:30.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerino iš „Ryto“ nuomos pagrindais į Pasvalį atvykęs Karolis Giedraitis. Gynėjas pelnė 16 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 27 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose debiutavo vidurio puolėjas iš JAV Ericas Stuteville‘as. „Centras“ per beveik 8 minutes taškų nepelnė ir surinko -4 naudingumo balus.

Po pertraukos žvėries režimą įjungęs „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis Danielis Amigo padėjo svečiams atitrūkti. Jo 10 taškų iš eilės pasvaliečiams leido įgyti dviženklį pranašumą (49:38).

Vis gi Tado Rinkūno tritaškių serija panaikino svečių turėtą 14 taškų pranašumą ir rungtynių atomazgą perkėlė į ketvirtąjį kėlinį (61:59).

Svarbiu metu „Pieno žvaigždes“ į pergalę atvedė Branko Mirkovičius. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, baudos metimus ir tritaškį per rankas įmetęs gynėjas padėjo pasvaliečiams įgyti 7 taškų pranašumą, kurio šeimininkai neįveikė.

„Dzūkija“: T. Rinkūnas 21 (5/10 trit.), K. Žemaitis ir Matas Jucikas (8 atk. kam.) po 14, Simas Jasaitis 13 taškų.

„Pieno žvaigždės“: B. Mirkovičius 18 (4/6 trit.), K. Giedraitis 16 (7/8 baud. met.), T. Lekūnas 15, D. Amigo (11 atk. kam., 6 kl.) 14 taškų.

"Pieno žvaigždės" išsaugojo Petrilevičių
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ tęsia komplektaciją „Betsafe-LKL“ sezonui išsaugodama Paulių Petrilevičių. Su aukštaūgiu sutartis pratęsta 2021-2022 metų sezonui.30-mečiui
Bičkauskis ragaus legionieriaus duonos
Pastaruosius du sezonus Vilniaus "Ryto" garbę gynęs Dovis Bičkauskis pirmą kartą per savo karjerą keliasi rungtyniauti į užsienį.Oficialiai paskelbta, kad 27 metų 191 cm ūgio gynėjas
"Šiauliuose" karjerą stabdantį Andersoną pakeis Armwoodas
Vidurio puolėjas Ryanas Andersonas į „Šiaulius“ negrįš. Dar metus turėjusi galioti sutartis su krepšininku buvo nutraukta abipusiu susitarimu, kadangi traumų kamuojamas
Į Kėdainius grįžta patyręs latvis
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ klubas tęsia komandos komplektaciją artėjančiam sezonui. Prie komandos prisijungė patyręs 33-iejų metų amžiaus puolėjas Rihards Kuksiks.
Jonavos komandos trenerių štabą papildė Beržininkaitis
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) debiutantės Jonavos „CBet“ trenerių štabą papildė Evaldas Beržininkaitis. 37-erių specialistas darbuosis Virginijaus Šeškaus
"Pieno žvaigždes" papildė Skučas ir Beručka
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda turi du naujokus. Į klubą grįžta 29-erių 202 cm ūgio Žygimantas Skučas, ekipą taip pat papildė 24-erių 196 cm ūgio Arnas Beručka.Dėl
"Rytas" ir Bičkauskis pasuko skirtingais keliais
Tęsiasi permainos Vilniaus „Ryto“ komandoje. Išsiskyrė sostinės klubo ir gynėjo Dovio Bičkauskio keliai.Informaciją socialinėje erdvėje patvirtino pats klubas. D. Bičkauskis
Tobulėti Kaune sieksiantis Nebo: "Žalgiris" užaugina žaidėjus
Artėjantį sezoną Kauno „Žalgirio“ klubo sirgalius įspūdingais dėjimais ir kova abejose aikštės pusėse žada džiuginti 24 metų 206 cm ūgio amerikietis Joshas Nebo, kuris praėjusiais
Praėjusio sezono "Rytas" - daugiausiai tritaškių metusi komanda
LKL.lt tęsia visų dešimties 2020-2021 m. sezono čempionato komandų apžvalgą. Jau buvo apžvelgti aštuoni klubai – renkami kiekvieno jų geriausi statistiniai rodikliai.Dabar po
"Žalgiris" arti susitarimo su 7-uoju NBA naujokų biržos šaukimu
Kauno „Žalgiris“ artėja prie susitarimo su NBA gerbėjams puikiai pažįstamu įžaidėju. Kaip skelbia interneto portalas basketnews.lt, Lietuvos čempionų sudėtį artimiausiu metu turėtų
Į "Šiaulius" sugrįžta Sabeckis, keliasi ir Staniulis
Po trejų metų pertraukos „Šiauliuose“ vėl rungtyniaus Donatas Sabeckis. Su du sezonus komandoje praleidusiu gynėju pasirašyta dvejų metų sutartis.Praėjusį sezoną 198
Išsiskyrė "Lietkabelio" ir Mariaus Valinsko keliai
Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje kitą sezoną nematysime rungtyniaujant 22 metų 187 cm ūgio Mariaus Valinsko.Klubas pasinaudojo sutartyje esančiu „pliusu“ ir nutraukė bendradarbiavimą,
Oficialu: kapitonas Butkevičius lieka "Ryte"
Vilniaus „Ryto“ komanda oficialiai paskelbė, jog sostinės ekipai ir toliau atstovaus komandos kapitonas Arnas Butkevičius.Puolėjas praėjusį sezoną „Betsafe-LKL“ pirmenybėse
Oficialu: Jokubaitis palieka Kauną ir keliasi į "Barcelona"
Kauno „Žalgiryje“ užaugęs Rokas Jokubaitis pradeda naują savo karjeros etapą ir pirmą kartą paragaus legionieriaus duonos. Oficialiai paskelbta, kad R.Jokubaitis sudarė 4 metų sutartį
Vaitkus ir toliau vilkės "Juventus" aprangą
Ignas Vaitkus ir toliau vilkės Utenos „Juventus“ komandos marškinėlius. Liepos 16-ąją dieną pasibaigė terminas, kuomet krepšininko kontraktas galėjo būti išpirktas,
"Neptūno" atakoms ir toliau diriguos Janavičius
Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia komplektacijos darbus.Uostamiesčio ekipa dar vieneriems metams pratęsė bendradarbiavimą su komandos atakų organizatoriumi pastaruosius du sezonus buvusiu
Oficialu: Normantas grįžta į "Ryto" gretas
Į gimtąjį miestą grįžta sostinės fanams gerai pažįstamas Vilniaus „Ryto“ sistemos krepšininkas. Ateinančiame sezone Vilniuje rungtyniaus 24-erių Margiris Normantas, kuris
Naujo karjeros iššūkio laukiantis Giffey: nėra daug tokių vietų kaip "Žalgiris"
Šį mėnesį pirmą kartą olimpinėse žaidynėse dalyvausiantis Vokietijos krepšinio rinktinės puolėjas Nielsas Giffey ne ką mažiau laukia ir naujo karjeros iššūkio –
LKF nusprendė skirti labai solidžią sumą trenerių paskatinimui
Antradienį Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo sprendžiami svarbiausi einamieji klausimai.Po jo LKF Prezidentas Arvydas Sabonis pasidžiaugė,
Švedas atmetė kinų pasiūlymus ir kartu su Grigoniu vilkės CSKA marškinėlius
Didžiausia Rusijos krepšinio žvaigždė 32 metų Aleksejus Švedas sutiko grįžti į Maskvos CSKA ir artimiausiau metu pasirašys sutartį su sostinės klubu, skelbia „Sport
Dar vienas sukrėtimas JAV rinktinei: pralaimėjo ir Australijai
Tokijo olimpinėms žaidynėms besirengianti JAV krepšinio rinktinė pralaimėjo jau antras kontrolines rungtynes paeiliui.Savaitgalį netikėtai nusileidusi Nigerijai, šį kartą Grego Popovichiaus
Giannnio šou įkvėpė "Bucks" – finale lipa "Suns" ekipai ant kulnų
Jei Giannis Antetokounmpo ir toliau taip žais, NBA finalo vakarėlis dar tik prasideda. Trečiose NBA finalo serijos rungtynėse Greak Freak pelnė 41 tašką ir padėjo „Bucks“ sekmadienį
Pasaulio jaunimo čempionato finalo dramą laimėjo amerikiečiai
Latvijoje sekmadienio vakarą baigėsi pasaulio jaunimo (U-19) krepšinio čempionatas, kurio finale JAV rinktinė 83:81 (21:19, 16:23, 22:22, 24:17) palaužė Prancūzijos ekipą, rašo Krepšinis.lt.Lemiamu
Jaunimas pasirodymą pasaulio čempionate baigė nusileisdami per pratęsimą (Petrausko video komentaras)
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą pasaulio čempionate Latvijoje. Rungtynėse dėl 5-os vietos Gedimino Petrausko auklėtiniai po pratęsimo 81:86 (17:23, 17:10, 18:17,
Nigerija šokiravo krepšinio pasaulį – svečiuose parklupdė JAV rinktinę su Durantu
Pasiruošimą Tokijo žaidynėms dabartiniai olimpiniai čempionai JAV krepšininkai pradėjo patirdami sensacingą nesėkmę.Greggo Popovichiaus diriguojami amerikiečiai Las Vegase, Nevadoje,
Užsidėkite akinius nuo saulės: Giannis nėrėsi iš kailio, bet kelią NBA finale įpusėjo "Suns"
Milvokio „Bucks“ klubui nepavyko išpešti naudos iš vizito Finikse. Vietos „Suns“ krepšininkai laimėjo ir antrąsias NBA finalo rungtynes savoje arenoje,